cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: dojenje

clock-img

15.11.2010, 18:11

clock-img

nusi

pencil-img

1833

hja pa dobro no, če ni otrok na neki meji podhranjenosti oz. nima nekih zdr. težav pa valda nismo tako paranoične, da ga bomo nonstop na vago dajale user posted image

clock-img

15.11.2010, 18:21

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

A si paranoičen če te zanima koliko otrok poje

clock-img

17.11.2010, 12:47

clock-img

dect

pencil-img

64

Meni je pa patronažna rekla, da če dojenček premalo poje, da je bolj zaspan. Moja mala- stara je 7 tednov, je res bolj zaspana, in ker še vedno vzpostavljam dojenje, bi rada vedela, če ima katera mogoče tudi tako izkušnjo.
Ko sem prišla iz porodnišnice sem že malo dodajala, potem sem za en teden nehala, ker se mi je zdelo, da imam že več mleka, pa sem potem spet začela dodajat, ker je bolj jokala, trenutno pa spet poskušam samo dojiti. 3 tedne je potrebovala, da je pridobila svojo porodno težo... Drugače pa mi ponoči spi že 5 ur. Zadnje dni ji zvečer kar dodam AM, pa mi poje samo 30 ml.

clock-img

17.11.2010, 12:50

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

To pa nikakor ni res. večina novorojenčkov itak večino časa spi in imajo takšna obdobja da včasih več včasih manj. In z takšnimi besedami delajo samo paniko tam kjer je ni
Če otrok ne pridobiva tako kot bi moral na teži ga ne pustiš spati ,ampak ga zbujaš na 2-3 ure . Za mleko moraš pogosto pristavljat,tudi na urco-dve

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 17.11.2010 12:55:23 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem