cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

09.03.2010, 13:30

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: kenka

čestotke za dan žena. pa čimveč večernega razvajanja ... če že čokoladic ne smemo. user posted image mi je pa moj prinesel škatlo čokoladnih bonbonov in sem pojedla enega. za dan žena pa se že more. user posted image


glede kg, so približno enake kot prejšnji teden, to pomeni 110,5 kg.


Katjuša pa čestitke, ful lepo greš dol.

lp


hvala.... ja se trudim in se ne kršim... pijem samo vodo jem več zelenjave sadja in rib ker masa ne jem in jem večkrat po malem.... aja tud k mi tamali porine v usta keks ga ven pljunem tako da se držim k da sem pod nadzoromuser posted image user posted image user posted image user posted image
sem pa malo zanemarla gibanjeuser posted image ampak se bom popravlauser posted image user posted image user posted image

danes imam za kosilo segedin brez mesa in 2 mala krompirčka...

clock-img

09.03.2010, 16:47

clock-img

jenii

pencil-img

128

ojla.
evo še jest mal napišem k sta maladva dol popadalauser posted image
bi se jest dodala v tabelo samo sem tak genij da mi ne uspe k sem glede računalnikov hud"genij". tok da brez zamere, trenutno se gibljem med 64,9-65,5, ker res ogromno grešim skor vsak dan.user posted image
ma sej migam vsak dan eno uro, pojem veliko manj kakor sem prej sam vseen kšn greh vmes pade, pa kaj pol- bo že.kile ki jeh mam trenutno jest na vagi nisem srečala že pet let, moj mi pa pravi da nikol nisem bla tok suha kokr sem zdej, tok da mi očitno mišice dajo še tiste 3 kg razlike ki mi manjkajo do kil pred prvo nosečnostjo.
zato pa na račun tega tolk težko pazim pri hrani ker se tok dobro že zloooo dolgo nism počutila.user posted image
punce uživejte, sej zdej k bo sonček bojo kile še bolj dol letele.
čao

clock-img

09.03.2010, 18:00

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Drage moje! Kje ste?! user posted image

Vem, da se naša akcija že kar traja in da motivacija ni več tako na višku kot je bila, ali se motim in govorim le v svojem imenu user posted image

Veliko vas je kar malo mrknilo iz foruma in se ne javljate več. Verjetno zaradi občutka slabe vesti, ker niste migale in jedle sladkarije? Ne vdajte se, tu vas nihče ne obsoja. To pišem, ker sem čez to zgodbo že šla. Sem hujšala, aktivno sodelovala v debatah, potem pa se 3x nažrla, pridobila nazaj oba kg, ki sem jih težko zgubila in se nikoli več javila na en forum. Pridite nazaj, pogrešam vas in še močno me motivirate.

Tokrat vem, da bo drugače in bom shujšalauser posted image . Veliko več vem, berem, se motiviram, postavljam si manjše cilje... Pred mano je še dooooolga pot, teh 8 kg in še ena malenkost ne bojo šli sami dol. In da vam povem še eno skrivnost, moja idealna teža naj bi bila 47 kguser posted image . Ni šans! Prekletstvo malih punc.

A se kej nagrajujete za svoj trud? user posted image Jaz sem si obljubila, da ko dosežem 60,5 kg si pobarvam lase (smešen cilj,a ne) in ko dosežem 59 kg si po 100 letih kupim nove hlače, ki jih je vedno blo mučno kupovat.

Lepo se imejte in se vidimo na forumu!user posted image

clock-img

09.03.2010, 18:22

clock-img

matejchy

pencil-img

1500

Js sm čist obupala nad tem hujšanjem, vsako jutro med tedno vstanem ob petih, domov pridem ob šestih sedmih. Zjutraj skočim v pekarno, da nekaj pojem za zajtrk, potem grem na kosilo, vmes pa morem sigurno kako čokoladico pojest. Sicer zdej nisem lačna, sam vprašanje kaj bo pa čez 2 uri, in kje je moja teorija da se po šesti uri več ne je- nekak ne gre skos :S No upam, da bo poleti kaj boljše, pa da bom mela več časa za vse skup.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

clock-img

09.03.2010, 19:46

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Tako... jaz imam ornk guzvo, enostvni ni vec tok casa od kar sem v sluzbi. Upam,da je koncn napocil cas, da sem se mal pobrala od nepravilnega hranjenja. Zdaj sem drug dan zelo ok, kar se hrane tice. Sita sem prenaziranja in sama sebe, da popustim trenutnim zeljam. Tkole gre en komad: a minute on your lips and a lifetime on your hips.. sad but true user posted image
Zadnji teden me nic ne vlece it tect, tale veter ni zame. Ok ,da je minus, grem, ampak vetra pa ne prenesem. Tko da komaj cakam, da se tole umiri in da zacnem se tect vsaj 3x na teden.

En moj trik za zvecer - skratka, jaz jem vsak dan goji jagode in namesto, da jih pojem eno pest dopoldne, jih grickam zvecer, ko delam za sluzbo. Tako pojem tisto, kar bi tako ali tako pojedla, hkrati pa nimam obcutka lakote.

Nagrada za dosezene kg- poleg boljsega pocutja, velikooo vecje garderobe, ki trenutno caka na boljse case, vecje samozavesti,... kaj pa vem user posted image neki dobrega se bom ze spomnila user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

09.03.2010, 20:13

clock-img

kenka

pencil-img

198


ja, se kar stinjam z lejlo (ki by the way ... res fajn izgubljaš težo glede na to da si precej lahka, čestitke), saj ko grešiš ti je težko kao to priznat (pred drugimi ... čeprav si moramo dokazati sami sebi da zmoremo).  sama se ne držim tako stoge diete, saj sem se take držala pri prejšnjih dveh hujšanjih ... praktično zelo malo jedla...in to samo zdravo in ko sem začela normalno jest (ter nehala telovadit), sem pridobila počasi nazaj.  drugače pa res drži rek ... manj žri in več telovadi.

Glede volje in ponovnega prenajedanja ... trenutno ko se spozabim oz ko se "izgubim" s prave poti zdravega življenja oz. se malce zmedem oz. pozabim ... se kmalu nabijem z voljo s tem ko malce pogledam reality show o hujšanju http://en.wikipedia.org/wiki/The_Biggest_Loser. moj predragi mi dol pobere avstralsko verzijo http://www.thebiggestloser.com.au/home.htm ... in tu res vidiš kaj naredi telovadba (res cel dan) in zelo zdravo hranjenje. res ni za navadne smrtnike (saj več mesecev ne moremo pustit službe), vendar vidiš da se da ... pa še npr. čeprav so res težki se jim s pomočjo telovadbe koža ne povesi. Zato punce ... res moramo telovadit ... trebušnjake, itd. sama telovadim nekje 3 x na teden in se mi zdi, da čeprav sem zgubila le 4 kg, sem precej bolj gibčna.


imam pa vprašanje za vas ... kaj menite o raznih kremah proti celulitu npr. aktivna krema za vitkost (http://www.lekarnar.com/izdelki/g-nega-telesa-aktivna-nocna-krema-za-vitkost). pred leti sem si nekaj časa mazala kočljive dele telesa (noge, trebuh, itd) z nekimi algami in sem imela potem res bolj prožno kožo (verjetno odvajanje vode). vem, da že navadna krema pomaga, da koža ostane bolj prožna, ampak ... katero uporabljate ve?

clock-img

10.03.2010, 08:05

clock-img

sasha22

pencil-img

17

Jaz uporabljam kar dm-ovo, ki stane manj kot 4€ pa se mi zdi da je malo učinka. Vendar tudi popijem dosti vode in telovadim. Ah, če ne drugega ti naredi ful mehko kožouser posted image
Ne rata pa mi spravit 5 obrokov v dan.
Če delam dopoldne jem približno takole:
- zajtrk: kosmiči (okoli 7ih)
- malica: sadje ali žitna ploščica(okoli 10-11ih)
- potem bi morala imeti kosilo, ampak ponavadi pojem jogurt (okoli 13ih) in komaj zdržim do doma, ker mi že tako kruli
- kosilo (okoli 17ih)
- večerja: je ni, ker do 18ih še nisem lačna
Če delam popoldne pa:
- zajtrk: pz toast in kakšen namaz (okoli 8ih)
- zgodnje kosilo (okoli pol 12ih)
- malica: jogurt ali sadje (okoli 15ih)
- večerja: jogurt ali sadje+lešniki (ob 18ih)
Ko delam popoldne se mi tako lepo vse sezide, nikoli nisem lačna. Ko pa delam dopoldne pa komaj čakam, da pridem domov. V službi nimam možnosti malice, največkrat grem na kavo ali samo na zrak in sploh ne vem kako naj se zorganiziram. Bom vesela pomočiuser posted image

_____________________________

Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end yet.

clock-img

10.03.2010, 16:13

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

jenii: sama kita te je! Bravouser posted image

*lejla*: hvala za lepe besede. Pri men je vse v vodo padl, ko sem zbolela. Ta prehlad se mi vleče v nedogled. Migat ne morem k sem čist hin in komi diham. Sam čakam, da se pocajtam, ampak na hrano bi pa loh pazila, pa mi nikakor ne gre grrrrr.

matejchy: jst tud čakam na tople dneve... Sva že 2!

tinaaja: super ideja tole z jagodami. Jaz pripišem zraven še surov korenček in ga zvečer grickam, ko je kriza!

kenka: ths za linke, mogoče bo pa pr men tud to palilo. Glede celulitnih krem je moje mnenje takšno: sicer ti res kao mal nategnejo kožo, ampak ko se nehaš mazat, gre vse nazaj. Tko da škoda keša. Sj tud če shujšaš se celulit manj vidi...

sasha22: probi met vedno toplo kosilo okoli 12-13ure, pa pol laži zdržiš zvečer...če se da seveda

Zdej grem pa tiste linke od kenke počekirat...

clock-img

11.03.2010, 13:36

clock-img

neika

pencil-img

270

pozdravljene, jaz vas sicer spremljam že od začetka, ter berem vaše komentarje, pa se nekak nisem spravila zraven. Sem pri tamičkenih - 160 cm, imam pa "prekletih" 75 kg, ki sem si jih nabrala po prometni nesreči pred kar nekaj leti (takrat 55 kg), in si jih ne zmorem oklestiti. Kake par kg ja, potem pa spet jovo na novo. Se mi zdi, da edino, kar pomaga, je kako visokobeljakovinsko prehranjevanje, nikakor pa ne jesti 5 na dan, vsaj kar se mene tiče.

no, če me date v tabe, mi bo to motivacija za naprej. LP

clock-img

11.03.2010, 19:27

clock-img

kenka

pencil-img

198

neika, pozdravljena med nas.

tudi pri raznih beljakovinskih dietah je fajn, da se je 5x na dan. to ne pomeni, da se vseh 5x naješ al pa da ješ kmalu kosilo. ampak neki sledečga:

Zajtrk: polnozrnat kruh + npr. sir (lahko tudi kaj drugega, puranja salama, itd.)
Malica: 1 adje
kosilo (primer): puranji zrezek na žaru, zelenjava na žaru al pa dušena al pa sledla solate in malo OH (npr. malo riža)
pop. malica: 1,6 %mm (ali manj) jogurt
Večerja: solata + meso oz. beljakovine

fajn je, da se je na 3 ure, saj potem cel čas telo dela. in pa zvečer, da se ne je OH in sadja, temveč zelenjavo in beljakovine. za zajtrk pa OH.

lp,

clock-img

11.03.2010, 19:29

clock-img

kenka

pencil-img

198

ups, črka je zmanjkala pri malici: 1 sadje (en sadež - jabolko, itd.)

lp

clock-img

11.03.2010, 21:23

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Jaz sem pozabila - napišie pri meni - 2 kg, je pokazalo 63...
Posta se večinoma držim, zavestno sem si pa zadnje dni privoščila: tortico na RDju, pa nekaj koščkov čololade - PMS in MSuser posted image , pa sme vedela, da če ne požrem takoj, bom čez pol ure požrla 3 x toliko...

clock-img

13.03.2010, 21:01

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo!

Najprej,upam,da me sprejmete med sabo.Danes,13.3.2010 sem se po več mesecih grdega ravnanja s sabo odločila,da je to,to in da začnem hujšat.

Sicer hujšanje je meni še kako znano,pravila poznam,vaša napisana vzamem za svoja.Velikokrat sem hujšala,oz. ohranjala težo.Tako nekako okoli 60 kil je moja normalna teža na 165 cm.In teža mi je nihala,malo gor,malo dol.Po treh porodih sem uspela na to in pod to težo priti.Lani oktobra pa je nekaj v meni zaštekalo,nekaj nenormalnega...Basala sem se,dan za dnem,rit se mi je večala,trebuh,joške,lezla sem narazen.Se vsak dan zavedala,da se baše,da se redim,a klika v glavi nehaj že ,ni bilo od nikoder.Vsak večer v postelji sem si želela,da jutri res začnem,a zjutraj po tri kose kruha z maslom in medom,nadaljevala,kot pujs.Zvečer do pol 12 za računalnikom,skrivaj,da me mož ni videl vlekla škatle keksov,čokolade.Bolano res od mene.Še včeraj zvečer sem kekse jedla in se spraševala,kaj to delam s sabo.Nek moment mi je prišel,da so mi keksi ogabni ratali.

In sem si rekla,če sedaj ne nehaš,ne boš nikoliuser posted image In je prišel klik v glavo,taki,kot ponavadi,ko sem se odločila.
Da vam povem,da sem se v 6. mesecih zredila za 9!!! kiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eh,mene je kar kap,ko sem se maloprej zvagala.Kar verjet nisem mogla,da imam celih 72 kil,septembra pa sem jih imela 63.

In sedaj sem res z vami,hočem spet zgledat normalno in bom to dosegla.
-ne bom več za otroki hrane jedla,jo dam raje mačkam
-ne bom več žrla keksov,čokolade,sendvičev,brezglavo in v nenormalnih količinah
-spila vsaj 2 litra vode na dan
-omejila belo moko in izdelke iz nje
-za zajtrk sadje in kava
-trebušnjake in počepe bom delala(ostalega gibanja zunaj je dovolj;na kmetiji in z tremi otroki)
-po 19. uri striktno nič hrane(sem šla na 19. uro,mi bolj paše,če ne velja,se vam prilagodim,povejte)
-vsak dan sveže sadje,zelenjava,joguti


To bi bilo to,upam,da pridem na seznam.
Dajte mi napisat,a se je kateri kaj podobnega zgodilo že?Ker toliko časa se prenažirat,joj,pa to je bolezen v glavi,no?Sploh ne vem,kaj mi je bilo,da sem se tako naredila,pa tak fajn sem bila.In še bom.Vem to.

Aja,podatki,165 cm,72 kil,želim priti na 60 kil,torej moram izgubiti 12 kil.
Hvala,ker ste me braleuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

14.03.2010, 20:33

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: valči

Še včeraj zvečer sem kekse jedla in se spraševala,kaj to delam s sabo.



točno to user posted image , se mi zdi, da si povedala bistvo. Vsi jemljemo to nezdravo hrano kot nekaj, kar storiš zase, se pocrkljaš, si zaslužiš, v resnici si pa delamo medvedjo uslugo, saj nam take stvari le škodijo.


punce moje, meni je žal, a se poslavljam. Imam neke zadeve v življenju - nič slabega, ne se bat - ampak trenutno enostavno ne morem več sledit našim načelom, priznam, da jih že dober teden teptam user posted image . Še toliko se bom oglasila, da vam bom sporočila, zakaj sem se tako odločila (trenutno vam žal še ne morem), ravno toliko, da ne boste mislile, da sem ta hujši luzer user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

15.03.2010, 07:39

clock-img

coris

pencil-img

406

Ojla punce sm kr vesela in ponosna nase sicer nameravam shujšat počasi in za vedno ampak sm tooook pridna da sem že v enem tednu dosegla fuuuul lepe rezultateuser posted image jupiiiiiiii

Evo danes sm se tehtala:
začetni: 63 kg
tedensko:4 kg
trenutni: 59 kg
želeni: 56 kg

user posted image coris

clock-img

15.03.2010, 08:28

clock-img

sasha22

pencil-img

17

Glede na vse grehe zaradi PMS in user posted image sem bila kar presenečena ko sem stopila na vago in je pokazala 72,3kg (se pravi 0,5kg dol)user posted image upam, da bom še pred aprilom videla 6ko na vagi, to bi blo superuser posted image


_____________________________

Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end yet.

clock-img

15.03.2010, 09:22

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Valči: Bravo za odločitev. Upam, da se je še držiš! Ja, mi je vse tvoje znano. Jaz sem žrla k pujs, takoj ko sem zvedela da sem noseča. Sem mela pač dobri izgovor za debelost. Sicer sem vedno po porodu nazaj shujšala, no pri zadnem - tretjem trenutno še hujšam. Ženske smo res ta prave.

Aja, a veste kakšne bi ble vse ženske, če ne bi blo moških? - VESELE IN DEBELEuser posted image

2ursae:user posted image user posted image user posted image  Pa glih ti si ena izmed ta-pridnih... Vse naj, naj v življenju!

coris: Ti si carica!


No, moja teža ostaja nespremenjena. Glede na to kolk sem žrla, še tak dobr. Tale bolezen mi je čist ritem spremenila.

clock-img

15.03.2010, 10:58

clock-img

jenii

pencil-img

128

ah ta hrana, k nebi tok rada jedla bi blo tud lažje shujšat.user posted image
edina razlika je da se vsaj z malo bolj zdravo hrano bašemuser posted image , pa migam zraven- slaba tolažba ampak bolš to kakor pol kg pomfrijauser posted image stanja kg ne morem povedat ker je nerealno k mi vaga štrajka, sem preveč na njej visela zadne mesece.user posted image user posted image
punce bravo za vse izgubljene kg tako naprej.
čao

clock-img

15.03.2010, 13:24

clock-img

austen

pencil-img

582

Ste me malo spodbudile user posted image
Jaz sem se nekaj časa striktno držala, pa nekaj malega je šlo dol...ne po kilah, sem pa čutila po hlačah....pol je prišel pa PMS .....pa je šlo vse v maloro.....
Ma zdej bom pa res začela......
Sicer mene še najbolj bremza pri "prenažiranju" to, da si beležim kaj pojem čez dan.....ampak čisto vse napišem.....

se pišemo,......

clock-img

15.03.2010, 14:01

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

Dan....

jst sem bla cel teden rpidna potem pa bikend in s enonstop neki je..... sicer posta še nisem prekršilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

shujšala sem v zadnjem tednu 0,7kg se pravi mi je tehnica pokazala danes 15,6 (v petek mi je kazala 15,3) sem si zadala da se za vikende ne bom več pustila skušnjavam ker se ne splača......
aja pa moj me mal zavaja z jabolki zvečer ampak tud to ni dober da ob 22 jem jabolka... tko, da tud to ne bom več počelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

denes sem jedla za zajtrk 2 polnozrnata toasta s namazanim sirom, za kosilo vegi segedin in polenta, za večerjo si bom pa najbrž prvoščla kako tuno in kos polnozrnatega toasta....

clock-img

15.03.2010, 16:51

clock-img

kenka

pencil-img

198

na hitro odgovor. 109,5 kg. ta teden 1 kg.

clock-img

15.03.2010, 20:33

clock-img

kenka

pencil-img

198

čau, sem prala ponovno malo Montiniaca in sem se spomnila/ugotovila, da par reči ima res pametnih oz. ki omogočajo dobro oz. zdravo življenje ... še posebno zvečer, da se kg ne nabirajo. mogoče bi bilo pametno zvečer res jest hrano z nizkim GI. kaj menite? sem gledala kg punc, ki hujšajo po montiju in ene res gredo v mesecu dol zavidanja vredno. sama vem, da montija ne ne bi mogla držat celo življenje in zato se ga tudi ne poslužujem, ampak ima pa rs nekaj pametnih načel. 
kaj menite? a si pogledate kaj soseden forum al naredimo še kakšen povzetek, ki bi bil uporaben še za katero od nas?

lp

clock-img

15.03.2010, 20:43

clock-img

sasha22

pencil-img

17

jaz jih berem in se približno probam držat tudi montija, čeprav mi ne gre kaj preveč. Ne da se mi toliko gledati na nizki GI, ker se potem ko grešim preveč sekiram in potem obupam.  tako pa sem si sedaj zadala svoj jedilnik in gre dol, sicer zelo počasi gre pa.
Držim se pa: nič bele moke, riža, testenin, čimmanj sladkorja, kruh samo dopoldan..mogoče še kaj pa se sedaj ne spomnim.
Zadnje dni sem nekaj zaprta, je katera že probala suhe slive namočene v vodo? kaj pomaga?

_____________________________

Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end yet.

clock-img

15.03.2010, 21:06

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej!

Kako smo?user posted image
Moja teža ta teden je 63 kg. Šlo dol sam 0,3 kg, sam ssem kar zadovoljna, saj sem delala majhne pregrehe čez vikend in še menstro sem dobila.

Najprej napišem, da se moramo več javljat, potem pa izginem. Moj izgovor/opravičilo je, da sem fasala eno grdo virozo in sem se držala stran od računalnika. Od sedaj naprej bom bolj pridnauser posted image , obljubim user posted image . Hvala vsem, ki ste mi namenile lepe besede.

Valči dobrodošla! itak, da lahko nehaš jest, kadar hočeš, me smo si določile zgolj okvirna pravila. Ti kar poslušaj sebe in svoje telo. Sej se nobena (po mojem mnenju) striktno ne drži pravil. Majhne pregrehe morajo bit. Sama si jih kar namerno privoščim. Jaz jem vse, tudi pizzo. Ampak pazim, da jem manj in če vem, da bom imela zelo kaloričen obrok, potem zmanjšam druge.

2 ursae
, ojoj, zašuščaš nas! Pogrešala te bom! Pridi še kdaj in se vsaj malo javi, kako si. Res mi je žal, ker odhajaš. Nočem se poslovit, raje pridi nazaj, ko boš lahko.user posted image Jaz bom zagotovo še dolgo tu, moja pot je še dolga.

Zdele grem za 15 minut na orbitrek. Ni veliko, ampak ker sem imela poškodovan gleženj bo to kar dovolj zaenkrat.

Lepo se imejte!user posted image

clock-img

15.03.2010, 21:32

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo,hujšarice!
Sem vesela,da sem z vami,ker sem se kar tako zrinila,pa vendar motivacija mi je,hujšat z vami,oz. z nekom,ki gre po isti poti.
Predvsem vesela sem zase.Za mojo odločitev,ki sem jo dolgo čakala.Taka sem bila,kot da iz zraka vidim sebe,kaj delam,vse sem se zavedala,da ni vredu,a nič naredila za izboljšanje le tega.

Sedaj,ko sem na tem,da sem začela,sem srečna.Zavedam se grižljajev,energijo mi dajejo zdrava živila,kruh jem le dopoldne in to ful malo.Na tešče jem sadje,ali jabolka,ali pomaranče,vmes kava,kosilo brez krompirja in v manjših količinah.
Vglavnem,ne pojem več vsega,kar vidim.In sedaj stvari nenormalno ostajajouser posted image user posted image Pudingi ostanejo,kosi kruha od otrok namazani,čokolada,pecivo...Joj,kanta sem bila,jaz sem res jedla vse povprek.Ena čokolada je šla v momentu,kar iskala sem.

To je preteklost in hočem spet bit taka,kot sem bila.In bom.
Zvečer pa pijem lepo čaj,ponavadi zeleni,pa gre.Predvsem se fino počutim,ko mi kruli po dolgem časuuser posted image Pa mere sem si danes napisala in vsak ponedeljek bo se merila in pisala.

Dela katera to?
-obseg zg. dela nog
-obseg trebuha,riti,bokov in prsi
So take cifre,joj,kot bi user posted image bila.

Aja,me zjutraj mož vpraša,koliko kil imam.Pa mu rečem,da mu bom povedala,ko jih par zgubim,me je prav sram.Ker jeseni sem bila še kar fajna.

Hvala,ker me berete,ste mi opora.
A jedeilnike pišete?
Čao


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem