cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!

  
clock-img

01.09.2010, 14:16

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

evo, kot naročeno so dans objavli tole na žurnalu: http://www.zurnal24.si/zdravje/brez-tezav-ob-200-kalorij-182805/galerija user posted image

a gre kera fuzbal z mano? user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

01.09.2010, 14:22

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310





p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm



6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:





_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

01.09.2010, 14:23

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

Evo, jst sm tud nardila "domačno nalogo" in sm se zmerla.... še dobr de nimamo bokov zravn na seznamu, ker moje "sex-ročke" kr sekajo vn! user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki se boste še zmerle, se lohk pa kr same v seznam dopišete... Sej nimate kej falit user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 1.9.2010 14:25:19 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

01.09.2010, 15:46

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej! Super je brat, kako ste vse zagrete. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes najprej eno breskev, nato kos črnega kruha z marmelado brez sladkorja in kavo z mlekom, za malico v službi eno zeleno frutabelo (tisto, ki je brez dodanega cukra), za kosilo pa smo šli v picerijo in sem jedla mešano solato s popečenim piščančjim mesom. Kaj bo za večerjo, pa še ne vem.

Zmerim se zvečer in dopišem v seznam.


_____________________________

lp

clock-img

01.09.2010, 16:16

clock-img

xoxox

pencil-img

355




IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

xoxox - se mi je tok dopadla tista vrstica od Edisona, da sm prpopala v seznam...user posted image Mal za motivacijo....user posted image



 
Lepo. user posted image Upam, da se bomo večkrat spomnile prebrat in, da bo tudi kaj pomagalo.

Zaenkrat sem pojedla dva kivija in mešano solato s sirčkom. Me pa tako glava boli. Lačna sicer nisem imam pa glavobol tak kot ko si lačen. user posted image Sem se pa šla malo zmerit. Grozno. user posted image Totalno nesimetrična sem. Od tega, da imam obseg pasu in obseg prsi skoraj enak, do tega, da imam desno stegno za cela 2 cm debelejše od levega. user posted image Blah.. Se bom morala kar fejst v roke vzet in začeti intenzivno migati.

Felicita namesto fuzbala imam raje tisto pod slikco 5. Seveda v družbi svojega dragega da se razumemo. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

01.09.2010, 16:54

clock-img

xoxox

pencil-img

355

user posted image



p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm



6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:




_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

01.09.2010, 16:55

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Aninchy daj prosim uredi seznamček, ki sem ga prilepila. Mene zadnje čase RR malo heca. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

01.09.2010, 17:16

clock-img

aprilko

pencil-img

17

hojla, končno sem prišla domov.
Danes smo uvajali sinčka v vrtec pa je kar šlo, potem se pa laufala še nabavljat cunje za malega, pa flaške pa dude,...uglavem letanje sem pa tja
Me zanima kako bo jutri ker bo sam, upam da ne bo problemov.
NO danes sem zutrej popila kavo z mlekom in jogurt.
malica je bila paradižnikova solata s kumarami in piščančja salama.
Kosilo pa goveja juha,govedina in solata.
Za večerjo pa še nevem.

Tole od mene danes.
lp


clock-img

01.09.2010, 18:42

clock-img

Pigy

pencil-img

809



user posted image



p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- pigy, 65,5 kg, + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm


6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:





_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

01.09.2010, 19:14

clock-img

poli*

pencil-img

2407

IZVIRNO SPOROČILO: xoxox

Sem se pa šla malo zmerit. Grozno. user posted image Totalno nesimetrična sem. Od tega, da imam obseg pasu in obseg prsi skoraj enak, do tega, da imam desno stegno za cela 2 cm debelejše od levega. user posted image Blah.. Se bom morala kar fejst v roke vzet in začeti intenzivno migati.


To pa ni nič narobe. Taki smo vsi ljudje. Tista noga, ki je prevladujoča in "več dela" je tudi bolj mišičasta. Za primerjavo si izmeri podlaket približno tri cm pod komolcem in primerjaj levo ter desno stran. Če si (recimo) desničarka, je tvoja desna roka sigurno kakšen cm "debelejša" od leve.... in to samo zato, ker desno več uporabljaš. Smo na faksu šli v podrobne meritve in pridejo ven taki rezultati, da se skorajda počutiš malo zaostalega.user posted image

Drugače pa:
Z: musli z mlekom
K: solata s tuno
V: paradižnik z limono in jogurtom

Zadnje dni nimam več malic vmes (jabolka), ker se mi zdi, da je to ZAME samo neka razvada.
Na dieti sem že 10 dni in je skoraj prišlo že do skušnjav, ampak moram biti trdna. HB se z možekom spodbujava in če on ne je, tudi jaz ne smem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

01.09.2010, 19:37

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

moja večerja pred uro in pol - mleko, banane in žlička arašidovega masla (zmiksano v smoothie). današnja pregreha (user posted image ) - pol radlerja... (še lulala bom celo noč, prov mi je).

mere povem ko najdem meter user posted image

xoxox - to ni panike... res pa je da bi bla pr men panika, če bi mela okol jošk tok kot okol pasu, glede na to da sm konkretno 'joškata' user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

01.09.2010, 21:02

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Hojla punce, pobudnica hujšanja, pa se tazadnja javljam- user posted image . Tavečji sin je šel prvič v šolo, jutri ima pa rojstni dan, tekanje sem in tja, šola, trgovine, opoldne ga je pa še osa pičila na vratuser posted image , sva dajala obkladke in se opazovala, k sreči vse ok...., tamali mišek pa je bil dopoldne z eno babico, popoldne pri drugi...

Čist v nulo po ločevalni danes nisem šla, sem bla pa "pridna", kofe brez mleka, itak jo pijem grenko že 2 in pol leti od prvega hujšanja dalje. Brez prigrizkov, prevdsem SLADKIHuser posted image user posted image user posted image .

Pila na ful, tudi to mi je ostalo od prvega hujšanja. user posted image

Mere /zdaj se pripravite/: pas:93, zadnjica: 114, stegno: 71. /pa glih "spodnje" mere ste našle, ki so pri meni najbolj kritične user posted image user posted image user posted image /, moj zgornji del je čist ok user posted image user posted image user posted image .

Aninchy, božanska si s svojim seznamom!

Zdaj grem pa user posted image pečt za našega 6-letnika, ki bo jutri praznoval, zdaj zvečer bom pa pekla zato, da se jutri malo tamalčku odkupim, ko je imel danes skoraj ves dan babi-servis.

Punce, pridne smo, BOMO ZMOGLE, BOMO ZMOGLE, BOMO ZMOGLE!!!!! ...

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 1.9.2010 21:03:29 >


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

clock-img

01.09.2010, 21:09

clock-img

štrumfek

pencil-img

1618

evo prvi dan za mano

pregrešila se nisemuser posted image bravo jst =)

tako da sem danes pojedla naktarina zjutraj, piščančja prsa+solata kosilo, na šihtu za malico sem pa grozdje + vodo (to je bilo okoli 5 večerjala bom samo  vodo)

ne najdem nobenga metra, bom jutr taščo fehtala zanj pa bom napisala mere...


BRAVO , super nam greuser posted image user posted image

clock-img

01.09.2010, 21:31

clock-img

al1*

pencil-img

2246

 
user posted image



p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- pigy, 65,5 kg, + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- al1*, 66 kg, p: 76cm, b: 104cm, s: 60cm


6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:



Evo, prvi dan minil ok. Celo malo trebušnjakov sem naredila, upam, da bom vsaj vski drugi večer malo potelovadila, čez vikend pa malo več miganja



_____________________________

lp

clock-img

01.09.2010, 21:34

clock-img

tetka5

pencil-img

64

BRAVO PUNCE-prvi dan je za nami user posted image user posted image
O groza...sem se že zjutraj zmerla: p 94 z 105 s 65 ... ampak še mal pa bodo lepše cifre danes sem se lepo držala diete, pa še tečt sem šla user posted image Joj...na vodo ne smemo pozabit. Jaz tok premalo pijem. Se moram kr v roke vzet in več pit. V službi komaj dva kozarca popijem. Groza... A ve pijete sokove? Jaz sem jih prej veliko popila, sedaj jih bom pa probala zamnjat z vodo.

clock-img

01.09.2010, 21:36

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

ojla punce

evo prvi dan je tud za mano mere povem jutri ker nimam merta kle in morm k mami tko da jutri podrobnosti umpalumpa no da ti javim k si rekla da boš prva v merah jaja kr misl si sigurno te bom šišnla user posted image  user posted image  no vsaj nek bom prva

aja kaj sm jedla
Z: 2 jabolka
K: piščančja prsa dušena zelenjava in solata
V: isto sam pou manj

če hoče katira mam skopirano dieto (ločevalno) pa ji lahko na mail pošljem za recepte da vam ne bo zmankal idej

kar se pa seznama tiče mam pa jst en predlog če se seveda strinjate tko smo mele me pr oktobrkah da pač ga rihta samo ena da se nebi skos ponaulu vsak dan na straneh pa da recimo v nedeljo al pa v soboto se premermo in tehtamo se napiše in se obnovi razpredelnica ker če vm po pravici povem jst ne znam user posted image  sm se že na unmu forumu matrala in tud obupala tko da tak je moj predlog

sm bla pa zeloooo pridna prehodila 6km zdele bo padl 30 trebušnjakou spila 2 litra vode uglaunem sm misnla da me bo dajal ampak sm kr vesela da sm prvi dan prešla brez problema mam pa tud eno zeloooo dobro kolegico k mi full pomen in je tud na isti dieti in je tud dobra motivatorka tko da sm rekla da k me bo dajal bom tud njo kdaj izkoristla

nč grem še mal pomigat jutr pa nou dan pred mano lahko noč


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

01.09.2010, 22:22

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310






p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- pigy, 65,5 kg, + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- al1*, 66 kg, p: 76cm, b: 104cm, s: 60cm
- soncnica 3, p: 93 cm, z: 114 cm, s: 71 cm


6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:







_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

01.09.2010, 22:25

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

če hoče katira mam skopirano dieto (ločevalno) pa ji lahko na mail pošljem za recepte da vam ne bo zmankal idej


Js, js, js, js!!! user posted image Pjosim!!? user posted image


Seznam: ja, sej js sm za, da ga rihtam, kot zmenjeno, se bomo tehtale ob ponedeljkih, napišete mere, na torek js uredim seznam....user posted image




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

01.09.2010, 22:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.09.2010, 07:11

clock-img

TDTP

pencil-img

366

evo pa da se vam še jaz malo javim! Včeraj sem že napisala odgovor, pa me je ven vrglo, hhhhhuser posted image , jaz sem bla tok jezna, tako da mi je kar minlo do pisanja! Moj včerajšni dan je pa bil kar pester, imamo namreč prvošolčka in seveda zato nisem imela časa za zajtrk, smo pa ob 11 šli na sladico in sem jedla mešano sadje od sadne kupe, za kosilo sem imela zelenjaven riž z solato, za večerjo pa naktarino, ker sem bila itak preveč zmatrana, da bi si kaj pripravljala! Zmerila se nisem, si moram prvo meter nabavit! aja pa kavica, velika skodelica - z mlekom, tej se pa ne odpovem! Če mi bo ratalo bi rada hodila na organizirane vaje, a so od 8ih do 9ih, ravno takrat ko gredo otroi spat, tako da če mi ne rata, bi rada doma malo potelovadila! Tiste, ki telovadite doma, a bi mi lahko svetovale kakšne vaje naj delam za oblikovanje zadnjice in če so kakšne za zmanjšanje bokov? Saj po mojem, ko bom špehek okrog trebuha in riti zgubila bodo tudi boki manjši, a ne?user posted image Sedaj pa moram otroke zbudit, da jih v šolo spravim. fajn se imejte in ne obupat, prvih nekaj dni je najbolj zaje....., ampak vsak dan smo bliže našim sanjam, mejte se!lp

clock-img

02.09.2010, 07:19

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Jutro.

Včeraj preživela brez posebnosti in pregreh.


tetka5
najbolje, da si kupiš eno 0,5l flaško in je imaš ves čas v službi nekje na mizi, da te bo večkrat spomnila, da je treba pit. Jaz dopoldan popijem 1-1,5l vode. Od sokov pa pijem samo 100% jabolčni, pa še to ga redčim z vodo 1:1.


Za seznam se zmerim popoldan in sporočim.


Današnji jedilnik:
Z: sadje - še ne vem katero
K: pečen krompirček + zelena solata z koruzo in fižolom
V: zelena solata s koruzo in fižolom


user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

02.09.2010, 07:23

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Helo, helo, kuvam kafu, ha ha ha user posted image .

Babnce, en dan smo že zdržale, ni vragec, da nebi naprej, DEJMO, DEJMO, DEJMO...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

clock-img

02.09.2010, 07:55

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Dobro jutro vsem! user posted image  Danes sem se spet zbudila z glavobolom. user posted image  No pa sem si za tolažbo privoščila eno kavico z mlekom. user posted image  In glava me čudežno ne boli več. Mislim, da se ne bom več matrala s pitjem kave brez mleka, saj če me bo potem takole glava bolela ne bom dolgo zdržala. No pa saj sem bila pridna včeraj. Sem potem za kočerjo pojedla eno normalno porcijo kuhane zelenjave in en kos puranjih prs. Potem sem pa svojemu dragemu spekla muffine, saj sem morala porabiti sadje in so mu bili ful dobri. Je kar cmokal zraven neobzirnež. Pa sem bila trdna kot skala in nisem niti drobtinice probala. user posted image  No danes bomo jedli:
Z: kivi (2-3)
K: rizibizi + solata
V: rizibizi + solata
Zvečer pa migat. user posted image  Grem kar malo tečt dokler je še normalno vreme.
Lep dan vam želim! In ja 1 dan je mimo, kar pomeni 1 dan bližje cilju. Pridne smo (tudi če se včasih pregrešimo). user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

02.09.2010, 07:56

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

morgen user posted image jest se počas spravljam k sebi. metra še vedno (!) nisem našla. za zajtrk bojo ovseni kosmiči na mleku z jabolkom, kosilo bo vrjetno riž z zelenjavo in popečen piščančji file, večerja pa (dans pa res) - kefir. cel dan me spet čaka čaj iz kopriv. kot rečeno, moja včerajšnja pregreha je bla pol radlerja, pa sem bla, ko sem šla spat vseeno tok lačna, da mi je krulilo po želodcu. zgleda bom mogla mal drugač razporedit obroke.
aha, pa tečt mi tut ni uspelo it, čeprov mi je ful blo do tega, ker se še vedno bojujem z vročino in slabim počutjem (mišice me bolijo itd) in preprosto ne upam preterat, da ne bo še hujše.
zdej pa veselo v nov dan user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 2.9.2010 7:57:56 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

02.09.2010, 07:59

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Felicita zakaj pa ti piješ čaj iz kopriv? Jaz ga namreč tudi pijem ampak ga pijem bolj zato ker mi je dobrega okusa tudi brez sladkorja in pa bolje se počutim če ga pijem. Iskreno pa ne vem za kaj naj bi bil dober.user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem