cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

05.04.2010, 22:19

clock-img

kenka

pencil-img

198

HuAnita: kako pa je z izgubo cm? glede na to, da precej telovadiš bi se mralo to poznati v cm ... saj je mišična masa težja od maščob in zato mogoče negreš dol v kg ... al se tudi cm nič ne pozna?

lp

clock-img

05.04.2010, 22:20

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej!

Ja, jst sm kar mrknila. Ti prazniki so bli noro nori. Pojedla sem vse, kar mi je kdo pod nos dal. Tolk nisem jedla celo dieto, kot te dni. Enkrat sem jedla celo do sedmih zvečer. Stehtala sem se zdele in imam eno kilo več. Upam, da bo jutri, ko se bom tehtala zjutraj na tešče manj.
Bom od zdej naprej spet pridnauser posted image .

Uživite:)

clock-img

06.04.2010, 07:18

clock-img

coris

pencil-img

406

Hej punce tehtanje je bilo ok user posted image izgubila sem še 0,2 kg, tako da jih imam sedaj 57,5user posted image jaz sem kar zadovoljnauser posted image

clock-img

06.04.2010, 13:16

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

hej punce.....

joj tile prazniki.... no pa k bi blo sami prazniki... jst se nisem tehtala ker vem, da sem prej kej rpidobila kot pa izgubila tako da.....
v glavnem pripravljene sem imela velikonočne dobrote in potem so vsi v hiši zboleli razn mene (bruhanje in driska) moj je v 3 dneh celo izgubil 3 kguser posted image user posted image user posted image no itak k vidiš da se mize lomijo od teže dobrot in da noben ne je si nimaš kej da nebi jedu, da ne bo šlo preveč v smeti..... tako, da sem jedla jedla in jedla.... jah nič je treba nazaj na urejen ritem stopit........

upam, da ste bile ostale bolj pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.04.2010, 18:43

clock-img

kenka

pencil-img

198

ojla, moja teža 107,5 kg. tako da celo 0,1 kg minusa. v bistvu je to nespremenjeno. verjetno, če ne bi jedla toliko šunke bi šla precej bolj dol. se moram potrudit ta teden, saj bi drugega rada imela 6-tico na koncu.

bomo vidli.

lp

clock-img

06.04.2010, 20:29

clock-img

kenka

pencil-img

198

ej, abo šla katera na predsatvitev knjige oz. predavanje ga. Merljak? neki več piše v postu "zdravo hujšanje"?

lp

clock-img

07.04.2010, 10:23

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Mislim, da nas je večina ta ponedeljek preskočila z mano vret. Ja, prazniki in dobrote so naredile svoje, mi smo še rojstni dan imeli, pa torta.... Jaooo! Danes za zajtrk sem pojedla skor tri kose torte k so še ostali. No, zdej jo ni več, tko da sledi hujšanje...

clock-img

07.04.2010, 13:58

clock-img

2mama

pencil-img

425

Punce, pozdravljene.
Sem šele zdaj našla tole vašo debato in ker se je držim pod istim vodilom kot ve, se vam pridružim. Sama sem začela 4 tedne nazaj z izhodiščno težo 78,0 kg, želeno težo 60 kg. V 4 tednih je šlo na 73,5.
Česa ne jem?
Kruha, testenin, čokolad, sladic, sladkorja, izdelkov iz moke.
Kaj jem?
Zjutraj musli iz ovsenih kosmičev in različnih kombinacij suhega sadja.
Dopoldne sveže sadje (prevladujejo jabolka).
Opoldne čez teden jogurte, ob vikendih kosilo z veliko solate in beljakovinami.
Popoldne (najkasneje ob 17h) zelenjavo z beljakovinami.
Gibanje:
vsak dan nekaj, najmanj pol ure (prevladuje tek, dvakrat tedensko aerobika, občasno orbitrek)

Motivacijo imam hudo, čez praznike se nisem niti malo pregrešila. user posted image  Je pa pozitivno, da tudi mož hujša. No, on ima malo drugačen jedlnik od mene in več kg za zgubit. Je pa fajn, da sva oba v istem zosu. Čeprav ni pravično, da gre pri moških ful hitreje dol. user posted image

clock-img

07.04.2010, 19:42

clock-img

jenii

pencil-img

128

ojla.
evo jest sem že totalno srečna s telimi kilami ker sem šla danes po hlače in dejansko se na rit z lahkoto spravila št.38- to so bile sanje samo da mi bo pa uspelo si pa skor pred 10-imi meseci nisem mislila. user posted image user posted image
bom nadaljevala tako kakor sem do sedaj ker sem se dejansko navadila tako prehranjevati kakor se, pa tudi šport se mi je že zasidral tako da se prav slabo počutim ko ne migam. pridne bodite pa se tipkamo k vam bom še nekaj časa družbo delala vsaj do konca porodne.
čao

clock-img

08.04.2010, 08:39

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

2mama: dobrodošla. Kwa si rekla, da gre moškim hitreje dol. Poglej sebe, kolk si že shujšala v tako hitrem času. Čestitke!!!

jenii: bravo za 38. Sj zdej si pa že prava suhica! Jst pa čakam, da mi bo prav številka 40. Mi še mal manjka..

clock-img

08.04.2010, 20:04

clock-img

kenka

pencil-img

198

2mama: res so ti šle kg lepo dol. čestitke in dobrodošla. user posted image

jenii: no lepo, da si dosegla svoj cilj. se veselimo s tabo. user posted image


drugače, ker sem neki grešila čez praznike ... se sedaj še malo bolj pazim, pa ful gibam. in se stinjam z jenii, da čeprav imam ogromno kg še preveč, sem se nekako že navadila migat in spremenila prehrano. ko sem vzadnje jedla preveč (čez praznike) ... me je začel že kar želodec opozarjati na to.

clock-img

09.04.2010, 10:21

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Punce, kaj se vam lahko pridružim?

Sej veste...hujšam že celo življenje :D
Ampak, psihično ne zmorem več nekih diet. Zdaj pa mi je dala za mislit soseda, ki je fejst shujšala...pa me hkrati nasmejala, ko je rekla, da ima francosko dieto...pismo, kaj pa je to??? user posted image Pol pa...majn jej user posted image
Jaz se trenutno samo še redim, zdaj pa prihaja na vrsto martinčkanje in tak naprej ne bo šlo...
tako da, imam jih 63, rada bi jih imela 58. Če me date na seznam, sem z vami! Tiste ideje z jogurtki me najbolj privlačijo in solato z beljakovinami!

Boste prilimale kako tabelco za spodbudo?

Lp, Pegica

clock-img

11.04.2010, 19:57

clock-img

kenka

pencil-img

198

Sporočam težo: 106,5 kg. to pomeni 1 kg minusa, s prejšnji tednom je to - 1,1 kg. neki pa že je. 

clock-img

12.04.2010, 07:27

clock-img

coris

pencil-img

406

hej punce user posted image dobrodošleuser posted image

sporočam težo. Imam 56,5, to je 1 kg manj kot prejšnji teden, kar pomeni, da imam do želene teže le še 0,5 kg viška ;) najbrž bom poskusila it na 55, za vsak slučaj če dobim kak kg nazaj user posted image

lep dan vsem

clock-img

12.04.2010, 11:32

clock-img

2mama

pencil-img

425

Moje merjenje je danes pokazalo -0,5 kg (torej imam zdaj 73,0). Je pa šlo samo čez rit (pardon, boke) - 2 cm v zadnjem tednu (ja, laufanje pokaže svoj davek prav tam).

Gremo naprej user posted image

clock-img

12.04.2010, 12:45

clock-img

jenii

pencil-img

128

helo.
pridne, bravo kar tako naprej.
jest mam pa pojedine non stop, čokolade sm zmožna kšn dan tolko zmazat kokr jo prej ceu let nisem. no telovadim pa še. vsaj to. kg, stojijo sam se mi vsen zdi da se mi mal spet preoblikuje vse skup na račun teka.
uživajte. čao
aja stanje 64,5- po starem:)

clock-img

12.04.2010, 14:42

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Ob telovadbi, redni (in bolj kot ne 'zdravi' prehrani), skoraj nič sladkariajm.... sem pridobila nazaj pol kg?!?user posted image

Toliko o dobrih namenih, trdemu delu, znojenju pri telovadbi, odrekanju sladkarijam in slabi vesti, ko kaj minimalnega spofrezam....
Ne vem, obupana. očitno se moje telo fajn počuti z 10 kg (pre)večuser posted image

clock-img

12.04.2010, 15:18

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Odrekanje sladkarijam še ne pomeni zdrave prehrane. Ta pojem je veliko bolj kompleksen, po drugi strani pa je sama teorija čisto enostavna. Pridobivanje in izgubljanje kilogramov ni tako preprosta zadeva in je odvisna od mnogih dejavnikov. Pri tebi npr. redna telovadba in krepitov mišic, ki imajjo svojo težo. Drug pomemben dejavnik je zadrževanje vode, ki je prisotno predvsem pred menstrualnim ciklom, ko imaš lahko tudi do 2 kg več na račun "napihnjenosti". In tako naprej. Zato ne obupaj, ko bo kakšen dan kaka kilca več.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

12.04.2010, 18:03

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Poredila sem se za kilouser posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da je to zgolj posledica menstruacije, ki sem jo dons dobilauser posted image

clock-img

12.04.2010, 18:29

clock-img

miška17

pencil-img

1195

DANES 89,9 KG.

clock-img

12.04.2010, 21:42

clock-img

valči

pencil-img

2344

Oj!

Teža nespremenjena 68.5,ker sem šla gor med prazniki,sedaj pa počasi v meje normale.Sedaj pa pridno nazaj dol z vami pridnimi.
Moram priznat,da so me prazniki kar zdrmali in ni mi všeč to,pa ciklus sem imela,pa sami izgovori.
Vglavnenm,za danes ciljam,da bo čez en teden 67.Bom delala na tem.Moram.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

12.04.2010, 21:50

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

No jaz Sem pa žalostna.... moj cuker s e ni prav nič umiril imam blazne težave..po porodu so  kg šli kar gor cca 10 kg... za zjokat... user posted image user posted image  ko si cuker zmerim so rezultati prav visoki.. včasih pa prenizki in sem že dvakrat skor v hipo padla... še dobr da je bil naš zraven.... ne vem vse kot kaže me že sedaj čaka vseživljenska dieta... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ne vem kako naj se jo lotm... sej vem da vam samo jamram ampak res ne vem če me sploh kdo zastopi... mi je blazno hudo...

Dost jamranja nočem vam razpoloćženja tudi gor kvarrt smao mi res ni do ničesar... sem že pomoje prav zakompleksana ratala... no inzato je to razlog da se tud sma lotm ene diete .. ampak take kot ste navedle brez omejitev nekih hudih..no jaz morm sladkarije  dat pač ven  če en bom hitr na tabeltkah in na inzulinu.. tkao da

no moji podatki so

74 kg... željena teža je vsaj 62 do max 64...  kuga še rabte vedet....

upam d a me sprejmete zraven....




_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..

clock-img

13.04.2010, 11:37

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Stuhica - user posted image user posted image

dobrodošla. Tule so same fajn punce, spodbudne, pa dobrovolnje, kljub pregreham, ki jih vestno zapisujejo... ene par nam je pa za vzor, da s ene izgubimo preveč med izgubljanjem kguser posted image

Te zelo razumem, kar se preveč kg tiče...user posted image
Upam, da se zadeva s sladkorno le uredi....

clock-img

15.04.2010, 21:08

clock-img

kenka

pencil-img

198

Pozdravljena, stuhica. upam,da ti bo uspelo in boš uredila težave s sladkorjem.

kje ste punce? res, da je lepo vreme, ampaka nič več ne pišete? user posted image

začela sem razmišljat, da bi začela se prehranjevat po Montiniacu ... kaj pravite? čeprav mi je res precej strogo (glede vnosa OH in glede GI). kaj menite?

clock-img

16.04.2010, 14:00

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Hoj, hoj!
Sem zamenjala računalnik in sem bila cel teden brez dostopa. Bom drug teden vse dodala v tabelo. Torej v ponedeljek tehtanje...
Drgač sem pa jst fuuul vesela, k sije tak sonček tko da grem lahko spet ven tečt. ZAKON!
Ej, a se namerava kakšna udeležiti DM teka. No, če katera ne ve, je to tek za ženske in otroke. Jst se bom letos prvič prijavila. Otroci so pa že legende na teh tekih. So tolk veseli, k dobijo vrečko z darili in majčko, pol pa še medaljo. Super zadeva in odlična ideja za preživljanje sobotnega dneva.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem