cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ločevalna 1.5.2010,gremo punce

  
clock-img

01.05.2010, 07:50

clock-img

reni70

pencil-img

176

Oijla,.....gremo punce,bi se mi še katera pridružila,ker sama očitno ne zmorem.
Imam 78,3 kg,torej zelooooo rada bi pršla na vsaj 64 kg,tko kot sem imela pred porodom.
Kavico sem že spila brez sladkorja,in mleka.
Danes imam v planu takole

Z:banana
K:mesija na žaru,solata,kos kruha,čista juha
V:meso od kosila,solat

Pa velikoooo vode

clock-img

01.05.2010, 08:50

clock-img

thaiss

pencil-img

6836

jaz se pridružim s ponedeljkomuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************

clock-img

01.05.2010, 10:53

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz se pridružim s ponedeljkomuser posted image



Jaz tudi!
Že cel teden pazim kako jem, pa po 5 uri nič več, tisto resno ločevanje pa z ponedeljkom


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

02.05.2010, 12:57

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Hej...tudi jaz se spravljam poleg...bom tudi sama začela jutri, ker danes očitno še ne bo šlo...sem že grešila še preden sem začela :D ... sej ne. Ponedeljek mi je tak fajn za začet...samo se moram tokrat res psihično pripravit...ker sem se že parkat spravila poleg, pa pol obupala...čeprav je lepo šlo dol...ne vem zakaj obupam...druge zadeve verjetno premagajo...

se javi katera za seznamček? jaz mam danes 63, imela bi pa fejst fejst rada 58. Težka bo...ampak...si ful želim...pa da bi tam tudi ostalo za vedno!

go go girls user posted image

clock-img

02.05.2010, 14:21

clock-img

barbara b

pencil-img

589

IZVIRNO SPOROČILO: reni70

K:mesija na žaru,solata,kos kruha,čista juha



a pa se lahko skupaj je meso + solata + kruh ?


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

clock-img

02.05.2010, 19:05

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Ja, kos kruha lahko....pa še juhico bi lahko poleg...na beljakovinski dan "govejo"

clock-img

03.05.2010, 09:33

clock-img

reni70

pencil-img

176

Jutrooo:)) <3

Evo,da se vam malo oglasim,torej moja dva dneva diete sta za mano,danes imam hidrate,pa še razmišljam a bom jedla špagete polnozrnate ali polento,...oboje imam rada,mnjamiiiii.

Jutri bo težje ker  je sadni dan,samo si ga bom popestrila z mešanim sadjem pa kakšnimi semeni pa bo šlo.

Barbi ja ja meso+solata +kruh,pa čisto juho na koncu popit.

Pegica jest sm tudi vedno rajš na ponedeljek začela pa v sredo nehala že user posted image user posted image user posted image user posted image ,tko so me že doma full zezali.Ampak zdej sm pa res dobila voljo,ker sm dost mala,159 pa 78,3 ufffffff ko žogica sm,sama sebi nisem všeč.Nimam kaj za oblečt,eno in isto nosim.
Čeprav sem šele 4 mes.po porodu,moram nekaj nardit za sebe.

Za seznam bi pa tudi jest prosila eno pridno,če bi urejala,ker res nimam toliko časa,me moj piki še kako potrebuje.

No punce pišite kaj ste jedle,kolko gre dollll,ne gor):))

Vaganje bom imela pa vsak ponedeljek zjutraj,danes je bilo 77,3.kilca manjuser posted image

Se beremo,pa bodimo vztrajne....papa

clock-img

03.05.2010, 09:59

clock-img

2violina

pencil-img

505

reni70 v kolikor boš ostala sama se nam lahko pridružiš na temi ločevalna 4.1.2010. Tam smo še nekatere, ki vztrajamo in bi nam nov svež veter, da nas malo pobrca, da gredo kg dol prav prišel. Drugače pa ti želim srečno pri izgubi kg.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

03.05.2010, 11:32

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Se pridružujem user posted image  Sem po nesreči zgoraj odprla še eno temo z 3.5. pa sem bom raje kar k vam prištulila, ker več kot na sje boljše je ... sem že začela danes z beljakovinskim dnevom ... zjutraj kava brez sladkorja, banana ... kosilo bo hladna vratovina + solata, večerja šparoge z jajci. Sej vem, da naj bi za večerjo polovico od kosila, ampak je ravno tako naneslo ... A res lahko kruh? Koliko pa? Kakšnega pa, verjetno polnozrnatega?

Aja še podatki: trenutna teža 65 kg, željena teža 60 kg (tudi 58 bi bilo v reduuser posted image )

Bi naredile kak seznamček??

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

03.05.2010, 16:10

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Jaz sem pa lačna :D Samo, ne se vstrašit...
Sem danes zjutraj najprej popila kavo - seveda z mlekom - temu se ne odrečem...
pol eno banano
čez dve uri še eno banano (p.s.: vem da redijo, amapk, ni šlo drugače)
pol okoli 14.00 dve jabolki (ker nimam v službi cajta za kosilo)

zdaj pa komaj čakam da pridem domov...si bom spekla po mojem dve jajčki na oko, kos kruha in to je to.
Zvečer pa samo kak kos kruha z ajverjem...to sem si včasih delala in je palilo :D

Bom poskusila jaz pripravljati seznam, če mi bo uspelo s cajtom...

clock-img

03.05.2010, 21:30

clock-img

pelin

pencil-img

1701

jst bi tudi neki tacga kot *alja*...ta teden že mal gledam, da zvečer ne jem, drugi teden pa zares...če me ne bo že minilo ( tako kot že parkratuser posted image )

clock-img

04.05.2010, 08:26

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Evo 100% uspešno prestala beljakovniski dan user posted image

Danes škrobni... zjutraj banana, kosilo bo (sem si prinesla v službo) polenta + tenstane bučke in paprika, večerja polenta in neka zelenjava ...

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

04.05.2010, 18:01

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Punce ne mi že prvi ddan obupat!
Danes sem mela škrobni dan....sem jedla zjutraj spet banani, pa kavica, pol sem pojedla eno polnozrnato žemljo za kosilo :D, ob 17.00 Basmati riž s porom. Zvečer pa bom še mal tega, ker mi ga je glih mal še ostalo.

počutim se odlično danes...kaj pa ve?

jutri pa nimam pojma kaj bom jedla...ne boste verjele, ampak meni je najtežje jest ko je OH dan...ker ne vem kaj skombinirat ;)

clock-img

05.05.2010, 08:16

clock-img

anabanana

pencil-img

933

pegica, midve sva na istem dnevu (oh danes) in zgleda tudi še edini tukaj, ki vstrajavi user posted image  Jaz bom danes tako: dopoldan - dve jabolki, kosilo - pizza (tle bom verjetno malo grešila, ker bosta na njen paradajz in sir), večerja - pizza, majhen kos (brez grešenja, samo šalša in zelenjava)

Mene je pa najbolj strah jutrijšnjega - sadnega dne user posted image  ... nisem preveč od sadja ... no mogoče bom kombinirala s kakšno solato, ampak imam občutek, da bom bolj kot ne lačna user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

05.05.2010, 09:18

clock-img

Kofi

pencil-img

831

si boš sama spekla pico?

na sadni dan tudi jaz ne zdržim samo s sadjem...morem imet nekaj toplega...ponavadi sem si delala malenkost popečene bučke na olivnem olju...al pa še kako domačo lahko zel. juhico....pa je glih tkošlo dol...

če sva sami...nč za to...bojo že ostale vidle kako sva pridni in spet prikapljale ;)user posted image

clock-img

05.05.2010, 09:57

clock-img

anabanana

pencil-img

933

ja, pico bom sama spekla, mojemu bom pač dala normalno gor sir in salamo, na moj kos pa samo zelenjavo ... Drugače pa za oh dan lahko ješ tudi testenine (pašta, njoki...) z razno zelenjavo ... meni to kar odgovarja ...

Koliko si pa ti že shujšala in v kolkem času? Grešiš kaj? user posted image  

Ajde dejmo žene... gremo si dat malo motivacije user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

05.05.2010, 10:55

clock-img

Kofi

pencil-img

831

jaz sem pred leti že delala to dieto...nisem se je 100 % držala...sem bila bolj mnenja, da se samo drugače prehranjujem in sem shujšala 8 kg v 3 mesecih...in je tam tudi ostalo...zdaj bi pa po 2. porodu in že po 2 letih borbe z odvečnimi 4 kg, rada te dol sklestila...pa ne gre kr tak, zato sem se odločla da še enkrat grem v to...ker se na 58 kg res odlično počutim...tko da...jaz imam voljo!!!!! in se že vidim, kako šik sem v svoji koži :D

bom jaz tut danes spekla pico...k sem glih doma z malim sinčkom...sicer bodo padale testenine na OH dan ja user posted image

clock-img

05.05.2010, 12:56

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Se bomo tehtale kaj? In kdaj? Predlagam po sadnem dnevu ... se pravi prvič v petek. Kaj praviš?

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

06.05.2010, 11:14

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Ok, se bom pa sama s sabo pogovarjala, saj s pametnim človekom se imaš vedno kaj pogovarjat user posted image

Danes sadni dan ... zaenkrat sem na eni kavi brez sladkorja, vodi in porciji melone. Upam, da zdržim ... sem si skuhala en zeleni čaj zdaj, da dobim vsaj kaj toplega v želodec.

Komaj čakam jutri, da se nažrem mesa. user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

06.05.2010, 11:23

clock-img

2violina

pencil-img

505

Veš kaj moja ugotovitev. V kolikor pričneš hujšat v začetku leta jih več prileze do konca (cilja). Bolj ko gre proti poletju večji je apetit, želja in šibkejša je motivacija.
Želim ti, da ti ločevanje steče kot po maslu in prideš do željeih kg. Sem s tabo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

06.05.2010, 14:34

clock-img

anabanana

pencil-img

933

hvala 2violinauser posted image

Pa kar gre ta sadni...zaenkrat ... sem mislila, da bo hujše ... zaenkrat: porcija melone, 1 banana, pol jabolka ... hektoliter vode + čaja user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

06.05.2010, 16:06

clock-img

Kofi

pencil-img

831

HEj
sem še s tabo!

1. ja...boma se tehtale vsaki beljakovinski dan zjutraj - na tešče, da bo manj ;) (čeprav imam izkušnje, da je gre bolj v minus zjutraj po beljakovinskem, torej na škrobni dan zjutraj...ne sprašuj zakaj..vsakič je bilo tako)

2. jaz danes na 3 jabolkih zaenkrat in 2 kavicah...vode - NIČ...groza...mam kr precej dela, pa ne uspem niti na vc it user posted image

Jutri pa tudi jaz komaj čakam,da si naredim kako puranjo solatko...al pa grem kr ven na kosilo...ista tema :D

Saj boma zmogli! Lahko bi nama sicer še kera pomagala...ampak, ok...tudi v dvoje je lepo user posted image

clock-img

07.05.2010, 07:36

clock-img

anabanana

pencil-img

933

aaaaaaaaaaa včeraj okoli 18h sem mislila, da bom crknila, ampak res, da me bo pobralo, ne samo, da sem bila lačna, ampak prav švoh ... in sem pojedla eno rezino polnozrnatega toasta user posted image  ... kljub temu je vaga danes pokazala slabih 63 kg kar je SUPER user posted image

Danes pa beljakovinski dan kar sploh ni problema, ker sem velik mesojedec ... še malo zelenjave in smo zmagali user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

07.05.2010, 10:54

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Super Anabanana....user posted image user posted image Ma ja, ne se tolk sekirat če poješ kak kos kruha...

Danes je meni kazalo skor celo kilo manj user posted image ampak, ne smem se preveč veselit, ker to kilo meni konstantno pada in raste...od zdaj naprej gre pa zares user posted image

clock-img

07.05.2010, 17:55

clock-img

Kofi

pencil-img

831

hejla:)

danes sem spet pridna:
Z: kava, dve hruški (razmak med kavo in sadjem mora biti vsaj pol ure, da sadje ne zavre)
K: lignji na žaru in blitva
M:kava, kozarec mleka :)
M2: mango
V: mogoče kefir

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem