cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

30.06.2010, 20:34

clock-img

kenka

pencil-img

198

clock-img

30.06.2010, 20:36

clock-img

kenka

pencil-img

198

čau, a ima katera katero knjigo od Vide Perovčič? a ste bile na kateri njeni delavnici?

http://www.planetvida.net/knjige.html


clock-img

30.06.2010, 20:48

clock-img

kenka

pencil-img

198

ojla, sem najdla eno fajn stran o iTm ter porabi kalorij glede na aktivnost. v glavnem po izračunih ima še 34 kg za izgubit, ter itm 33. kako kaže vam?

http://www.aktivnadieta.si/itm.html

clock-img

30.06.2010, 20:49

clock-img

kenka

pencil-img

198

pa še 30 namigov za ostat fit

http://www.aktivni.si/prehrana/diete/30-odlicnih-namigov-za-hujsanje/

sedaj pa zadosti. sedam dala malo linkov za popestritev ... drugače smo precej suhoparne. user posted image

clock-img

01.07.2010, 08:06

clock-img

maya2

pencil-img

1957

IZVIRNO SPOROČILO: kenka

ojla, sem najdla eno fajn stran o iTm ter porabi kalorij glede na aktivnost. v glavnem po izračunih ima še 34 kg za izgubit, ter itm 33. kako kaže vam?

http://www.aktivnadieta.si/itm.html



14kg in 3 mesece user posted image do idealne, ampak to še ni moj cilj ....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

clock-img

05.07.2010, 12:28

clock-img

urshak

pencil-img

385

Joj, danes je že spet ponedeljekuser posted image Jaz mam neko krizo, pa sploh nisem upala na tehtnico, danes sem se pa spravla, pa se tolčem po glaviuser posted image 95,5kg je pokazalo.

clock-img

05.07.2010, 12:32

clock-img

maya2

pencil-img

1957

pri meni ni sprememb od prejšnjega tedna user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

clock-img

05.07.2010, 13:09

clock-img

2mama

pencil-img

425

pri meni ni sprememb od prejšnja tedna. user posted image  (lahko bi bile namreč v hud plus)

clock-img

05.07.2010, 19:56

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

No,moje so pa v plususer posted image user posted image .
Sem zjutraj stopila na vago,sicer nekaj šteka(saj vem,izgovori),ampak mi je vseeno pokazala 116 kg,tak da sem spet tam...user posted image

_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

05.07.2010, 21:42

clock-img

kenka

pencil-img

198

Ime:     - Tedensko   - Skupaj      Začetni:    Želeni:     Trenutni:
kenka         0,4 kg     -10,1 kg    114,5kg     88kg         104,4 kg 
maya2        0,0kg       - 2,0kg      78,0 kg    65 kg       76,0 kg 
sami0804     0,6 kg   - 0,9kg     116,9 kg     99 kg       116,0 kg
2mama       0,0kg       -5,0kg        73,5kg       60kg       69,1 kg 
Urshak         1,4kg       - 3,8kg     99,5 kg   65 kg         95,5 kg 

Niso javile kg: 5.7.2010:
jenii          -1,0kg        - 3,3kg       67,3kg       60kg         64,0kg 
HuAnita     0,5 kg       0,5 kg       65,0kg       58kg          65,5 kg 
tojeto1         - 0,6kg        - 6,5kg        69,0kg      63kg        62,5kg 
Krista28         0,4 kg    - 4,0 kg   123,2kg     99 kg      119,2 kg
miška17      - 0,6 kg       - 8,4kg       97,6kg      79kg        90,4 kg 
valči              - 0,4kg        - 7,0kg     72,4kg      60kg        65,4kg  
ROmama    - 2,1kg       - 2,1kg      143,9 kg    113,9 kg   141,7 kg  
miška17      + 0,6 kg       - 7,6kg       97,6kg      79kg        91,0 kg 
N€na              0,0 kg       0,0 kg      73,1 kg     60 kg          73,1 kg
tojeto1    
     - 2,4kg        - 5,9kg        69,0kg      63kg          63,1kg 
vetrnica          - 0,0kg       - 0,0kg        64,5 kg   55 kg          64,5 kg   
coris             - 0,0kg        - 6,5kg       63,0kg       56kg        56,5kg
*lejla*
         + 1,0kg        - 5,0kg       67,5kg      55kg        62,5kg
Katjusa         - 0,3kg        - 9,8kg     122,7kg      85 kg     112,9kg
____________________________________________________


NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 12.7.2010

opomba: ta teden smo pa pridno pridelale. user posted image kot da bi bile na forumu, kjer se želio redit. user posted image

kaj bomo? a imate čas in pišemo kaj jemo oz. vsaj konec dneva?

clock-img

05.07.2010, 21:43

clock-img

kenka

pencil-img

198

kot vidite pridelala 0,4 kg. v bstvu sem imela v petek že 103,3 kg ... ampak sem se čez vikend nažirala s sladoledom, čokolado in piškoti. user posted image katastrofa. user posted image

clock-img

05.07.2010, 21:52

clock-img

witch

pencil-img

3540

Punce a se vam lahko še pridružim? user posted image

Tudi sama imam kak kg preveč... In vedno probam neke diete pa ne gre in ne gre. Potem pa sva se decembra odločila za otroka. In sem rekla zdaj pa nebom šla hujšat, počakam, da vidim kaj bo. In zdaj julija še vedno čakam kaj bo user posted image ni ne otročka in ne manj kg user posted image user posted image user posted image Opazila sem, da imam kar naenkrat ful napihnjen trebuh, kg so pa isto kot so bili. Kaj je vzrok temu trebuhu nimam pojma user posted image
Odločila sem se, da diet ne bom več prakticirala, ampak bom:
- zajtrki so obvezno sadje
- kosilo normalno (isto kaj kuham za ostale)
- večerje so zelenjave
- malice sadje ali zelenjava
- pijem samo vodo ali nesladkan čaj (to že itak vedno delam)
- gibanje! (vsaj sprehod če ne že več)
- čokolade, piškotov, čipsov in podobnega že prej nisem veliko pojedla, obožujem pa domače pecivo user posted image tega bom pa zmanjšala na minimum.
- enkrat tedensko si bom dovolila pregrešiti (kakšna pica, pecivo...)
- pa po 18. uri ne jem več

Evo nekako tako bo. Moja kolegica je na tak način shujšala v enem letu 35 kg. In me je res navdušila.

Aja še podatki (če me boste dodale na seznamček user posted image ) zdaj zvečer imam 87 kg. Bi bilo lepo priti do ene 65... Amapk moj prvi cilj je priti do 70 kg. Seveda je tista moja največja želja trenutno otrok user posted image ko bo pa prišlo do njega pa sporočim user posted image


< Sporočilo je popravil witch -- 5.7.2010 21:56:20 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

05.07.2010, 22:22

clock-img

kenka

pencil-img

198

witch: z veseljem te dodamo na seznam. ja, čestitaj tvoji kolegici za -35 kg. to je pa res cifra. sam ase približno držim omenjenega ... razen ob slabostih čez vikend. le te me vedno bolj matrajo. bom kmalu ukinila vikend. user posted image
predvidevam, da če bi se tega strinktno držala bi šla dol v enem letu nekje 20 kg. kar je bil tudi moj cilj ... ki se na žalost s pregrehami oddaljuje.

a ima še kakšno skrivnost tvoja kolegica glede izgubljanja kg ... da se je še mi poslužimo in ne več nabiramo kg.


verjetno pa železna volja. kar na punce manjka. MOTIVACIJA.

aje punce vsaka naj zapiše zakaj si želi shujšat.


začnem: ker želim zgledat prekleto dobra v enih kavbojkah in da me pogledajo kako sem dobra (tudi kolegice). user posted image

clock-img

05.07.2010, 22:47

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Živjo,

Evo moj raport, danes zjutraj 119,9kg, dobila menstruacijo tako da  user posted image ...no še bolj panika bi bila, če men. ne bi bilouser posted image . Zgleda je tak teden.


Shujšat si želim zaradi zdravja, zaradi bolečih nog in kupa premajhne garderobe, pa nimam kaj oblečt, pa ker bi srčno rada tudi s svojimi otroci plesala na njihovem maturancu, pa bo s takim tempom pri teži težko....user posted image . Enkrat se želim rešit te zasvojenosti....jutri zaćnem s pisanjem dnevnika...

clock-img

05.07.2010, 22:57

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj.
evo stanje isto 64kguser posted image .
jest želim oklestit še tistih par kil k so zasidrane okoli riti in trebuha, v bistvu sem si pa zastavila cilj da bom do 30ega( čez dve leti) v boljši formi kakor pri 20ih.pohvale na moj izgled pa že letijo ker mam zdej že tako če ne še bojlšo postavo kakor pred obema otrokoma.user posted image  no pa še uspelo mi je nehat kadit in gristi nohte, tako da pri mojih "rosnih" 28-ih počasi odraščamuser posted image
sem do sedaj v dobrem letu shujšala 18,5 kg in sem res ponosna nase, še toliko bolj ker to ni hujšanje s kavo in cigareti ampak na dolgotrajnejši ampak bolj zdrav način.user posted image
evo to vam pošem potem ko sem hladilnik izropala sam kaj nej tudi to mora bit sploh ko tisti dnevi pridejouser posted image
pridno hujšajte še naprej, pa  se beremo.
čao 

clock-img

06.07.2010, 08:08

clock-img

witch

pencil-img

3540

ko sem napisala zeloooo dolg post in hočem potrditi mi piše sorry.... user posted image
Tak zdaj pa ne vem kaj sem vam napisala user posted image

kenka najprej hvala ker me boš dodala user posted image

Potem sem se pohvalila, da sem prišla iz teka user posted image no bolj je bil sprehod s primesmi teka. Amapk vsak dan bo boljše. Naredila bom še kakšen trebušnjak in zvečer, če bo vreme zdržalo bom šla na kolo user posted image
Upam, da bom tudi s hrano zdržala. Trenutno pijem rmanov čaj (za uravnavanje cikla), potem me čaka pa nektarina za zajtrk. Upam samo, da me zvečer spet kdo ne zvleče v skušnjavo, kot včeraj sestra, ko je kebap prinesla user posted image user posted image

Zakaj bi rada shujšala? Da vam povem zgodbico... Sama sem bila vedno bolj močna (nikoli debela, predebela). Potem pa sem prišla v srednjo šolo in so se začele simpatije pa ljubezni... IN sem vsak dan tekla in prišla pod 70 kg (kar je za mojih 173 cm in bolj močne kosti kar ok). Potem pa sem si koleno poškodovala in sem to malo dala na stranski tir. In proti koncu srednje šole sem spoznala fanta in se kar malo zapustila user posted image Tako da sem šla na faks s 75 - 77 kg. V času študija pa sem se razlezla kot kruh s preveč kvasa. Jedli smo bolj tak tak. Večerje so bile obvezne in seveda ful "zdrave" (pice, hambugerji...). In tako sem prišla na 87 kg user posted image user posted image user posted image Shujšala bi pa rada, ker se ne počutim več dobro. Velikokrat sem zadihana ko kam grem, rada imam gore, ampak vse težje pridem gor.... In ker že od decembra naprej samo na nosečnost mislim, sem se začela ful bati kako bo. Enostavno bojim se nosečnosti. Ne nosečnosti kot nosečnosti, ampak tega, da se bom ful zredila user posted image Pa hočem, da imajo moji otroci mami, ki ni vedno zadihana, ki lahko skače z njimi in je polna energije.

Še jaz bi vas nekaj vprašala. Koliko pa ste stare? Koliko otrok že imate? Kako je bilo v nosečnosti (glede rejenja mislim)?

Uživajte v dnevu in se bremo še pozneje user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

06.07.2010, 11:40

clock-img

valči

pencil-img

2344

Ojla!

Po dolgem času se javljam,da ne boste mislile,da sdem pobegnila.Ne,nisem,sem pa ven iz tahujše krize,ko sem se basala v nedogled in pol več na vago nisem upala,sigurno sem 2 dodala v tistem času.Pol sem se pa v roke vzela in spet začela.

In včeraj se stehtam in mi pokaže 65.3user posted image Vau,se splača malo čuvat.Če bi se striktno čuvala,bi že zdavnaj imela 60 kil,kar si želim,a me sladoled mami,pa vse sorte hrane,pa za otroci jemuser posted image Pa tako.

No,vesela sem,da sem zgubila dobrih 7 kil,čeprav bo počasi že 4 mesece,kar sem začela.

Ja,pri menbi je res hujšanje na dolgi rok-poooočasi!In če pridem na 62 bom ful vesela.Res.

Kenka,bi me dala nazaj na seznam,prosim!In hvala,ker to sploh urejaš.

witch,faj,da si prišla k nam,dobrodošla.

Da ti povem o sebi.Imava 3 otroke.Ko sva se poročila,sem imela 62 kil in z temi kilami zanosila,se zredila 10 kil.Kmalu po porodu prišla na 57 kil,joj,ko bi še kdajuser posted image Ja,naporen otrok,skoz dirke,pa krčki,pa mladost(23).Čez eno leto zanosim z 59 kilami,se zredim 22 kil,rodit šla z 81 kilami.Nekako sem shujšala v pol leta na 62 kil,a pri user posted image 10. mesecih zelo zbolim,žolčni kamni z komlikacijami.Iz bolnice sem prišla z 58 kilami,shujšam na 55 kil,slaba sem bila,da joj.
No,pol nekakjo se porihtam in hkrati zredim.
Ko sem tretjič zanosila,sem imela 63 kil,zredila sem se 15 kil.
Po 3. porodu sem najtežje shujšala,res težko in počasi.Rodit sem šla z 78 kilami,domov sem prišla z 72.user posted image Pol pa nikamor.

Seveda z tremi otročki je ful dela,pa še kmetija in tako sem šla dol do mojih 60-63.

To zimo pa katastrofa,jem,jem in se redim,meni pa vseeno za vse.Glavno,da smo zdravi,sem si govorilauser posted image Slaba tolažba.Grem marca v realni svet nazjaj in se stehtam in mi pokaže 72.4!In tako poooočasi hujšam tukaj z vami.In sem vesela,ke imam motivacijo,če pa te teme ne bi bilo,ne vem,če jih nebi sedaj imela 75.

Tako,moja dolga zgodba.Visoka pa sem 165 cm.
Pardon za napake.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

06.07.2010, 13:05

clock-img

urshak

pencil-img

385

Malo več kot 2 leti nazaj sem imela 113 kg. Z možem sva se že 6 trudila, da zanosim. Bila sem tudi že na raznih posegih, pa povsod so mi rekli, da če shujšam, bom lažje zanosila. Pa sem potrebovala dolgo, da mi je kliknalo v glavi. Z možem sva se lotla stroge montignacove diete in sem v desetih mesecih prišla na 86 kg. In zanosilauser posted image . V nosečnosti sem se zredila za 12 kg, vendar so šli takoj dol. 1 mesec po porodu sem jih imela 84. Pol se je pa začela kriza. Mož je po dolgem dopustu šel v službo, jaz doma sama z otrokom, dolgočasni zimski dnevi, pogrešala sem svojo službo (mislim, da bi se temu kar lahko reklo poporodna depresija) in sem prišla na 99 kg. Zdaj gre spet počasi dol ampak res počasi, ker spet ne najdem prave motivacije. problem je bolj v tem, ker sem prej vse tiste velike cote stran zmetala in zdaj mi je spet vse premajno. Še en razlog za obupuser posted image

clock-img

06.07.2010, 17:00

clock-img

kenka

pencil-img

198

punce, živjo. ko prebiram vaše zgodbe ratam kar polna čustev ... user posted image

skupaj pa mo ratalo. user posted image


witch: ima 1 otroka in 32 let. glede kg med nosečnostjo je odvisno kot od koga, sama sem shujšala cca. 10 kg med nosečnostjo, ker sem se zelo zdravo prehranjevala in nisem želel se preveč redit, v resnici sem kar dol hodila (prve 3 mesece sem itak cel čas bruhala)user posted image po porodu sem še skujšala, tako da sem šla dol (od prednosečnosti) 20 kg. potem pa prvo leto po rorodu je bila teža ok ... ko sem pa šla v službo sem začela jest sendviče, itd. večerjala OH in se basala zvečer in vseh 20 kg gor v 2 letih. tako da sedaj bi rada zgubuila še 10 kg kolikor mi ostaja pe do časa porodniške. obratna zgodba kot navadno pri ostalih.

valci: e, tudi če nam gre slabo in grešimo ... samo nesmemo poniknit in nehat vztrajat. pač gor in dol ... en dan bomo že prišle dol na željene kg. user posted image

urshak: ful si shujšala z montijem. kmalu neverjetno. si se pa ful držala?


lp

clock-img

06.07.2010, 17:05

clock-img

kenka

pencil-img

198

Ime:     - Tedensko   - Skupaj      Začetni:    Želeni:     Trenutni:
kenka         0,4 kg     -10,1 kg    114,5kg     88kg         104,4 kg 
maya2        0,0kg       - 2,0kg      78,0 kg    65 kg       76,0 kg 
sami0804     0,6 kg   - 0,9kg     116,9 kg     99 kg       116,0 kg
2mama       0,0kg       -5,0kg        73,5kg       60kg       69,1 kg 
Urshak         1,4kg       - 3,8kg     99,5 kg   65 kg         95,5 kg 
Krista28         0,7 kg    - 3,3 kg   123,2kg     99 kg      119,9 kg
jenii             0,0kg        - 3,3kg       67,3kg       60kg      64,0kg 
witch            0,0kg         0,0kg       87,0kg       70kg      87,0kg 
valči              - 0,1kg     - 7,1kg     72,4kg      60kg        65,3kg 

Niso javile kg: 5.7.2010:
HuAnita     0,5 kg       0,5 kg       65,0kg       58kg          65,5 kg 
tojeto1         - 0,6kg        - 6,5kg        69,0kg      63kg        62,5kg 
miška17      - 0,6 kg       - 8,4kg       97,6kg      79kg        90,4 kg 
ROmama    - 2,1kg       - 2,1kg      143,9 kg    113,9 kg   141,7 kg  
miška17      + 0,6 kg       - 7,6kg       97,6kg      79kg        91,0 kg 
N€na              0,0 kg       0,0 kg      73,1 kg     60 kg          73,1 kg
tojeto1    
     - 2,4kg        - 5,9kg        69,0kg      63kg          63,1kg 
vetrnica          - 0,0kg       - 0,0kg        64,5 kg   55 kg          64,5 kg   
coris             - 0,0kg        - 6,5kg       63,0kg       56kg        56,5kg
*lejla*
         + 1,0kg        - 5,0kg       67,5kg      55kg        62,5kg
Katjusa         - 0,3kg        - 9,8kg     122,7kg      85 kg     112,9kg
____________________________________________________


NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 12.7.2010

opomba: ta teden smo pa pridno pridelale. kot da bi bile na forumu, kjer se želio redit.

kaj bomo? a imate čas in pišemo kaj jemo oz. vsaj konec dneva?

clock-img

06.07.2010, 17:09

clock-img

kenka

pencil-img

198

aja, obroki:
1) polnozrnat musli + jogurt
2) nektarina + bela kava
3) kos sira + kos polnozrnatega kruha + solata
4) nizkoenergijska tablica (razvada)

večerja jogurt + kos sira

do sedja pila vodo, jabolčni kis

danes ni bilo ravno zdravo ... ampka nisem utegnila jest kosila v miru ... to je nahuje za hujšanje.

clock-img

06.07.2010, 17:24

clock-img

urshak

pencil-img

385

Ja ful sem se držala, pa saj ni blo problema, ko se enkrat navadiš. Pa še to je blo fajn, ker sma oba z možem šla v to in sem potem za oba tako kuhala, je lažje. Tudi on je zgubil 17 kg, ki jih je med mojo nosečnostjo solidarno dobil nazajuser posted image

clock-img

06.07.2010, 17:33

clock-img

witch

pencil-img

3540

Vse imate vzpone in padce user posted image saj tudi jaz pravim, da med nosečnostjo pa bom res ful bolj zdravo jedla in pazila kaj in koliko pojem.

Moj dan:
- zjutraj sem tekla
- skodelica rmanovega čaja in nektarina
- nektarina
- tortelini s sirom user posted image in solata (razmerje 1:2 veliko več solate)
- breskev
- breskev in kos lubenice
Pila pa sem še malo zelenega čaja, eno kavo, vodo user posted image
Tako da sem bila danes kar pridna user posted image user posted image user posted image čeprav imam zdaj nek napad, da bi nekaj jedla user posted image sem še močna.... user posted image

kenka tebi jabolčni kis pomaga? Jaz se ga kakšno leto, vsako jutro pila en mesec in sem imela ful težav s prebavo in me je totalno zaprlo user posted image

urshak user posted image to pa je šlo dol kar nekaj kg user posted image tudi montignaca sem probala.. Od takrat je pz testenine, pa sladkorja skoraj ne uporabljam. Pri nas je ta problem, da živiva z mojimi starši. Pa še sestra je doma. In potem se kuha za 6 oseb. Enostavno ne zmorem narediti dveh različnih kosil. Nad tisto mojo hrano so se pa pošteno pritoževali user posted image Tako da kosila bom imela kar enaka kot ostali. Ko bom pa na svojem bom pa lažje kuhala.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

07.07.2010, 12:12

clock-img

2mama

pencil-img

425

hujšam, ker želim izgubit to, kar imam preveč (po moji hudo subjektivni oceni). zdaj jih imam 69,1, želim vsaj na 65, v sanjah na 60, idealno bi bilo 55. visoka pa sem - po zadnjem merjenju doma na štuku od vrat 161 cm.
ko sem imela 18 let, sem tehtala 75 kg. celo svojo mladost in otroštvo sem imela preveč kg. doma me je mama spozi spodbujala k hujšanju (tako da ta beseda je v mojem besednjaku odkar govorim), ampak težko je hujšat, če cela ostala familija je pohano meso in pomfrit. pri 18. letih pa se mi je zgodil tisti potrebni klik v lastni glavi in začela sem hujšat: obilen zdrav zajtrk, dopoldne sadje, opoldne solate z beljakovinami ali zelenjava z beljakovinami, zvečer malo sadja in kak jogurt. in vsak dan tek, začela sem z 10 minutami, čez pol leta sem pretekla že 15 km brez težav. in sem v slabem letu shujšala 20 kg. ko pogledam slike, na katerih tehtam 55 kg, sem sama sebi ful ok. takrat se mi je tudi kvaliteta življenja precej spremenila na bolje. s takim načinom življenja sem nehala, ko sem šla študirat v tujino, pri nekje 23. letih. novo okolje, nov jezik, novi ljudje... pristala sem na 63 kg, ampak jih lepo vzdrževala, še vedno tekla, vendar zgolj po 20 minut dnevno.
ko sem zanosila, sem imela 65 kg. se med nosečnostjo (da sta bila dvojčka, ni opravičilo) zredila na 85. prišla iz porodnišnice z 71, ampak se potem zredila spet na 85!!! razlogi: vsak dan svež beli kruh, testenine, veliko čokolade in sladoleda. pa dolga porodniška. preveč.
ko mi je mož (ki se je medtem tudi razlezel kot kipeč kruh) za novo leto podaril tehtnico, pa je bilo dovolj. kmalu sem shujšala na 75 kg, več ni šlo dol za noben denar.
zdaj gre spet počasi dol, ker se poslužujem iste recepture kot pri 18. letih, le tekanja je malo manj (po pol ure dnevno, pet dni na teden).

ker starih oblačil, ki so mi bile prav pred nosečnostjo, nisem vrgla proč, ampak jih obdržala, mi je zdaj prav fina motivacija, ko so mi ena po ena spet prav. res se je moda precej spremenila in si zdaj npr. s hlačami na visoki pas res nimam kaj pomagati, ampak tisto osebno zadovoljstvo, da zdaj pa spet lahko dobim nase tisti stari kostim, ful doprinese. :)

ja, mi imamo dvojčka in delamo na tretjem. tako da witch, glede tega sva obe v pričakovanju zanositve!!!

clock-img

12.07.2010, 09:04

clock-img

2mama

pencil-img

425

tokrat kar dve slabi novici na ponedeljkovo jutro.
prva: kile so šle gor, za 0,9 kg, nekaj na račun menstruacije, nekaj na račun grehov.
druga: spet nam ni ratalo zanosit.

ampak kljub temu grem s pozitivo naprej. glede obojega. ;-)))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem