cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!

  
clock-img

06.09.2010, 11:02

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno


Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. user posted image user posted image . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg. 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

06.09.2010, 11:40

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno


Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. user posted image user posted image . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg.


user posted image user posted image user posted image Ne rabiš več user posted image , ker tole je pa že zelo spodobno. Vem, da boš rekla, da je še vedno preveč, vendar ne bodi prestroga do sebe in si kar vzemi čas, da še zgubiš odvečno težo. Vem, da boš uspela, sploh ne dvomim. user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

06.09.2010, 14:43

clock-img

urshak

pencil-img

385

moje mere in teža so ostale kar enake, tak, da me lahko kar kopirate v seznamu

clock-img

06.09.2010, 15:40

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055




IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno

  
Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. user posted image user posted image . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg. 



2violina tebi je nerodno napisat 80 jst sm pa 5cm večja od tebe paa jih imam 100 o merah sploh da ne govorim user posted image user posted image  pa sm bla učas suuuha 60kg odkar sm pa z svojim sm šla pa 40 gor sam je tud pomoje mal krivo ker prej sm kadila odkar sm pa rodila in ležala na intenziuni tko da 5 dni ni blo izhod pa pol k sm dam pršla sm mela okol tamauga skos neki za delat in sm nehala tko da sm po porodu jih mela 88 no uglaunem ne sekiri se vse bo šlo dol jst pa tud upam na mojo prvotno težo ampak ne vse na enkrat 2x po 20 pa sm zmagala

aja tud pr men mere prepišete hvala za razuevanje


< Sporočilo je popravil ninasiki -- 6.9.2010 15:41:03 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

06.09.2010, 15:54

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi jaz zaenkrat na isti teži. 

_____________________________

lp

clock-img

06.09.2010, 16:11

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Pozdravljene moje sotrpinke! No, da se pohvalim, da je moj trud poplačan. Sem lepo začela hujšat. Če bo šlo tako naprej bom zelo vesela. user posted image Čeprav jaz tiste začetne kg kar hitro zgubim. Potem tisti preostanek malo težje.

Tiste, ki jim je uspelo čestitam. user posted image Nobena nagrada te ne razveseli toliko, kot pogled na tehtnico. Tiste, ki vam pa ni uspelo pa user posted image user posted image user posted image . Saj ni rečeno, da takoj rata. Eni rabijo malo več eni pa malo manj časa, da shujšajo. Konec koncev pa ni niti 1 teden minil tako, da glavo gor in gremo v nov teden in nove zmage. user posted image user posted image user posted image

No še moje mere od danes: 58 kg + p: 88 cm + z: 97 cm + s: 58 cm

Aja pa čudežno imam oba stegna iste mere. user posted image Zgleda je telovadba pomagala.

user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

06.09.2010, 16:15

clock-img

pelin

pencil-img

1701

No še jaz....prejšnji teden sem bila takooo zaposlena , da nikakor nisem našla časa da bi si vse te zadeve zmerila, tako da žal iz prejšnjega tedna nimam podatkov user posted image . Danes pa sem si zmerila vse troje :p=  98; z=103; s =58.....teža pa je bila malo prej 79 kg, se pravi 1kg manj...Sem zadovoljna z vsakim gramom , ki gre doluser posted image ...Je pa res, da imam ravnokar user posted image , pri kateri imam rada tudi kakšen dag več...bolj realno bo verjetno drugi teden. Drugače pa sem kar pridna, se držim ločevalne, z manjšimi grehci tu in tam.

clock-img

06.09.2010, 16:40

clock-img

aprilko

pencil-img

17

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno


Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. user posted image user posted image . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg. 




fuuuuuul dobr, ma jest sm jih mela pri višini 170 čez 80 ampak si sploh ne upam misnt da bi sploh kdaj še pršla do 65, ker se mi zdi čist nemogoče.
asi mela to nosečniške kg?
ma uglavnem čestitke za nazaj in naprej

clock-img

06.09.2010, 16:45

clock-img

aprilko

pencil-img

17

aja pa še tole, zgleda da je šlo dol samo 0,5 kg na žalost in upam da bo vsaj šlo dol, tud če malo.

dans sm po 14 dneh dopusta ponovno spet na šihtu, amapk se mi zdi da je zunej tak turoben dan da to vpliva še na razpoloženje.
sem pa komaj čakala da pridem dam da vas berem :-) in vidim kako je šlo vam.
pozdravček vsem

clock-img

06.09.2010, 20:53

clock-img

xoxox

pencil-img

355

Kje ste se zgubile čvekice? Ravnokar sem se vrnila iz teka pa sem se veselila kok bom brala vaše poste pa vidim, da nič novega. user posted image Dejmo punce. Smo rekle, da se probamo vsak dan pofočkat. Če ne zaradi sebe pa za vzpodbudo drugim.



IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno

 
Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. [img]smileys/smiley19.gif[/img] [img]smileys/smiley19.gif[/img] . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg. 



Kaj nerodno? Se zgodi, da imamo slabe trenutke v življenju. Nekatere si jih pač nakopljemo v obliki kilogramčkov. Ni važno koliko slabih trenutkov smo imeli. Glavno je kako dobro se z njimi spopadamo. In glede na tvoje izgubljene kilograme si zelo močna oseba vredna vsega spoštovanja. Zato pa ti lahko rečem samo BRAVO! user posted image Prav tako ostale, ki se bolj ali manj uspešno (ali pa neuspešno) spopadate s kilogrami. Važna je volja.

..Sem, kar sem in nihče me ne more spremeniti. Grem in vem, da bom hodila vedno naprej. Obložena s prtljago poguma in težav, ki mi stojijo ob poti. In se ne ustavljam. Kajti moj kočijaž je pogum in moja vodnica priložnost..

Lep preostanek večera želim vsem skupaj. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

clock-img

06.09.2010, 21:58

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

IZVIRNO SPOROČILO: xoxox
..Sem, kar sem in nihče me ne more spremeniti. Grem in vem, da bom hodila vedno naprej. Obložena s prtljago poguma in težav, ki mi stojijo ob poti. In se ne ustavljam. Kajti moj kočijaž je pogum in moja vodnica priložnost..



Lepooooo user posted image user posted image

Sam res, punce, kje ste?? Bom rajši jutri uredila seznam, ker ful nimam velik podatkovuser posted image

No, jst sm pa dons tak smešn jedla... ponavad jem največ za kosilo, danes sem pa za kosilo pojedla samo nekaj juhe, za zajtrk sm si privoščla sezamovo štručko in kavo z mlekom, za večerjo pa kruh z marmelado in maslom ter pravo belo kavo.... nič kaj ponosna, ampak dobr.... bo že...user posted image

Lahko noČ!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

06.09.2010, 22:52

clock-img

ninasiki

pencil-img

1055

ojla
evo preživele smo 6 dan user posted image  in tko naprej jst mam skos pred sabo sliko kake zvezdnice iz rdeče preproge pa vem da so 20 šle pod nož ampak kaj naj lepe so še zmer sam da so one na umetn način me bomo pa na naravni način tko da

go go go go girls we can do it i know we can



Največja nevarnost pred neuspehom je na začetku podviga ali pa tik pred ciljem. Ljudje se navadno potopijo v bližini kopnega.


< Sporočilo je popravil ninasiki -- 6.9.2010 23:01:21 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

clock-img

07.09.2010, 06:43

clock-img

nataš

pencil-img

265

user posted image Ostala na isti teži.Gremo naprejuser posted image

clock-img

07.09.2010, 06:45

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro punca. Vse, ki smo na ločevalni imamo danes dan OH. Že včeraj zvečer sem skuhala zelenjavno juho v katero sem dodala graham testenine. Za ostale družinske člane sem skuhala še puranjo prekajeno kračo, obljubila pa sem jim tudi palečinke.user posted image  user posted image . Zame jih ne bo. Sem se odločila, da si kljub ločevanja vsak dan za večerjo privoščim beljakovine. Baje, da pripomorejo k raztaplanju maščob. Torej moje večerje bodo v obliki jogortov, nemastne skute ali kakšne konzerve rio mare (brez kruha) s kakšnim paradižnikom ali kumaro.

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

2violina kok si pa zgubila v prvi rundi sej vem da je vse odviso od vsakega posameznika ampak samo informativno


Evo na mojo višino 155 sem 4.1.2010 tehtala okroglih 80 kg. user posted image user posted image . Mi je kar malo narodno. Nato sem pričela ločevat, se več gibat (teč in kolesarit(. V prvi rundi(zdržala sem vseh 90 dni) sem prišla na težo 63,6. Torej 16,4 kg. 




fuuuuuul dobr, ma jest sm jih mela pri višini 170 čez 80 ampak si sploh ne upam misnt da bi sploh kdaj še pršla do 65, ker se mi zdi čist nemogoče.
asi mela to nosečniške kg?
ma uglavnem čestitke za nazaj in naprej



Pri 40 to ravno niso nosečniški kg. user posted image  user posted image . To je prtljaga, ki se je nabrala skozi leta življenjske resnice. Je pa res, da sem bila kot otrok bolj okorgla žogica. Prvič sem shujšala v najstniških letih (SŠ) na 47 kg. Te sem držala dolga leta. Tudi po 1 nosečnosti, čeprav sem šla rodil z 70 kg. Po drugi sem imela 52 kg.
Nato pa je grenčica življenja naredila tako, da sem se tolažila in srečo iskala v hrani, vse dokler nisem za novo leto sklenila, da je tega konec. Zadala sem si, da bo v letu dni tehnica ponovno pokazala 55 in na to grem.

In hvala za čestitike. Vem, da jih boste deležne tudi vse ostale.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.09.2010, 06:52

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3


2violina, sem kar torto Nutella naredila, dam pa v kremo še mal želatine, d ani preveč tekoča, je pol ful kompaktna.



Tudi moje turte Nutela so delane z dodatkom želatine. Prav zaradi tega, da ostane kompaktna kljub temu, da se mora kam peljati. Zadnja torta za taščin 70 rd je bila knjiga polovica z nutelo kremo   z dodanimi višnjami in polovica sadna (smetana z dodanim višnjevim kompotom in pudingom pripravljenim z višnjevo vodo in malinimim pudingom. Sem hotla slikico prilimat a je ne znamuser posted image . Če bi se katera rada napasla očke ob pogledu na torto (lahko tudi današnjo večerjo) je v mojem albomu.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.09.2010, 08:22

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

evo, sm se tehtala in merla, me je skor fršlok... še zdej komi verjamem, pa sem 3x ponovila...
85,2 kg, p: 95 cm, z: 114 cm, s: 68 cm

men je to totalno nevrjetno. totalno. mam na sumu da ma voda kej s tem (se počutim ful manj napihnjeno in zatečeno). kakorkoli, dobra motivacija user posted image pa na hlačah se tud pozna, tko da napredek je user posted image

torej, danes zajtrk: ostanki od večerje včeri od mojih (mislm da je panceta, sir,...); kosilo se mi še sanja ne, kaj bo, večerja bo pa verjetno spet jogurt, kefir al pa smoothi, ker morm banane ponucat. ja. dans je dobr dan, čeprov ščije kot iz škafa. ampak vseen mi ne skominov delat z mojo najljubšo (nutela) torto. pozitivna stran je, da je ne morm nikjer dobit lol user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

07.09.2010, 09:25

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Punce, a je možno, da se teden dni pred menstruacijo nabere nekaj dag vode v telesu. Kljub dieti mi je v zadnjih 3 dneh teža prišla skoraj na začetno ???user posted image user posted image  (dieta traja že 15 dni in po prvem tednu so bili rezultati odlični).

clock-img

07.09.2010, 10:06

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Punce, a je možno, da se teden dni pred menstruacijo nabere nekaj dag vode v telesu. Kljub dieti mi je v zadnjih 3 dneh teža prišla skoraj na začetno ???user posted image user posted image  (dieta traja že 15 dni in po prvem tednu so bili rezultati odlični).



Odgovor je pritrdilen. Menza ti lahko dvigne težo za kak kg. Prav tako je možno, da se je malo spremenila tvoja prebava in imaš malo več odpadka v črevesju. Morda si jedla kaj takega zaradi česar ti je zaostala voda v telesu.... Možnosti je več.  Ti kar vztrajaj rezultat gotovo ne bo izostal.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.09.2010, 10:08

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Odgovor je pritrdilen. Menza ti lahko dvigne težo za kak kg. Prav tako je možno, da se je malo spremenila tvoja prebava in imaš malo več odpadka v črevesju. Morda si jedla kaj takega zaradi česar ti je zaostala voda v telesu.... Možnosti je več.  Ti kar vztrajaj rezultat gotovo ne bo izostal.



Baje, da grozdje povzroča zastajanje vode v telesuuser posted image Ko sm bla zadnji mesec nosečnosti so mi rekl, naj ga ne jem, da mi ne bojo roke in noge še bolj zatekle, kakor so mi...Je kaj na tem?user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

07.09.2010, 10:12

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Punce, a je možno, da se teden dni pred menstruacijo nabere nekaj dag vode v telesu. Kljub dieti mi je v zadnjih 3 dneh teža prišla skoraj na začetno ???user posted image user posted image  (dieta traja že 15 dni in po prvem tednu so bili rezultati odlični).



ne samo možno, zelo verjetno je... jest pred menstruacijo tok 'otečem' da si prstanov ne morem spravit s prsotov... pa tko al tko nej se ne bi vagal pred menstruacijo oz. če se že takrat, se morš SAMO takrat (nasvet mojega G). kakorkoli, nikar ne obupaj nad dieto.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

07.09.2010, 10:27

clock-img

poli*

pencil-img

2407

O, hvala punce za odgovoreuser posted image . Ne vem, kdaj sem se nazadnje tako "natančno vagala" zato takih sprememb nisem (nikoli) opazila.
Jedla nisem nič takega-novega (vsaj mislim), tko da... se do drugega tedna ne bom več vagala, ker me je danes zjutraj spet potrlo.user posted image
Hvala še enkrat user posted image .

clock-img

07.09.2010, 10:35

clock-img

Sandra_26

pencil-img

132

Jaz se bom vagala in seveda rezultate napisala v ponedeljek, ker sem ta teden komaj bolj resno začela
Me pa ubija to deževno vreme, ker moram bit v stanovanju in samo gledam proti hlasilniku če je kaj za ve vzet in v usta dat. Najbolj me pač muči sladko, zato pa sem odstranila vse sladkarije iz kuhinje. 
Mogoče bo pomagalo. 
Grem si naredit ledeno kavo.

Uživajte ob miganju in izgubljanju odvečnih kg.


_____________________________

Taša, Masha, Tai

clock-img

07.09.2010, 10:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra_26

Jaz se bom vagala in seveda rezultate napisala v ponedeljek, ker sem ta teden komaj bolj resno začela
Me pa ubija to deževno vreme, ker moram bit v stanovanju in samo gledam proti hlasilniku če je kaj za ve vzet in v usta dat. Najbolj me pač muči sladko, zato pa sem odstranila vse sladkarije iz kuhinje. 
Mogoče bo pomagalo. 
Grem si naredit ledeno kavo.

Uživajte ob miganju in izgubljanju odvečnih kg.

Če gledaš proti hrani da bi nekaj dala v usta si vzei riževe vaflje ker to ne redi pa tudi ko bi rada kaj dala v usta vzemi kozarec vode in spij in te bo prav hitro minilo veliko sreče pri hujšanju vam vsem želim no jaz tudi hujšam samo sem že prej začela tako da jutri imam 1m za menojuser posted image in mi je uspelo dol spraviti 6,5kg tako da sem kar ponosna naseuser posted image user posted image  zato punce samo voljo imejte in bo šlo

clock-img

07.09.2010, 11:01

clock-img

Sandra_26

pencil-img

132

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra_26

Jaz se bom vagala in seveda rezultate napisala v ponedeljek, ker sem ta teden komaj bolj resno začela
Me pa ubija to deževno vreme, ker moram bit v stanovanju in samo gledam proti hlasilniku če je kaj za ve vzet in v usta dat. Najbolj me pač muči sladko, zato pa sem odstranila vse sladkarije iz kuhinje. 
Mogoče bo pomagalo. 
Grem si naredit ledeno kavo.

Uživajte ob miganju in izgubljanju odvečnih kg.

Če gledaš proti hrani da bi nekaj dala v usta si vzei riževe vaflje ker to ne redi pa tudi ko bi rada kaj dala v usta vzemi kozarec vode in spij in te bo prav hitro minilo veliko sreče pri hujšanju vam vsem želim no jaz tudi hujšam samo sem že prej začela tako da jutri imam 1m za menojuser posted image in mi je uspelo dol spraviti 6,5kg tako da sem kar ponosna naseuser posted image user posted image  zato punce samo voljo imejte in bo šlo






Jaz sem tudi letos začela že hujšat in sem v 2 mesecih izgubila 8 kg, zdaj to težo držim in rada bi šla dol še najmanj 10 kg, upam da mi do konca leta uspe. Je pa res da mi kg grejo počasneje dol, kot tistim ki so začele hujšat.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

clock-img

07.09.2010, 11:09

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra_26

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra_26

Jaz se bom vagala in seveda rezultate napisala v ponedeljek, ker sem ta teden komaj bolj resno začela
Me pa ubija to deževno vreme, ker moram bit v stanovanju in samo gledam proti hlasilniku če je kaj za ve vzet in v usta dat. Najbolj me pač muči sladko, zato pa sem odstranila vse sladkarije iz kuhinje. 
Mogoče bo pomagalo. 
Grem si naredit ledeno kavo.

Uživajte ob miganju in izgubljanju odvečnih kg.

Če gledaš proti hrani da bi nekaj dala v usta si vzei riževe vaflje ker to ne redi pa tudi ko bi rada kaj dala v usta vzemi kozarec vode in spij in te bo prav hitro minilo veliko sreče pri hujšanju vam vsem želim no jaz tudi hujšam samo sem že prej začela tako da jutri imam 1m za menojuser posted image in mi je uspelo dol spraviti 6,5kg tako da sem kar ponosna naseuser posted image user posted image  zato punce samo voljo imejte in bo šlo






Jaz sem tudi letos začela že hujšat in sem v 2 mesecih izgubila 8 kg, zdaj to težo držim in rada bi šla dol še najmanj 10 kg, upam da mi do konca leta uspe. Je pa res da mi kg grejo počasneje dol, kot tistim ki so začele hujšat.




No jaz jih imam še dol za spraviti dobrih 7kg mogoče kakšna več če bo šla ker rada bi prišla na isto težo predenj sem zanosila tako da upam da mi uspe user posted image vstrajna sem zaenkrat tako d aupam da mi uspe je pa res da se zaustavi men je ta tedenj čisto kilaža stala nikamor se ni spremeila tako da sem ta tedn spremenila način prehranjevanja in se vidjo rezultati da gre počasi ponovno dol tko d aupam da bo šlo še kaj doluser posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem