cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MONTIGNAC-2011

clock-img

23.03.2011, 22:02

clock-img

anja31

pencil-img

110

Punce...pa kje ste ?? Tako rada bi s kom delila monti izkusnje....pa ni nikogar.....
Če se kakšna pojavi, naj mi napiše dan in uro kdaj bo spet gor user posted image , da malo počvekamo in oživimo ta forum....user posted image

clock-img

23.03.2011, 22:51

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

vse smo na Hujšanje na dolgi rok. pridi tja, nas je malo več. pa tudi nekatere po montiju hujšamo user posted image

clock-img

06.04.2011, 07:38

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Sporočam da sem prišla na 59 kg.user posted image user posted image user posted image To pomeni -7kg.Še lastnim očem ne morem verjet.Obleke, hlače ki jih prej niti pod razno nisem gor spravla, mi zdaj dol padajo.Kako dober filing.Res sem vitka.a moj cilj je 56kg.Tako da se še držim režim, a nisem nikoli stradala.Zanima me ko dosežeš željene kile, kako potem vzdržuješ to kilažo naprej?Ali lahko začneš jest živila ki jih prej nisi smel, npr. krompir?Seveda ne mislim na sladkarije in bel kruh.

clock-img

24.04.2011, 17:16

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Sedaj jih imam 58 kg (-8kg).user posted image Vsi mi pravijo da se naj zdaj ustavim.No saj samo po montiju jem.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem