cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!

  
clock-img

02.09.2010, 19:44

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

no moje mere so
p: 125cm
z: 123cm
S: 69cm
no pa sm prevzela vodstvo user posted image  user posted image zdej vidte zakaj mormjst hujšat ker to je nesprejemljivo ker tud sama sebe ne morm vec gledat v špeglu tko da punce sej bomo a ne


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

02.09.2010, 19:52

clock-img

Sandra_26

pencil-img

132

Pa še moje mere
P 108 cm
Z 118 cm
S 62 cm

Vse preveč. Probam se držat neke mere, ampak še mi vseeno ne uspeva glih, upam da kmalu sama sebe prepričam da moram zarad sebe in ne zarad drugih.

Kere dneve oz.datume pa se tehtamo? Se opravičujem če sem spregledala, malo me čas baše in nisem mela časa pogledat nazaj.

Pa veliko sreče vsem sotrpinkam.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

clock-img

02.09.2010, 20:02

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

evo še mene:

87kg
p: 96
z: 116
s: 70
(pr men so več kot očitno stegna problem user posted image )

jao, jest mam pa že od kosila naprej tako krizo... cuker!!! cukra mi manjka, skoz se mi sladko je, nikakor ne morm utišat želje... mogoče bo zdej sadni čaj z natrenom pomagu. sicer sem bla pa pridna, se držala plana (kokr so sestavine dopuščale user posted image ), pa še kuža je bla navdušena ker sva šli na sprehod user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 21:05

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310





p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- pigy, 65,5 kg + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- al1*, 66 kg + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm
- soncnica 3, 78 kg + p: 93 cm, z: 114 cm, s: 71 cm
- živka, 77 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 60 cm
- urshak, 95 kg + p: 105 cm, z: 125 cm, s: 74 cm
- ninasiki, 100 kg + p: 125 cm, z: 123 cm, s: 69 cm
- Sandra_26, 96 kg + p: 108 cm, z: 118 cm, s: 62 cm
- Felicita, 87 kg + p: 96 cm, z: 116 cm, s: 70 cm



6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:




user posted image user posted image user posted image USPELO NAM BO!! user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Aninchy -- 2.9.2010 21:15:46 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.09.2010, 21:11

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

Evo, jst sm bla pa pridna dones in sem šla tečt!!! user posted image Sicer se mi je po parih metrih zdelo, da mi bojo gležni odpadli in se mi zdi, da sem prav čutila, kako rja odpada....user posted image
No, za večerjo sem misla pojest samo eno banano, pa me je tašča malo zafrknila in mi je prpravla mlečni riž. In ker ne ve, da po novem hujšam, sm pač pojedla, da ne bo rekla kej..... Sem pa res pojedla samo polovico porcije..... Niti nisem mogla več, ker sem še tok hin od teka user posted image

Meni za jutri.... hmm....
Z: kava z mlekom + forum user posted image
K: ne vem, ker tašča kuha za vse, tak da niti ne morem kej velik zbirat...
V: verjetno končno tisto grozdje, ki mi že dva dni stoji na mizi!!! user posted image

Zanima me še, če se sedaj strinjate s seznamom.....? oz. z njegovo vsebino....user posted image

Lahko noč ter eno bolho za pomoč! user posted image

In dajmo punceeeee! Uspelo nam boooo!!! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.09.2010, 21:52

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

ANINCHY pa enga pajka da te zjutri iz pojstle zbajka user posted image  me pa zamina če bi še mela ločevalno ker nevem kam naj ti pošljem
moj jutranji meni je
Z 2x jabolko 1x veliiik šalca črne grenke kave user posted image
K: pizzzzzaaaa (sam bom dodala še paradižnik pa papriko da ne bo preveč prazna ker je isto pa k mezga )
V: pa 1x tortica, 3kepce sladoleda in 1 tablica črne čokolade (cuuukkkkrrrruser posted image )
se pa nisem še niti enkrat pregrešila ker zaenkrat sm še kr trdo prepričana da bo tko celih 90 dni me pa daje to pa priznam ampak zato smo pa kle da si helpamo
nč grem ajat nočko and see you in the morning


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

02.09.2010, 22:18

clock-img

aprilko

pencil-img

17

ful ste kul z ločevalno, mene so ponavad sandni dnevi čist ubil in sm sam zarad tega kar nekej preskakvala, sploh ne nism mogla nasitih od sadja -  prou grozn mi je blo. vodnega me je blo pa vedno strah in ga pomoje sploh nkol nism spelala do konca.
uglavnem superca ste

clock-img

03.09.2010, 06:16

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro, končno mi je uspelo do PC (služba user posted image  user posted image  ). No da pripopam še moje centimetre:
PAS: 89 cm
Zadnjica: 97 cm (merila sem boke)
BEDRA 52 cm

Danes bom po ločevalni konzumirala OH. in sicer si bom za kosilo privoščila graham testenine s pesto omako in solato za večerjo pa kos (upam, da res samo kos) domačega jabolčnega zavitka, ki ga bom spekla popoldne.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 06:21

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy
2violina, kdaj pa maš tisti tek, sam ga boš itak pretekla ,tako kot si do sedaj vse.user posted image user posted image Sej je vreme tako ni čudno da vas vse glava boli, moj je tudi cel dan neki jamral.



Oj punca ne grem teč vauu 62 km bi bilo zame tooo much..... Grem se gonit na poli maraton s kolesom in sicer tule sem : http://www.polimaraton.si/
Sedaj lahko samo boga molim za lepo vreme kajti v nasprotnem primeru bo joj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 06:26

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

Ali ima mogoče katera po aktivnosti ( hoja v hirbe, tek,aerobika,....vse do te mere da ti je že ful vroče, teče od glave, ) potem glavobole?
Zadne čase se mi to skoraj vedno ponavlja (so  migrenski, kluvanje v enem delu glave kot da mi bi žebelj notr zabiju). Zdravnica mi je omenila da je lahko od napora, al pa sonca al pa pride do razširjenih žil v glavi - amapk nevem kaj bi to pomenilo.( ni bila moja zdravnica, potem mi je rekla naj se sicer pogovorim z osebnim zdravnikom, apam mi še ni uspelo).
mogoče tole ne paše v to temo ampak glede na to dabomo tudi telovadile sm si drznila vprašat.

lp



ja, meni včasih, kadar preteram, premalo pijem,... razširjene žile v tem primeru niso ravno anevrizme (anevrizma je patološko razširjena žila na enem delu), ampak gre za mehanizem prilagajanja telesa na napor in vročino (telo izloča hormone oz. druge snovi - vazodilatorje, ki to povzročajo) . če se ti to redno dogaja bi jest na tvojem mestu poskusla manj (lahko da se preveč zaženeš itd) oz. drugo vrsto telovadbe. izbirej si tut čas dneva, ko ni vročine (zjutraj, zvečer). pa po koncu telovadbe se počasi ohladi, bognedaj takoj skočit pod mrzel/mlačen tuš. jest vedno 15-30 min posedim, da se izšvicam in ohladim, rehidriram in grem potem pod topel tuš, ki mu počasi znižujem temperaturo. pomoje gre preprosto za to, da greš čez svoje meje.

@ poli* jest mam prov hudo slabo vest, samo mislm da se bom vseen pozdravla najprej... če pa ni časa pa laufej 10_x_ po stopnicah - neki rekreacije je user posted image



Tole se meni tudi dogaja in sicer ko resnično pretiravam s tekom. Sem pa malo omilila s tem, da tečem bolj počasi in daljše ture. Vmes pa tudi kak km ali dva pospešim in je veliko manj glavobolov. JIh pa vedno dobim, ko se udeležim kakšnega teka, kajti tam dam maksimalno vse od sebe.
Naredim pa takole. Takoj po teku, ko čutim, da bo bolela glava vzamem 2 saridona in je potem veliko bolje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 06:33

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: al1*


Še jaz imam eno vprašanja: kaj jesti v gostilni? 1x tedesko grem zagotovo jest v gostilno. Včeraj sem jedla solato, vedno mi glih ni. Kakšna ideja?



Žar varianta ali kak solatni krožnik s piščancem ali puranjem mesom (ala Štormanov toust Monte Krista. V glavnem lahko hrano.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 06:45

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: urshak

Joj, kolk ste že napisale, jaz komaj do računalnika pridem, pa sta že kar dve strani več. Komaj sem se spravla merit, ker me je groza, si lahko mislite, da so pri moji kilaži številke velike. Pa saj bojo manjše, ane.Torej, teža 95, pas: 105, rit125, stegna 74.



Evo to se tudi meni dogaja. Kljub temu, da imamo doma kar 3 PC nekako ne pridem do njih. Ni časa. Kuhanje, likanje, pospravljanje in seveda v tem času
K O Š A R K A.... Jo spremlja katera. Jaz sem dobesedno obsedena z njo.
Sem včeraj gledala najprej naše , nato hitro odtekla 5 km in nato še tekmo hrvaška - brazilija.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 07:09

clock-img

2violina

pencil-img

505

V kolikor vam bo kdaj padla motivacija si lahko preberete spodnji članek.
Kjer je volja in vztrajnost tam so tudi rezultati.
http://vizita.si/clanek/novice/nekoc-126-kilogramska-debeluska-danes-zapeljiva-mamica.html

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 07:30

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Jutro.

Moje mere:
P=93 cm
z=100 cm
s=59 cm

Jaz se bom merila samo enkrat na mesec, prvi ponedeljek v mesecu. Bo čisto zadosti, ker je to drugače ful enih podatkov, ki mi niti niso potrebni.

Današnji jedilnik:
Z: banana
K: se še odločam med pizzo in testeninami
V: sladoled in čokolada


IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
V: pa 1x tortica, 3kepce sladoleda in 1 tablica črne čokolade (cuuukkkkrrrr )


Jaz sem mislila, da lahko samo izbiraš med tem, ne da imaš vse na jedilniku. user posted image

user posted image za vse tekačice. Jaz začnem v ponedeljek z aerobiko in že kar komaj čakam.

< Sporočilo je popravil Sunny Morning -- 3.9.2010 7:32:45 >


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

03.09.2010, 08:01

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Jutro.

Moje mere:
P=93 cm
z=100 cm
s=59 cm

Jaz se bom merila samo enkrat na mesec, prvi ponedeljek v mesecu. Bo čisto zadosti, ker je to drugače ful enih podatkov, ki mi niti niso potrebni.

Današnji jedilnik:
Z: banana
K: se še odločam med pizzo in testeninami
V: sladoled in čokolada


IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
V: pa 1x tortica, 3kepce sladoleda in 1 tablica črne čokolade (cuuukkkkrrrr )


Jaz sem mislila, da lahko samo izbiraš med tem, ne da imaš vse na jedilniku. user posted image

user posted image za vse tekačice. Jaz začnem v ponedeljek z aerobiko in že kar komaj čakam.



Tudi sama se bom merila le enkrat na mesec in sicer po vodnem dnevu, kot je tudi v knjigici ločevalna. Tehtala pa se bom vsak ponedeljek, kot smo se na temi s sštartom 4.1.2010. Ti pride v navado user posted image

pri večerji lahko izbiraš med sladoledom in torto (v zgornem primeru). Jedilno čokolado oziroma 70 % črno čokolado pa je potrebno vedno (1 rebro) na OH dan zvečer pohrustat zaradi možnosti nastajanja alergij.

user posted image  za aerobiko.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.09.2010, 08:14

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Dobro jutro punce! user posted image  Madona ste se razpisale. Sem komaj prebrala. Včeraj nisem imela nič časa, saj sem šla pozno popoldan tečt in, ko sem zvečer prišla domov sem šla pod tuš, nato sem pojedla večerjo (solato, saj mi ni sedlo kaj več jest) in potem sem šla počasi spat.  Nisem vajena takega tempa in sem hitro zaspala. user posted image  
Danes pa bomo jedli:
Z: grozdje + kavica
K: mešana solatka s feta sirom (Ja vem, da je danes OH dan, samo sem koza pozabila it kupit kaj za jesti in, ker sem v službi imam samo to na izbiro. Je pa tudi dan za pregrehe, tako, da se ne bom pretirano sekirala.)
V: hmmmm.. Bomo še videli.. danes bomo izkoristili in jedli cukeeeer.. user posted image

 
 
2violina potem si približno tako "visoka" kot jaz. Glede postave pa tako: meča imam čisto suhcena, prav tako roke od zapestja pa do komolca, preostali del telesa pa me je kar nekaj skupaj. Tako, da sem tudi jaz kot krompirček z zobotrebci namesto udov.user posted image  No pa saj to se bo kmalu spremenilo a ne? user posted image



Aninchy meni se zdi, da obvladaš urejanje tega seznama in ti popolnoma zaupam, da ga boš dobro urejala še naprej. Mogoče še en predlog, da bo tudi tebi lažje. Kaj če bi nicke razvrstila po abecedi? Se mi zdi da je tako bolj pregledno.

Lep dan vam želim! user posted image


< Sporočilo je popravil xoxox -- 3.9.2010 8:17:56 >


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

03.09.2010, 08:29

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

Evo, jst sm bla pa pridna dones in sem šla tečt!!! user posted image Sicer se mi je po parih metrih zdelo, da mi bojo gležni odpadli in se mi zdi, da sem prav čutila, kako rja odpada....user posted image



uh, ogrej se, in to uber. jest sem sicer človek, ki ne zna tečt počasi, zato sem začela s traso 1 km, torej sem bla precej hitr okrog; ampak za ogrevanje in potem na koncu stretching porabim več časa kot za sam tek, ampak se splača - nič ne boli med tekom in naslednji dan user posted image tko da si vzami čas user posted image sicer mi je pa znan občutek ja user posted image

no, jest sem se dans odločla da si privoščim mal cukra... za zajtrk user posted image verjetno bo šmoren/palačinke z neki light marmelado (sem jo v shrambi našla user posted image ). kosilo kaže da bo solata, večerja pa spet - kefir.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

03.09.2010, 10:24

clock-img

popl

pencil-img

27

ooooo kako nam gre finouser posted image . res smo lahko ponosne, saj smo vsak dan bližje našemu cilju:)
Res imam zagon in vse gre kot po maslu, kar je res fajn. Danes je day 3, za nas ločevalke po moje najboljši dan-ker mamo something sweet za večerjouser posted image .
pazite se tudi čez vikend, ker ponavadi takrat podležemo kakšnim ''nedeljskim'' kosilomuser posted image . seveda to velja tudi zame:)

go go go go gouser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.09.2010, 10:36

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: popl

pazite se tudi čez vikend, ker ponavadi takrat podležemo kakšnim ''nedeljskim'' kosilomuser posted image . seveda to velja tudi zame:)



to mene najbolj skrbi... ker grem h fantu čez vikend, tm pa nimam pravoglasanja kaj se kuha... ma včasih mam komi kej pravoglasanja kok bom pojedla user posted image ampak ajde, seveda, bom po svojih močeh poskusla se držat user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

03.09.2010, 10:37

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

No, pa da se še js javim....user posted image

Za zajtrk sem imela sezamovo štručko in kavo z mlekom, brez katere pač ne gre....

Danes je pa nek čuden, turoben dan in nisem neke fajn volje, tak da še dobr, da sem včeri šla mal tečt, ker danes sm bolj zanič...user posted image Morm pa priznat, da me ni nič matral zjutraj vstat zarad teka... Tud noge me nič ne bolijo, kar je super!! Ker vem, da če me vse boli, potem mi čist zmanjka motivacije.... no, upam, da bom mela dans varstvo za Martina, da bom lahko šla spet. No, če bo dež, pa ne bom šla.... mi prav nič ni do tega, da bi zbolela user posted image

Pa lep dan! In ločevalke: sej bo kmal večer!! user posted image Mal še, mal še!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

03.09.2010, 12:54

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Uf, pa je že petek.
Mene tudi vikendi pa razna praznovanja dajejo, ampak sem se odločila, da če se pregrešim, se pač pregrešim tisti en dan, pol pa veselo naprej.

Za kosilo bom naredila polnozrnate testenine z jurčki, za večerjo pa še ne vem.


_____________________________

lp

clock-img

03.09.2010, 13:48

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

ful ste kul z ločevalno, mene so ponavad sandni dnevi čist ubil in sm sam zarad tega kar nekej preskakvala, sploh ne nism mogla nasitih od sadja -  prou grozn mi je blo. vodnega me je blo pa vedno strah in ga pomoje sploh nkol nism spelala do konca.
uglavnem superca ste



sej ni tko hudo, samo prvi sadni dan je kriza, potem pa se naučiš. Jaz ponavadi za kosilo namest sadja jem zelenjavo, se bolj nasitim.

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Oj punca ne grem teč vauu 62 km bi bilo zame tooo much..... Grem se gonit na poli maraton s kolesom in sicer tule sem : http://www.polimaraton.si/
Sedaj lahko samo boga molim za lepo vreme kajti v nasprotnem primeru bo joj.



sm površno prebrala. sorči

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Uf, pa je že petek.
Mene tudi vikendi pa razna praznovanja dajejo, ampak sem se odločila, da če se pregrešim, se pač pregrešim tisti en dan, pol pa veselo naprej.

Za kosilo bom naredila polnozrnate testenine z jurčki, za večerjo pa še ne vem.



na praznovanjih izberi hrano, ki jo imaš najreaje in to jej.

Če bom šla prihodnji teden z mojim k njegovim bo pestro, jagenjčku se bom odpovedala, čevapčičom in baklavi pa težko.

Jaz bom za današnje kosilo naredila pico, za večerjo pa ne vem, mogoče sladoled. Zdej pa pičim naprej pospravljat.


Lep vikend, pa čimmanj grešit.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

03.09.2010, 15:29

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Tole sem našla na spletu, vem da je ena spraševala, samo ne najdem sedaj posta.

Nasvet: 10 minut za lep trebuh, noge in zadnjico

Vaje izvajajte počasi, temeljito in koncentrirano. Malo truda se splača! Preverjeno!

3 minute za trebuh

Prema trebušna mišica

  • Uležemo se na hrbet in noge pokrčimo, da nastane pravi kot. Stopala so na tleh. Pogled je usmerjen navzgor.
  • Iztegnjeni roki potisnemo čim dlje med stegna ter pri tem glavo in ramena dvignemo od tal. Trebušne mišice močno stisnemo in napetost kratek čas zadržimo. Vsakokrat, ko roki potisnemo naprej, izdihnemo.
  • 10-krat ponovimo in šele nato ramena spustimo spet na tla. Premor.
Poševne trebušne mišice

Začetni položaj je enak kot pri prejšnji vaji.
  • Tokrat iztegnjenih rok ne potisnemo naprej med stegna, temveč sunemo z njima mimo stegna vstran, da začutimo napetost v trebušnih mišicah.
  • 10-krat v levo stran. Nato spustimo ramena na tla in si malo odpočijemo.
  • Vajo ponovimo še 10-krat v desno stran.
Pri vseh vajah je pomembno pravilno dihanje.

6 minut za noge

Zunanji del stegen
  • Uležemo se na desni bok. Spodnjo (desno) nogo pokrčimo in jo potisnemo rahlo nazaj. Opremo se na podlaket desne roke, dlan leve roke položimo pred telesom na tla.
  • Zgornjo (levo) nogo iztegnemo ter jo počasi dvigamo in spuščamo. Nikoli je ne odložimo na tla. Koleno naj bo ves čas stegnjeno.
  • 3-krat po 10 ponovitev s kratkim premorom.
Notranji del stegen
  • Ležimo na boku v enakem položaju kot prej. Tokrat iztegnemo spodnjo nogo, zgornjo nogo pa pokrčimo in prekrižamo čez spodnjo.
  • Stegnjeno spodnjo nogo dvigamo in spuščamo. Važno: ležati moramo popolnoma na boku in se ne smemo nagibati niti naprej niti nazaj.
  • 3-krat po 10 ponovitev, nato si odpočijemo. Zatem naredimo obe vaji še v drugo stran.
1 minuta za zadnjico
  • Uležemo se spet na hrbet. Obe nogi pokrčimo. Zahtevnejša različica: opiramo se samo na pete.
  • Dvignemo medenico, da se zadnjične mišice napnejo. Napetost nekaj sekund zadržimo, nato zadnjico počasi spustimo skoraj do tal. Mišice spet napnemo ter zadnjico dvigamo in spuščamo …
  • 3-krat po 10 ponovitev.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

03.09.2010, 16:16

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

lahko grem se jaz z vami, ampak od ponedeljka 6.9.2010. Imam 68 kg, rada bi prišla na 64 kg. So pa te trdovratne. Z beljakovinsko sem dala dol pet, ampak sem se spet zacela pocasi rediti. Jst bom kar na locevalni, upam da zdrzim, ko jo prekrsim me vrzite iz igre. Velja=? No. V ponedeljek javim.....kako sem zacela...

clock-img

03.09.2010, 17:13

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

lahko grem se jaz z vami, ampak od ponedeljka 6.9.2010. Imam 68 kg, rada bi prišla na 64 kg. So pa te trdovratne. Z beljakovinsko sem dala dol pet, ampak sem se spet zacela pocasi rediti. Jst bom kar na locevalni, upam da zdrzim, ko jo prekrsim me vrzite iz igre. Velja=? No. V ponedeljek javim.....kako sem zacela...



Dobrodošla med nami. Svetovala bi ti, da popolnoma spremeniš svoj način prehranjevanja in ne hitiš z nekim drasično hitrim dietam, kajti tako boš dieto končala boš vse dobila nazaj. Saj veš hitri jo-jo efekt. Zdrava hrana več miganja in to mora biti za selo življenje.

Meni resnično najbolj odgovarja ločevalna, ki sem jo laufala že v začetku leta in jo uspešno pripeljala do konca. Seveda sem začela tudi veliko migat. Po koncu ločevalne pa v 90% ločevala med obroki. Rezultat nič pridobljenih kg. Sedaj grem drugi krog, da sklestim še tiste, ki so mi ostale.

Takopunce bodite pridne med vikendom jaz počasi odhajam v kraje kjer ni neta (hvala bogu). In držite pesti, da jutri ne bo dežja, da bomo uspešno kolesarili za poli klobaso.

P.S. pri meni se po kuhinji vali vonj po sveže pečenem jabolčnem zavitku.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem