cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jezna ? Ljubosumna ?.....

  
clock-img

27.07.2005, 14:04

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Nč sori, sem že prej eni bejbi napisala, da če ne bi hotla, teme ne bi odprla! Vsaka pove svoje mnenje!
In ja, res je smešn za dol past, še bolj pa žalostn!! Namest da bi se jaz ukvarjala s ploščicami, kuhinjo in parketom, se ukvarjam z eno zakompleksano, zafrustrirano babo, k očitno ne zna sama žvet al pa nima mobenga da bi jo mal :sloncek:! Sorči, tako je!
Pa še kaj hujšga je blo, sam rajš ne bi tle na RR, da je ne bi kera spoznala, k itak cela veseljna Lj ve, kaj se ji dogaja v lajfu (revčka se tolk seb smil, da je več na policiji k doma!!)!

clock-img

27.07.2005, 14:06

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

U mater! :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
Zdej ste me pa šele našpičle! Gotova je!:grrr::grrr:

clock-img

27.07.2005, 14:06

clock-img

Anonimen


Njen cajt je potekel.. :zmeden:

Res ne razumem, zakaj ni bolje, da bi vi vsi bili lepo prijatelji?

On je z njo seksal.. mela sta se rada.. imata spomine.. ki bi jih morda vcasih malo obujala.. ali pa mal poklepetala.. Zakaj hudica, bi to rada preprecila?
Sorry.. ampak to je huudooo otrocje..

Se obnasas kot otrok ki se vsral v hlace, pa se boji to povedat..

Kako bi se mi pocutili sprasujes.. Jaz bi se res slabo, ce bi moja bila zaradi mene skregana z bivsim.. :zmeden::zmeden2:

:rozica:

clock-img

27.07.2005, 14:09

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Ti si itak en provokator, to sem že opazla....
No, je prav, da si tudi ti povedal svoje mnenje, ampak če bi tvoja svojga bivšga z $ zalagala,pa verjetn ne bi do stropa skakal, a ne??
No, al pa, k maš tko free odnose:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

clock-img

27.07.2005, 14:10

clock-img

rija

pencil-img

15589

ti ji kar pokaži:)-:)-:)-:)-

clock-img

27.07.2005, 14:14

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Ma ne, sej ne mislim nič z njo ordinirat, sam mojmu bom svoje povedala, pol pa naj zbira! Ali jaz ali pa ona (sam pol bo mel pa še pester lajf)! Obe nič več, je bilo predolgo leto in pol, ko sem ga delila!!!

clock-img

27.07.2005, 14:15

clock-img

Anonimen


Majhno pretiravas..

Sploh nikjer ne pise, da jo on res zalaga z denarjem.. Ona je pac napisala SMS.. Ce ji bo on dal ta denar ali ne.. mi tega ne vemo..

A ce bi napisala v SMS, da naj ji da 50.000 SIT.. bi pa zdej taksno temo odprla..??

In ja.. vcasih sem malo pravokator.. ampak v vsaki pravokacije je tudi nekaj resnice.. samo bolj nazorno povem, da ni dileme..

LP :rozica:

clock-img

27.07.2005, 14:16

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Hvala za rožico! Bom dala v vazo takoj ko pridem domov!;)

clock-img

27.07.2005, 14:19

clock-img

Micy

pencil-img

726

o marija pomagej kaj bi blo če bi bil to otrok.:angel::rozica:

clock-img

27.07.2005, 14:27

clock-img

zoya_

pencil-img

703

dolenjka... jest te čist razumem, da sploh ni tle :kuza: problem niti če bi bil :duda: ne bi bil problem, ampak enostavno obnašanje bivše in potem tvoj :love:, ki nič ne ukrene zarad ljubega miru.

Jaz sem zadnjič na dopustu popizdila, ker je klicala zarad mobitel in je potem mau razmislu in vidu, da je res zlo zoprna zadeva in da ji bo povedu, da naj ne kliče, če ima preveč časa pa denarja in da naj raje sms napiše, če je res tako nujno.
Pr nama tud kliče v vseh mogočih urah, v nedeljo ob 10h zvečer... halo!?! Ali pa ob 11h zvečer SMS, da otrok kašlja... ja dobr, da lahko fotr 20km stran zdej naredi ona pa zraven otroka... svašta ej... pa skoz je govorila, da je bila ONA za vedno vse sama in on ni nič naredu, zdej ga pa za vsak drek kliče... :hudicek: Samo se je zdej moj navadu, da se ji ne javlja in kdaj potem samo SMS stisne, a je blo kej nujnega... :zmeden2: pa po navadi ni... ;)

Dolenjka, ti se kar spihaj, lahko tud meni na privat, če se boš zarad tega bolj počutila in če ti bom lahko kakorkoli pomagala ;)

clock-img

27.07.2005, 14:34

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

In ti imaš srečo, da je tvoj zašteku! Moj pa ne vem če bo prav kmal:zmeden2::zmeden2::zmeden2:!
No ja, bo mogel, ker drugač ne bo miru v bajt! Se mi zdi, ma ne, ne da se mi zdi, tko je: TEGA SI NE ZASLUŽIM!
Pa da se razumemo: NOBENA SI NE!

Ampak ga mama pa rada do ekvatorja pa nazaj!

clock-img

27.07.2005, 14:49

clock-img

mamsi

pencil-img

857

Česa točno si ne zaslužiš? A da te tvoj dragi ne vpraša za vsakih pet jurjov, kam jih lahko vtakne? Ne vem, kdo koga tu ponižuje, on tebe, ona tebe ali ti oba njiju?

Oprosti, ampak meni ne bo nikoli nihče govoril, kam naj vtaknem svojih 5 zasluženih jurjov, sploh ne, če vlagam veliko večino v družino in zelo zelo malo zase.

Tako, mislim da ni prav, da tako na široko razpredaš o tem, in govoriš - ali ona ali jaz. To vendar ni življenjsko pomembna zadeva, da bi zaradi tega partnerja postavljala pred tak ultimat.

Če ga imaš res rada, kot praviš, ne boš svojih frustracij zaradi takšne malenkosti zlivala nanj, da se bo počutil krivega, ker bo dal za kužka 5 jurjov.

Saj ti si odprt človek, sprejemaš različna mnenja. Moje ni napeljano na tvoj mlin. Morda pa vseeno premisliš, če ima smisel sebi in svojemu v življenju pokvarit en sam dan in biti slabe volje zaradi takšnih stvari.;)

clock-img

27.07.2005, 15:00

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Ah, mamsi, mal bolje preperi poste. Ne gre za enih in edinih 5 jurjev, ki mimogrede niso edini, ampak za način bivše do dolenjkinega dragega. Ta bivša se skoz neki slin po njem za vsako stvar, sms-si, klici, teženje... Sorry, ampak tud ti tega ne bi prenašala dolgo. Slej al prej bi ti prekipelo. Kar seveda ne pomeni da morata bit on in njegova bivša skregana. Ampak neke meje je potrebno postavit, če sta šla enkrat narazen. Midva z mojim bivšim sva čist prjatla, meje pa so, ki se jih držimo. Kako bi pa bilo, če bi me ob 10h zvečer klicaru zarad enih bedarij, pa neki težil po telefonu...
To si nopben ne zasluži, to niso frustracije!!

clock-img

27.07.2005, 15:00

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

U bistvu kar lepo povedano mamsi, se strinjam s tabo, ampak je pa verjetn pr njej bistvenga pomena al bo dau teh pet jurjev res za kužka, al jih bo dau njej :zmeden: In zato pravm nej svojga vpraša da bo vedla kaj je na stvari in mu pove da se naj ne pusti izkoriščat.;)

clock-img

27.07.2005, 15:03

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

No evo, pa je povedala ša Mateja ta drugo stran.;)

clock-img

27.07.2005, 15:10

clock-img

Anonimen

:zmeden:
Tega si ne zasluzis.. :)-:)-

Potem se ti to preprosto ne bi zgodilo.. :zmeden:

drugace pa pokazi to svojemu.. kako za njegovim hrbtom o njem debatiras, brez da bi kaj vedel.. in ti bo hitr jasno, kaj si zasluzis.. in kaj ne..!

Kako tega folk ne more doma resit.. ?!:zmeden:

clock-img

27.07.2005, 15:21

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Ti Tjazy si pa en navaden egoist. Kdo pa si zasluži, da se grdo ravna z njim, da se ga ignorira, se ga ne upošteva...Kdo? Mislim, da nobeden, ker smo enakopravni in moški niste nič več vredni in bolj pametni od nas. Boga tista k te ima. Jest te ne bi dolg gledala! Sej se vsi tud doma pogovarjamo, ampak moški itak drugač razmišljate kot me. Me pač rade poklepetama, ali pojamramo tudi prijateljicam in si od njih želimo spodbudne besede in nasveta. A je to tako čudno? Mal maš skisane možgane, da tako razmišljaš!

clock-img

27.07.2005, 15:30

clock-img

mamsi

pencil-img

857

Mateja, jaz sem prebrala poste, dobro, in vem, da je govora o 5.000 tolarjih za striženje psa. Že prvi post pove, kje je problem. Še vedno mislim, dokler ni neke romance med njima, za dolenjko ni problema. Saj če si voščita za rojstni dan, naj si, kakor komu paše, to ni nič takega, noben nobenemu nič žalega noče. Tudi če se mesičkata o stroških za psa, ni nič takega.

Stvari, ki so pomembne, so, kako se partnerja imata, ali si zaupata in spoštujeta. Ne morem reči, da bivša krha njeno partnersko življenje s takimi sporočili, kot jih imata njen dragi in bivša. To ni nič zahrbtnega ali podlega, pač oba imata rada psa, če si ga delita, se tudi kontaktirata med sabo. A ni to normalno? Tudi dolenjka ni napisala, da so mesiči ljubezenski ali sexualni. Nič takega ni. samo 5.000 tolarjev in kdo bo čuval psa.

clock-img

27.07.2005, 15:31

clock-img

Anonimen

Ja prav imas..

Tudi jaz te imam rad.. :rozica:

clock-img

27.07.2005, 15:40

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

No, pa da zaključimo! Lahko ji da tut 10 al pa 100.000 jurjev (no, tolk pa res ne), ampak ali bo potem mir?? Se bojim da ne, in prav zato sem temo odprla!
Hvala vsem za vzpodbudne besede in realnost, vse sem vzela na znanje, le tebe Tiazy ne,ker si tako kot je že Mateja napisala navaden moški egoist in boga tista, ki te je dobila! Upam, da se nikoli ne znajdeš v podobni situaciji, sicer pa, tudi če se boš, ne boš priznal nemoči, ker si pač moški! Prav, pa bodi, samo s pravo glavo začni tudi razmišljat, ker ti na vratu ne stoji za okras! Pa sorči, ampak taka sem - direktna, kot ti!

clock-img

27.07.2005, 16:53

clock-img

BigWhale

pencil-img

762

Jaz bi ji na tvojem mestu noge polomil! Kaj hudica se ima za vtikovati v vajine zadeve in se tako grdo obnasat!!!

UF!


;>

clock-img

28.07.2005, 07:52

clock-img

Anonimen


Aha.. ok.. bom zacel razmisljat s pravo glavo.. Pol ti bom pa bolj vsec.. Ti bom napihnil EGO v tisto smer, ko si zelis.. in sicer, da si ti zrtev.. in bos vsa :sloncek:

In ti..?? si ze pokazala svojemu, kaj pises pred vesoljno slovenijo o njemu in njegovi bivsi??

Je bil :sloncek:.. ali je rekel, da zacni razmisljat s pravo glavo??

:kuza:

clock-img

28.07.2005, 07:54

clock-img

DaisyE

pencil-img

4685

Tjazy pa ne se razburjat, no.

:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Malo se rajš nasmej.

clock-img

28.07.2005, 08:14

clock-img

Anonimen


No problem :)-:)-

clock-img

28.07.2005, 08:15

clock-img

DaisyE

pencil-img

4685

:bravo::bravo::bravo:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem