cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

15.03.2010, 22:58

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

kenka... kaj pol lahko jemo za večerjo? kaj je GI? sej vem neumna vprašanja še posebej če imaš montignaca soprintanege in zvezanega v knjigo in v predali 2 metra stran:)user posted image user posted image user posted image user posted image
jst da bi se odpovedala že samo testeninam ni varjante ker jih imam ful rada in si ne predstavljam da jih ne jem nikoli več mogoče bi samo klasične zamenjala za one porlnozrnate al kaki so že.....

moj nam je danes kupil dolce gusto
user posted image
in sem se prekršila z eno belo kavouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.03.2010, 23:15

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Ojla, laparoskopska operacija je za mano. Posledično (pred in po operaciji ne ješ) imam trenutno še vedno kilo manj, mislim pa, da se bo vaga zopet ustavila na ciljni teži, 58 kg. Trenutno 57. Mal razmišljam, da bi nadaljevala in jih imela 56, sam se mal predolgo časa že matram. Računam na poletje in na sezono teka v polnem razmahu user posted image .
A ni danes ponedeljek, ko se vse tehtamo? user posted image  Saj ni tako bistveno koliko, važno je, da gre počasi dol.

clock-img

15.03.2010, 23:23

clock-img

kenka

pencil-img

198

valči, fajn da si začela. dobrodošla.

GI faktor: bom en dan ta teden anredila povzetek iz ostalih forumov, kar se mi zdi fajn in mogoče bo kaj uporabnega za vse nas.

zaprtost: meni najbolj pomaga jabolćni kis (2 žlici) v deci donata, user posted image


clock-img

15.03.2010, 23:37

clock-img

kenka

pencil-img

198

Katjusa: lep strojček, tudi sama bi ga imela, ampak ima svojo ceno a ne? drugače pa si kar prvošči eno kavico na dan s to mašinco, več pa ne, ker valda so ful kalorične ... al se motim?

Valci: ja načeloma pišem jedilnik, čeprav mnogokrat tudi pozabim zapisat kaj sem jedla. je fajn, da te drži nazaj, ko oaziš da res preveč ješ. drugače ni nič narode če ješ OH za kosilo vendarf morajo biti do velikosti tvoje pesti. glede merjenja ... sama se merim tako kot ti, saj je le to boljše merilo za izgubo teže kot Kg ... vsaj pri nas bolj obilnih. user posted image

clock-img

16.03.2010, 07:18

clock-img

coris

pencil-img

406

No dans sm pa malo manj dobre volje user posted image

ne vem kako niti zakaj jedla isto k skos ampak danes je vaga nesramna in je pokazala 60,5 namesto 59,0 user posted image

presnete kile user posted image ma se ne dam in grem naprej enkrat bom sigurno ponosna nase user posted image

clock-img

16.03.2010, 09:41

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: kenka

Katjusa: lep strojček, tudi sama bi ga imela, ampak ima svojo ceno a ne? drugače pa si kar prvošči eno kavico na dan s to mašinco, več pa ne, ker valda so ful kalorične ... al se motim?



kaj pa vem če so kalorične al ne kave itak do zdej nisem pila..... tu in tam bom kakšno..... meni se zdijo vse grenke  tako, da sem si s sladili posladkala.....razn vroče čokolade in ker sem na postu bo le ta počakala oz. jo pije samo sinek
no ni pretirano drag pride 99,90€


clock-img

16.03.2010, 09:44

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: coris

No dans sm pa malo manj dobre volje user posted image

ne vem kako niti zakaj jedla isto k skos ampak danes je vaga nesramna in je pokazala 60,5 namesto 59,0 user posted image

presnete kile user posted image ma se ne dam in grem naprej enkrat bom sigurno ponosna nase user posted image


sej to je sam 1,5kg....
sej bo mogoče ti tehnica tud mal šteka.....
jst sem se tud dons tehtala iz firbca in imam 114,7 včeraj 115,6 torej predvidevam, da tehnica ne kaže prav al pa sem se res v nedeljo preveč najedla in sem pol včeraj dosti ven spravlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer men kaže v minus tak da mi to daje motivacijo......

važno je, da imaš cilj in da se ne dašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

16.03.2010, 13:55

clock-img

miška17

pencil-img

1195

 15.3.2010, ponedeljek

ime:              - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:
    
trenutni:
Katjusa        
- 0,7kg        - 7,1kg      122,7kg      85 kg      115,6kg
coris             -4,0kg         -0,4kg       63kg          56kg        59kg
sasha22     
-0,5kg          -1,7kg       74,0kg       50kg        72,8kg
jenii             
???               0,0kg       67,3kg       60kg        67,0kg
austen         
???               0,0kg        93,0kg                      93,0kg
*lejla*
        - 0,3kg         - 4,5kg        67,5kg      55kg        63,0kg 
kenka          - 1,0kg         - 5,0kg        114,5kg    88kg        109,5kg
Mala_Ajda  - 1,3kg          - 4,1kg        61,1kg      58 kg        57,0kg
tojeto1        - 0,0kg         - 2,5kg        69,0kg       63 kg        66,5kg
valči              ???



Niso javile 15.3.2010:
miška             -0,7kg          -3,5kg          94,1kg     81kg         90,6kg
matejchy       -0,0kg          -0,6kg          75,5kg     70kg         74,9kg
Rožica I        -0,8kg           -2,8kg          79,9kg     63kg         77,1kg
LERO            -0,6kg           -5,7kg          91,0kg     72kg          85,3kg
aki               - 0,5kg          - 2,0kg          57,0kg     53 kg        55,0kg
tinaaja         -0,4kg           -1,3kg           67,2kg     62kg         66,6kg
HuAnita        ???kg             0,0kg           65,0kg     58kg         65,0kg
karmy85      ???kg            -1,3kg          73,5kg     60kg         72,2kg
miapia


2ursae    - 0,0kg         -  3,7kg          70,0kg     60 kg        66,3kg  konec hujšanja user posted image user posted image user posted image user posted image

NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 22.3.2010

< Sporočilo je popravil miška17 -- 16.3.2010 14:14:37 >

clock-img

16.03.2010, 17:07

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej!

Miška17, hvala ker popravljaš tabelo, jst se ne znajdem. forumi so novi zame in se mi ne da s tem ukvarjat. Hvalauser posted image

Valči, jst si vsak dan zapisujem, kaj pojem. Mi je prišlo v navado. Sam včasih mal grdo zgleda, ko se kje najde čips, pizza...ampak se trudim
user posted image

Coris ne se sekirat. Jst se tehtam vsak dan in mi teža full niha. Včasih tud 2 kg čez dan. Odvisno je tud, koliko si polna hrane, vode, ali si pred menstro, kolk si oblečena... Sej bo šlo dol...bomo zmogliuser posted image

Lep dan!

clock-img

16.03.2010, 17:16

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Ths miška17 za tabelo.... se mi mudi....

clock-img

16.03.2010, 18:15

clock-img

valči

pencil-img

2344

miška 17, a ti tabelo rihtaš?Bi te prosila,če me lahko vpišeš,da se bo drug teden kekaj videlo,mislim minususer posted image
Torej:
-začetna teža 72 kil
-željena teža 60 kil
Skupaj torej hočen izgubit 12 kil,začela pa sem v soboto,13.3.,to verjetno ni važno.
Da malo povem,kaj jem.
Zjutraj sva oba z možem kar jabolka jedla,on je ta obred že prej začel,ne hujša ima zdr. težave,pa se mora pucatuser posted image Po jabolkih sem spila kavo.
Malica en jogurt navadni,ga sama doma delam,so fajni.
Kosilo segedin golaž,brez pire krompirja,sem si flašo nastavila pres sebe,da tašča ni videla,hi,hi,tak rada krompir ponuja.Niti skapirala še ni,da pazim pri hrani.No po tem pa sem pojedla dva flancata,pač,da ne bo tašči sumljivo,pa brez slabe vesti,ker kruha še nisem danes jedla.Sem kompromis sama s sabo sklenila.
Sedaj kavico pijem,vedno pijem brez sladkora in brez mleka,torej ni tevav s tem.Zvečer bom skuto,morda zeljno solato in potem čaj.

To je to.Da vam napišem,pečem medenjake na verliko,niti dišijo mi ne,ga ne taknem.Sem prej pekla kruh,me ne gane.user posted image Prav nič mi ni hudega.Včasih bi šla in pojedla par kosov svežega,z maslom ali evrokremom po možnosti.Take kikse sem delala,da joj.A to je za mano.

Mejte se fajn,hvala za vzpodbudo vsem.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

16.03.2010, 19:20

clock-img

LERO

pencil-img

828

Ta teden so se kilogrami kar obdržali. Mogoče je šlo dol 0,1 kg, ni vredno omembe. 

clock-img

16.03.2010, 21:15

clock-img

kenka

pencil-img

198

ojla, kako ste? danes me je možek peljal ven na večerjo in valda sem grešila, pa še v en kafič sva šla in sem si naročila pregrešno dobro pijačo ... ki je bila valda kalorična. ampak sem ne bom sekirala, če enkrat na 100 let se pustim razvajat. bom pa pridno telovadila do ponedeljka.

Coris: se strinjam z lejlo glede nihanja teže. v enem dnevu lahko zanima breztežav za kg. odvisno od pitja, itd. zato jer fajn, da se tehtaš vedno ob približno enaki uri.

Valci: te razumem glede tašče. tudi sama ne želim da tapšča ve, da pač kao pazim ker potem je preveč vprašanj, itd. in moraliziranja kako je to pametno in tako naprej in zato tudi sama ob nedeljskih kosilih pojem kaj kar navadno ne bi več. je pa res, da on enega flancata al pa krompirja se ne boš poredila, če se pri ostali hrani džiš malo nazaj. vsaj se ne več prenajedaš. sem pa prebrala tvoj jedilnik in očitno vseeno precej več pojem še kot ti. sem opazila, da če ne jem zajtrka in kosila sem kar neki brez energije ... in se mi kar poza pri telovadbi. čeprav ima zalogo user posted image ne smem preveč omilit količino hrane.

Katjusa: ja, danes sem šla na eno podobno kavo in res mi je zapasala. verjeto če bi imela tako mašinco bi postala kar malo odvisna. glede kalorij ... mi je ena kolegica razlagala, da ji kg kar niamor niso šli ... tudi če je kao manj jedla itd.  je pa na dan popila cca. 7 kav iz vrečke + 2 dcl mleko 3,6% ... in jo je to očitno omejevalo. ko je to zmanjšala na 2 na dan, so ji kg pridno začeli padati. je pa res, da ne vem koliko sladkorja si je stresala v kavo. user posted image
aja, katjusa če bos sla tako naprej me boš kmalu prehitela user posted image in se bom morala malo podvizat v svoji izgubi kg.

lepo se imejte in pridne bodite


clock-img

16.03.2010, 21:44

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj
vidim da se nam počasi ostavlja. očitno majo naše kilce zimsko spanje se tolažim da bo potem ko bo več sončka pa topleje bolj hitro spet šlo vse skupajuser posted image
nočko

clock-img

16.03.2010, 22:38

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

miška hvala za ureditev tabeleuser posted image user posted image user posted image user posted image

kenka jst bom spila zjutraj eno dolgo kavo ker je bojda fino za prebavo.... več pa ne bom ker kot sme rekla ne maram preveč kave.... do zdej je nisem pila razn decembra k sem se šla neko 14 dnevno dieto kjer je za zajtrk vedno kava....  pol kasneje si bom pa na mašinci prvoščla kako vročo čokolado ali belo kavo.....  zgleda pa prav lepo na pultu.....

kenka, če te ne bom prehitela upam, da te vsaj ujamem tam nekje pri 85-88user posted image user posted image user posted image user posted image

jutri imam za kosilo riž (ampak ne čist bel ker ga ne maramo) z grahom in korenjem, zeleno solato in moj bo še polpete sojine jst bom pa vidla najbrž ne....

lahko noč

(ful imam več motivacije ker sem z vami.... hvala vam)

clock-img

17.03.2010, 07:26

clock-img

coris

pencil-img

406

Evo pa sm spet okuser posted image

Danes zjutraj 59,3 kg, kar mi je pa sprejemljivo user posted image Pri meni je vedno tako da grejo prve 4 gk v šusu dol potem pa lahko več tednov tudi ničuser posted image nič hudega že 4 je super dosežekuser posted image hvala ker ste me pomirile user posted image

clock-img

17.03.2010, 07:55

clock-img

miška17

pencil-img

1195

coris tiskarski škrat mi je zagodel. Oprosti za napako v tabeli. Res si v enem tednu (po danih podatkih)  shujšala 4 kg.


< Sporočilo je popravil miška17 -- 17.3.2010 8:07:03 >

clock-img

17.03.2010, 08:11

clock-img

miška17

pencil-img

1195



15.3.2010, ponedeljek

ime:              - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:
    
trenutni:
Katjusa        
- 0,7kg        - 7,1kg      122,7kg      85 kg      115,6kg
coris             -4,0kg         -4kg          63kg          56kg        59kg
sasha22     
-0,5kg          -1,7kg       74,0kg       50kg        72,8kg
jenii             
???               0,0kg       67,3kg       60kg        67,0kg
austen         
???               0,0kg        93,0kg                      93,0kg
*lejla*
        - 0,3kg         - 4,5kg        67,5kg      55kg        63,0kg 
kenka          - 1,0kg         - 5,0kg        114,5kg    88kg        109,5kg
Mala_Ajda  - 1,3kg          - 4,1kg        61,1kg      58 kg        57,0kg
tojeto1        - 0,0kg         - 2,5kg        69,0kg       63 kg        66,5kg
valči              0,0kg            0,0kg        72kg         60kg          72kg  



Niso javile 15.3.2010:
miška             -0,7kg          -3,5kg          94,1kg     81kg         90,6kg
matejchy       -0,0kg          -0,6kg          75,5kg     70kg         74,9kg
Rožica I        -0,8kg           -2,8kg          79,9kg     63kg         77,1kg
LERO            -0,6kg           -5,7kg          91,0kg     72kg          85,3kg
aki               - 0,5kg          - 2,0kg          57,0kg     53 kg        55,0kg
tinaaja         -0,4kg           -1,3kg           67,2kg     62kg         66,6kg
HuAnita        ???kg             0,0kg           65,0kg     58kg         65,0kg
karmy85      ???kg            -1,3kg          73,5kg     60kg         72,2kg
miapia


2ursae    - 0,0kg         -  3,7kg          70,0kg     60 kg        66,3kg  konec hujšanja user posted image user posted image user posted image user posted image

NASLEDNJE TEHTANJE: ponedeljek, 22.3.2010






< Sporočilo je popravil miška17 -- 17.3.2010 8:15:40 >

clock-img

17.03.2010, 09:06

clock-img

LERO

pencil-img

828

Le o,1 kg je šlo dol. Torej imam 85,2 kg. Upam, da se bo kaj premaknilo.

clock-img

17.03.2010, 14:47

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Le o,1 kg je šlo dol. Torej imam 85,2 kg. Upam, da se bo kaj premaknilo.


bo bo.... mogoče si zdev v tisti fazi k je test vzdržjivosti..... teža stoji sam ne obupat..... kr lepo se pazit in migat in bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pestiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 17.3.2010 14:49:35 >

clock-img

17.03.2010, 22:27

clock-img

kenka

pencil-img

198

ja meni je tudi fajn prebrat kaj pravite, ampak imam občutek kot da vlada ful neko zatišje na tem forumu. večina se nas le par oglaša .... vsaj v zadnjem času user posted image

Katjusa:
ja, me boš pa mogla kaj povabit na bavo, da spobam še sama tvoj novi aparat. user posted image
če me ujameš in prehitiš pri naših 88 kg user posted image pa res ne bom nič jezna.

lp

clock-img

17.03.2010, 22:28

clock-img

kenka

pencil-img

198

Katjusa: sem mislila kavo user posted image

clock-img

17.03.2010, 22:40

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

Kenka vabljena na kavouser posted image user posted image user posted image user posted image pa bome še kako o hujšanju rekle:) s kje si?

clock-img

18.03.2010, 12:22

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj.
sem si danes ene vzorce enih tablet naročila k oglas vrtijo na zadovolnja.si k so glih gratis, pa da vidmouser posted image
se mi je izgubljanje kg totalno ustavlo- sem na dobrih 65 in se ne premakne pa če ceu dan nič ne jem pa če jem kr vidm. ostajam zasidranana na teh kg.
sej zdej bomo skos več vzunej pa še v službo grem nazaj tm bo pa šlo na brzino doluser posted image tok da se po eni strani kr veselim službeuser posted image
če katero zanima majo samo danes akcijo, baje plačaš samo poštnino po 1 eur za vsake k dvoje različne tablete dobiš.
vam poročam.
čao

clock-img

18.03.2010, 12:42

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: jenii

oj.
sem si danes ene vzorce enih tablet naročila k oglas vrtijo na zadovolnja.si k so glih gratis, pa da vidmouser posted image
se mi je izgubljanje kg totalno ustavlo- sem na dobrih 65 in se ne premakne pa če ceu dan nič ne jem pa če jem kr vidm. ostajam zasidranana na teh kg.
sej zdej bomo skos več vzunej pa še v službo grem nazaj tm bo pa šlo na brzino doluser posted image tok da se po eni strani kr veselim službeuser posted image
če katero zanima majo samo danes akcijo, baje plačaš samo poštnino po 1 eur za vsake k dvoje različne tablete dobiš.
vam poročam.
čao


sem vidla to in upam, da nisi tam naročila k je kao 1€ moj je našu da ti 100€ vzamejo....user posted image user posted image user posted image user posted image je reku da bo probal in k je blo za plačat kr na tisti strani mu je blo mal sumljivo in je preveril.....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem