cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ločevalna dieta začetek 27.3.2010!

clock-img

02.04.2010, 18:15

clock-img

tassika

pencil-img

5068

Evo se vam pridružim še jaz, sicer ne hujšam, ampak hujša moj po ločevalni dieti, jaz pa kuham zanj in zase enako in potem malo grešim, še dojim, pa si ne upam ful. Bom pa tukaj sodelovala, da dobim kakšen zanimiv recept. Midva imava jutri OH in sicer pico iz polonozrnate moke, a dam lahko gor še malo tune, ker samo kečap mi ne diši. Moj je drugače ful priden, se kar drži. Najbolj kriza bo pa v nedeljo, ko je sadni dan, midva pa na obisk k njegovi žlahti, pa sem rekla, da v min količinah lahko poje kosilo, da ne bodo vsi sitniuser posted image  v pon pa striktno naprej.
A si sadno-zelejnjavni sok štejete kot obrok. Kupila sem mu sok pesa-jabolko, pa ne vem koliko tega se lahko spije na dan?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

clock-img

04.04.2010, 09:02

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

Najprej vsem želim vesele velikonočne praznikeuser posted image

Tassika a veš da ti ne znam pomagati tole s tuno,niti za sok od pese če se šteje za obrokuser posted image ,jst strikntno pijem samo vodo,na pico pa sem itak vse dajala prejuser posted image

torej moje ločevalke so se izgubileuser posted image ,jst pa štartam naprej,danes imam B dan,tko da danes bom vrjetno jst kr lepo na jajcih in šunki,zvečer pa kak jogurt spijem...tiste ki še vztrajate z mano ne se preveč pregrešit zdaj med prazniki,jst sem kr pridna no,sem imela včeraj sadni dan,nisem nič grešila,čakam da se moja dva zbudita da grem na vago...lepo se imejteuser posted image

clock-img

04.04.2010, 20:18

clock-img

tassika

pencil-img

5068

Tanika evo moj je preživel današnji sadni dan, jutri pa imava B dan

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

clock-img

05.04.2010, 12:31

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o tassika super,ni težko bit na sadju a ne?..men je ta dan najboljši..
samo za motivacijo,jst sem že izgubila 2 kiliuser posted image ,danes imam Š dan sem jedla kr kuhan krompir s ketchupom in regratovo solato s krompirjem,za zvečer pa še nevem kaj bom,mogoče kak riž z grahom,še študiramuser posted image

aja pa mimogrede Zoja je meni najljubše imeuser posted image !!!user posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 5.4.2010 12:32:22 >

clock-img

05.04.2010, 21:56

clock-img

tassika

pencil-img

5068

Joj mi se pa ravno za en dan falimo, midva imava jutri Š dan, bo pa tudi dušen riž z zelenjavo.user posted image  
Danes je bil B dan in sem naredila solato sp opečenim lososom, njami, čist simpl, file lososa mariniraš v limoni. Potem narediš solato, jaz sem zrezala por, mehko solato, korenček in brokoli (brokoli sem prej malo pokuhala) jo zalila z limono, malo solila, poprala, malo bazilike in žlička olivnega olja. Potem sem pa popekla lososa in ga dala povrhu. Veš kako je bilo dobor, bi kar šeuser posted image

LEpo, da ti je ime všeč, meni je bil od nekdaj in pač je potem mogla moja prevladat, me že skrbi kaj bo naslednjič, ker moj izbirauser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 5.4.2010 21:59:34 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

clock-img

06.04.2010, 12:17

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

daaaanuser posted image

evo danes imam oh dan,jedla sem široke rezance z naturetino zelenjavno omakco+motovilec solato,zvečer pa napadam sladoleduser posted image ,jst bi lahko živela od sladoleda tolk ga imam rada...šla se vagat,izgubila sem 2,2okg,sem zeeelo vesela,pa tud telo se mi je fajn navadilo pa nisem nič več lačna,sploh ne grešim več. Zdaj se odpravljam počasi v službo,tale recept z lososom si morem pa zvečer prepisat tassika sliši se res dober,drugače pa tudi moj možek naslednjič zbira imena,samo dvomim da bo obveljalo kakšno njegovo ime,je že zdej imela taka super imenauser posted image user posted image

lepo se imejte,očitno sma tassika ostale same,kaj fajnega jejte danesuser posted image

clock-img

06.04.2010, 19:46

clock-img

kavasaki

pencil-img

2

Ojla,


sem nova tuki. Se vam pridružujem, sotrpinke:) Za mano je skoraj drugi dan, upam, da mi uspe. Cilj je 60 kg, sicer se nisem tehtala na začetku, mislim, da jih imam 69.

Objem in pozdrav vsem " trpečim"

vELIKO DOBRE VOLJE!!!!

clock-img

07.04.2010, 09:43

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o kavasaki sotrpinka pozdravljenauser posted image

tassika kako vama gre z možem?

jst pa imam danes sadni dan..hitim,se beremo zvečer,da vidimo kako ste pridneuser posted image

clock-img

07.04.2010, 10:28

clock-img

tassika

pencil-img

5068

Evo nama gre super, včeraj rižek z zelenjavo, njami, za večerjo sem pa jaz pozabila jest, sem se spomnila v postelji, ko mi je začelo krulit v želodcuuser posted image  Danes je pa OH dan in imam na jedilniku čapatije, prvič slišim, ampak pomoje bo dobro, narediš testo in moke, vode in soli, dodaš začimbe, razvaljaš na krogce in zapečeš v ponvi.
Midva imava knjigico Rina in so notri zelo okusni recepti, sicer se jih ne drživa v celoti, so pa dobra smernica, če kakšen dan zmanjka idej.

Popoldne gremo z Zojo n aplavalni tečaj, pa bo še malo telovadbe.

Zunaj je pa tako lepo vreme, da sva večino časa zunaj, zato ponavadi samo zvečer kaj odpišem.

KG moj je na -2, jaz pa ker ne hujšam samo pravilno jem z njim, da mi ni treba 2x kuhat pa sem trenutno na -1, cilje je še 3kg, da bom spet lahko oblekla prednosečniške kavbojkeuser posted image

Kavasaki dobrodošla. Sigurno boš zdržala, zato smo pa tukaj, da si delimo moralno podporo.

Nič zdaj pa šibam vn, na svež zrakuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

clock-img

08.04.2010, 05:48

clock-img

kavasaki

pencil-img

2

Hvala za vspodbudo Tassika! :) No, danes je moj četrti dan, torej sadni. Sicer sem se pa pozabila preden sem se lotila shujševalne stehtat:) :). Butara jaz :). Moram pa priznat, da mi dieta ne predstavlja neke nočne more, zato mislim vztrajat!
Me pa zanima, po kolikem času ( dnevih) ste sotrpinke opazile spremebo na telesu oz - kilograme? Aja, včeraj sem šla malo tečt, tko da.....bravo zameuser posted image .

Pozdravček!

clock-img

08.04.2010, 20:45

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čerček

evo mene,danes na B dnevu pa sem se malo pregrešila s pomfijem,se mi ga je tooolk zaluštalo..

kavasaki pridna si da tečeš,drugače je pa men ta ločevalna dieta čist fajn,res ni nek bavbav,po parih dneh ko se telo navadi sploh nisi lačen več med obroki,drugače pa je bil tokrat pri meni opazna kila razlike po 5.dnevu,prejšnjič pa šele po 12 dnevu,čutim pa na hlačah ko jih oblečem,zdej sem še kr na -2,20kg,mi že tri dni kile mal stojijo,to je čist običajno pol bo pa spet šlo dol lepo,znajo kile tud kak teden stat,tko da ne zgubit volje in motivacije...

tassika same fajn recepte imašuser posted image user posted image

lepo dietkajte naprej,mene mal računalnik heca,tk da če se ne javim več je mrkniluser posted image .morem ga dat popravit.

lepo,mirno nočko vsem.user posted image

clock-img

10.04.2010, 09:30

clock-img

tassika

pencil-img

5068

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa
tassika same fajn recepte imašuser posted image user posted image



če mi daš mail na zs ti jih pošljem. Upam, da ti res ni rač. umrl, ker potem bo tukaj dolgčasuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

clock-img

10.04.2010, 18:59

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

hej hej

ni mi še računalnik mrknil,se še nekaj trudi,na moente mi pa fuul šteka,sem še tuki sam sem delala skoz pa ni blo čsa tolk,pokukam pa vseeno gor kolk ste pridneuser posted image

danes imam OH,jedla sem polovico pice (ja z vsemi dodatkiuser posted image ),zdaj pa bom jedla tortico njami...

tassikia moj mail ti pa na zs javim pa hvala ti vnaprejuser posted image

jutri me ni,se potepamo,imam pa sadni dan,punce GO GIRLS!!!!user posted image

clock-img

11.04.2010, 19:04

clock-img

majar.

pencil-img

257

živjo! me vzamete zraven?
začela bi ju3... sem že hujšala s tisto skupino od 4.1 in je šlo doil 6kg. pol je pa tamala zbolela in nisem bila več na forumu, pa sm nehala...
morm rečt, da me kr motivira tole da gremo skupinsko hujšanje.

clock-img

11.04.2010, 19:13

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

majar seveda,kr pridruži seuser posted image

no moj sadni dan pa je šel po zlu,na obiskih sem jedla čevape jojojojoj,jutri bom imela sadni dan,enostavno ni šlo,je blo danes tolk enga pregovarjanja,da se mi na koncu ni več dalo vsakemu razlagat zakaj dieta,zakaj ne jem tega danes in onega....ja saj vem,kr kregite meuser posted image ..seveda zdaj mi je pa žal...

upam da ste ve bolj pridne od meneuser posted image

clock-img

22.04.2010, 21:11

clock-img

tassika

pencil-img

5068

Ojla punce, kam ste šle vse? Kako kaj dieta, mojemu gre super, je shujšal že skoraj 10kg, jaz pa 1kg ker veselo goljufam, sam kaj ko pa lahkouser posted image  
No upam, da ste ostale bolj pridne.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem