cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Gremo v napad - 13.9.2010!

clock-img

03.10.2010, 08:45

clock-img

Buska

pencil-img

662

kako vam kaze? nobena se nic ne javi .... no, glede na to, da se drzim bolj malo in jem vse, kar pride ... je danes vaga pokazala 71,6, kar pomeni, da sem malo izgubila user posted image user posted image user posted image

sem se pa pocekirala tudi na temi - http://www.ringaraja.net/forum/m_5378252/mpage_1/key_/tm.htm ... ki so pricele s 1.10. .... tako, da se lahko prestavimo tja, in tam debatiramo dalje ... je tudi tableca s trenutnimi kg ter z zeljenimi kg user posted image

jaz sem se trdno odlocila, da moram do 2.11. spraviti kg nekje na 65-66 kg, saj grem po nova oblacila in zdaj je konec zajebancije, Montinjak za 1 mesec (sicer se bom ob RD se vseen pregresila, 23.10. ko grem na 50.-letnico) .... javite, kako je kaj z vami user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

31.10.2010, 13:18

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

že celo večnost se nisem javila. kar se tiče hrane se ne držim najbolj striktno. no vseeno sem izgubila 2 kg. dokler gre dol sem veselauser posted image .

sem pa glede telovadbe ful pridna in sem v tem času začela redno vadit. čist sem noter padlauser posted image . lahko rečem da se 100 krat boljš počutim. in počasi opažam, da je postalo moje telo malo bolj čvrsto.

kako pa kaj druge?


_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem