cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami

  
clock-img

18.10.2010, 11:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Žaka čestitke ob izgubljenim kg user posted image user posted image user posted image samo tako naprej sedaj se vagamo ob petkih tako da takrat sporočaj stanje drugač pa ni problema
No mene je pa strah grem pa v nedeljo v nemčijo in se bojim kaj bo ko bom gor in se nebom mogla toliko odrekati stvarmiuser posted image user posted image koliko bom pridelala v enem tednu nazaj upam d ane prevečuser posted image pomoje bo najbolš da vago seboj vzamem user posted image

clock-img

19.10.2010, 10:37

clock-img

Buska

pencil-img

662

danes me vse boli od vcerajsnjega ritmofit miganja :-) ... no, ja od 2007, ko sem prenehala z aktivnim igranjem kosarke, nisem migala nic :D .. jutri nadaljujemo s step+TNZ, cetrtek ZUMBA

men hormoni se vedno nagajajo, se vedno mi pasejo zelo sladke stvari, tako, da si jih tudi privoscim -> po mojem sem pojedla tokoliko sladkih stvari v zadnjem mesecu in se malo, kot sem jih prej v celem zivljenju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

19.10.2010, 11:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Buška kaj pa je to sedaj kako pa to da paše tok čokolade kajuser posted image jaz sem tudi zelo nora nanjo in komaj čakam da shujšam da lahko padem ponovno po njejuser posted image user posted image ki je tako dobra.No lepo to da si šla jaz pa se bom naslednji mesec upisala ker drug teden imajo otroc počitnice in gremo v nemčijo tako da upam sam da nebom kakšno kg predelalauser posted image user posted image user posted image user posted image upam v to res upam

clock-img

19.10.2010, 12:02

clock-img

Buska

pencil-img

662

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Buška kaj pa je to sedaj kako pa to da paše tok čokolade kajuser posted image jaz sem tudi zelo nora nanjo in komaj čakam da shujšam da lahko padem ponovno po njejuser posted image user posted image ki je tako dobra.No lepo to da si šla jaz pa se bom naslednji mesec upisala ker drug teden imajo otroc počitnice in gremo v nemčijo tako da upam sam da nebom kakšno kg predelalauser posted image user posted image user posted image user posted image upam v to res upam



user posted image user posted image cokolade ne maram sploh user posted image user posted image jem haribo bonbone, palacinke z nutelo, orehi in smetano (iz Jesharne), sadne tortice ... pa tako user posted image user posted image user posted image ce telo potrebuje, potem bo tudi dobilo user posted image sam je prou hecno, ker jaz takih stvari nisem nikoli marala in jih tudi nisem jedla

no, super, da boste sli v Nemcijo na pocitnice, za kg se pa nc bat, bos pa izgubila, ko bos prisla nazaj domov user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

19.10.2010, 13:38

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Najprej en lep "dobro jutro" user posted image  zdaj vas častim z dobro ohlajenim kefirjemuser posted image  vsaj jaz ga pijem....mmmm je dober, čeprav se med sabo fullll razlikujejo. A ga še katera pije? Meni se zdi, da po njem kile kar padajo...user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

koliko bom pridelala v enem tednu nazaj upam d ane prevečuser posted image pomoje bo najbolš da vago seboj vzamem user posted image






Ti, rakica a misliš da gor nimajo vage...user posted image  Al pa tvoja manj kažeuser posted image .......


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

19.10.2010, 14:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Najprej en lep "dobro jutro" user posted image  zdaj vas častim z dobro ohlajenim kefirjemuser posted image  vsaj jaz ga pijem....mmmm je dober, čeprav se med sabo fullll razlikujejo. A ga še katera pije? Meni se zdi, da po njem kile kar padajo...user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

koliko bom pridelala v enem tednu nazaj upam d ane prevečuser posted image pomoje bo najbolš da vago seboj vzamem user posted image






Ti, rakica a misliš da gor nimajo vage...user posted image  Al pa tvoja manj kažeuser posted image .......



Ja veš moja res manj kaže miuser posted image user posted image samo kako naj rečem ja jaz pa tega nebom jedla ker hujšamuser posted image user posted image negre res ne upam sam da se ne zredim preveč

clock-img

19.10.2010, 18:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.10.2010, 19:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.10.2010, 20:07

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Ga grem kar v špar kupit "krepki suhec"user posted image   Polni pa KREPKO.....Ima ravnopravšnje ime...sem študirala, da bi ga sama delala pa nimam z čim in nimam prostora....pa še popijem ga po 2-3 deci na dan....tak da sem se odločla za kupljenega...user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

20.10.2010, 08:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Malecka jaz sem sama kefir vešuser posted image user posted image jaz ga nepijem jaz raje navadni jogurt zmešam z vodo in spijem drugač pa sam navadna voda a veš.Tko da boš morala kar kmeni pridt na mojo vago da ti pokaže kaj manj kot pa tvojauser posted image user posted image user posted image user posted image no zaenkrat sem še vedno pridna upam da nebom kaj zabluzila do konc tedna
Kaj pa ostale punce kako vam gre upam da niste obupale ker se nič ne oglasite pa tko lepo smo bile vse zagrete za hujšanje

clock-img

20.10.2010, 08:18

clock-img

Sacherca

pencil-img

1887

Jaz sem v soboto dobila M,bo do petka glih fajn cisto konec user posted image
Gre pocasi user posted image
RAKICA ti si se potem do konca dfrzala tiste diete?Koliko si dala dol?


clock-img

20.10.2010, 08:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Sacherca nisem se držala sem se do sobote v soboto smo šli pa v lj in so otroci seveda želeli mekdonalc in moj je seveda tudi če sem rekla da nebom zame vzel aneda tko da nisem se dokonca danes sem ponovno z njo začela drugač pa do sobote sem bila dol spravila 1,9kg in to je bilo v 3dneh tko da bom danes se držala do nedelje vse dokler nebo šli za nemčijo da vidim kok bom dala dol drugač pa ko pridem nazaj se bom držala 14dni res 100% da pridem do teže ki želim a boš ti poskusila z njo me zanima kok boš dala dol.Čakam pa kolegico ona  se je do konca čakala kok jih je dala dol tko da ti potem sporočim kok je ona dala v 7dneh dol danes pa ponovno skupaj začneva

clock-img

20.10.2010, 18:54

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Sacherca in Rakica dajte kaj več povejta o tej dieti...user posted image

Me drži da se bi šla kak dan vodni dan...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

20.10.2010, 19:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Sacherca in Rakica dajte kaj več povejta o tej dieti...user posted image

Me drži da se bi šla kak dan vodni dan...



Malecka bom prilepla tukaj gor pa če katera želi lahko poskusi sem se pa slišala z kolegico ki se je držala cel tedn in je zgubla 4kg tko da je učinkovida lahko pa se držiš 14dni potem pa en teden ne in potem lahko ponoviš ponovno

clock-img

20.10.2010, 19:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925





13.10.2010 ob 15:54

Za: Sacherca
izvoli po tem
1 dan
-suhe slive
2 dan
-kuhan riž na vodi brez soli in ostalih dodatkov
3 dan
-skuta nepasirana brez soli in dodatkov
4 dan
-sadje sveže lahko mešano kar koli samo da je sveže
5 dan
-kuhana zelenjava brez soli in dodatkov
6 dan
-kuhana jajca kolikor hočeš isto brez soli in dodatkov
7 dan
-kihana govedina v vodi brez soli in dodatkov

clock-img

21.10.2010, 16:27

clock-img

malecka

pencil-img

1665

uhhh, to pa je dieta.
-a slive kuhaš al ne?
-skuta je verjetno domače izvedbe ( nepasirana)
-kakšna je govedina kuhana samo na vodi....?

To so tri stvari, ki me zanimajo in ali je katera to zdržala pa seveda realni rezultat......user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

21.10.2010, 16:34

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Gledam in vidim da smo se tle kar razpolovile nekam ta debata zamira.....rakica, sacherca in jaz pa nekje še morrak ??? kje ste pa ostale...user posted image

No jaz sem danes na kefirju- speeeetuser posted image in par mandarin sem pojedla. Zvečer pa si moram nekaj okusnega pripravit, ker ponoči delamuser posted image .... hmmm kakšna ideja?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mal za razgibavanje...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

21.10.2010, 19:48

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

uhhh, to pa je dieta.
-a slive kuhaš al ne?
-skuta je verjetno domače izvedbe ( nepasirana)
-kakšna je govedina kuhana samo na vodi....?

To so tri stvari, ki me zanimajo in ali je katera to zdržala pa seveda realni rezultat......user posted image


slive ješ tko navadn nič kuhat sam da so suhe poješ kokr želiš jih lahko ampak samo njih ješ,skuta brez maščobe mor bit pa isto poješ kokr češ men to ni šlo preveč dobr ,ja govedina je pa sam kuhana na vodi in nič soljena nič nesmeš soliti tudi zelenjavo če si skuhaš nesmeš soliti
če se res držiš diete kot je napisano 4kg lahko zgubiš v enem tednu jaz sem zdržala 4dni in sem zgubila bila 1,90kg je pa kolegica se držala in je zgubla 4kg tko da je res sprobano in drži  tko da poskusi jaz bom ponovno začela z njo ko pridem z dopusta in to je 1.11 lahko se pridružiš da začneva skupaj takrat da si lahko piševa kako nama uspe ker tako sva sedaj tudi z kolegico in je res dobr in večja volja je do hujšanja ker te zanima kok boš zgubu vsak dan ko gledaš tko da povej če boš takrat hujšala če bova skupaj

clock-img

21.10.2010, 21:03

clock-img

malecka

pencil-img

1665

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

1.11 lahko se pridružiš da začneva skupaj takrat da si lahko piševa kako nama uspe
tko da povej če boš takrat hujšala če bova skupaj



Ok, rakica potem bova to dieto opalili skupajuser posted image ....da se bova bodrile in valjda nam rata...user posted image

Daj povej, a se boš iz Nemčije kaj oglašala....se mi zdi da se samo s tabo tipkamuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

21.10.2010, 21:09

clock-img

Buska

pencil-img

662

evo nas ... malo smo bile zasedene user posted image user posted image vceraj sem bila na step+TNZ, danes pa sem bila na ZUMBI
....
jutri pa sledi javljanje teze, saj bo spet petek user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

21.10.2010, 21:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

1.11 lahko se pridružiš da začneva skupaj takrat da si lahko piševa kako nama uspe
tko da povej če boš takrat hujšala če bova skupaj



Ok, rakica potem bova to dieto opalili skupajuser posted image ....da se bova bodrile in valjda nam rata...user posted image

Daj povej, a se boš iz Nemčije kaj oglašala....se mi zdi da se samo s tabo tipkamuser posted image


Ja če bom kje prišla do računalnika ali če bo moj možek od kakšnega kradu internet se bom oglasila tko da ni nobeden problem veš  sej bo še katera druga se oglašala ta čas namest mene a veš.Super da bova potem skupaj začele z to dieto  da se bova mal naprej porivale ter da bova imele večjo voljo za hujšat res me veseli to sam da neboš zgubla volje ko pridem nazaj

clock-img

21.10.2010, 21:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.10.2010, 21:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

evo nas ... malo smo bile zasedene user posted image user posted image vceraj sem bila na step+TNZ, danes pa sem bila na ZUMBI
....
jutri pa sledi javljanje teze, saj bo spet petek user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image šestitke si zelo pridna bravo res bravo da si bila upam da si vživala user posted image user posted image

clock-img

21.10.2010, 21:26

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

jaz sem sevdea tudi še tukaj, ampak se mi običajno ne da pisat, pa še težave imam, ker mi nekaj šteka pri odgovorih
verjetno se vama pridružim tudi jaz, vendar le, če bom imela ob tej hrani dovolj moči za v službo (dvigujem kar težke bale in brez moči sem 0). Sem se pa odločila, da sedaj v soboto držim luno




veš pri tej dieti lahko ješ kolikor želiš neseš si v službo in ješ ko si lačna par žlic v usta tko da dobiš mal moči pa je lepo to da je še katera ki bo hujšala z nama če nas bo več bo večja volja in vem da nam bo vsem uspelo do idealne teže kot želimouser posted image user posted image

clock-img

22.10.2010, 08:10

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobro jutro.

Moja teža 86,5 kg.

Lep dan vsem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem