cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!

  
clock-img

02.09.2010, 08:10

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Felicita zakaj pa ti piješ čaj iz kopriv? Jaz ga namreč tudi pijem ampak ga pijem bolj zato ker mi je dobrega okusa tudi brez sladkorja in pa bolje se počutim če ga pijem. Iskreno pa ne vem za kaj naj bi bil dober.user posted image



čaj iz kopriv je v praktično vsakem shujševalnem čaju. u bistvu odvaja vodo iz telesa, ampak ne tako agresivno kot nekateri... drugač pa ja, meni ma tut božanski okus in ne naveličam se ga tko hitro kot mete. poleg tega mam zadnje čase mal problemov z ledvicami, pa mi ga je zdravnik svetoval, da se mi mal telo ''preplakne''. drugač je pa kopriva vsestranska - za srce in krvožilje, pomaga pri vnetjih, zmanjševanjih oteklin, artritisu,... ni kar ni user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 2.9.2010 8:12:40 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 08:19

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Hvala za izčrpen odgovor Felicita. user posted image  Bom ga še naprej z veseljem pila. Sploh če ti spuca telo. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

02.09.2010, 08:33

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro punca. Ste zelo aktivne v javljanju in prav je tako. Bom potrebovala kar nekaj časa, da vas za včeraj preberem. Mislim, da je bil včeraj en tak težek dan, ker očitno nisem bila edina z groznim glavobolom. Sem morala prej iz službe in v posteljo. Popoldne pa sva s hčerko imeli dan tanjšanja denarnice (seveda moje). Sem jo še kar dobro odnesla user posted image  user posted image .
Še ena pripomba za seznam. Všeč mi je, da je veliko podatkov pa vendar. Kam bomo pa dale trenutno težo, izgubljeno težo po tednih in pa seveda željen cilj? Mislim, da bo preveč za en seznamček. Sicer pa se bom izmerila ( do sedaj se nisem merila, ker sem kar sama po oblačilih opazovala, kako me pobira)  in posredovala podatke popoldne ali najkasneje jutri zjutraj.
Danes imam dan Škroba. Skuhala bom krompirjevo zelenjavno juho. Domačim bom dodala še testenine (jih obožujejo) Pri meni pa bo kar brez njih. Zraven bi se prilegle palačinke a jih ne bo. Če je vojna zame naj bo še za ostale. 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

02.09.2010, 09:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.09.2010, 09:58

clock-img

popl

pencil-img

27

juhuhu super nam gre, saj pravijo da so začetki najtežjiuser posted image , me pa smo to opravile z levo roko:)))

živka: ja tole sva pa res zadele po merah, bomo vidli, če bova tudi hujšale enakouser posted image
drugače gre vse super, edino zanima me, če je katera že poskusila od welede brezovo kuro-jo imajo zdej v dm knjižici popustov, pa razmišljam da bi se malo prečistila-še posebej na sadni dan.

danes pa drugi danuser posted image . boste vidle kako hitro bo vse tole šibalo, in zraven naš špehek bo šel bye bye:)

clock-img

02.09.2010, 10:11

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Felicita pivo še vzpodbuja apetit, tako, da raje ne pij, še posebej pred spanjem.




po drugi strani je pa diuretik in odvaja vodo iz telesa user posted image ampak mislm da je bil problem v sami količini hrane, ker sm pojedla (vsaj) za en ornk obrok manj kot običajno. + sem vikend preživela v bosni in se nažirala user posted image kar pomeni da mam želodec raztegnjen do onemoglosti. še kak dan, dva pa ne bo več panike user posted image

@ 2violina - jest sem tudi učeri mal olajšala mamičino denarnico user posted image sva šli skupi v rašico na letno razprodajo, tko da če je kera v bližini gamelj(n)? se splača pogledat user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 11:47

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Ste pa čveke, morem it iskat kje sem nazadnje prebrala. Sicer mi neki računalnik nagaja in včeri sem 2x neki napisala pa me je vrglo vn, tako da sem obupala. Sem pa včeraj bila na sprehodu, in se pripravljam na začetek aerobike, ki bo tam nekje 13.9.

Danes sem pojedla mal grozdja, spila 1,5 l vode, kosilo pa ne vem, al bi rižoto al pa krompir, solato.

IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Sem se pa šla malo zmerit. Grozno. Totalno nesimetrična sem. Od tega, da imam obseg pasu in obseg prsi skoraj enak, do tega, da imam desno stegno za cela 2 cm debelejše od levega. Blah.. Se bom morala kar fejst v roke vzet in začeti intenzivno migati.




jaz imam levo pa desno stegno razlike 2 cm, ampak bom raje skoz merila desnega, ga več uporabljam. Potem sem še mojmu zmerila stegna pa ma tud razliko, se je kr za glavo prijel in rekel da sem blesava.user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tetka5

Joj...na vodo ne smemo pozabit. Jaz tok premalo pijem. Se moram kr v roke vzet in več pit. V službi komaj dva kozarca popijem. Groza... A ve pijete sokove? Jaz sem jih prej veliko popila, sedaj jih bom pa probala zamnjat z vodo.




jaz sem se tudi komi naučila dost vode spit. Ostala mi je navada, vedno kamorkoli grem steklenica vode je z mano. Če je nimam pri sebi verejmi da ne spijem nič. Jaz sokov ne pijem več, no včasih si za zajtrk ali malico privoščim 100% fructalov.

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

čaj iz kopriv je v praktično vsakem shujševalnem čaju. u bistvu odvaja vodo iz telesa, ampak ne tako agresivno kot nekateri... drugač pa ja, meni ma tut božanski okus in ne naveličam se ga tko hitro kot mete. poleg tega mam zadnje čase mal problemov z ledvicami, pa mi ga je zdravnik svetoval, da se mi mal telo ''preplakne''. drugač je pa kopriva vsestranska - za srce in krvožilje, pomaga pri vnetjih, zmanjševanjih oteklin, artritisu,... ni kar ni



Jaz pa samo meto pijem, sem ga prejšnjo rundo tudi, sedaj ga prakticiram zvečer da nisem lačna.

2violina, kdaj pa maš tisti tek, sam ga boš itak pretekla ,tako kot si do sedaj vse.user posted image user posted image Sej je vreme tako ni čudno da vas vse glava boli, moj je tudi cel dan neki jamral.

uživajte v dnevu, jaz grem pa še kaj pospravit, potem pa na sonček.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

02.09.2010, 12:30

clock-img

aprilko

pencil-img

17

Pozdravljene vse. Začetki zgledajo ok, mobo videle kako bo šlo naprej.

Glede čaja iz kopriv pa vem da se nekateri z njim čistijo organizem spomladi, ter imajo tudi nakakšno kuro.
Moj oče pravi glede čajev, da je treba vsakega malo, da preveč tud ni dobro pit čajev.
Npr. če preveč piješ brezov čaj iz listov sem slišala da so ledvice lahko preveč obremenjene in se ti lahko pojavi kri v vodi. Vedno je potrebno zmerno pitje.

Danes sem imela za zajtrk mleko in kosmiče, kosilo polnozrnate špagete in kumarično omako z malo smetane.
Popoldan peljem sina k zdravniku na kontrolo ker je imel 2 dni vročino 40 in zdaj so se mu po telesu pojavili rdeči fleki - mogoče katera ve od kaj je to?( vročine nima več)
Potem mogoče še skočim na en hribček za pol ure hoje gor, ampak je dost strma da se fajn nadihaš.

lep pozdravček

clock-img

02.09.2010, 12:40

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

Pozdravljene vse. Začetki zgledajo ok, mobo videle kako bo šlo naprej.

Glede čaja iz kopriv pa vem da se nekateri z njim čistijo organizem spomladi, ter imajo tudi nakakšno kuro.
Moj oče pravi glede čajev, da je treba vsakega malo, da preveč tud ni dobro pit čajev.
Npr. če preveč piješ brezov čaj iz listov sem slišala da so ledvice lahko preveč obremenjene in se ti lahko pojavi kri v vodi. Vedno je potrebno zmerno pitje.

Danes sem imela za zajtrk mleko in kosmiče, kosilo polnozrnate špagete in kumarično omako z malo smetane.
Popoldan peljem sina k zdravniku na kontrolo ker je imel 2 dni vročino 40 in zdaj so se mu po telesu pojavili rdeči fleki - mogoče katera ve od kaj je to?( vročine nima več)
Potem mogoče še skočim na en hribček za pol ure hoje gor, ampak je dost strma da se fajn nadihaš.

lep pozdravček




lahko je škrlatinka, lahko je pa 5. ali 6. bolezen... al pa kakšna random viroza. vse je možno.

glede čajev verjamem, ampak od vseh teh 'prečiščevalnih' so ravno koprive najbolj blag diuretik, kar sem tut že omenila. tko breza kot peteršilj in plavice so vsi močnejši in lahko preobremenijo ledvice. seveda je pa pomembno pit pit pit veliko tekočine poleg čaja, da majo potem ledvice kej delat.

men so zdej mal načrte podrli, moram v lj, tko da bo kosilo mal kasneje dans... s športom pa ne bo še nič, vročina še kr vztraja, z vročino pa ne upam kej preveč migat user posted image (pa tako super vreme je)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 13:00

clock-img

aprilko

pencil-img

17

Ali ima mogoče katera po aktivnosti ( hoja v hirbe, tek,aerobika,....vse do te mere da ti je že ful vroče, teče od glave, ) potem glavobole?
Zadne čase se mi to skoraj vedno ponavlja (so  migrenski, kluvanje v enem delu glave kot da mi bi žebelj notr zabiju). Zdravnica mi je omenila da je lahko od napora, al pa sonca al pa pride do razširjenih žil v glavi - amapk nevem kaj bi to pomenilo.( ni bila moja zdravnica, potem mi je rekla naj se sicer pogovorim z osebnim zdravnikom, apam mi še ni uspelo).
mogoče tole ne paše v to temo ampak glede na to dabomo tudi telovadile sm si drznila vprašat.

lp

clock-img

02.09.2010, 13:13

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310






p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- pigy, 65,5 kg, + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- al1*, 66 kg, + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm
- soncnica 3, + p: 93 cm, z: 114 cm, s: 71 cm
- živka, 77 kg, + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 60 cm


6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:









_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.09.2010, 13:21

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Še ena pripomba za seznam. Všeč mi je, da je veliko podatkov pa vendar. Kam bomo pa dale trenutno težo, izgubljeno težo po tednih in pa seveda željen cilj? Mislim, da bo preveč za en seznamček.



No, jst sm si predstavljala nekak takole: za vsak mesec svoj seznam.... tehtanje in merjenje vsak ponedeljek... sedaj imamo seznam za september; v oktoberski seznam pa na vrhu napišemo za vsako, koliko je v prejšnjem mesecu izgubila... Npr.

SEPTEMBER, 2010:
- Aninchy, - 5 kg + p: -4 cm, z: - 5 cm, s: - 3 cm
- itd. .....

[potem pa nadaljujemo....]

OKTOBER, 2010:

4.10.2010

- pač datumi ponedeljkov.....

+ prvi oz. glavni seznam z vsemi naštetimi "privrženkami" in izbranimi metodami hujšanja, pa bi zraven prilepla k trenutnemu seznamu..... V tistem seznamu je pa tak napisana začetna teža in željena ciljna teža. Vmes pa itak vidimo, koliko tednov/mesecev je preteklo...user posted image Bo uredu??user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.09.2010, 13:38

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

No, pa da vas še pozdravim! user posted image

Živjo! user posted image

Jah, jst sm se pregrešila ob po 4h zjutraj, ker sem pojedla dve napolitanki...user posted image Smo se zbudili, ker sem malemu mogla jest dat in je moj začel glodat moje najljubše napolitanke in ker jih je že blo proti koncu, sm mogla dve pojest user posted image

Sicer pa sem včeraj za večerjo imela banano.

Današnji meni:
Z: kava z mlekom in kos kruha z zelenjavno posebno
K: rižota in paradižnikova solata
        (BTW ste opazle, da nas je danes zlo velik jedlo riž???user posted image )
V: grozdje ali banana, še ne vem....

Danes sem se tud zmenla z mamco, da mi bo čuvala Martina, da grem jst mal tečt... Sem včeri tekla do kolegice karte špilat in mi je ful pasalo user posted image Tak da sem tekla še potem nazaj... pridna js user posted image user posted image

Sem pa vidla na seznamu, da kr krepko vodim v cm v pasu!!user posted image Ma saj malo se mi oprosti, ker sem šele pred dobrima dvema mesecema rodila ane? user posted image mhm.... kr tolažim se, ja....user posted image

voda - jst sm bla med nosečnostjo skor obsedena z njo!! non-stop sm jo pila in ne ker bi mogla ampak prav žejna sem bla! zdej mi pa sploh ni več do nje, ne vem zakaj, tud v urinu opažam, da je rumenkast, prej sm mela pa skos prozornega.... mogoče tud pozabim, da sem žejna, ker zdej, ko je dojenček itak miljon stvari pozabim....user posted image

Lep dan vsem! Pri nas je sonček, ampak veter piha user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

02.09.2010, 13:51

clock-img

poli*

pencil-img

2407

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

Ali ima mogoče katera po aktivnosti ( hoja v hirbe, tek,aerobika,....vse do te mere da ti je že ful vroče, teče od glave, ) potem glavobole?
Zadne čase se mi to skoraj vedno ponavlja (so  migrenski, kluvanje v enem delu glave kot da mi bi žebelj notr zabiju). Zdravnica mi je omenila da je lahko od napora, al pa sonca al pa pride do razširjenih žil v glavi - amapk nevem kaj bi to pomenilo.( ni bila moja zdravnica, potem mi je rekla naj se sicer pogovorim z osebnim zdravnikom, apam mi še ni uspelo).
mogoče tole ne paše v to temo ampak glede na to dabomo tudi telovadile sm si drznila vprašat.

lp


Anevrizme so to, če boš kaj več poizvedovala. Nekaterim se pojavijo že pred rojstvom, drugim pa v starosti zaradi razl. bolezni.
Potrdijo ti jih lahko samo z določenimi preiskavami (angiografija, kontrastne pr.,...) in ti zdravnik ne more kar tako reči, da jo imaš, tko da brez skrbi.. Če se gre za anevrizmo v glavi so napori odsvetovani.... znanka je imela prepoved telesne vzgoje v šoli, ker če to poči je.... konec.
Sicer pa, če do sedaj nisi imela takšnih težav je malo možnosti, da bi se šlo za to.

Mogoče je pa samo nov napor šok za telo in se "brani"?

clock-img

02.09.2010, 13:52

clock-img

Arual

pencil-img

615

Hey.

Tudi jaz se vam pridružim user posted image

Shujšat želim vsaj zaenkrat 20 kg, potem še dalje.

Hujšala bom z dieto (manj žri) in miganje.

Želim si, da nam uspe

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

02.09.2010, 13:56

clock-img

2violina

pencil-img

505

Živka - spraševala si me po višini. Moja nižina je 155 cm

Felicity - Cottage cheese sem jedla na morju in sploh nisem vedla, da se ga tu pri nas tudi dobi. Imama nnamreč izredno rada mlečne izdelke in si jih velikokrat na B dan privoščim za večerjo in pa kdaj pa kdaj na OH dan tudi.



UmpaLumpa - pri nas skozi vso poletje jemo različne zelenjavne juhe. Včasih z mesom včasih brez. Goveje juhe v poletnem času skoraj nikoli ne kuham. Tako, da skrinja bo kar prava izbira in posledično naslednjič kosilo na ekspres. Glede mir nič se bat. Vse, ki imamo odvečno prtljago v smislu +10 in več imamo tudi večjo prostornino user posted image .

xoxox - da te potolažim tudi moje mere so nesimetrične. Sem kot krompir v katerega zapičiš dva zobotrebca za nogi. Vsaj moje mnenje je tako, kajti imam močnejši zgornji del v primerjavi s spodnjim a popravljamo napako narave.

 soncnica 3 - in kakšna torta je nastala za tvojega sinka? To sprašujem, ker tudi sama rada pečem torte. Ta zadnjo (knjigo) sem spekla pred 2 tedni za taščin 70 RD.

ninasiki - prav imaš glede seznama. Ena naj bo zadolžena  zanj in vsakotedensko vpisuje izgubljene kg. Lepo, da hodiš. Jaz jih skoraj vsak dan prelaufam tam med 6 -10. Odvisno kako turo si vzamem. Le za trebušnjake sem prelena.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

02.09.2010, 14:05

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Joj punce, kolk ste pridne s tekom in telovadbo. Jaz pa vedno dobim neke izgovore... da nimam časa user posted image .

Pa še to sem skleniladaned, da ne bom več jedla polno muslijev v mleku, ampak jogurt z žlico muslijev. Namreč tale semenčka imajo ogooomno energijsko vrednost.

clock-img

02.09.2010, 14:20

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

Ali ima mogoče katera po aktivnosti ( hoja v hirbe, tek,aerobika,....vse do te mere da ti je že ful vroče, teče od glave, ) potem glavobole?
Zadne čase se mi to skoraj vedno ponavlja (so  migrenski, kluvanje v enem delu glave kot da mi bi žebelj notr zabiju). Zdravnica mi je omenila da je lahko od napora, al pa sonca al pa pride do razširjenih žil v glavi - amapk nevem kaj bi to pomenilo.( ni bila moja zdravnica, potem mi je rekla naj se sicer pogovorim z osebnim zdravnikom, apam mi še ni uspelo).
mogoče tole ne paše v to temo ampak glede na to dabomo tudi telovadile sm si drznila vprašat.

lp



ja, meni včasih, kadar preteram, premalo pijem,... razširjene žile v tem primeru niso ravno anevrizme (anevrizma je patološko razširjena žila na enem delu), ampak gre za mehanizem prilagajanja telesa na napor in vročino (telo izloča hormone oz. druge snovi - vazodilatorje, ki to povzročajo) . če se ti to redno dogaja bi jest na tvojem mestu poskusla manj (lahko da se preveč zaženeš itd) oz. drugo vrsto telovadbe. izbirej si tut čas dneva, ko ni vročine (zjutraj, zvečer). pa po koncu telovadbe se počasi ohladi, bognedaj takoj skočit pod mrzel/mlačen tuš. jest vedno 15-30 min posedim, da se izšvicam in ohladim, rehidriram in grem potem pod topel tuš, ki mu počasi znižujem temperaturo. pomoje gre preprosto za to, da greš čez svoje meje.

@ poli* jest mam prov hudo slabo vest, samo mislm da se bom vseen pozdravla najprej... če pa ni časa pa laufej 10_x_ po stopnicah - neki rekreacije je user posted image


< Sporočilo je popravil Felicita -- 2.9.2010 14:22:02 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 15:45

clock-img

TDTP

pencil-img

366

kosilo je mimo; makarončki z zelenjavo  in solatka, za večerjo pa bo verjetno kar isto vendar manj! Nobena mi ni odgovorila na vprašanje glede telovadbe za manjše boke in stegna, a res nobena ne pozna nobene takšne vaje?lp

clock-img

02.09.2010, 16:00

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

ojla čveke ene ste pa napisala sm vs komi prebrala
no moj dan se je začeu tkole
Z: 2 banani + črna kava
K: ziž z korenčkom in cela skleda solate user posted image
V: je ista samo pou manj

smo pa res dons vse na rižu user posted image  bomo še kitajke ratale za en dan

TEKOČINA jst pijem vodo in začela bom še meto 1 šlačko na dan tok da mal sladkega not dobim ker prepovedano me privlači sam se ne dam sicer mam pa jutr tok dobro večerjo da bom že potrpela

ANINCHY dej mi mail pošl ti bom po mailu poslala ker mam že med pošto ker sm že pošiljala eni kolegici
mere še kr ne vem grem pa spet peš do litije k mami pa zvečer javim kok merim v svoje vitke nogice user posted image  

razpredelnica je men čist cool sm pa itak z večino tko da če ga boste spreminjale ga boste pa spremenile sam bi pa jst prosila eno moja volja je ZELO šibka in če se bom jst tehtala vsak teden in da bom vidl da ni učinka bom obupala tko da bi se jst tehtala 1x mesečno ker mam tud v knjigici 1x mesečno tehtanje za mere se pa lahko merm ker kle pa neki ne bom obupala nevem me kile bl begajo pa zjeb***user posted image
ANINCHY sm že napisala 1x k je ena napisala da bo vodila v merag no počak se ti te bom že ujela in tud prehitela user posted image  
nč grem mal migat pa se slišmo zvečer rižbejbe user posted image


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

02.09.2010, 16:07

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

TDTP za stegna pejt na vse 4 zravnej hrbtenico stisn rit in trebuh vsak kot je pravokoten in nogo pravokotno v luft in ustran dviguj tud k jo
dvignš se ne smeš upognt skoooos ravna hrbtenica pa skos morš bit trga nč premikanja to sm dobila jst za delat  k sm hodila na fitnes od
kolegice k je vojakinja in po določenih dvigih morš čutit mišice za kolke  ožat pa nevem če je kej pomoje k boš začela rit zgublat se boš tud tm zožala


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

02.09.2010, 16:07

clock-img

al1*

pencil-img

2246

IZVIRNO SPOROČILO: TDTP

kosilo je mimo; makarončki z zelenjavo  in solatka, za večerjo pa bo verjetno kar isto vendar manj! Nobena mi ni odgovorila na vprašanje glede telovadbe za manjše boke in stegna, a res nobena ne pozna nobene takšne vaje?lp



Jaz delam trebušnjake, dviganje bokov, večina vaj meni odpade, ker imam poškodovano koleno.
Poglej malo tu:
http://193.2.145.130/projekti/solski_projekti/raz/sport/REKREATIVNI/spela/aerobi7.html#zgornje

http://www.elle.si/lifestyle/telo-in-duh/vaje_trebuh_zadnjica_stegna-15818.aspx

Še jaz imam eno vprašanja: kaj jesti v gostilni? 1x tedesko grem zagotovo jest v gostilno. Včeraj sem jedla solato, vedno mi glih ni. Kakšna ideja?


_____________________________

lp

clock-img

02.09.2010, 16:30

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Še jaz imam eno vprašanja: kaj jesti v gostilni? 1x tedesko grem zagotovo jest v gostilno. Včeraj sem jedla solato, vedno mi glih ni. Kakšna ideja?



ne vem sicer na kakšni dieti si (in se mi ne da iskat tbh), ampak maš kakšne zelenjavne krožnike (pa spustiš pohane zadeve), naravni zrezek s prilogo, lahko tut kakšno zelenjavno juho/mineštro (pa mal makarone vn zbrskaš), lahko tut polnozrnate testenine samo s paradižnikovo omako... pazi na količine, to je pomoje vsa umetnost.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 18:37

clock-img

TDTP

pencil-img

366

al1* HVALA TI, to mi bo pa res prav prišlo, ker vidim da na skupinske vaje ne bom mogla kmalu hodit, ker moja cukrčka zaspita okroh 9-10, mož pa tako cele dneve dela in nebi še to njega obremenjevala, tako bom pa lahko telovadila, v otroški sobi preden otroka zaspita, pa volk sit in koza cela! danes začnem ČASNA!!!
Za hrano v gostilni pa tako kot ti je felicita povedala! Pa fajn bodite! lp

clock-img

02.09.2010, 18:56

clock-img

urshak

pencil-img

385

Joj, kolk ste že napisale, jaz komaj do računalnika pridem, pa sta že kar dve strani več. Komaj sem se spravla merit, ker me je groza, si lahko mislite, da so pri moji kilaži številke velike. Pa saj bojo manjše, ane.Torej, teža 95, pas: 105, rit125, stegna 74.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem