cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

18.03.2010, 12:47

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

evo sem ga zdej klicala in pravi da piše v drobnem tisku in da ti pol vsak mesec trgajo po 15€ kao neke članarine dokler to ne prekličeš.....
tak da punce bodite previdne pri takih stvareh ne padat kr na neke fore, kdo ti pa v teh cajtih kej šenka....

aja bojda jih je naročil na ebayu za 17e obojne...... mah jst to nič ne verjemem.... moj jih pa nej je če mu bo ratal jih bom tud jst naročila sam bom počakala da bidim na laste oči kaj se bo z mojmu zgodiluser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 18.3.2010 12:54:55 >

clock-img

18.03.2010, 12:54

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

evo tole piše.....
kopirano iz njihove strani.....

 Offer Details: By clicking order you agree to enroll in the trial membership program which starts today, and after 14 days the trial expires, we will bill you for you a one-time membership fee of €99.95. Then every thirty days we will provide you a fresh supply of the product at the discounted price of €14.95. Your product will be dispatched within 2 business days. To cancel automatic delivery and avoid being billed, call our customer support: +44 870 820 0066. The charge will appear on your statement as CLN* aberrycs.com (VISA) or YJ*Acai Berry (MasterCard).

clock-img

18.03.2010, 13:06

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

danes za kosilo imam vegi boranjo.... za večerjo sem si pa regrat nabralauser posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

18.03.2010, 13:34

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj. mi sploh ni šlo nič skos tole tok da ne bo nič s preizkušanjemuser posted image

clock-img

18.03.2010, 13:35

clock-img

jenii

pencil-img

128

hvala za opozorilouser posted image

clock-img

18.03.2010, 13:50

clock-img

jenii

pencil-img

128

katjuša- si me ustrašla, sam ti iz kartice trgajo, tuki pa tud nobene št. kartice ne daš tok da ti nimajo iz ket za trgat zato sem pa šla za foro probat, bomo vidli

clock-img

18.03.2010, 14:03

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: jenii

katjuša- si me ustrašla, sam ti iz kartice trgajo, tuki pa tud nobene št. kartice ne daš tok da ti nimajo iz ket za trgat zato sem pa šla za foro probat, bomo vidli


ja kako pa plačaš?mogoče pa imaš ti kakšno drugo zadevo k je moj gledal

clock-img

18.03.2010, 14:45

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj. pomojem da ob prevzemu. sej glede tega pa merkam št. kartice ne dam drugje kokr na bankiuser posted image ti sporočim če bom sploh kej dobla. aja pa še naslov sem začasn dala sploh ne staln. sm zajc za take stvari nebi jest kej na netu tud rezertvirala ne.

clock-img

18.03.2010, 18:16

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

še dober da ne..... me je že kr skrbelo zate... verjetno ne boš dobla ker pomoje je treba plačat...... sej drgač pa moj je nabavu in bo verjetno nekje drug teden dobil in če bo kej učinka vam javim..... user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.03.2010, 20:37

clock-img

kenka

pencil-img

198

ja, ne verjamem v tablete za hujšanje ... še manj pa v tiste, ki niso na zdravniški recept. poznam primer ko je res kar neki shujšal s takimi tabletami (brez recepta), ker so kao zmanjšale vpisanje maščobe in si lahko več jedu ... potem pa je šel na praznenje želodca, ker mu ga je totalno zapackalo. res se pazi. ... aja, v zadnje sem brala na enem forumu o enem čaju (ne bom navajala imena, saj en želim reklamirat res škodljive stvari) s katerim shujšaš oz. nimaš ppotrebe po hranjenju. folk res to kupuje, potem pa imajo hude vrtoglavice, so ekstremno žejni, itd. pa eni ga hvalijo ... sem pa dobila občutek kot da ga hvalijo tisti ki ga tržijo. res ne nasedat.

sama nasedem kakšni kremi proti celulitu, ki v renici odvaja vodo in ti kožo nategne. vendar ker imam ful kg za zgubit in ne bi rada da mi vse visi, se mi zdi pametno uporabljat kreme (lahko tudi navadne načeloma) toliko da koža ostane prožna. sem pa najdla eno kremco, kjer res imaš naslednji dan celulit manj viden (enodneven učinek) ... ampak fajn zgleda. user posted image

Katjusa: sem iz Lj, tako da je kavica kar daleš do Štajerske ... ma ko dosežemo cilj, bomo morale pa nazdravit. user posted image

clock-img

18.03.2010, 20:51

clock-img

kenka

pencil-img

198

jenii: sem vidla reklamo na 24 ur ... a to je kao prehransko dopolnilo ... kao nek sadež? če bi bil res samo sadež ok (prodajajo samo ACAI Za zdravje srca in ožilja ter krepitev imunskega sistema ... pa če bi samo od tega hujšali bi folk že to kupoval  ...samo prehransko dopolnilo za vitalnost se mi zdi OK
http://www.hisa-zdravja.si/sl/prehranska_dopolnila_za_izvrstno_pocutje/antioksidanti/77/acai_500_mg.html)
http://www.lekarnar.com/pdf/products_pdfs_2308_original_Acai-deklaracijska.pdf

ampak bodi res previdna pri raznih kako tabletah za hujšanje. drugače a menite da komentarje pod reklame (vsaj pozitivne) daje res folk ki je to spobal?



clock-img

18.03.2010, 20:52

clock-img

jancyika

pencil-img

23

heiiii...
vidim da ste me že zbrisale iz seznama, upam da se vam lahko pridružim nazaj...no da vam še enkrat povem:
visoka sem 179, tehtala pa sem 112,6 kg.user posted image
Hujšam že od 6.2.2010 in zdaj jih imam 105,4kg user posted image torej sem izgubila 7,2 kguser posted image user posted image
Fulll sem vesela da mi gre tak dobro...upam da bom hitro pod stotko to mi je zdaj največja želja..

clock-img

18.03.2010, 21:43

clock-img

jenii

pencil-img

128

ma bomo vidl. ma komentirat sem jest hotla v bistvu vprašat neki, pa mi sploh ni komentarja napisal, tok da bolj švoh verjamem da so to zadovolnji uporabnikiuser posted image
pustimo se presenetiti, sicer mi je pa jasno da samo od sebe ne bo šlo nič dol, sem trenutno v fazi ko mi gre vse v mišice in nič na vagi ni -kg. če bi tole delovalo bi vsaj spet motivacijo dobila če bi se saj kšne kile še znebila

clock-img

19.03.2010, 19:35

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

hej punce kako gre... spet je vikend pred nami.... kako hitro letijo tole tedni kr naenkrat bo poletjeuser posted image user posted image user posted image user posted image in bomo vse skočle v sexi kopalkeuser posted image user posted image user posted image

ta vikend se bom potrudla in se maximalno držala tako kot med tednom..... danes sem imela 113,8 in upam, da bo v ponedeljek tud tu nekje pod 114user posted image user posted image user posted image user posted image
kenka no ja je pa ni daleč kak se vzameuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak če ne prej res ko dosežemo cilj pa nazdravmo user posted image user posted image user posted image user posted image zeno slastno vročo čokoladouser posted image user posted image a tole k si sem prlimala so vredu preparati.... ti kej od tega jemlješ?
jst sem tud ena teh k ne verjame v čudeže in razne hitre dijete mislim, da je res veliko kriv način prehranjevanja in če si malo bolj podvržen debelosti in se nepravilno prehranjuješ si hitro tam k sme jst.... čeprav nisem bla nikol suha že v 1. razredu sem bla med tamočnimiuser posted image no sej tud suha ne želim bit sam želim si da bi se boljše počutla in da bi mi bla kaka normalna konfekcija pravuser posted image user posted image

clock-img

21.03.2010, 13:52

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Grrr punce! Moje kile se ne premaknejo niti za gram. Sej sem zadovoljna, sam k nikamor že 2 tedna ne gre.
Vseen se držim glavnih pravil, tko da mi teža vsaj pridno stoji.
Upam, da bo kmal sonček, da stopi te kile stranuser posted image

clock-img

22.03.2010, 07:23

clock-img

coris

pencil-img

406

Hej ta teden je šlo dosti manj dol in sicer imam zdaj 58,8 to je 0,5 kg manj user posted image dokler gre dol sem vesela user posted image

clock-img

22.03.2010, 09:24

clock-img

sasha22

pencil-img

17

moji kg so ostali isti kot prejšni ponedeljek, sicer je bilo vmes že manj. ampak so sladkarije naredile svojeuser posted image

_____________________________

Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end yet.

clock-img

22.03.2010, 09:26

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Ni velikih sprememb. Teža je 90,3 kg ( - 0,3 kg).

< Sporočilo je popravil miška17 -- 22.3.2010 9:28:57 >

clock-img

22.03.2010, 09:32

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

dobro jutro sotrpinkeuser posted image user posted image user posted image
moja tehnica danes kaže 113,2 torej v zadnjem tednu sem izgubila 2,4kg in sem ful vesela glede na to da sem včeraj jedla tud pico (seveda s tuno in sirom)user posted image user posted image user posted image user posted image ponosna sem, da se še vedno nisem prekršila v postu čeprav imam včasih kr krizo s kako čokoladicouser posted image ampak res je tud, da smo zdej mal pod stresom zaradi nakupa stanovanja in da tud to vpliva na mojo potrebo po čokoladiuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak, bo kmalu boljše ta teden verjetno dobimo ključeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.03.2010, 10:21

clock-img

LERO

pencil-img

828

Pa je le malo napredka, -0,9 kg. Trenutna teža 84,4 kg. Hvala tisti, ki me bo vpisala.

clock-img

22.03.2010, 12:01

clock-img

kenka

pencil-img

198

čau, moj teža 108,9. to pomeni -0,6 kg. neki že je user posted image

ostalim pa čestitke za izgubljene kg. user posted image

clock-img

22.03.2010, 12:30

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

kaj boste danes jedle....
jst sem imela za zajtrk 2 polnozrnata toasta in 1 malo tuno.... za kosilo bo velika skleda regrata s krompirčkom in jajčkouser posted image user posted image user posted image user posted image večerja nimam pojma.....mogoče bom miške spekla jih imata oba otroka rada in pol jst pojem ene 2 pa eno jabolko in je večerjauser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.03.2010, 16:22

clock-img

LERO

pencil-img

828

Jaz sem s tem hujšanjem že kar malo obsedena. Poleg naših nalog, sem pred časom šla na beljakovinsko dieto, zdaj pa še na 90 dnevno. Danes jem sadje, vendar sem za kosilo paradižnikovo solato. Njami.
Sem pa vesela, ker lahko že oblečem nekaj starih cunj.

clock-img

22.03.2010, 16:34

clock-img

kenka

pencil-img

198

Katjusa: ne ne uporabljam proizvodov, ki sem jih dal v linku. sem jih pa že večkrat vidla v lekarni. če so na osnovi zelišč, itd. in ne kemije potem v normalnih količinah navadno ne škodijo bolj koristijo. problem so navadno vsi umetni dodatki, ki v resniciomodočajo hujšanje, odvajanje vode. itd. ne glede na to, sem spobala eno kao kremo za bolj prožno kožo in imam obutek da učinkuje, če ne drugega vsaj zjutraj je videt koža bolj prožna. ampak, ki postane takoj jasno, da je bolna kemije, saj začne koža res samo rahlo peči in postane rdeča če ne gledaš je OK .. drugače se pa kar vstrašiš. user posted image
drugače, pa sem ugotavljala, da spet amlo več jem ... zadnja 2 tedna in zato ne gredo nikamo kg. se moram prijet v roku ... in začet se malo bolj nazaj držat, tako kot ti.
Lero: beljakovinska dieta - ala Montiniac je res OK. al je to kakšna druga fora?

clock-img

22.03.2010, 17:34

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj.
evo stanje je 64,5 kguser posted image končno. naslednje stanje poročam lahko čez en mesec ker itak prej ne bo šlo nč dol, ker se vse tkoooo zlooooo počas odvijauser posted image , noče bi bolj pri hranipazila bi šlo mogoče res hitrej sam delam prekrške v mejah normale, če jih nebi bi že zdavnej zaključila, tok da rajš počas kakor pa sploh ne.čao

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem