cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 9.8.2010 se pridružikatera

clock-img

22.10.2010, 09:18

clock-img

Anonimen

Živjo punce! Tuki ena izgubljena dušauser posted image ,upam,da me še štejete zraven. Najprej čestitke vsem,ki ste zgubile kg,pa tud tistim,ki se trudite jih zgubituser posted image . Jest sm uspela pridt na 55kg. Sm mela velik neprespanih noči, tamala je dobivala zobke, tko da mi sploh kej dost ni jest pasal. Zdej mam pa še težjo nalogo,da te kile obdržim. Lepo se mejte.

clock-img

30.10.2010, 14:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce evo pa sem prišla z dopusta kako ste ve ostale upam da niste zgubile volje ter da boste še naprej hujšale pridno user posted image user posted image user posted image ker vem da nam bo uspelo do idealne teže kot želimo gremo punce user posted image user posted image

clock-img

05.11.2010, 16:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla upam da se boš vseeno nazaj oglasiila ter da nisi zgubila voljo za hujšanje no meni je danes pokazala vaga 67,30kguser posted image tako da sem zelo vesela ker prejšnji teden na dopustu sem se zredila na 70kg in hvala bogu sem vse dala dol in še malo dodatnegauser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.11.2010, 20:17

clock-img

Anonimen

Živjo. Rakica  1, kolk si pridnauser posted image . Še dobre dve kilce,pa si na željeni teži. Kako se počutiš? Jest ohranjam 55 kg, začuda mi gre kr fajn, nism preveč požrešna, upam,da bo tko šlo še naprej. Al sva sam še midve na tej temi? Lep pozdrav

clock-img

05.11.2010, 20:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

pet4 ne nimam samo 2kg še mam mal več želim prilezti na 62kg tako da imam kar še nekaj upam da nisva edine sam še da se nam še pridruži katera in da se vrne nazaj ki jo pogrešam jakopino ker je tudi vstrajna zelouser posted image user posted image in vem da nam bo vsem uspelo

clock-img

19.11.2010, 17:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce no upam da pridete nazaj no meni je danes vaga pokazala 65kg in sem zelo vesela ker sem prišla do svojega cilja samo gremo še malo naprej rada bi še malo zgubila upam da ne odnehate in da se bomo še naprej skupaj borileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem