cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

29.03.2010, 09:20

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Končno se je začelo premikati. Današnja teža:
66kg (-0,5kg ta teden), skupaj -3kg.
Lepi dnevi, sonček, vsi zdraviuser posted image , pa spet laufanje v naravi, JUPIIII!!!

clock-img

29.03.2010, 09:24

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Ojla!

Prejšnji teden se nisem javila, kilogrami kljub zmanjšanemu gibanju kopnijo, trenutno že 56,7 kg.user posted image user posted image user posted image
Včer na Pokljuki zakon, prerekla dobrih 17 km, urca pa mi je kazala le 346 kcal manjka. Najbrž botruje moj nizek puls. No, nisem se dala in upam, da bom prigurala do 56 kg, ko zaključim akcijo.
Obroki pa se mi ne zdijo majhni, vsaj moji ne user posted image

clock-img

29.03.2010, 10:50

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

kenka selimo se v čist drug kraj drugo občino..... cca. 30 minut od tukaj..... iz hiše gremo v stanovanjeuser posted image .... v bitvu nova bo samo otroška, ki smo ji že nročil bomo pa tle vse pohištvo pobrali ker je novo (staro do največ 2 leti) tako, da nima smisla novo kupovat..... aja pa kopalnica bo nova in bo pravi mali podvih ker je ful mala in not čem met banjo in seveda pralni in sušilni stroj polek wc školke in umivalnikauser posted image user posted image user posted image user posted image bo že mal stlačeno ampak bo.....

cel vikend smo delal tko da ni blo časa za hujšanje.... sicer posta nisme prekršila smo pa sinoči ob 9 jedli pico (jst s tuno)
tako da tehnica danes zjutraj ni preveč zadovoljna ampak kaj hočem če cel dan ne ješ itak da zvečer moreš torej imam danes 0,3kg manj k prejšni ponedeljek se pravi imam112,9kg vse kakor take teže nisem imela že od druge nosečnosti, ki sem jo štartala z 108kg 2 leti nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image

tako danes popoldne gremo spet delat v stanovanje nas čakajo tapete, da jih potrgamo iz sten eno sobo smo včeraj 2 so nam ostale še sreča da v kuhinji in na hodniku ni tapetuser posted image user posted image user posted image

kenka nič nisem jezna sam temle slikam pa tud ne verjamem, blo bi pa fino.... ker so lahko fotomontaže.... veš kaj vse se da z računalnikom delat.... če bi imela več časa bi tud svojo slikco naredla in ti pokazala..... najbolj me jezi pa k pišejo naprimer da je ženska izgubila polovico teže in potem prebereš članek in že v prvi vrstici piše, da je bla na operaciji želodca.... no takih podvigov se pa jst ne mislim it sem raje debela.... ampak ne bom ker se bom zdravo prehranjevalauser posted image user posted image user posted image user posted image

aja komi čakam nedeljo ker bom po 40 dneh spet jedla meso in čokoladouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2010, 11:39

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej punce!

Upam, da ste dobr, mene je angina ujela. In ko sem bolna se smilim sama sebi in grešim. Joj, ko vam povem, kaj sem včeri jedla, me boste hotle kar na križ prbit. In jst bi si zadala prvi udarec. Za večerjo sem jedla 2 jajčki na oko, pokrite s sirom in slanino. Ojoj, sam je blo pa dobruser posted image .

Kljub temu, je moja teža 61,5 kg. Zmogla sem 1kg minusauser posted image . V petek je bla sicer že 61,1, ampak sem čez vikend jedla in jedla pa ležala. Skupno sem zgubla že 6 kg in še 6,5 jih moram. Jst sem zadovoljna. Res je da velik grešim, ampak se bom potrudila do julija, ko bo treba oblečt kopalke.

clock-img

29.03.2010, 15:20

clock-img

miška17

pencil-img

1195

MOJA TEŽA 89,9 KG (-0,4 KG). SKUPAJ -7,7 KG.  

clock-img

29.03.2010, 20:10

clock-img

kenka

pencil-img

198

Pozdravljene, moja teža je 107,6 kg. to pomeni ta teden 1,3 kg minusa. kar je skupaj - 6,9 kg. user posted image

se mi že pozna pri hlačah ... niso več za počit. user posted image

clock-img

29.03.2010, 20:56

clock-img

valči

pencil-img

2344

Oj!
Da vam napišem rezultate,ki so zame krasni-
-imam trenutno 68.4 kile,torej sem shujšala v tem tednu 2.6 kile,skupno torej 4 kileuser posted image

Ker je uradno moj začetek 72.4 kile,sem pač danes na -4.

Se pa pozna da dirkam,kot norc.Delamo vsi,telovadbe ni,ker je ne rabim,ker sem skoz v muvingu,delo v vinogradu,vrtu,3 otroci,čiščenje,torej gibanja še preveč.user posted image
Pa zvečer res kruha ne jem,ponavadi solato,tega imamo dovolj pri hiši in pač manj obrokov,veliko vode in res pali.Tako,da sem zelo vesela.
Danes sem imela že oblečene kavbojke,ki sem jih nazadnje nosila lani,so mi še malo tesne,vendar,nosila sem jih.One prejšnje mi že plešejo.

Punce,pridne bodite še naprej,dnevi so tak za zunaj letat,torej kile dol,go,gouser posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

29.03.2010, 22:36

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

jaz sem na 63,8 kg, torej 1,2 kg skupno, sem nekaj pridobila, kažeuser posted image

clock-img

30.03.2010, 09:06

clock-img

atribus

pencil-img

10

Lp

Kako kaj ? Rad bi vam povedal da poznam nekaj kar resnično pomaga da na zdrav način shujšaš. problem pri vseh teh dietah in raznih hujšanjih je da trenutno dober že nekaj kil daš dol mogoče tudi veliko. Ampak problem nastane ko nehaš in pridemo spet nazaj na kile ki smo jih meli ali pa še več. Zakaj, ker se izgublja mišična masa in ne maščobe oziroma več zgubljamo na mišični masi kot na maščobah. Pri hujšanju je pa dobro da normalno jemo, se igibljemo in da telo porabi maščobe ki so naložene v našem tkivu. Ok, kdor koli ali katera koli ki želi poudarjam želi resnično shujšati na zdrav način naj mi osebno piše. Tukaj sem zato napisal ker bi resnično samo pomagal tistim ki to želijo. Lp Tomaž

clock-img

30.03.2010, 09:44

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

29.3.2010, ponedeljek

ime:              - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:
    
trenutni:
TuBoLina_86
- 0,0kg       - 0,0kg       84,7kg      65 kg       84,7kg
coris              -0,8kg        - 5,3kg       63,0kg      56kg        57,7kg
tojeto1    
      -0,5kg        - 3,0kg        69,0kg      63kg       66,0kg
Mala_Ajda     -0,3kg        - 4,4kg       61,1kg      58kg       56,7kg
Katjusa         - 0,3kg        - 9,8kg     122,7kg      85 kg     112,9kg
*lejla*         - 1,0kg         - 6,0kg       67,5kg      55kg        61,5kg
miška17       -0,4 kg        -7,7kg        97,6kg      79kg        89,9kg
kenka
          - 1,3kg         - 6,9kg      114,5kg     88kg       107,6kg
valči            - 2,6kg         - 4,0kg        72,0kg      60kg        68,4kg 
HuAnita         -0,0kg        -1,2kg         65,0kg      58kg        63,8kg  

Niso javile 29.3.2010:

sasha22       -0,0kg          -1,7kg      74,0kg       50kg        72,8kg
LERO            -0,9kg         - 6,6kg       91,0kg       72kg        84,4kg
jenii             
-0,0kg         - 2,8kg       67,3kg       60kg        64,5kg 
austen           ???kg          0,0kg         93,0kg                      93,0kg 
jancyka         ???kg          -7,2kg      112,6kg    90kg        105,4kg
matejchy       -0,0kg         -0,6kg        75,5kg      70kg         74,9kg
Rožica I         -0,8kg         -2,8kg        79,9kg      63kg         77,1kg
aki                 - 0,5kg        - 2,0kg        57,0kg     53 kg        55,0kg
tinaaja           -0,4kg         -1,3kg        67,2kg      62kg         66,6kg
karmy85         ???kg         -1,3kg        73,5kg      60kg         72,2kg
miapia



NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 5.4.2010
Pa ne preveč šunke, jajc in potice pojest user posted image

clock-img

30.03.2010, 20:32

clock-img

kenka

pencil-img

198

toledo: ja, šunko in jajca lahk ... le potice bolj malo. košček pa nam ne bo škodil user posted image

clock-img

30.03.2010, 22:18

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej hej dekleta!

Kako gre?

Tojeto1, hvala za popravke v tabeli! Super zgleda! user posted image

Kenka in Valči čestitam, sta full pridne! Vama iskreno privoščim, ker vem kako težko je.user posted image

atribus oz. tomaž, zakaj misliš, da nam ne bo uspelo? meni se zdi, da sem prvič na pravi poti. Jem normalno, da nisem lačna, še povečala sem sadje in zelenjavo. Končno dovolj pijem in se več gibljem. Ne jem sladkarij. Res je, da veliko grešim, a potem naslednji dan več migam ali jem več sadja in zelenjavo. Tako mislim vedno jest. Kile grejo dol, a počasi. Ne mudi se mi in obvezala sem se na dolgi rok. Tudi ko bom dosegla ciljno težo ne bom nehala pazit na prehrano. Kaj torej delam(o) narobe, da misliš, da bomo vse dobile nazaj?


Lep teden!user posted image

clock-img

30.03.2010, 22:33

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj.
lejla imam en čuden občutek da on zase reklamo delauser posted image
me res zanima ker moški je na forumu ringaraja zato da prebira teme kot so hujšanje in tele naše babje zadeve. mi je takoj v oči padl kako je napisano kao da smo nesposobne same shujšat, kr neki. mi res čudno deluje. če bi mela več časa bi šla preverla kje je objavljal, ker mam občutek da je pametoval na temi hujšanjeuser posted image user posted image
čao

clock-img

31.03.2010, 07:06

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

29.3.2010, ponedeljek

ime:              - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:
    
trenutni:
TuBoLina_86
- 0,0kg       - 0,0kg       84,7kg      65 kg       84,7kg
coris              -0,8kg        - 5,3kg       63,0kg      56kg        57,7kg
tojeto1    
      -0,5kg        - 3,0kg        69,0kg      63kg       66,0kg
Mala_Ajda     -0,3kg        - 4,4kg       61,1kg      58kg       56,7kg
Katjusa         - 0,3kg        - 9,8kg     122,7kg      85 kg     112,9kg
*lejla*         - 1,0kg         - 6,0kg       67,5kg      55kg        61,5kg
miška17       -0,4 kg        -7,7kg        97,6kg      79kg        89,9kg
kenka
          - 1,3kg         - 6,9kg      114,5kg     88kg       107,6kg
valči            - 2,6kg         - 4,0kg        72,0kg      60kg        68,4kg 
HuAnita         -0,0kg        -1,2kg         65,0kg      58kg        63,8kg 
Rožica I -0,8kg -3,9kg 79,9kg 63kg 76,0kg  

Niso javile 29.3.2010:

sasha22       -0,0kg          -1,7kg      74,0kg       50kg        72,8kg
LERO            -0,9kg         - 6,6kg       91,0kg       72kg        84,4kg
jenii             
-0,0kg         - 2,8kg       67,3kg       60kg        64,5kg 
austen           ???kg          0,0kg         93,0kg                      93,0kg 
jancyka         ???kg          -7,2kg      112,6kg    90kg        105,4kg
matejchy       -0,0kg         -0,6kg        75,5kg      70kg         74,9kg
aki                 - 0,5kg        - 2,0kg        57,0kg     53 kg        55,0kg
tinaaja           -0,4kg         -1,3kg        67,2kg      62kg         66,6kg
karmy85         ???kg         -1,3kg        73,5kg      60kg         72,2kg
miapia



NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 5.4.2010
Pa ne preveč šunke, jajc in potice pojest user posted image


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 31.3.2010 7:07:42 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

31.03.2010, 10:46

clock-img

miška17

pencil-img

1195

JAZ MISLIM, DA TOMAŽ OZ. ATRIBUS ŽELI PRIDOBITI ZASLUŽEK ZASE. PRI HUJŠANJU SO NALOGE, KI JIH JE ZAPISALA TOJETO1, NAJBOLŠA POMOČ.

NALOGE
:

  • obroki so vsaj za 30% manjši

  • vsaj 2x na teden po 30 min aerobne vadbe

  • po 18 uri ne jemo nič

  • vsak dan spijem vsaj 2 litra vode (ali nesladkanega čaja)

  • vsaj 2x na teden naredim 20 trebušnih
HVALA TOJETO1, ZA VPIS PODATKOV.

clock-img

31.03.2010, 11:10

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Meni pa se mnenje atribusa-tomaža ne zdi napačno (mimogrede, član je od novembra preteklega leta, navsezadnje tudi jaz štejem nekako toliko mesecev pod tem nickom, da imam mal mir in da ne rabim razlagat zakaj tako), ker če po dieti nadaljuješ prehranjevanje po starem vzorcu, se spet zrediš. Vzdržuješ pa najlažje z gibanjem, kar tudi sama počnem. Tisti trebušnjaki, ki so zapisani pod našo tabelo so borni, vse skupaj nič, aerobna pa za silo.
Če ne bi bilo tistega pripisa, da lahko pokličemo dotičnega oz ZS itduser posted image .

Da ne bom pametna preveč, itak vsaka zase ve in upam, da se z mano vred ne bomo brale čez kako leto. Nobeni ne želim tega. Ampak iluzorno je razmišljat, da bo šlo brez gibanja vse dol. Razen, če ste zadovoljne z malo bolj polno postavo, kar niti ni slabo.

< Sporočilo je popravil Mala_Ajda -- 31.3.2010 11:13:51 >

clock-img

31.03.2010, 11:35

clock-img

jenii

pencil-img

128

mala ajda- saj res načelno ni nič narobe napisanega to je jasno mislim da je večini od nas jasno da bomo pač morale celo življenje migat pa pazit čene bo tale dolgi rok hujšanja dobil samo na pospešenem pridobiranju starih kiluser posted image
zase vem pazila sem med nosečnostjo sicer manj kakor sedaj, ampak na tak način hujšam deset mesecev in mam namen na tem ostati ker ni lepšega kako nase spraviti cunje ki so bile pred skoraj enim letom totalno premale.user posted image
če bi pa šla na dieto da bi čimprej in čimveč shujšala nebi delala toliko prekrškov oz. bi ukinila vse stvari ki jih imam najrajši, to pa vem da mi nebi zneslo ker sem pač sladkosneda in včasih bi ubijala za ocvrti sir, picouser posted image itak pa brez krompirja ne znam živet. zato sem si vse prilagodila da lahko normalno živim in bom lahko s tem nadaljevala.
telovadba pa 40 min teka- se ravno navajam in kondicijo spet nabiram tako da je vmes kar nekaj hoje, zraven pride še od 300-400 trebušnjakov pa uteži za roke po 50 ponovitev vsake vaje.. če pa ni teka pa 1 ura vadbe za različne dele telesa- tako skoraj vsak dan, redko spustim vadbo. sem si res ole porodniško čas vzela da se navadim na redno telesno aktivnost, res me pa malo stisne ko pomislim da bo kmalu služba, trije turnusi(grem zaradi manj težav z varstvom tudi v nočno čeprav mi ni treba do 3.leta starosti) kako bom vse uskladila. samo saj sem velika punca bo žeuser posted image
čao

clock-img

31.03.2010, 13:04

clock-img

miška17

pencil-img

1195

SE STRINJAM, DA JE TISTO V NALOGAH PREMALO GIBANJA. AMPAK JAZ MISLIM, DA VSAKA VE ZASE KOLIKO IN  KDAJ ZMORE. JAZ IMAM GLEDE TEGA RAZČIŠČENO, VEM KDAJ, KAKO, KOLIKO IN ZAKAJ. TISTE NALOGE OD TOJETO1, SO SAMO OKVIRNE SMIRNICE ZA VSAKEGA, KI SE LOTI HUJŠANJA. 

clock-img

31.03.2010, 13:24

clock-img

miška17

pencil-img

1195

GLEDE TOMAŽA OZ. ATRIBUS SEM MORDA PREVEČ ČRNOGLEDA IN NEZAUPLJIVA. ČE SEM SE ZMOTILA V OCENI, SE OPAVIČUJEM. DOPUŠČAM MOŽNOST, DA JE IMEL DOBER NAMEN.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 31.3.2010 13:27:24 >

clock-img

01.04.2010, 08:47

clock-img

atribus

pencil-img

10

Lp

Kako ste kaj ? Glejte est ne silim nobenga nič, sem samo omenil lahko tudi takoj umaknem predlog in moj nasvet nisem tukaj, da bi kakšni ali kakšnemu kaj vsiljeval. Vsak zase že ve. Sodelujem z strokovnjaki, ki delajo veliko let na tem področju itd. Ok kokrkoli že za zdravje se je treba odločit. ne razumem pa da ljudje ne prisluhnejo drugim in že v naprej nekaj govorijo itd. Ko greš pa k dohtarju pa vsak samo posluša jamra kaj vse in on reče tole pa tole pa tole pojejte pa je . Če nebo bolj pa pridte po druge zdravila. Nobeden ne ugovarja ne sprašuje ali bo jedu ali kaj..ok Lep dan vsem

clock-img

01.04.2010, 11:25

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

dan punce... mi smo imel včeraj pogreb in potem sedmino.... in seveda sem se prekršila (lahko si predstavljate kake obložene mize so ble.... pr nas tega ne vidiš vsaj jst nisem še nikol...) jedla sem meso in danes mi je slabo za bruhat..... moj je reku, da ima mesa dovolj za 1 mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image seveda velika noč ne bo vegi ne bo pa tud ne pretirano mastna najbrž si boma privoščla kako belo purenje ali piščančje meso ker je to meso, ki ga imava najreje.....
mal mi je žal da sem po tolkem času prekeršila postni čas po drugi strani sem pa ponosna, da sem zdržala toliko časa ker sem misla, da ne bom niti 1 teden....

clock-img

05.04.2010, 18:10

clock-img

valči

pencil-img

2344

kAKO KAJ PO PRAZNIKIH?nIKJER NOBENE?

a VAM NAPIŠEM,DA JE GROZLJIVKA,KAJ SEM NAREDILAgREŠILA in jedla in sedaj mi je žal,pa na vago ne upam stopit za seznam,je bilo včeraj zvečer 69,torej kilo več,danes pa še kar neke mini jajčke jem tu in tam,namesto,da neham.Madonca sem nora,da sem taka no.

No tako,sedaj pa konec praznikov in hecov,grem naprej,jutri javim kile za seznam.Kaj je,je.Upam,da je kje kaka sotrpinka še,ki je naredila isto napako,kot jaz.Meni v tolažbo,če nisem edina.Javite se kaj,pridne,ali ne.
Čao.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

05.04.2010, 18:34

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Nekaj kosov potice (spekla 3 vrste, valda sem probala) sem slurila s tekom. Včeraj en dolgi tek, danes pa mal fitnesa namesto večerje.
javljam jutranjo kilažo: 65,5, kg. dvesto gramov manj kot prejšnji teden. Hm, mogoče pa bom nehala, ker je bila ciljna 58 in sem zdaj že krepoko pod.

clock-img

05.04.2010, 19:59

clock-img

kenka

pencil-img

198

Mala_Ajda: čestitam za skupno izgubljeno težo. res si že krepko pod željeno težo, če pa boš nadaljevla pa fajn.

valči: ja, po moje smo vsi manj ali več grešili. sama sem pojedla v teh dneh 2 kosa potice, par jajčkov, pa ogromno šunke in valda tudi kruh zvečer (navadno ne jem OH zvečer). Ampak, najslabše se je sramovat in ne stopit na tehtnico. pač kolikor pokaže pokaže ... bomo morali pa garati 3 tedne več ... tako, da bomo mogoče drugič premisluili res kaj damo v usta. se ne splača.

lepo se imejte.

clock-img

05.04.2010, 21:59

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Piši: HuAnita - 0...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No, jaz po precej držečem se postu (ukinila sladkarije vseh vrst, sladko sanje...) nekaj tednov niti kg manj...user posted image user posted image user posted image
Kljub športanju- 3 x teden 66-67 min kolesa, kardio 120-160, 2 x teden 45 min kolesa, tudi kardio....
5 obrokov / dan, probam ločevat oz. jest po Motjiju (kar je zame še veno pretežko in eno samo ubadanj s tem, kaj lajko in česa ne, se pač nimam časa tako prehranjevat, ker enostavno ni časa, da bi raziskala, kaj je v kaki jihu, prikuhi....)


obupanauser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem