cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: alergija na mleko in jajca

clock-img

08.01.2011, 14:22

clock-img

sabri

pencil-img

1291

mamica Taja, hvala, a je pa na koncesijo ali plačaš?

clock-img

09.01.2011, 13:00

clock-img

mamicaTaja

pencil-img

135

Lahko greš samoplačniško ali pa z napotnico na koncesijo. 

clock-img

10.01.2011, 21:16

clock-img

prizma

pencil-img

41

V Trbovljah (če ni predaleč) si na vrsti v enem tednu - teste pa pošljejo v LJ, na pediatrično (razen kožnih, ki jih naredijo takoj).

clock-img

10.01.2011, 21:34

clock-img

Precious

pencil-img

524

O zdr. Voduškovi nisem slišala niti enega dobrega mnenjauser posted image
Sem pa slišala ,da so v Barsosu kar poceni testiranja. je katera že bila? Mislim,da sem slišala nekje okrog 30-40 e .

clock-img

13.01.2011, 09:02

clock-img

PapuaNG

pencil-img

2153

Mi smo bili tudi pri dr. Voduškovi in ni bilo nič dokazano. Smo šli pa zato, ker so se malemu pri treh mesecih začele pojavljati krvave nitke v blatu. Ko sem iz prehrane izključila vse iz kravjega mleka, je bilo pa ok. Kasneje se mu rdeče nitke niso več pojavljale, ga pa še vedno (zdaj je star leto in sedem mesecev) ful zvija in napenja, če poje večjo količino hrane iz kravjega mleka. Pri manjših količinah pa ni panike. Ni imel pa nikoli kakšne kožne reakcije. Trenutno pije aptamil adc, za čokolinote ipd. pa sojino oz. riževo ali ovseno mleko. Se pa še predobro spomnim, kako sem si želela pojesti sladoled, ko sem dojila user posted image Sem morala čist spremenit prehrano-nič sira, skute ipd....enkrat se spomnim, ga je totalno zvijalo, ker sem pojedla dva kosa lazanje, kjer je bil tudi sir, jaoooo...

clock-img

13.01.2011, 09:46

clock-img

sabri

pencil-img

1291

prizma, kje v Trbovljah, a zdravstevenem domu? Najbrž je pa tudi čakalna doba a?

clock-img

13.01.2011, 15:22

clock-img

prizma

pencil-img

41

Sabri, v zdravstvenem domu, ja. Imajo alergološko ambulanto samo ob sredah - jaz sem klicala eno sredo, naslednjo pa smo bili na vrsti.

clock-img

14.02.2011, 09:29

clock-img

texx

pencil-img

10

Pozdravljene.

Imam eno vprašanje. Moj 4 mesečni sin bi naj imel alergijo, vendar nismo še bili na testiranju, zato ne vem točno na kaj ima. Že 2 meseca sem na strogi dieti in je malemu bilo že po nekaj dnevih diete res boljše. Sedaj pa si že neskončno želim sirov, namazov itd. Patronažna sestra mi je zadnjič rekla, da ima večina dojenčkov alergijo na laktozo v mleku in ne na mlečne beljakovine. Zato me zanima ali ima katera kakšne izkušnje glede tega, uživanja mlečnih izdelkov brez laktoze? Kako je s tem?
Včeraj sem pojedla nekaj jogurta brez laktoze, danes še ni nobenih posledic.

Hvala za odgovor.

texx

clock-img

14.02.2011, 14:23

clock-img

Sonček in poletje

pencil-img

342

Pri teh stvareh je pač tako, da moraš sama poskušat in ugibat. Da se neka snov izloči iz telesa traja cca 3 tedne. Tako, da jaz bi ti svetovala, da toliko časa drži deito, potem pa postopoma uvajaj mlečne izdelke brez laktoze in spremljaj kaj se takrat dogaja z otrokom.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem