cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

21.02.2011, 08:59

clock-img

lija34

pencil-img

112

Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
lija34                   -0,4kg    -4,7kg       67,8kg      57kg         63,1kg

clock-img

21.02.2011, 09:08

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Hja, v navalu resnicoljubnosti sem napisala "neumno", najbrž bi morala napisati "nepremišljeno" ali pa še kaj bolj nežnega (da bi resnica malo manj bolela...). Verjemte mi, da je težko, ko teža niha, motivacija splahni, čez mesec dni pa se ne bomo več brale v take lepem številu. Pa še rima se user posted image .

Meni osebno je res škoda časa, ki ga zabijem s tumbanjem kaj naj jem, kdaj naj ukradem čas zase itd. Pa prosim  brez tokratne zamere.
Sklepam in izhajam iz sebe, moj januar 2011 je za stran vrečt, kar se tiče izgube teže, da ne bo pomote. Ko pogledam dnevnik, ki ga vodim in plan, ki je napisan, se zamislim sama nad sabo, ker bi morala imeti v tem času imet 62 kguser posted image .
Tako, da sem še vedno na:
Pia67                     - 1 kg         -1,6kg      65,5kg    59kg      63,9kg

In se bom na marčevskih pripravah veselo kotalila za vsemi suhimi bedrci mojih sotekačev user posted image  user posted image user posted image user posted image .

clock-img

21.02.2011, 09:09

clock-img

pimpa

pencil-img

56

Ojla.

Zaradi boljšega občutka se danes jaz ne bom tehtala. To pa predvsem zato, ker sem ta vikend preveč grešila in bom poskusila najprej popravit grehe in se bom tehtala naslednjič komaj drugi ponedeljek. Ker se mi zdi, da sem kar vse pridobila nazaj.

Sicer pa upam, da je bila večina vas bolj pridna kot jaz in ste na dobri poti.

LP

clock-img

21.02.2011, 09:27

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

Sporočam moje podatke za tabelo.

Začetek diete: 18. 1. 2011
Začetna teža 17. 1. 2011: 64,5 kg
Prvo tehtanje 31.1. 2011: 62,5 kg
Drugo tehtanje 7.2. 2011: 61,9 kg
Tretje tehtanje 14.2.2011: 61,2 kg
Četrto tehtanje 21.2.2011: 60,1 kg
Tedensko: - 1,1 kg
Skupaj: 4,4 kg

Sem zelo zadovoljna.
Danes sem odlične volje. Oblekla sem svoje stare, sicer znucane in tudi že pobarvane kavbojke, ki so mi ful pri srcu, ampak so zdej en lep cajt potrpežljivo visele v omari in čakale stare dobre "sušje" cajte user posted image user posted image user posted image
Pa hčerka danes praznuje rojstni dan, 3 leta ima.

Pred časom sem si rekla, da bom za njen rojstni dan pa naredila kak prekršek, danes pa nisem več prepričana, ker mi pravzaprav ta režim prehranjevanja paše. Pa tortic ne maram, tako da...

Lep dan vam želim, se še oglasim, prejšnji teden je bilo preveč divje in nisem utegnila nič napisat.

clock-img

21.02.2011, 09:29

clock-img

ječi12

pencil-img

920

ahoooj

dobrodošle nova

ta teden - 1,9 skupaj 12kg

user posted image vsem!

clock-img

21.02.2011, 09:47

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

ahoj..dobrodošle vse novinke..ta teden -1, 5. skupno 13, 5user posted image user posted image

clock-img

21.02.2011, 09:54

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Ta teden +0,2 kg, trenutna teža 70,3 kg, skupno -4,5 kg.

Sem jezna ko pajkuser posted image . Še v petek zjutraj je blo -1,1, ker sem bla skoz ful pridna. V soboto pa kar naenkrat 0,3 več, v nedeljo pa še dodatnih 0,4 več. Tolažim se, da je to verjetno zaradi teka, s katerim sem v tem tednu začela.
No, preostale pol kile sem si pa zaslužila, ker sem včer zafurala vse in žrla vse. Boljš, da ne naštevam. Evo, adijo šestka, k se mi je že iz vage smejalauser posted image .

Vsem ostalim pa iskrene čestitke za - kile, deke in grameuser posted image user posted image user posted image !

clock-img

21.02.2011, 10:01

clock-img

mojamoj

pencil-img

4

Jaz začenjam pri 96,5 kg. Za svojo višino 160 cm bi jih morala izgubiti 40, bom pa za začetek zadovoljna že s polovico tega. Moja željena teža oz. prvi cilj je tako 76 kg, če sem si prav izračunala takrat pridem tudi pod mejo itm 30.

clock-img

21.02.2011, 10:13

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

IZVIRNO SPOROČILO: mojamoj

Jaz začenjam pri 96,5 kg. Za svojo višino 160 cm bi jih morala izgubiti 40, bom pa za začetek zadovoljna že s polovico tega. Moja željena teža oz. prvi cilj je tako 76 kg, če sem si prav izračunala takrat pridem tudi pod mejo itm 30.




smo vse punce tud na facebooku..imamo zaprto skupino..tak da pošljite mi svoj nick..pa vas dodamo:)

clock-img

21.02.2011, 10:15

clock-img

soncnica33

pencil-img

76

Hojla, nisem vam pobegnila. Mene en tolk zeza internet, pa to oje geslo, kar naprej ga moram resetirat..., da bom p......a. Posledično tudi ne pišem velik, ker mi kar nekaj časa vzame, da se prijavim, bla bla bla...

No, vidim, da se nam je pridružilo kar nekaj novih, bravo punce, na dolgi rok bo šlo. Po vsdakem The Grehu, pa je treba se pobrat, vstat in it z dvignjeno glavo naprej!!!
Jaz sem imela pred 3-emi leti na svojih 164 cm 86 kg, pred zanositvijo predlani pa sem jih imela 62. Po porodu sem pristala na 78, za novo leto sem jih imela 75, zdaj pa gre počasi a VZTRAJNO dol.

Torej, današnje tehtanje; Trenutna teža 69 kg /miška, prejšnji teden sem imala vpisano "napačno" trenutno težo, pa nič zato, ti nisem težila, ker se ful matraš za nami, ta je zate user posted image /, začetna 75,5, tedensko: -0,3 kg, skupaj: 6,5 kg, željena: 65 do junija.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse novinke.

clock-img

21.02.2011, 10:34

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

No punce moja teža je 117,6kg torej če sem prav zračunala je to -4,1kg,kar ni slabo.

clock-img

21.02.2011, 10:40

clock-img

valči

pencil-img

2344

Ojla!
Danes sem že od fizerke,sem od veselja kar takoj ob 8 bila tam,tako da sem ostrižena,pobarvana in že bolj šlankuser posted image
Podatki za našo pridno Miško 17:
Začetna teža:69.4 kg
Današnja teža:63.0 kg
Ta teden izgubila:1.90 kg
Skupaj izgubila:6.40 kg
user posted image bravo sebi in vsem vam,ki se z menoj vred truditeuser posted image

Res se je treba potrududit,brez tega ni nič in mene je 2 tedna neslo nekam,a sem se pobrala in sem, na pravi potiuser posted image Tudi zgledam že veliko bolje.Vesela sem.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

21.02.2011, 10:52

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Čestitke, punce, za izgubljene kilogram!

Valči bravo za novo frizuro, kako si se pobarvala? Ena za drugo se hodimo nekaj lepšat, saj prav, če se že trudimo s hujšanjem.

vaje z utežmi so za mano, prvič sem naredila 100 trebušnjakov.

clock-img

21.02.2011, 10:55

clock-img

ječi12

pencil-img

920

super punce

aleksandra bravo za telovadbo.

ljupka super ti gre!

valči super za frizerja-no pa za kgje tudi :)

no js sicer k frizerju še ne grem,bom počakala na prvo prelomnico še 5kil,potem pa tut js dobim neki za nagrado.ne vem še kaj,lahko da bo frizer,lahko pa da kšne nove kavbojke :) zdj k jih lahko celo v normalni trgovini dobim :) hahahahah

clock-img

21.02.2011, 10:58

clock-img

špica84

pencil-img

1872

Moje današnje tehtanje 84,2kg,začetna teža 93kg,željena 72kg.


clock-img

21.02.2011, 11:06

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jeeee, tudi jaz sem bila uspešna, -1,1 kg user posted image . Tudi delež maščob se mi je zmanjšal za 0,6% user posted image , pa mičken je šle mišična masa gor.

2ursae  -1,1kg    skupaj:  -3,7kg   trenutno:  68,3kg


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

21.02.2011, 11:09

clock-img

pety78

pencil-img

6109

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

jeeee, tudi jaz sem bila uspešna, -1,1 kg user posted image . Tudi delež maščob se mi je zmanjšal za 0,6% user posted image , pa mičken je šle mišična masa gor.

2ursae  -1,1kg    skupaj:  -3,7kg   trenutno:  68,3kg



Pridna! user posted image
Pa vse ostale tudi.user posted image   Jaz pa komaj čakam zvečer dveh delov Prijateljev in orbitreka. user posted image user posted image user posted image

_____________________________


clock-img

21.02.2011, 11:12

clock-img

pimpa

pencil-img

56

Ojla.

Js bi tudi prosila za vstop na skupino na fb. Pa dejansko ne vem kako se vam pridružit. prosim za pomoč.

Hvala, LP

clock-img

21.02.2011, 11:33

clock-img

S*

pencil-img

3006

Jaz sem tudi na FBju in se vam z veseljem pridružim če poveste kako.

clock-img

21.02.2011, 11:34

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ojla.

Js bi tudi prosila za vstop na skupino na fb. Pa dejansko ne vem kako se vam pridružit. prosim za pomoč.

Hvala, LP



Jaz tudi prosim za pomoč. Sem na istem kot pimpa. Trenutno zbiram informacije o delovanju fb. Mora se vam bo zdelo vprašanje smešno: Kaj je nick?
Hvala,LP

< Sporočilo je popravil miška17 -- 21.2.2011 11:49:00 >

clock-img

21.02.2011, 11:47

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Pimpa, Miska - posljita mi na ZS vajino ime na FB...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

21.02.2011, 11:51

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ojla.

Js bi tudi prosila za vstop na skupino na fb. Pa dejansko ne vem kako se vam pridružit. prosim za pomoč.

Hvala, LP



Jaz tudi prosim za pomoč. Sem na istem kot pimpa. Trenutno zbiram informacije o delovanju fb. Mora se vam bo zdelo vprašanje smešno: Kaj je nick?
Hvala,LP



Nick je tvoje uporabnisko ime= vzdevek - miška17 na RR na primer :)

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

21.02.2011, 11:54

clock-img

miška17

pencil-img

1195

tinaaja hvala. Se ti oglasim. 

clock-img

21.02.2011, 12:24

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

lahko bi na FB odprle novo skupino, npr "hujšarce na dolgi rok", ki bi bila zaprta ...



Super.

Privat.

Boš naredila plis?
Da bo bolj osebno.



ustvarjeno:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_168546333193529#!/home.php?sk=group_168546333193529&ap=1

javite se mi na ZS, da vas povabim. Potem bom pa itak vse prijavila kot administratorje, tko da boste vse lahko urejale stran.




na zgornjem linku se lahko same prijavite v skupino na FB user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

21.02.2011, 12:58

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Dan!

Komaj sedaj uspela prit do rač.
Današnje stanje 115,5kg......-0,4kg

Lahko bi bilo več ampak grehi,grehi,grehi......


Pa user posted image user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kilograme tiste s plusom pa-glavo gor,drugi teden bo boljše!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem