cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dianatal gel

clock-img

15.07.2014, 14:55

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Kaj pa naročit iz tujine? Upam, da se ga kje dobi, ker drugo leto (upam) ga bom mogoče rabila. Že prvič sem ga in ne bi rodila brez.

clock-img

15.07.2014, 16:05

clock-img

kanej

pencil-img

43

Ja sej drugače ne bo šlo. Sem klicala prav na GSK, ki so bili uvozniki za slovenski trg in mi je gospa rekla, da je šel iz prodaje. Sem jo spraševala, če kaj ve kako je v tujini, je rekla, da ne ve. Našla sem v dveh nemških lekarnah, vendar ne pošiljajo v Slovenijo, zdaj mi kolegica preverja, če imajo v Avstriji. Je pa v tujini cena višja kot je bila nazadnje pri nas, bom vidla kako je, pa povem ko izvem :)

Lp

clock-img

20.07.2014, 10:58

clock-img

PetraKas

pencil-img

3

Živjo,

Jaz imam še neuporabljen, zapakiran gel. Ce je katera zainteresirana 041521415.

Lep dan

clock-img

15.08.2014, 08:37

clock-img

nikopiko

pencil-img

4

Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

clock-img

15.08.2014, 08:41

clock-img

nikopiko

pencil-img

4

Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

clock-img

15.08.2014, 08:41

clock-img

nikopiko

pencil-img

4

Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

clock-img

19.09.2014, 20:15

clock-img

Zarjat

pencil-img

2

Živjo,

Tudi meni je ostal dianatal gel.

Zarja.torkar@yahoo.com

clock-img

23.11.2014, 20:57

clock-img

februarka2015

pencil-img

20

živjo, mogoče katera ve, se ga da kupit čez mejo? LP

clock-img

24.11.2014, 17:37

clock-img

kanej

pencil-img

43

Po mojih izkušnjah Nemčija zagotovo, našla sem ga celo v dveh avstrijskih lekarnah na internetu (kje točno se žal ne spomnim). Se mi je pa letos sestra, ki je bila v sprejemni pisarni v porodnišnici kar malo nasmejala, ko je videla, da imam s seboj gel. JE rekla, da pomaga samo, če imaš težave, da imaš presuho sluznico, da otroček lažje spolzi čez porodni kanal.

clock-img

24.11.2014, 18:03

clock-img

februarka2015

pencil-img

20

Kanej, hvala. Kako je bilo pa potem v resnici? je pomagal ali ne? kakšen je bil tvoj občutek?

clock-img

25.11.2014, 09:10

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Ja, saj v tem je point. To je pač lubrikant, da je iztis lažji, manj rezanja oz. ga sploh ni. Jaz sem ga imela pred 4 leti in ga bom spet kupila, če ga bom rabila. Pa naj se smeje kdor hoče. Cimra je bila pa fajn rezana, je rodila na isti dan kot jaz. Pa je imel fantek manjšo glavico kot naša.

clock-img

25.11.2014, 13:31

clock-img

kanej

pencil-img

43

Mogoče je pomagalo le, da nisem imela prereza presredka, sem bila pa vaginalno malo potrgana in sem dobila 2 šiva. Rojevala sem vseeno 15 ur, pa sem delala in keglove vaje in pila čaj iz malinovih listov, presredek masirala, tako, da težko rečem kaj je pomagalo in kaj ne. Po mojem je veliko odvisno tudi od babic, koliko so pripravne. ČEz dan me je hodila ena vsake tolk gledat pa kako se odpiram, zvečer sem dobila pa babičarja (nad katerim sem bila navdušena), je bil najprej jezen, ker so me več kot 12 ur pustili z umetnimi popadki pa je reku, da zdaj bova pa v pol ure rodila, mi je dal na polno umetne popadke, je prišla še ena babica pomagat in je res ful merkala presredek, no in sem res v 40 minutah potem rodila.

LP

clock-img

25.11.2014, 17:38

clock-img

februarka2015

pencil-img

20

kanej, hvala za izčrpen odgovor :) a je bilo to v LJ porodnišnici? sej ne vem, verjetno si prvič rodila? bi se drugič "zbunila" ob istem ravnanju s tabo (zdej, ko veš, kako je bilo in kar ti je povedal porodničar)? kakšna je tvoja izkušnja na splošno s to porodnišnico? bi rekla, da si zadovoljna ali vseeno bolj ne?

clock-img

25.11.2014, 18:59

clock-img

kanej

pencil-img

43

Ja v Ljubljanski porodnišnici. Ma nasplošno je bilo vredu, je pa res da nisem ravno tak občutljivček, da bi kej dosti jambrala :) Če bi še kdaj tako ravnali z mano bi jih pa samo lepo prašala če lahko dobim svečke za pospešitev odpiranja in koliko dolgo še čakali. Itak mi je bilo fajn z masko in tistim plinom ki sem ga dihala :)

clock-img

13.05.2016, 11:52

clock-img

Everest

pencil-img

20

Zdravo :). Prodaja katera Dianatal gel? Hvala

clock-img

12.10.2016, 22:12

clock-img

mmm29

pencil-img

10

Živjo!

Ker moj porod ni potekal po mojih načrtih, mi je ostal popolnoma neuporabljen Dianatal porodni gel. Če bi bila mogoče katera zainteresirana, ga prodam naprej (po seveda ugodnejši ceni kot je v lekarni). Moj mail za več informacij: mojca19@gmail.com.

Želim vam lepo nosečnost, srečo pri porodu in obilo lepih trenutkov z vašimi sončki. :)

Lp, Mojca

clock-img

20.10.2016, 23:25

clock-img

mmm29

pencil-img

10

Samo sporočam, da je gel že oddan.

Lp, Mojca

clock-img

02.01.2017, 18:20

clock-img

Skokica12

pencil-img

1

Pozdravljene! Ce katera se prodaja Dianatal gel, se priporocam. Menda pomaga. Sem prvorodnica, PDP pa je 18.1., takobda se ze kar mudi. Prosim za kontakt na 031 322 638,Hvala in plodno, srecno 2017! Anita

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem