cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dan spomina

clock-img

15.10.2010, 17:24

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Za vse mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in za male angelčke
user posted image

clock-img

15.10.2010, 17:25

clock-img

witch

pencil-img

3540

user posted image

Punce za vse vaše user posted image user posted image svečka pa bo danes zagorela tudi na našem oknu user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

15.10.2010, 17:37

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Drage mamice malih angelčkov, nismo same, ste videle user posted image user posted image user posted image

Kako je kratka besedica hvala, ampak tako zelo veliko pove user posted image user posted image user posted image HVALA VAM.

Posebej bi rada poudarila, da se iz vsega srca iskreno zahvaljujem vsem ljudem okrog sebe, ki ste prisluhnili mojim besedam, s toplino sprejeli spominsko svečko in jo boste zvečer prižgali. Ponosna sem, da poznam toliko srčnih ljudi user posted image


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

15.10.2010, 20:05

clock-img

alda

pencil-img

3570

vsem ,ki trpite zaradi izgub, ki jih NEBI SMELO BITI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vsem angečkom v spomin pa na našem oknu gori svečka!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

15.10.2010, 20:59

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Tudi na našem oknu je svečka za vse naše user posted image ...veliko preveč jih je...user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

15.10.2010, 21:17

clock-img

malamedika

pencil-img

353

Iskrena hvala vsem ,ki ste se spomnili na našeuser posted image

clock-img

15.10.2010, 21:53

clock-img

a.biba

pencil-img

493

user posted image  Za našega in vse vaše angelčke!

clock-img

15.10.2010, 22:20

clock-img

barbchen

pencil-img

194

špelin, hvala ti za tvoj post in za ozaveščanje...žal nas je res veliko, veliko preveč...in vsaka misel na naše prezgodaj umrle otročke nam pomeni zelo, zelo veliko...in danes v Parku zvončkov je bilo kljub veliko solzam, kljub veliki bolečini še posebej slovesno...velik premik je bil dosežen preko Društva Solzice - brez njih verjetno tudi tegale pisanja ne bi bilo.

Poljubček gor med zvezdice vsem našim angelčkom!

_____________________________

Carpe Diem!

clock-img

16.10.2010, 07:04

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

IZVIRNO SPOROČILO: barbchen
in danes v Parku zvončkov je bilo kljub veliko solzam, kljub veliki bolečini še posebej slovesno...


Žal mi je, da se dogodka nisem mogla udeležiti, sem bila v mislih z vami tam user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2010, 09:33

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: barbchen

špelin, hvala ti za tvoj post in za ozaveščanje...žal nas je res veliko, veliko preveč...in vsaka misel na naše prezgodaj umrle otročke nam pomeni zelo, zelo veliko...in danes v Parku zvončkov je bilo kljub veliko solzam, kljub veliki bolečini še posebej slovesno...velik premik je bil dosežen preko Društva Solzice - brez njih verjetno tudi tegale pisanja ne bi bilo.

Poljubček gor med zvezdice vsem našim angelčkom!



barbchenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image velikokorat se spomnim nate in na našo novembrko Saro, vedno bosta v mojim mislih!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem