cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami

clock-img

14.01.2011, 09:17

clock-img

Buska

pencil-img

662

evo, spet je petek ... meni se pa po 3 tednih zretja kar malo pozna user posted image user posted image danes sem na 72,1 ... zgleda, da je to to in je to moja kilaza .. saj se ze od avg. matram in ne spravim dol za nobenga hudica user posted image user posted image .. mi  varira do 69 user posted image user posted image ... tako, da nekako sem se odlocila, da glede na to, da jem normalno hrano, brez odrekanja (vse po vrsti), da ne vem, ce bi se vztrajala ... bom videla ... javim, kako me pici cez vikend user posted image user posted image




_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

14.01.2011, 13:24

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

novo začetek (07-01-2011)  91,6kg danes 91,0kg user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

14.01.2011, 23:04

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Aaahhhhh....kaj čem vam rečt, nisem prišla z novim letom na 69.user posted image
Sem končala z 70,50 kg.....danes pa sem šla na vago user posted image 73 kguser posted image

Hudiča bo treba primt v roke in na oštro...user posted image

Lahko prosim kdo sestavi novo tabelo...


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

15.01.2011, 09:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla evo mene tudi tukaj nisem zaspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tko da sem tudi jaz z vami punce gremo veselo naprej no tudi jaz imam obdobje samo za žretje in odločila sem se da od pondelka začnem zares ponovno z štartom tko da bom pridna včeraj mi je pokazalo spet 65,50kg user posted image user posted image kriza jaz par dni pridna pa gre lepo dol potem pa zabluzim in nazaj goruser posted image user posted image user posted image nažalost tko je samo sedaj od pondelka se držim 100% ker mi gre možek na teren in nebom grešila potem upam

clock-img

21.01.2011, 09:35

clock-img

Buska

pencil-img

662

evo, javljam kilazo 70,5 ... pa da vidmo, ce se zmorem, sem se odlocila, da se vztrajam user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

21.01.2011, 12:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Kok smo mi zgovorne punce hahahahauser posted image user posted image user posted image
Lepo t da vstrajamo še jaz tudi vstrajam pa če prav par dni pridna potem pa spet zašutram samo sem zadovoljna danes mi je pokazalo 64kg tko da kar vredu nouser posted image user posted image user posted image gremo punce v napad z kg Mormo še tabelco narediti da mamo user posted image

clock-img

21.01.2011, 13:58

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

novo začetek (07-01-2011)  91,6kg danes 91,0kg user posted image



Še na istim user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

27.02.2011, 10:49

clock-img

Buska

pencil-img

662

ojla....evo mene po dolgcem cajti ... men je vmes spet vse dol padlo, ker moji kg kr stojijo :-) seveda stres v sluzbi in to je posledica

odlocila sem se za hypoxi 12 obiskov - predel riti in noge ... startala sem v sredo 23.2. (in imela obiske sre, cet, pet) .... prvi dan so me navagali 72,6 kg, premerili od pod josk do kolen ... pa da vidmo user posted image user posted image
naslednji teden imam 4x (tor - pet); pa da vidimo, ali mi bo ratalo kaj zbiti ... moj cilj je se vedno 65 (tudi s 67 bom zadovoljna) - datum 15.4.

Neza7: zdaj sem polna energije in motivacije ... ti jo predajam in posiljam, da se malo premaknes v - user posted image user posted image

Rakica1: nekaj ti zabusavas ... tudi bolj ali manj stojis ... tudi tebi posiljam in predajam energijo in motivacijo, pazi se, da te ne ulovim user posted image user posted image user posted image

ce bos delala tabelco, daj meni kar 72,6kg (po mojem je ene +2 od zadnjega javljanja -> tehtanje blo glih na dan user posted image , ko sem prejsnji vecer pozrla 2 Haribo vrecke in skor celo vreco cipsa user posted image user posted image user posted image ); pa javim, ko me tam navagajo (sicer sem se danes zjutraj tehtala 70,6 ... samo zdaj se bom drzala njihove vage do konca terapij)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem