cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

11.01.2011, 12:42

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce no vidim d aste zelo pridne kar je zelo lepouser posted image user posted image no jaz sem tudi kolikor toliko pridnauser posted image user posted image dopoldan zelo pridna proti večeru pa ko smo vsi doma se pa pregrešim vsak dan user posted image nažalost res se bom morala malo bolj v roke vzeti ker nevem kaj mi je sedaj da se nemorem vzeti v roke in nehati grešiti da pridem do cilja Upam da me katera oreng ošteja da bom potem se vzela v roke in nehala grešiti user posted image user posted image

clock-img

11.01.2011, 12:43

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

tinaaja šele danes mi je uspelo pogledat tvoje linke od jillian in so se mi zadopadli, tako da si že downloadam in začnem jutri user posted image

me pa danes ful vrat boli od spanja, ga komaj premikam user posted image upam, da bo jutri boljše, da bom lažje hodila.

lep dan!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

11.01.2011, 13:13

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

suzy user posted image da ti je vsec. predlagam predvsem 30 day shred in Banish Fat Boost Metabolism - jaz imam skroaj vse njene zadeve downloadane.. pa sem delala samo ti dve.

mi smo se naplaval, malcici uzivali 100 na uro..
jaz delam za sluzbo, ostali pa komirajo.. kaksen mir user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

11.01.2011, 13:14

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

tinaaja šele danes mi je uspelo pogledat tvoje linke od jillian



a lahko tole še enkrat date gor ali pa me usmerite, kje naj iščem. Mene tudi zanima.

user posted image zame, sem lepo potna in imam rdeča lička - sem z mulci letala z vozičkom - ona2 na buggybordu in smo rinili v hrib. Kaj sta bila vesela, da jima ni bilo treba peš user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.01.2011, 13:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

tinaaja šele danes mi je uspelo pogledat tvoje linke od jillian



a lahko tole še enkrat date gor ali pa me usmerite, kje naj iščem. Mene tudi zanima.

user posted image zame, sem lepo potna in imam rdeča lička - sem z mulci letala z vozičkom - ona2 na buggybordu in smo rinili v hrib. Kaj sta bila vesela, da jima ni bilo treba peš user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=1cZsQzIn0G8

clock-img

11.01.2011, 14:20

clock-img

neika

pencil-img

270

rakica, mal sem huda nate pa žalostna tudi, no........

dej ga ne sračkat, meni si vzgled!!!!!
 
jaz sem ravno iz telovadbe - orbi, trebušne, leg magic...
počutje odlično!
 
aja - danes sem jedla 2 mandarini za zajtrk, pol je bilo mleko s pirinimi kosmiči, sedaj meljem tri mandarine, kosilo/večerja ob 17.30, ko pridem domov, pa nekaj s tuno, paradižnikom, papriko.

< Sporočilo je popravil neika -- 11.1.2011 14:22:55 >

clock-img

11.01.2011, 16:26

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Midva z user posted image bila zelo pridna, po on seveda v vozičku, jaz pa 1 uro neprekinjene hoje.user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.01.2011, 16:29

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Evo, še jaz javljam moj rezultat od včeraj - na tehtnici je pokazalo 60,15 kg, kar pomeni, da sem v 5 dneh shujšala 0,5 kg! user posted image user posted image user posted image user posted image Kar vzpodbudno ... če bo šlo tako naprej, bo super!!!!
Evo, zdaj mam pa glih kosilo .... makarone in haše omako ... malo pozno, ampak tako je naneslo user posted image

clock-img

11.01.2011, 18:20

clock-img

ječi12

pencil-img

920

ojla

kako vam/nam gre?

meni še vedno super.

dans sm si še shake naročila da bo lažje potrebo po cukru zbila pa čokoladice tudi :)

pa mal sm jedilnik pokazala in baje mi gre sestavljanje obrokov super,edino še malo beljakovin morm dodat pa bo ok ;)

zdele sm šele prvi orng obrok pojedla pa je najbrž za dons to to,edin par žlic jogurta še pol okol 22h da ne bom stradala.pa je dan mimo.

a si kera kruh peče doma? sm si kupila PZ moko.ne vem še al bom za pico porabila al za kruh.ker kruh jem un kisu ržen PZ in je čis super.mi je dober-samo more bit vedno kej gor.

nč upam da vam fino gre.jutri je že sreda :)

clock-img

11.01.2011, 18:36

clock-img

kai1

pencil-img

638

jenči, kakšen shake pa to piješ?

clock-img

11.01.2011, 18:56

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

a si kera kruh peče doma?



ja, jaz. Sem tiste sorte, ki ne more brez kruha user posted image . Trgovcem ne zaupam, zato si pečemo sami. V hofru se kupi fajn PZ vnaprej pripravljena mešanica, ki jo z vodo daš v kruhomat in rata zelo okusen kruhek.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.01.2011, 19:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.01.2011, 20:23

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Lumpa, nic hudga, sem jaz zate not prinesla  Neki bombonov, piskot in kruh zevcer ob jajcu. Sem jedla za kosilo govedino iz juhe in me je pustila tko prazno,da sem cel pop odpirala omare in hladilnik 

Shake- imas ala nadomestek obroka, priporocam pa beljakovinske oz proteine ala TOLE na primer oz pac katere druge firme ala weider, karamela vanilija od weider je meni toook hud ... Tud hofer ima oboje - za naodmestek obroka in proteine z lcarnitinom. Vsake tok v akciji.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

11.01.2011, 20:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.01.2011, 20:39

clock-img

majcica12

pencil-img

8

Hojla.

Vidim, da ste vse zelo pridne, tudi jaz sem se držala današnjega plana. Vsak dan si napišem jedilnik za naslednji dan, sicer se pregrešim s kakšnimi sladkarijami.
Tudi telovadila sem- pol ure orbitreka in še pol kolesa. Zdaj pa greva z mojim mi sestavit jedilnik za jutri. Vsak dan, ko se trudim in držim načrta je majhen korak na poti do cilja.
Tehtanja so ob ponedeljkih ane, upam da ne bom prej stopila na tehtnico. Prejšnji mesec sem bila prav obsedena s tehtanjem, večkrat na dan sem se tehtala. In ker ni blo nobenih rezultatov po dveh, treh dnevih, sem dieto kr opustila...

lp vsem

clock-img

11.01.2011, 20:40

clock-img

ječi12

pencil-img

920

IZVIRNO SPOROČILO: kai1

jenči, kakšen shake pa to piješ?


to kar je dala tinaaja na link. beljakovinske shake namesto dveh obrokov dnevno spiješ shake. no js sm čoko frik tko da sm uzela samo čokoladneuser posted image

clock-img

11.01.2011, 21:24

clock-img

pikapolonice

pencil-img

168

Ječi evo tudi jaz sem ena tistih, ki že zelo dolgo časa pečem kruh doma. Moko izključno kupim samo v mlinu, ker tam pač najbolj zaupam. Zamesim ga sama. Kruh pečem iz različnih vrst moke črne, polnozrnate, pirine.
Drugače pa glede hujšanja so še vedno problem sladkarije. Sej sem tudi pred tem hujšanjem zdravo jedla, če odmislim sladkarije. Malo mi pomagate, ko vas dnevno berem, da je teh sladkarij manj-slaba vest. Še vedno pa se jim ne morem odreči.user posted image . Kakšna ideja?

clock-img

11.01.2011, 21:26

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

No, tiste ki epcete kruh doma, a je katera tole probala? http://www.adamovkruh.si/kruh/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

11.01.2011, 21:26

clock-img

valči

pencil-img

2344

Umpa lumpauser posted image ,te kar vidim s kruhom v roki,da te ušauser posted image ,no ja to se še mi ni zgodilo...Saj krizice tako imamo vse po malem,pomoje,tudi jaz.Sem kekse pekla,pa sem mogla enih par probat,kot da ne vem,kakšni souser posted image ,ko sem jih miljonkrat že pekla,namreč sem slaščičarka,sicer ne več v službi,a pečem vedno-so tako navajeni doma.

Rakica,a ti veš,da si nam vzgled,kje je sedaj voda,ki jo tako piješuser posted image Ne mi zamerit,vendar sem se te po vodi zapomnila,ker sem zaradi tebe začela bolj pit.Hvala ti.Drži se.

2ursae,dobrodošla nazaj.Veš,sem imela lani isto težo,preden sem začela hujšat,pa ne po porodu,groza,sedaj pa malo manj.

Saj skupaj nam bo uspelo.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

11.01.2011, 21:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.01.2011, 22:22

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

Ja, ko pomislim, da ne bo dobre papice naslednje pol leta, mi je pa kar slabo.
Neka krizica očitno. Samo dokler se premagam, je še ok.



podpis user posted image .

Punce, jaz sem za večerjo zvrnila pol litra kakava - a je to slabo ali ok?
Pa že tko dolgo se pripravljam, da si naredim humus. Celo tahini sem si že naredila (ga zmešam z medom in si to zjutraj namažem na kruh - njami) pa rdečo papriko imam v hladilniku.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.01.2011, 22:28

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

Malo mi pomagate, ko vas dnevno berem, da je teh sladkarij manj-slaba vest. Še vedno pa se jim ne morem odreči. Kakšna ideja?



jaz sem imela strašen težave s tem. Ko sem zanosila, se mi je odpulilo in sem začela posegati po vsem, kar mi je bilo všeč (kar je itak praktično vse user posted image ) in sem se redila in redila. Pa če sem komu pojamrala, da situacije nimam pod kontrolo, mi je vsak rekel, da kaj se pa sekiram, saj sem noseča, naj uživam in jaz sem seveda to zagrabila kot izgovor. Zdaj sem si pa enostavno rekla, da ne smem. Da nihče ne bo shujšal namesto mene, da bom poleti nesrečna, da ne bom imela ničesar za oblečt (denarja za nakup nove garderobe nimam user posted image ). Pa velikokrat se spomnim na prizor, ki sem ga videla v vrtcu, ko so se otroci pogovarjali, kdo ima lepšo mamico in bi bila res rada taka, da bosta fanta ponosna. Čas teče, poletje bo kmalu tu in je skrajni čas, da rečem NE tem user posted image sladkarijam. Poskusi, par dni je težko, potem pa zlaufa.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.01.2011, 22:43

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Danes nas ima izgleda precej problem s prehranjevanjem. Jaz nisem imela do večera časa jest, potem sem , lačna, za predjed dva vasa kruha s pršutom in sirom, nato pa morsko rižoto, solato, in ker to še ni bilo dovolj, še sadno solato. Vsaj kruha in sladkarij se nisem lotila. Hojo sem speljala navkljub dežju, čeprav je zoprno biti tako dolgo moker(moji stari dežni obleki je impregnacija že čisto popustila in hitro premoči). Z utežmi nisem vadila že dva dni, skratka dan, na katerega ne morem biti ravno ponosna.

clock-img

11.01.2011, 22:50

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

No, tiste ki epcete kruh doma, a je katera tole probala? http://www.adamovkruh.si/kruh/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1


Ni ravno Adamov kruh tale ki ga imam sedaj v pečici-jaz bi ga poimenovala kar zmiksani kruhuser posted image
Narejen je pa iz:
sončična moka iz Hoferja
bela moka
ržena moka
nasekljana bučna semena
žlica bučnega olja
žlica sončničnega olja
kvas
sol
voda
Zmešano,vzhajano...samo spečt se še morauser posted image


Drugače moram priznati,da nisem najbolj pridna,kar se tiče dietne hrane...jem isto kot prej,edino količine sem zmanjšala-sem bolj nejeverni tomaž in ne verjamem 100% kar preberem na deklaracijiuser posted image .

Sem pa ugotovila,da obvezno moram jest dopoldan,če preskočim zajtrk ali dopoldansko malico,sem cel dan lačna,če izpustim večerjo,ker sem za malico pojedla preveč ali se pregrešila,pa ni nobene krize.

Vidim,da ste vse zelo pridne,pri meni šepa edino rekreacija,po začetnem navdušenju nad sprehodi,je spet vse skupaj nekam izginilouser posted image
Mi je pa lažje oddelat te aerobne vaje dvakrat na dan,zjutraj in zvečer-glede na to,kako se utrudim,se mi zdi,da je učinek isti,kot pa ena ura sprehodauser posted image

Tako-kruhec je pečen,oddelam še svojo večerno porcijo rekreacije,popijem še pol litra čaja,potem pa -hop v posteljo...

clock-img

11.01.2011, 23:02

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonice


Drugače pa glede hujšanja so še vedno problem sladkarije. Sej sem tudi pred tem hujšanjem zdravo jedla, če odmislim sladkarije. Malo mi pomagate, ko vas dnevno berem, da je teh sladkarij manj-slaba vest. Še vedno pa se jim ne morem odreči.user posted image . Kakšna ideja?


Kako suho sadje mogoče?user posted image
Tudi jaz se jim nisem odrekla-jih je pa manj in to mi je bolj pomembno.Hujšanje je potem res na daljši rok,ampak je lažje,prav zaradi vseh teh majhnih grehov,ki si jih privoščimouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem