cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dianatal gel

  
clock-img

13.01.2012, 08:49

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Jaoooo.. Glede na to, da se tudi jaz zeloooo bojim raztrganin in šivanja, me prav mika ta gel user posted image

clock-img

13.01.2012, 09:54

clock-img

lily32

pencil-img

1064

Če malo prebereš vsa mnenja, boš videla, da te gel ne bo obvaroval pred raztrganjem. Vse je odvisno od tvojega telesa in od babice, ki vodi porod. Ene rodijo drobižke od 1 kg ali 2 in so šivane, druge 4 kg velikane in niso šivane.

Moja ginekologinja je rekla, da se ji zdi, da hočejo zgolj pobrat denar. Po njenem nanju je vse dovolj podmazano brez njegauser posted image


< Sporočilo je popravil lily32 -- 13.1.2012 9:56:56 >

clock-img

13.01.2012, 10:01

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Ahhhh, sej vem, da nič ni 100% samo jaz imam prav fobijo od igle user posted image
Že tako sem precej ozka spodaj in me malo skrbi.. Zato sem bila tudi v Postojnski porodnišnici na pogovoru za porod v vodi, ker dol vse omehča in je 80% manj raztrganin, vendar sedaj imajo ene probleme v njihovi občini z vodo in porod v vodi ni mogoč user posted image user posted image

clock-img

13.01.2012, 10:09

clock-img

lily32

pencil-img

1064

Ja, sem slišala za težave z vodo in verjamem, da ti je težko v zadnjem trenutku spreminjat porodni načrt, če si se psihično pripavila na porod v vodi.user posted image

clock-img

13.01.2012, 10:16

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Res je user posted image user posted image Že 3 mesece sem pripravljena na tašen porod, imam tudi porodni načrt sestavljen- pdp imam pa čez 1 teden.. Upam, da jim bo uspelo to porihtat do takrat!!! Če ne pa prinesem bazenček in vodo s seboj.. Jojj, jojj prav sem žalostna user posted image user posted image

clock-img

13.01.2012, 10:39

clock-img

lily32

pencil-img

1064

user posted image Držim pesti, da se bodo uredile stvari glede vode. Čeprav je dobro, da se psihično pripraviš tudi na kakšno drugo možnost. Kot si sama rekla, nič ni 100% in ne veš, kako bo porod pri tebi potekal. Mogoče te bodo morali tudi kaj piknit ...

clock-img

20.03.2012, 12:51

clock-img

majcika09

pencil-img

24


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jaoooo.. Glede na to, da se tudi jaz zeloooo bojim raztrganin in šivanja, me prav mika ta gel user posted image




kot sem napisala, ni rečeno da ti bo sploh pomagal...

clock-img

16.07.2012, 01:42

clock-img

zalie

pencil-img

5

jaz poznam eno in ji je pomagal, vendar jo je žez kakšen teden pol tako bolelo, je rekla da se premaknit ni moggla. (pač od poroda) ker pri porodu ti lajšajo bolečine, pol sejih pa vseeno ne rešiš :S

clock-img

09.08.2012, 15:44

clock-img

amii

pencil-img

221

Še moja izkušnja z gelom:
Meni je bil predrag in sem se zanašala na epiduralno. Pa se je porod zakompliciral in ker je grozil vakum, so od nekod vzeli ta gel, ker niso več vedeli kako bi spravili otroka ven. Kmalu za tem je s pomočjo babičarja, ki se je že kakšno uro pred tem "metal po meni", le uspelo in se je otrok rodil brez vakuuma. Zdaj, ali je gel pomagal pri tem ali ne, ne morem biti pametna, ampak če ga je babičar v sili uporabil in glede na to da imajo oni največ izkušenj, bi rekla da je nekaj na njem.
Ker me v začetku drugega leta čaka drug porod (user posted image ) in ker me ga je zeeeelo strah, imam v planu epiduralno + gel (in akupunkturo), pa naj stane koliko hoče. Ko si enkrat v porodni in ko se začnejo popadki, ti je vseeno kolko, kak,.... samo da gre tekoče in da je vse ok.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

clock-img

19.09.2012, 11:22

clock-img

visokapetka

pencil-img

14

Jaz sem imela pri porodu EA in gel, sem šla na ziher. Sam porod je potekal tako hitro, da so mi dali EA v zadnjem momentu. Gel sem naročila v porosnišnici (rodila sem v KR), ker je bilo tako tudi ceneje in lahko bi si tudi premislila. Tudi za gel zaradi hitrega poroda ni bilo časa in so mi dali samo 3. dozo (prvi dve zamudili, ker so mislili, da bo šlo vse počasneje). Šivana nisem bila. Ne verjamem, da je bilo to zaradi gela, ker so me namazali, čez 5 min sem pa rodila.
Vseeno pa mislim, da bi babca lahko gel izpustila, če so že zamudili prvi dve fazi in bi tako prišparala 100 eur. Tako mi je pa ostali dve dozi zapakirala za domov :-) Če bi ga s seboj prinesla, ok, sem ga itak že kupila, ampak če bi ga enostavno lahko pustili zaprtega...
Kakorkoli, marca imam rok in se verjetno ne bom odločila za gel.

clock-img

06.10.2012, 13:41

clock-img

ninika123

pencil-img

1

Prodam popolnoma nerabljen (original embalaža) porodni gel Dianatal, cena 60 eur. Izdelek je klinicno preizkusen in kupljen v lekarni. lp

clock-img

06.11.2012, 10:46

clock-img

Tangerina

pencil-img

259


IZVIRNO SPOROČILO: ninika123

Prodam popolnoma nerabljen (original embalaža) porodni gel Dianatal, cena 60 eur. Izdelek je klinicno preizkusen in kupljen v lekarni. lp


ninika123, Poslala sem ti ZS :)

clock-img

20.11.2012, 08:38

clock-img

MARJETICA9

pencil-img

11

Prodam popolnoma nerabljen (orginalno pakiran) Dianatal gel. Kupljen v lekarni.
Cena 60 evrov.

LP

clock-img

30.01.2013, 14:04

clock-img

tanika*

pencil-img

18

Pozdravljene!

Prodaja še katera ta gel? Če ja, mi lahko pišete na ZS, bi ga kupila.

clock-img

31.01.2013, 20:23

clock-img

aquamarin

pencil-img

6

Prodam hermetično zaprt dianatal gel za lajšanje poroda. Rok uporabe 8/2015.

clock-img

01.02.2013, 11:19

clock-img

tanika*

pencil-img

18

^^
Zdravo,

Sem napisala na e-mail glede gela.

clock-img

17.02.2013, 22:38

clock-img

SaraZ13

pencil-img

1

Živijo.
A še katera prodaja Dianatal?
Jaz ga bom verjetno potrebovala enkrat v naslednjih dneh.
Javite...
Pozdravček.

clock-img

04.03.2013, 20:54

clock-img

Simex

pencil-img

1

Živjo!

Zanima me, če morda še katera proda Dianatal (nekje okrog 60 evrov)?

Hvala in lp, Simona

clock-img

23.08.2013, 00:35

clock-img

petraaaa

pencil-img

49

tudi js bi odkupila dianatal, če je kateri še ostal.
javiteuser posted image

clock-img

11.07.2014, 14:03

clock-img

kanej

pencil-img

43

Živjo,

je mogoče katera pred kratkim kupovala Dianatal gel? Zanima me kje ste ga kupile, saj ga v Lekarni Ljubljana ni več moč dobiti.

hvala za odgovor, lp

clock-img

11.07.2014, 14:07

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Dobi se ga kar v porodnišnicah. Vsaj za Postojnsko sem ziher, ker ga imajo v ceniku.

clock-img

11.07.2014, 14:10

clock-img

kanej

pencil-img

43

Hvala. Mogoče ve katera kako je v Ljubljanski porodnišnici? Na njihovi spletni strani ni za dobit čisto nobene info.

Lp

clock-img

11.07.2014, 14:14

clock-img

tashq

pencil-img

739

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Dobi se ga kar v porodnišnicah. Vsaj za Postojnsko sem ziher, ker ga imajo v ceniku.


tudi na spletni strani kranjske je,pa se ga ne da dobiti.preverjeno januarja:)
mislim,da se ga ne da nikjer v slo dobiti,razen če je še kak na bolhi neuporabljen z nepretečenim rokom uporabe ali pa iz tujine.

clock-img

11.07.2014, 15:29

clock-img

kanej

pencil-img

43

Ja se ravno čudim, ker sem v par lekarn kar mail poslala kako so z dobavo in mi kot po tekočem traku odgovarjajo, da ga ni za dobit. Nekje na forumu sem vidla, da je en gospod objavil enkrat številko kje se da dobit več info o gelu. Moram poiskat in bom kar poklicala.

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem