cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami

  
clock-img

14.10.2010, 17:15

clock-img

miška17

pencil-img

1195

baguSka hvala za opozorilo. Slučajno sem pisala samo z velikimi črkami.

Za ostale v forumu: nisem hotela nobenemu soliti  pamet. Jaz sem izbrala moj način hujšanja, ki meni ustreza in meni pomaga.

clock-img

14.10.2010, 20:21

clock-img

KAHLO

pencil-img

3198

ooooooo miska.....žal se z podlimi opazkami srečujemo vsi skoz svoja življenja, jaz iz tvojega posta niti ne vidim podle opazke, pač pa nek napad oz. neko prenapihnjeno  mišljenje, da si bomo s tem ko bomo zgubile deset kilc uničile svoje življenje in zdravje.........drgače pa nevem kdo si ti da si upaš soditi kater koliko in kdaj kaj naredi za svojega otroka, namreč draga moja jaz sem prepirčana da je čisto vsaka mama pripravljena narediti vse za svojega otroka, tudi shujšati kakšno kilco in ohranjati kondicijo da se lahko s svojim otrokom podi po igriščih, in mu tudi približati zdravo življenje.........meni je drgače vseeno če si ti na tem forumu ali ne..........bom pa jaz s tem postom s tabo zaključila to debato glede hujšanja, in upam da boš to spoštovala.

PODPIRAM PA ČISTO VSAKO PUNCO, ki si želi izgubiti odvečno kilco in se bo s tem počutila srečnejšo, lepšo in polno pozitivne energije........tako da punce dajmouser posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

14.10.2010, 21:28

clock-img

miška17

pencil-img

1195



Ni mi do tega, da se kregam s tabo KAHLO in ti solim pamet. Tu sem zato, ker imam isti cilj kot ti, da shujšam.

Tudi jaz podpiram vsako, ki želi shujšat in bo potem bolj zadovoljna...  Zato čestitam vsaki ki se trudi.user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.10.2010, 07:09

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

Če se tehtamo danes - moja teža 77,40 kguser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.10.2010, 07:30

clock-img

KAHLO

pencil-img

3198

Dobro jutro

evo moja tehtnica danes še  kaže 68 kg


punce, dajte mi povedat, kaj malicate v službi, mi sicer imamo menzo ampak je hrana v njej tako težka, da se pol zmeraj počutim čist zbito in zaspano....en čas sem bla na kosmičih in jogurtu, potem sadni solati in sem se obojega prenajedla.....rabim neke nove ideje!?user posted image

clock-img

15.10.2010, 07:45

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobro jutro.

Današnja teža 86,7kg, če se tehtamo danes.

Lep dan vsem.

clock-img

15.10.2010, 07:56

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Jutro tudi vam vsem skupaj najprej vam postrežem z eno dišečouser posted image user posted image ker verjamem da vsaki paše zelo.No najprej čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image punce samo tako naprej.
No meni je pa pokazalo danes zjutraj 68,40kg user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zadovoljna še mal pa bom prilezla do željene težeuser posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela ter zadovoljna da mi uspeva no pa še toliko sem ponasna nase da že 10dni telovadimuser posted image user posted image in učinek je viden na nogah ter trebuhu tudiuser posted image user posted image upam samo še da mi uspe z ajrobiko da bo moj možek kaj doma da bo lahko merkal otročičke da jaz bom šlauser posted image  da se še tam mal user posted image user posted image z,igamuser posted image user posted image

clock-img

15.10.2010, 08:31

clock-img

Buska

pencil-img

662

... men pa kaze 70,4 user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

15.10.2010, 08:34

clock-img

Buska

pencil-img

662

IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Dobro jutro

evo moja tehtnica danes še  kaže 68 kg


punce, dajte mi povedat, kaj malicate v službi, mi sicer imamo menzo ampak je hrana v njej tako težka, da se pol zmeraj počutim čist zbito in zaspano....en čas sem bla na kosmičih in jogurtu, potem sadni solati in sem se obojega prenajedla.....rabim neke nove ideje!?user posted image



tudi mi imamo menzo in katastrofalno hrano ... zajtrk in vmesno malico imam s sabo - od marmelade dalje ...
za kosilo pa prestudiram, kaj je za jest ... in takrat, ko je kaj dobrega, prinesem s seboj npr. pirino moko, pa mi potem naredijo z mojimi sestavinami ... kadar je pa cisto mimo, pa vzamem solato, ali pa skombiniram kaj s prilogami ....
...
ce pa z vseh 3 menijev ne najdem nic, pa pojem kak jogurt s sadjem, kaksne pirine krokete, sir .... in pol doma kosilo


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

15.10.2010, 08:52

clock-img

Sacherca

pencil-img

1887

user posted image user posted image user posted image petekuser posted image user posted image user posted image

74,7kg danes, v ponedeljek pa je bilo 75,5 user posted image
Danes tako -0,80kg  manj


Ne vem,ce ima kaj veze ampak jaz sem junija koncala z depo provero zascito,trenutno nimam nic....Pa zadnje tri leta se nikoli ni tako poznalo ,tudi,ce sem se lotila manj zretja,mogoce tudi hormoni kaj prispevajo user posted image

clock-img

15.10.2010, 09:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


EVO PUNCE NAM TABELE
 
IME       DATUM    4.10.10    11.10.10  15.10.10
KG ŽELJENA TEŽA
 
RAKICA 71,20   70,80KGuser posted image 70,60KGuser posted image 68,40KGuser posted image
65KG                  -0,40KG      -0,20KG      -2,20KG
 
MALA TINKA 79KG                  79KG
69KG                                        0KG user posted image
MORRAK 71KG                       70,30KGuser posted image
60KG                                       -0,70KG
RONČI 73KG    72,5KGuser posted image
60KG                -0,50KG
BUSKA 71,5KG 72,20KGuser posted image    71,50KGuser posted image 70,40KGuser posted image
65KG                 +0,7KG          -0,70KG        -1,10KG
  SACHERCA 76KG                     75,5KGuser posted image   74,70KGuser posted image
   65KG                                       -0,50KG      -0,80KG                
MALECKA 80KG  80KGuser posted image        76,80KGuser posted image
65KG
ALEX01  78KG  77,60KGuser posted image        78,1kguser posted image 77,40KGuser posted image
 65KG                                         +0,50KG     -0,70KG
MIŠKA17 87,9KG 87,9KGuser posted image    87,5KGuser posted image   86,70KGuser posted image
75KG                                         -0,40KG       -0,80KG
ZANICA 110KG    110KGuser posted image
70KG
 
NATTOULE 81KG                       81,0KGuser posted image
71KG                                           0,00KG
 
TRIŠ 74KG
66KG

ŽAKA 83KG                                  83KGuser posted image
67KG

KAHLO 68KG                              68,00KGuser posted image
60 KG
 

Ostale pa sporočte da se lahko naredi tabela do konca ČE SEM SE KJE ZMOTILA POVEJTE IN POPRAVIMO

ČE SEM KATERO POZABILA DODATI V TABELO NAJ SPOROČI JAZ SE OPRAVIČUJEM

[/quote]

clock-img

15.10.2010, 09:17

clock-img

miška17

pencil-img

1195

RAKICA1 vesela sem zate, da telovadiš. Čestitke za trud, ki ga vlagaš v telovadbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vesela sem, da si dosegla rezultate s telovadbouser posted image .

clock-img

15.10.2010, 09:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

MIŠKA hvala sam se je splačalo ker je razultat velik res velikuser posted image  zgubila sem na nogah ter nekaj na trebuhu in sem zelo vesela zaradi tega upam sam da bom še zdržala in da bom še pridno telovadila naprej ter bila vstrajna da zategnem vsaj mal trebuh sam se morem še spraviti mazati ga da bo bolši učinek sam ponavad me zvečer zebe ko se stuširam in komaj čakam d apižamo vržem naseuser posted image user posted image zato se mi neda namazat bom pa tudi to naredila

clock-img

15.10.2010, 11:17

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

MIŠKA hvala sam se je splačalo ker je razultat velik res velikuser posted image  zgubila sem na nogah ter nekaj na trebuhu in sem zelo vesela zaradi tega upam sam da bom še zdržala in da bom še pridno telovadila naprej ter bila vstrajna da zategnem vsaj mal trebuh sam se morem še spraviti mazati ga da bo bolši učinek sam ponavad me zvečer zebe ko se stuširam in komaj čakam d apižamo vržem naseuser posted image user posted image zato se mi neda namazat bom pa tudi to naredila



Koliko časa dnevno telovadiš? Kakšne vaje to delaš? Jaz sem bila na aerobiki in pilatesu in mi je bilo ful fajn in tudi počutila sem se enkratno. Doma se pa tako težko pripravim, da bi kaj naredila. Pa tudi pri enem šolarju (4 razred) in enem majhnem nadobudnežu (malo čez leto,) mi  res zmanjkuje časauser posted image . Ampak se bom potrudila in pričela vsaj s trebušnjakiuser posted image

clock-img

15.10.2010, 12:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

MIŠKA hvala sam se je splačalo ker je razultat velik res velikuser posted image  zgubila sem na nogah ter nekaj na trebuhu in sem zelo vesela zaradi tega upam sam da bom še zdržala in da bom še pridno telovadila naprej ter bila vstrajna da zategnem vsaj mal trebuh sam se morem še spraviti mazati ga da bo bolši učinek sam ponavad me zvečer zebe ko se stuširam in komaj čakam d apižamo vržem naseuser posted image user posted image zato se mi neda namazat bom pa tudi to naredila



Koliko časa dnevno telovadiš? Kakšne vaje to delaš? Jaz sem bila na aerobiki in pilatesu in mi je bilo ful fajn in tudi počutila sem se enkratno. Doma se pa tako težko pripravim, da bi kaj naredila. Pa tudi pri enem šolarju (4 razred) in enem majhnem nadobudnežu (malo čez leto,) mi  res zmanjkuje časauser posted image . Ampak se bom potrudila in pričela vsaj s trebušnjakiuser posted image


Jaz sem se tudi zelo dolgo pripravljala ter vedno ven vlekla ja sej bom sej bom jutri dokler nisem rekla daje tega iz dneva v dan dovolj in tako je sedaj že 10dni da pridno telovadim in sem zelo zadovoljna.Dopoldan ko mam mal več časa ko dam otroka spati takrat približno pol ure telovadim drugač pa ko imam 5min časa vzamem pa kakšno vajo naredim za noge ter mal potelovadim čez dan umes in se po 10dneh zelo pozna dober učinek.Glede otrok pa dobr vem kako je z časom ker jih jaz imam enega v 3razredu ,drugega v 1razredu in ena je v vrcu tako da popoldan imam z 4kar pestro tako da sam volja mor bit za telovadbo in da se res odločiš da boš telovadila.Aja pa še to mi mož dela terensko delo da ga včasih tudi cel tedn ni doma ampak mi znese ker sem si dala cilj da bom telovadila in shujšala kot želim

clock-img

15.10.2010, 13:00

clock-img

Alex01

pencil-img

2289

rakica - dobra si, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tako kot si rekla, samo volja je pomembna! IN V VOLJI JE MOČ! Sem pa razmišljala tudi o teku.
Pa nekako si moram prebavo uredit! Imam ful neredno prebavo (na veliko potrebo ne grem tudi po 3 al pa 4 dni, kjub temu, da jem žitne kosmiče, da spijem ful tekočine na dan, donat,....). Zgleda da imam tako "leno" črevesjeuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

15.10.2010, 13:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Aleks nisi edina za veliko potrebo tudi jaz hodim na 3dni sam kaj čem tko je tek je dobr sam nimam časa jaaz da bi šla da bi pustila otroke same tok časa ker je najmanši star šele štiri mesece in pol tko da mi to ne znese men zato pa ko mam čas potelovadim po malem.Ja volja mor bit ter vstrajat v tem

clock-img

15.10.2010, 14:02

clock-img

Buska

pencil-img

662

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

rakica - dobra si, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tako kot si rekla, samo volja je pomembna! IN V VOLJI JE MOČ! Sem pa razmišljala tudi o teku.
Pa nekako si moram prebavo uredit! Imam ful neredno prebavo (na veliko potrebo ne grem tudi po 3 al pa 4 dni, kjub temu, da jem žitne kosmiče, da spijem ful tekočine na dan, donat,....). Zgleda da imam tako "leno" črevesjeuser posted image user posted image user posted image .



heheh ... boga revica ... jaz grem ce je po sreci nekje med 10 in 14 dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... in to ze od kar pomnim .. probala sem vse, kar se je dalo, potem pa sem obupala ... se glicerinske svecke me ne pozenejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako, da se ne sekiraj, ko gre ven, gre user posted image
pa tudi 2 kolicino magnezija, ki naj bi pomagal sem prakticirala v zadnjem, pa ni bilo ucinka user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

15.10.2010, 21:16

clock-img

Buska

pencil-img

662

prisla sem iz dneva odprtih vrat... prezivela 3 ure v sportnem duhu
Jogo sem zgresila, ker sem sla v napacno dvorano in sem pristala na Pilatesu, ampak mi ni vsec, nato je bila ZUMBA, ki je zakon, po njej pa bila se kombinacija TNZ&Ritmofit, ker je bilo preveliko povprasevanje

tako, da sem se sedaj nekako dokoncno odlocila, da bom hodila 3x/teden (sem tudi ze prejsni teden placala) pon (ali TNZ ali Ritmofit - za zacetek verjetno na TNZ, ker je manj zahteven), sre TNZ in pa cet ZUMBA, ce pa bojo ZUMBO dali 2x, bom pa sla 2x nanjo, ker je bilo odlicno

jutri sibam na morje Dekani&Koper, pa se tipkamo v nedeljo ... lep in sproscen vikend user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

15.10.2010, 22:41

clock-img

Nattoule

pencil-img

130

IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

punce, dajte mi povedat, kaj malicate v službi, mi sicer imamo menzo ampak je hrana v njej tako težka, da se pol zmeraj počutim čist zbito in zaspano....en čas sem bla na kosmičih in jogurtu, potem sadni solati in sem se obojega prenajedla.....rabim neke nove ideje!?user posted image



Kahlo a si si pripravljena kaj nest s sabo za malico? Jaz sem sicer trenutno na porodniskem dopustu, ampak prej sem si raje nesla od doma kaj za jest. Magari kuhana jajca in paradiznik, da le nisem jedla tiste mastne hrane od zunaj.

Ima pa najraje za malico nekaj od zelenjave (paradiznik, kumare, korenje, paprika), nekaj nasitnega (jajca, kuhana piscancja prsa, cicerika, grah), nekaj sadja namesto posladka in pa orescke.

Kadar pa res ne gre drugace vzamem s seboj tudi rizeve rezine- to je un stiropor, da ne navalim slucajno na kaksen kruh.

Pa ne pozabi pit!

Buska.. meni je zumba zakon! Hodim dvakrat na teden (ker ostale dneve nimam varstva za otroka) in grem z velikim nasmeskom in tam divjam ur brez premora in bi kar se! In to jaz, ki sme celo zivljenje na smrt sovrazila telovadbo in aerobiko in vse tako!

Uh.. pa, da se se pofockam, imam pol kile manj!!! HURA! Evo smo zagnal masinco.. drzte pesti, da bo drug teden vsaj kilca.

clock-img

17.10.2010, 10:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro punce kako vam uspeva hujšanje a ste kaj pridne jaz sem včeraj malo grešilauser posted image in se pozna 20dek danes sem si pa obljubila da bom pridna zelo bila in upam d ami uspe biti pridna

clock-img

17.10.2010, 10:49

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Joj kolk ste natipkale.... imam tako polno zasedene dane, da sploh ne dohajam. In- ali se bomo vagale na petek? Nisem vedela, evo danes sem šla na vago in mi je pokazalo 75,80 user posted image

Jaz imam fuuul voljo in kile kar padajo....sam da bi trajalo do željene teže...user posted image

P.S. Vidim, da se bom morala bolj pogosto javljat, se tle dogaja...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

17.10.2010, 11:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: malecka



P.S. Vidim, da se bom morala bolj pogosto javljat, se tle dogaja...


Malecka pri nas se vedno tukaj kaj dogaja user posted image user posted image user posted image user posted image tko da kar večkrat bo bolj pestro in večja volja bo bila samo tako naprej

clock-img

18.10.2010, 05:28

clock-img

Ronči

pencil-img

1314

evo mene :)

dva tedna biksanja, na srečo 72,3...nevem kako ampak glede na prehrano, ki sem jo imela, supeeeeeeeeeeeeeeeeer. Še včeraj zvečer sm kilo kuhanegha kostanja pojela, na vrh pa par bonbonjer.
Groza, zdaj se moram spet v red spravit, a kaj ko sem emocionalni jedec, čim mi nekaj ne štima, jem, jem, jem, jem, jem user posted image
zdaj je nov teden, upam, da bo bolje. Danes imamo telovadbo, jutri sm spet cel dan zasedena in upam, da ne bom preveč o hrani razmišljala.



_____________________________

You can't fix stupid.

clock-img

18.10.2010, 08:14

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Pozdravljene!

Zdaj se vam poglašam po enotedenskem hujšanju. Tako,da imam zdaj 81,5 kg.user posted image
Hujšam po montignacu.Nisem se pa nič pregrešila.user posted image Tako da imam zdaj -1,5 kg.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem