cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce

clock-img

28.05.2010, 17:10

clock-img

Kofi

pencil-img

831

lonja...saj sem nekaj omenjala..celo spraševala sem vaju, kak in kaj hujšata...
:D nič ne tožit

bombonček...ma za večerjo lahko poješ kaki dve palačinki npr. Itak pa vedno pali solata - tudi testeninska..sam ne dat not jogurta user posted image

jaz pa mam dane Š dan...nimam pojma kaj naj. za K sem jedla njoke...ma ni šlo dol...če sem pojedla 1/3 otroške porcije sem papež...
kaj pa naj zdaj? Pri prejšnji rundi diete sem večkrat jedla kos kruha z ajveerjem...zdaj pa mi slednji sploh ne diši...al pa kuhan krompir v krhljih z ajverjem...je blo dobro

clock-img

29.05.2010, 16:26

clock-img

bomboncek1

pencil-img

252

včeraj oh dan, za večerjo sem pojedla 50 g testenin s paradižnikovo omako, poleg pa sem jedla paradižnik in malce rdeče pese.

danes je sadni oz. zame sadno zelenjavni dan. za malico jabolko, za kosilo sem jedla dušeno korenje, papriko in por ter....paradižnikovo solato user posted image user posted image user posted image
še malo pa mi bodo iz ušes gledali paradajzi user posted image

za večerjo bom najbrž kakšno juhco iz bučk...morda samo popečene bučke. vreme nam jo je zagodlo, lahko bi vrgla zelenjavo na roštilj, pa je zunaj mokro in se mi ne da. bom videla, bo pa ponev pela, če bo treba. sadja pa jaz res ne maram preveč, naveličana sem jabolk, banan...okej, češnje imamo, pa letos niso preveč dobre, ostalo pa še čakam....breskve, marelice, lubenice, melone, pa potem slive, hruške..

prvi rezultati so - kljub malo prilagojenemu sadnemu jedilniku - že vidni. vidim tudi sama, da je kakšna kilca že odpadla z mene, ker mi zdaj določene hlače že kar konkretno padajo dol. imam tudi nekaj čisto novih hlač, ki sem jih kupila cca 2 tedna nazaj, bile so mi točne, zdaj pa so mi že kar "komot". se pa ne upam tehtat, da ne bi izgubila volje, če je slučajno rezultat slabši, kot ga pričakujem. štartala sem namreč z 64,9 in danes je pretekel drugi krog, torej 8 dni je mimo in če bi zdaj na vagi zagledala 64+ bi kar obupala...

jutri smo vabljeni na piknik. to me veseli, ker imam beljakovinski dan in bom lahko jedla meso in zelenjavo z žara. če bo vreme, seveda. če ne bo, pa bomo doma poskusli improvizirat piknik.

me prav zanima, če bom do odhoda na dopust že kaj fit user posted image
edino žal mi je za moje joške, ki že tako niso kaj prida, pa se bodo po dieti spraznile....žal veliko pred trebuščkom, ritko in boki user posted image

clock-img

30.05.2010, 18:16

clock-img

Kofi

pencil-img

831

anabanana...in ostale, ki se še držite, pa ste začele 3.5. - jutri je vodni dan. Bo katera poskusila? Jaz bom poskusila...mislim, da še nikoli nisem...vedno sem imela kar sadni dan...
Edino kaj me muči je to, da se mi zdi, da sem glih danes dobla user posted image . Kak bo pol jutri brez hrane, ne vem user posted image  Poskusit ni greh...sem preveč grešila prejšnji teden, tako da imam kazen...user posted image

clock-img

31.05.2010, 17:20

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Punce...kak vam gre?

clock-img

31.05.2010, 21:52

clock-img

pelin

pencil-img

1701

Ja , nisem tko pridna kot ti,Pegica user posted image ...se držim, pa tudi večkrat pregrešim, al pa silom prilike zamenjam kakšen vrstni red teh določenih dni...vem da ni fajn, ampak kar nekako gre...od 10.5. ko sem bolj zares začela, je šlo  dol tam približno 3kg, enkrat pokaže več, drugič manj...odvisno kolk sem pridna...Do cilja me loči še kakšnih 8 kg...Precej škode mi je naredila menstra, ki se kar ni in ni hotela nehat in z njo se je vlekel moj volčji apetituser posted image ...no zdaj je že boljš...grem naprej novim zmagam naproti...

clock-img

01.06.2010, 08:04

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Živjo, jaz se tud spravljam, da bom začela z ločevalno. Sem eno leto po porodu pa imam od nosečnosti 2 kg viška pa še od prej ene 3, tko da bi blo fajn, če bi jih vsaj 5 zgubila.

Me pa neki zanima. Kdaj lahko ješ sadne jpgurte? Jaz jih imam zelo rada, skoraj ne mine dan, da ne bi vsaj enega pojedla. Ponavadi za zajtrk. Sem razmišljala, če lahko zjutraj namesto sadja pojem en jogurt. user posted image

Datum začetka sem si postavila 6.6. Sem hotela že danes začeti, ampak bo v soboto še praznovanje prvega rojstnega dneva mojega sinčka pa se bom še tam malo pregrešila user posted image user posted image , v nedeljo pa začnem zares s prvim beljakovinskim dnevom.

Aja, še eno vprašanje. A sadnih dni se držite ali ga kdaj spustite? Kaj pa vodni dan? A je možno, da ga nadomestiš s sadnim? Malo me skrbi, ker bomo ravno na morju, ko bi morala imeti vodni dan.

Hvala za vse odgovore. user posted image Se še kaj oglasim, da sporočim svoj napredek oz. izgubo kg. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

02.06.2010, 09:06

clock-img

bomboncek1

pencil-img

252

zaspančka, živijo. ne vem točno kako je z jogurti, meni se zdi, da se sadnega ne sme jest, pač pa samo navadnega in to na beljakovinski dan. drugače bi pa rekla, da se jogurt, tudi če je sadni, ne sme jesti namesto sadja.

glede sadnega dneva je pri meni tako: sadja žal ne maram preveč, zato si pomagam z zelenjavo. glede vodnega dneva pa bi ti rekla, da ti bo na morju najbrž kar lepo uspelo, ves dan boste na plaži, na vročini, nalivaj se z vodo in hladnim nesladkanim čajem, boš videla, da bo šlo.

jaz imam danes sadni dan, pa bom jedla zelenjavno juho za kosilo in solato za večerjo. ja, pač malo si prilagodim, kljub temu pa so rezultati že vidni user posted image user posted image user posted image , hlače še malo bolj opletajo in tehtnica je lepo zanihala navzdol user posted image user posted image user posted image  Ful sem vesela, ker sem skoraj že izgubila voljo. zadnje dni sem imela namreč nekaj težavic in mi je bilo kar težko furat reševanje zadev, dieto in družinsko življenje, na trenutke sem mislila, da se bom kar sesedla. No, današnje tehtanje je pokazalo 62,4kg (štart 64,9).

clock-img

02.06.2010, 11:27

clock-img

Kika99

pencil-img

627

Živijo punce

mene neki zanima ker ne štekam čist, a med obroki zajtrk kosilo večerja malice ne smem imeti ali kako user posted image  nikjer nič ne pišeuser posted image

hvala za odg.

clock-img

02.06.2010, 21:41

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Kika ... sadje lahko ješ... 5 obrokov na dan. 3 so glavni - tako kot si zapisala.

zaspančka...sory zdaj za moj komentar, vendar bo kar pozitiven zate. Mislim, da nisi pripravljena. Na te zadeve, če se lotiš, moreš bit psihično in fizično pripravljen. Jogurti s sadjem odpadejo...misli na to, kaj bi če bi pa če bi ne vem kak, peljejo v to, da počakaj...in pol ko se lotiš se loti urnk.

Jaz sem ugotovila danes, da mi škrobni dan res ne ustreza. Ne vem kaj naj naredim...naj takrat sploh ne jem škroba - riž in krompir...me total nabijeta v trebuh...ena kila gor...kr ne prebavljam tega...mogoče spustim na ta dan obrok...sej ne bi škodlo...

clock-img

03.06.2010, 13:17

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

pegica1, hvala za tvoj komentar. user posted image V bistvu je tko, da nisem še čist domača s tem, kaj je dovoljeno, kaj ne, kaj kam paše, zato sem tudi spraševala. Tri dni se že probavam malo držat, vsak kosilo in večerjo, pa vmes jem samo sadje, edino zajtrk se še pregrešim.

Se pa resno pripravljam na to, da z nedeljo začnem na ornk. user posted image Kar pomeni tudi nič sadnih jogurtov.

Bi vas prosila pa za mnenje o mojih jedilnikih za prve tri dni: (samo kosilo in večerja)

Beljakovinski:
K: 2 piščančja ražnjiča + kuhana cvetača in brokoli
V: 1 piščančji ražnjič + zelena solata

Škrob:
K: krompir v kosih + špinača
V: rižota s korenjem, grahom, koruzo

OH:
K: testenine z drobtinami + breskov kompot
V: jagodna rezina + rebro jedilne čokolade

Upam, da nisem preveč falila. user posted image Vsako mnenje je dobrodošlo. user posted image



_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

03.06.2010, 13:26

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Pa še nekaj. Sem šla zdaj brat svoj prvi post in se moram totalno strinjati s tabo, pegica1, res zveni totalno nepripravljeno. Vendar sem v teh dneh sama pri sebi že razčistila in se odločila, da se diete lotim tako, kot je treba.

Zato računam tudi na vašo podporo. user posted image user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

03.06.2010, 20:19

clock-img

Kofi

pencil-img

831

user posted image user posted image user posted image zaspančka...gogo girl! To pa je že čist drugi pristop..
...menuje si dobro zapisala...poleg lahko še kako juho..kos kruha...pa lahko med obroki tudi kako sadje...na sadni dan lahko ješ oreščke....

jaz mam knjigo v .pdf...samo bi jo mogla razparcelirat, ker je prevelika za pošiljat...lahko pa mi na zs daš mail...ostale tudi...

clock-img

04.06.2010, 08:38

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Hvala za ponudbo, ampak knjigo že imam, samo je nisem še čisto preštudirala. user posted image Drugače imam danes sadni dan. Čeprav za kosilo bom pojedla verjetno kar zelenjavno juho, ker jo bom še za sinčka delala. Jutri imam danes pregreh user posted image user posted image , potem pa gremo zares.

Aha, jedilniki so potem v redu. Sem jedla vmes tudi sadje in pa kakšen kos kruh, tako kot si predlagala, pegica1. user posted image Očitno sem na pravi poti. user posted image Edino zajtrki me bodo še malo matrali, ampak kjer je volja, je tudi pot, ane? user posted image user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

04.06.2010, 14:05

clock-img

discoamela

pencil-img

75

ciaooo punce!!! vidim, da ste pridne in kile gredo dol...user posted image  Jaz sem bila tudi pridna do vodnega dne- nisem ga zdržala user posted image . ma nič hudega... bo priložnost zdej ko bo bolj vroče in bo apetit na +30 manjši user posted image ... Glede kg pa je danes okroglih 64... dobro... Lahko bi šlo malo bolj hitro, ma verjetno je dosti kriva rekreacija, ker malo pretiravam in se maščoba spreminja v lepe mišice, ki so pa žal na tehtnici težje...
Trebuha skoraj ni več ("mišelinke" so šle pa pa!  user posted image  ) in stegna in ritnici 100 x boljše kot prej, ko je vse viselo do kolen... Tudi jaz sem sita tega škrobnega dne... ne vem več kaj si pripravit!!! Sadje si po novem stiskam v sok in žličko domačega meda dam not (ne vem če lahko, ma vseeno). Kave tudi ne pijem več popoldan - pojem raje frutek ali pasirano jabolko ali hruško če ostane ... počutje je res očitno boljše!! Zvečer nisem več tako izčrpana in že razmišljam, da bi tudi zjutraj opustila pitje kave - se bojim samo za prebavo kako bo pol, ker sedaj točno 3min po kavi user posted image  na WC... user posted image . Bi poskusila s stisnjenimi pomarančami / limonami...

Dejmo dejmo!!! Še malo pa na morje!!!

clock-img

06.06.2010, 15:20

clock-img

*soncek*

pencil-img

93

Jaz pa imam eno vprašanje glede ločevalne diete. Na B in Š dan, ali je potrebno jesti za večerjo enako hrano, ali lahko kaj drugega? Jaz sem mislila, da je potrebno jesti enako, pa sem že parkrat zasledila, da nekatere jeste drugo hrano.

clock-img

07.06.2010, 08:36

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Danes je pa moj prvi "zaresni" dan ločevalne. user posted image Sem za zajtrk pojedla dve banani in spila skodelico čaja. Za kosilo bom kakšen zrezek pa kuhano zelenjavo zraven, ker jo bom itak že za sina kuhala. Zvečer pa mogoče kakšna poli pa kruh. Vmes pa še kakšno jabolko, grozdje, nektarina, jagode. Mal ne edin matra, ker imam še pol hladilnika peciva od sobote. Upam, da bo zdržal do srede, ko bo OH, pa si ga bom takrat privoščila. user posted image

Še moji podatki. Začetna teža: 63,9kg, željena 58,9kg. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

07.06.2010, 09:00

clock-img

bomboncek1

pencil-img

252

ja, jaz sem se krasno zafrknila user posted image user posted image user posted image
Vabljena sem na neko zadevo, ker sovražim nakupovanje v zadnjem trenutku, sem se lepo opremila vnaprej, si izbrala krasno oblačilce, no, zdaj pa mi je vsaj eno številko premajhno user posted image user posted image user posted image
Dieta očitno deluje.
Včeraj sem se prvič pregrešila.
Žal je tako naneslo, da sem imela našponan dan do sekunde, ma kaj do sekunde, do stotinke. Otroci so bili pri babici, ki jim je tudi skuhala kosilo. ker mi je že tako naredila velikansko uslugo, da jih je čuvala, ji nisem hotela najedat še za mojo hrano. Zajtrka nisem jedla in ko sem prišla po otroke, sem se kar tresla. Imela sem sadni dan, kot pa sem že povedala, sadje navadno zamenjam z zelenjavo, ker sadja ne maram. No, pa pridem k babici, preverim če je kaj zame, pa ni bilo nič takega, kar bi lahko jedla. Solato bi morala še natrebit in očistit, bučke bi morala narezat in potenstat, skratka, kar je bilo zelenjave, bi vse morala pripravit. Meni pa se je mudilo in imela sem kratkih 10 minut, zato sem s težkim srcem pojedla kos piščančjega mesa in spila hektoliter vode. Ker smo takoj zatem šibali naprej in se vrnili zvečer šele ob 20. uri (vmes ni bilo kje jest), sem tudi zvečer pojedla zrezčič na žaru, kar je bilo pač pripravljeno za otroke. Žal je tako, to je bilo prvič in imela sem izredno slabo vest. Danes bom nadaljevala z beljakovinskim dnevom.

clock-img

07.06.2010, 09:51

clock-img

Luns

pencil-img

226

POzdravljene punce. Ker sem se končno odločila da se je treba znebit par kg, bi se vam pridružila. Rabim koga da me mal zbrca občasno user posted image . Imam 68,5 kg in bi rada prišla nekje na 60.

clock-img

07.06.2010, 21:14

clock-img

bomboncek1

pencil-img

252


IZVIRNO SPOROČILO: Luns

POzdravljene punce. Ker sem se končno odločila da se je treba znebit par kg, bi se vam pridružila. Rabim koga da me mal zbrca občasno user posted image . Imam 68,5 kg in bi rada prišla nekje na 60.



evo brcam te user posted image user posted image user posted image
ajmo ajmo! jutri je moj škrobni dan, danes beljakovinski speljan brez grešitev user posted image user posted image

clock-img

08.06.2010, 09:26

clock-img

Luns

pencil-img

226

Včeraj beljakovinski dan brez pregreh user posted image . Dones škrobni tudi zaenkrat. Ok v kavi je bilo mal cukra ampak se počasi odvajam tud od tega user posted image , potem pa še eno jabolko. Za kosilo še nevem. 

clock-img

11.06.2010, 13:02

clock-img

bomboncek1

pencil-img

252

zdravo.

ne tehtam se, vendar mi bodo hlače padle, tako da zna bit, da se bližam cilju. Nisem še najbrž tam, se pa počasi pomikam user posted image

clock-img

14.06.2010, 08:03

clock-img

Luns

pencil-img

226

No da poročam, po enem tednu malo ohlapnega držanja ločevalne sta 2kg manjuser posted image . Tako da imam zagon za naprej. Dones je na vrsti SZ. 

clock-img

21.06.2010, 18:17

clock-img

Kofi

pencil-img

831

evo mene...po dolgem času...

sem bila na dopustu v turčiji...in rezultat all inclusive - 1 kg viška user posted image  itak...kaj bi drugega pričakovali...ampak, grem dalje...danes sem mela beljakovinski dan..

poročam ko bo kaj minusa :D

clock-img

22.06.2010, 08:15

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Živjo, jaz sem pa danes na sadju. Mali rezultati so že, saj imam 62,5kg, kar je 1,4kg manj. S tem, da se skoraj vsak dan kaj pregrešim. user posted image user posted image user posted image Če ne drugega, pa kavica z mlekom in malo sladkorja, ker drugačne ne morem pit. Aja, pa kakšen sladoled me tud premami vsake tolko. Me pa skrbi, kaj bo drug teden, ko gremo na morje, all inclusive, hrane na pretek. user posted image

A ostale ste že obupale?


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

22.06.2010, 16:20

clock-img

Kofi

pencil-img

831

zaspančka...aj aj aj...tist all inclusive ni nič po godu tej izgubi kg... user posted image ...jaz se zdaj mučim s tem 1 pridobljenim...ampak saj bo...kjer je volja tam je moč ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem