cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: financiranje poroke

clock-img

31.07.2010, 15:20

clock-img

liliana

pencil-img

10282

Midva se nisva poročila....

se je pa poročilo kar nekaj najinih prijateljev, sorodnikov......in vsem so poroko "krili" strarši.....izgleda, da je nekako tak običajuser posted image ......njegovi starši za "svoje povabljene", njeni starši pa za "njene goste".....itak verjetno največ stane tisti obred v gostilni, še posebno, če je povabljenih 150 ali 200 gostov.......

clock-img

31.07.2010, 20:26

clock-img

boni25

pencil-img

358

Nama so  v gostilni plačali moji pa tudi moje mlaje in ostalo postrezbo doma.Ostalo pa sva sama.

clock-img

31.07.2010, 22:31

clock-img

yyyyxxx

pencil-img

7

Jaz vam priporočam prijazno, dobro in lepo gostilno kjer se prilagodijo glavnim akterjem večera in če so problem finance znesek razdelijo na več delov poleg tega pa je gositilna za to kar dobiš zelo ugodna. oglejte si fotke in poiščite informacije na facebook fan strani (restavracija Mozart), kjer se na vaš dan posvetijo samo vam!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem