cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

01.03.2010, 11:18

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

sem msila, da se bo na tej temi bolj bodrilo okol hrane in gibanja... se pa vse vrti okol te tabeleuser posted image user posted image user posted image user posted image kot, da pogovor teče samo v ponedeljek k je tehtanje.....



se strinjam user posted image , več bi morale pisat, kaj smo jedle, kako nam gre ...
no, preden me je položila viroza, sem šla eno turo gor na naš gradiček na hribčku. Fantastičen sprehod, gor 15 minut orng klanca, dol 7 minut, ves čas skozi gozdiček user posted image , luštna mini rekreacija, ravno prav, da lahko brez slabe vesti pustim otročke z možem, "čez 20 minut bom nazaj" se ne sliši veliko user posted image . Mi je pa prav hudo, k je tak lep sonček, mi pa bolni ...

post: še furam, mi ni težko, očitno le nisem tako odvisna od sladkorja, lahko lepo funkcioniram user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

01.03.2010, 12:56

clock-img

LERO

pencil-img

828

Prosim, da me katera da na seznam, ko bo sebe vpisovala. Hvala že v naprej.
Danes je pokazalo 86 kg, -2,4 kg. Skupaj je šlo dol 5 kg.

clock-img

01.03.2010, 14:10

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

jst sem tud šla s tamalim dons po dolgem času na en ornk sprehod sem še sosedo zahaklale in smo šli sme prišla domov čist mokra hodle sme uro in pol ampak to kr irnk tempouser posted image user posted image user posted image user posted image   tak, da sem se doma samo vsedla da sme tamalmu dala mlek pol pa kuj pod tuš ker je lilo iz meneuser posted image user posted image user posted image user posted image sem mičkano utrujena ampak se super počutim....

za koslio sem jedla riž kuhan na zelenjavni kocki in grah je bil zraven.... solate se mi ni dalo delat sem si kr en paradižnik zraven narezala in je bilo vse skupaj zelo okusno.....
meso mi sploh ne dela težav edino kaka čokoladica al pa sladoled bi se prilegu.... ampak čakam veliko noč se ne damuser posted image user posted image user posted image user posted image kupla sma si čokoladno fontano (to je kot fondi samo da je pač fontana) ampak sma rekla da si jo bomo za veliko noč privoščli namesto mastne kračeuser posted image user posted image user posted image
user posted image

danes grema potem gledat eno stanovanje upam, da bo to to in da ga bomo nabavli ker se mi cena dopade in tudi lokacija je pa 3 sobno in ima zraven še garažo.... upam da bodo 3 sobe dovolj za 4 člasno familijo, ki ima v planu še kakega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image večje stanovanje bi si zdej težko privoščlauser posted image

clock-img

01.03.2010, 14:45

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Marsy

Bravo punce, da ste si zadale dolgoročni cilj in da delate po pameti.
Jaz se lahko pohvalim, da sem svoj cilj že dosegla in ga tudi obdržala. Tako da nekaj izkušenj imam (tako slabih, kot dobrih).
Nočem se vpletati v vaše debate, ker ne sodelujem z vami, zato bom kratka:
odgovorite si na vprašanje: ALI JE TA NAČIN PREHRANJEVANJA, KOT GA IMAM V TEM TRENUTKU, PRIMEREN in ZDRAV ZA CELO ŽIVLJENJE in BOM S TEM LAHKO ŽIVEL-a ter bil-a zadovoljn-a?
Če je odgovor DA, ste na pravi poti. Če je pa odgovor NE, pa takoj prenehajte z dieto, ker bo jo-jo učinek.


Se pridružujem Marsy. Sama sem začela z zdravim načinom prehranjevanja zaradi zdravstvenih težav (hud akutni atopični dermatitis brez znanega vzroka, vzporedno kandida, hudo obremenjena jetra, ledvica, mehur, limfa in porušen imunski in hormonski sistem) na 1.11.2009 in se ga uspešno držim od tedaj. Ne pogrešam sladkorja, sladkarij, ne moke, krompirja in riža, pa tudi ne mlečnih izdelkov. Jem zato, da lahko živim in normalno funkcioniram, mi je pa vseeno, če se nasitim s solato. Se pa odlično počutim, hrana me ne zabije, nimam vetrov, me ne napihuje, imam super prebavo in lepo kožo. In ne grem več nazaj na star način prehranjevanja, ker sem spoznala, kaj sem vnašala v svoje telo. Sem pa odločno proti dietam, ker z njimi narediš več škode kot koristi, sploh ker moraš k hujšanju pristopiti s pravim načinom.



miapia... ma jaz te prav obcudujem.. jaz se kar ne uspem takole odlocit in furat, zmeri so me sami izgovori user posted image user posted image   Je res, da zdravstvena situacija pripomore k temu, al jaz bi raje, da me ne doleti zdravstven razlog.

tehtala sem bom jutri, danes ni bilo casa.

cez vikend smo super šetkali, do teka nisem prisla. V soboto sem bila cist svoh, me je po pol uri orbitreka pobralo, vceraj pa smo raje druzinsko prezivljali cas na zraku user posted image   Glede sportanja me na splosno ne skrbi, sploh ker prihaja poletje in bova z mojim skupaj lahko tekla, ko punci zapakirava v joggerja. ampak hrana pa ... sploh zdaj ko sem nazaj v sluzbi... kmal bo boljs, ker bom lahko delala od doma in bom bolj kontrolirala kdaj in kaj jem. user posted image  al cilj je, da se lepo ze zdaj nazaj drzim in odnesem cim vec sadja oz normlanih prigrizkov in obrokov. Predvsem pa nenaziranje zvecer.

in user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image

me pa caka zdaj za kosilo mesek iz juhe, zraven bom pa zelenjavo iz juhe user posted image  njama... Pol pa kaksno sadje in morda shake ali jogurt. Pol pa upam,da NIC, ceprav me caka delo pozno v noc user posted image  

Katjusa - drzim pesti za stanovanje.. mi smo trenutno tud 4 v eni spalnici, al se obeta ornk sprememba user posted image  in komaj cakam user posted image

Q - imate kaksne ideje za zdrave prigrizke??? pa da nasiti user posted image  in ne dvigne GIja.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.03.2010, 14:55

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Ker imam slabo izkušnjo na forumu o hujšanju ne pretiravam s pisanjem o papanju in gibanju, ker nima smisla drugim "vsiljevat" svoje poglede na svet hujšanja. Nekatere smo že dlje časa gor, pa vemo zakaj gre, druge pa, če vsa je volja, sprejmem tudi zgražanja, kaj čmo user posted image .
Evo:
Jedilnik:
Ob 5.30 popijem 3 dcl vode z limoninim sokom in 2 kapsuli fatburnerja.Potem naredim 45 min do 1 ure aerobnega treninga.
Z okoli 7. ure: polnozrnati rženi kosmiči(50g) z 2 dcl jogurta z 0,1 % maščobe
M(ob 10. uri):zeleni čaj, pomaranča ali pa 20 kom mandeljev ali pa lešnikov.
K(ob 13. uri): belo meso ali ribe (150 g) + zelenjava(200 g), ko imam popoldne aeroben trening (tek cca 1 h, najmanj 10 km) še 100 g kuhanih polnozrnatih testenin ali pa rjav riž (oni iz eko pridelave, ki je praktično črn-kalček v BTC-ju)
Pred treningom, 20 min prej pojem zopet 2 kapsuli fatburnerja.
Po treningu vzamem recovery drink in 3 kapsule MAP-a.
M(če ne bo popoldanskega treninga): nekaj lešnikov ali pa orehov.
V(okoli 19. ure): jajci (2 kom) ali  tuna (150 g v lastnem soku), solata-radič ali pa 1 paradižnik cca 70 g.
Popijem cca 2 litra vode in zelenega čaja, če je trening pa še kak liter več. po potrebi.
Imam 4 x tedensko aerobni trening od 45 do 60 min. Ko ni aerobnega treninga pa delam vaje za posamezne mišične skupine kar mi pač domači trenažer dovoljuje. Trebušnjake delam vsak 2 dan, naredim jih do 200 kom, ležim na navzdol nagnjeni klopi, da je težje. Vmes je dan počitka za trebušne mišice, itak pa jih napenjam ob drugih vajah. Če imam čas, še malo joge.
Vse skupaj pride v poštev ali zgodaj zjutraj, popoldne le izjemoma, če imam varstvo, drugače pa po 21. uri zvečer. Včasih celo ob 23. uri vendar to ni OK, ker potem premalo spim, premalo spanja pa je sovražnik izgubljanja maščobe.

Sem vključena še pri Montiju, v bistvu se ob dnevih polnenja, takrat, ko pokurim vse glikogenske zaloge, pojem tudi običajno hrano v maniri Montija, mislim pa, da ko končam dieto, ostal mi je še kilogram, bom upoštevala nekatera pravila. Včeraj npr. polnozrnato pico z zelenjavo, ker sem pretekla 16 km.

Lero, če te ne bo danes nobena vpisala, bom jutri probala jaz podatke zbrat in te seveda vpišem. Če me ne bo kdo prehitel in če bom v službi utegnila, ker imamo kar natrpano, ju3 pa bo že bolje user posted image .

clock-img

01.03.2010, 15:29

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

mala ajda ti si pa zelo pridna kapo doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.03.2010, 15:58

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

mala_ajda, vauuuu user posted image user posted image user posted image . Koliko časa pa že imaš tak življenjski stil? Si ne predstavljam, da moraš shujšat, pri taki disciplini in zagnanosti gredo najbrž kg hitro dol.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

01.03.2010, 17:10

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Mala ajda... uff jaz si tud zelim spet zjutraj sportat.. zal se ta miceni dve s tem ne strinjata + se poskusam naredit kaj za sluzbo med 5 in 6, da not prinesem kaksen manjko od bolniske ali podobnega.
Ja je pa najtezje tele zadnje kg dol dat.. itak si ti sama misica user posted image  pri tebi se gre zdaj verjetno bolj za definicijo kot za hujsanje.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.03.2010, 17:44

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

A danes smo se tehtale?user posted image   Pozabila, pa tudi sicer mi tehtnica nagaja, moram baterije zamenjat....
Post še drži, do zdaj sem imela 3  mini preglrehe - ker mi je mali dobesednio stlačil bananico v usta, pa včeraj zvečer sem sfrezala 3 čokoladne bobnone, prej sem 62 minut kolesarila sobno koli in pokurila 390 kcal... (tako da sem si privoščila, kot nagrado, a to mora biti izjema....)

clock-img

01.03.2010, 20:53

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Mala Ajda, svaka ti čast, jaz tega ne bi zdržala. Pa še naš življenski ritem mi tega ne bi dopuščal, pa moja nediscipliniranost tudi ne user posted image Tebi pa res, kapo dol user posted image

Huanita, aha, zdej pa vem zakaj nisi šla na srečanje celjskih čvek, ker bi tam sigurno grešila user posted image user posted image

Kaj sem jaz danes pojedla ( he, he, nisem sladkarij, sem zdržalauser posted image ) ampak zjutraj kava z mlekom, potem za zajtrk kakav in 3 kose kruha s sirnim namazom in pol buhtla, ki je ostal arsenu ( a je to sladkarijauser posted image ), pa kakav..Za kosilo smo danes imeli pizzo, z rukolo in sirom, njemi...H,. pol pa nisem nič več jedla, lačna pa tudi nisem....Vmes sem pojedla še eno jabolko ( sedaj ko razmišljam se mi zdi da full premalo sadja pojem). Spijem full vode, kakšne 3l na dan.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

02.03.2010, 07:15

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Evo, stehtana - 66,6.. Presenetljivo malo glede na zretje, al verjetno gre kak kg na racun izgube misicne mase, ker je bilo bolj malo sportanja user posted image Danes imam ogledano eno aerobiko v blizini - bodyburn. Mi sede, erk placujes na obisk in se mi zdi ugodno - 5€. Ce bo vse po sreci, grem.

Danes je v planu dopoldne sadje, za kosilo juha z  meskom, itak casa ne bo, ker moram delat za sluzbo  in se cuvat malo, ki je na bolniski user posted image  




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

02.03.2010, 08:08

clock-img

miapia

pencil-img

1748


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Kaj sem jaz danes pojedla ( he, he, nisem sladkarij, sem zdržalauser posted image ) ampak zjutraj kava z mlekom, potem za zajtrk kakav in 3 kose kruha s sirnim namazom in pol buhtla, ki je ostal arsenu ( a je to sladkarijauser posted image ), pa kakav..Za kosilo smo danes imeli pizzo, z rukolo in sirom, njemi...H,. pol pa nisem nič več jedla, lačna pa tudi nisem....Vmes sem pojedla še eno jabolko ( sedaj ko razmišljam se mi zdi da full premalo sadja pojem). Spijem full vode, kakšne 3l na dan.


Uff, upam da ne ješ tako vsak dan? Si pa pravilno ugotovila, veliko premalo predvsem zelenjave, jabolko na dan pa je čisto ok. Pa tvoje pitje vode je super.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

02.03.2010, 08:53

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Že user posted image user posted image user posted image . Glede discipline, načeloma gre tako kot sem napisala. Kilogrami so v bistvu že pod 58, kile, ki jih pišem tukaj so ponedeljkove, v nedeljo imam ponavadi dan bolj na off, ko moram napolnit glikogen, ker se skuprim (več časa v nedeljo botruje daljšemu teku ali pa čemu drugemu). Tako, da mi kile poskočijo za kar 1,5 kg. med tednom priguram do 57,7, potem pa spet gor med vikendom. maščobe se upam, da topijo. Glede na to, da hujšam od konca oktobra 2009 (začetnih 66 kg) pa dosedaj, res nisem vzoprna. Tak jedilnik imam od začetka februarja, januarja sem se šla montija in sem se še malo poredila oz kg so nihali, da ni res. Glede na izkušnje pa mislim, da se po "dieti" ne bom poredila, ker so mi kilogrami stali kar nekaj let, pa se mi je zdelo neumno, da ne izgubim onih šlaufkov okoli pasu.

Drugače pa npr. včeraj je šlo vse po načrtu, celo tekla podnevi, je bilo prav fajn opazovati kako se hosta spreminja. Po ribji večerjici(rdeča postrv in nekaj brokolija ter radiča) so prišli obiski. Prijazna gostja je prinesla svoje pregovorno dobre slaščice (višek nedeljskega godu) in Hb moj dragi popapal skora vse. Tisto kar ni bilo skoraj, pa jaz. Toliko o disciplini. Ob 22. uri sem maznula po moje energijsko bombo, ker zjutraj niti najmanj nisem bila lačna, ker ponavadi sem. Tako kakor pravi Ursa, "lačna kot žvau".
Kaj pa ostale jeste tekom dneva?

clock-img

02.03.2010, 12:18

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

jst jem danes zjutraj navadni jogurt in 2 polnozrnata popečena toasta...(od kar jem ta kruh imam ful urejeno prebavo) potem sem pojedla en kivi (kaki 2 uri po zajtrku) za kosilo imam zelje in fižol.... vmes bom kako pomarančo.... zvečer pa verjetno al spet kak jogurt+ toast al pa če bo zelje in fižol ostal bom to.... lačna nisem, če sem si vzamem pomarančo ali kivi..... vmes veliko pijem, sladkarij se mi sploh ne lušta meseka tud ne tak da se super počutim....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 2.3.2010 12:19:26 >

clock-img

02.03.2010, 12:47

clock-img

miška17

pencil-img

1195


 
ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:     trenutni:





skuštrana    - 0,5kg         -  4,0kg          68,0kg     60 kg        64,0kg  konec hujšanja

Mala_Ajda  - 0,5kg          - 2,1kg          61,1kg     58 kg        59,0kg
miška17      -1,2kg          - 2,8kg          94,1kg     81 kg        91,3kg
2ursae        - 1,6kg          - 3,7kg          70,0kg     63 kg        66,3kg
Katjusa       - 2,3kg          - 5,3kg          123kg      85 kg        117,7kg
aki               - 0,5kg          - 2,0kg          57,0kg     53 kg        55,0kg
matejchy     -0,1kg           - 0,8kg          75,5kg     70 kg        74,7kg
LERO           -2,4kg           - 5kg             91,0kg     72kg         86,0kg
Rožica I       - 0,8kg          -2,0kg           79,9kg     63 kg        77,9kg
tojeto1         +0,5kg         - 2,5kg          69,0kg     63 kg        66,5kg
tinaaja         -0,4kg           -1,3kg           67,2kg     62kg         66,6kg
HuAnita        ???kg             0,0kg           65,0kg     58kg         65,0kg
miapia            ???????

Skupaj smo šle dol: 30,6kg .

Niso javile ta teden:
karmy85      ???kg            -1,3kg          73,5kg     60kg         72,2kg
Evica22        ???kg           - 2,5kg          70,0kg     65kg         67,5kg
*lejla*        - 0,1kg           - 2,1kg          67,5kg     55kg         65,4kg
živka           - 0,0kg           - 2,0kg          82,0kg     70 kg        80,0kg
anajmad      - 0,0kg          - 1,8kg           88,0kg    75 kg         86,2kg
Petka09      - 0,0kg           - 1,8kg          66,0kg     59 kg        64,2kg
nena            - 0,7kg           - 0,7kg          71,6kg     60 kg        70,9kg
jenii             - 0,0kg           - 0,0kg          67,3kg     60 kg        67,3kg
kristinaj       - 0,0kg           - 0,0kg         
nebo             - 0,0kg           - 0,0kg     
zoja10         - 0,0kg           - 0,0kg          90,0kg     75 kg        90,0kg
orka             - 2,0kg           - 3,0kg          84,0kg     65 kg        81,0kg
ona               - 1,0kg          - 1,0kg          73,0kg      68 kg       72,0kg
Abbey          + 0,4kg          - 0,5kg          89,5kg      60 kg       89,0kg
halgato         - 0,0kg          - 0,0kg          64,4kg      57 kg       64,4kg 
majch           - 0,0kg          - 0,0kg          70,0kg      60 kg       70,0kg
austen          - 0,0kg          - 0,0kg          93,0kg                      93,0kg
jancyika       - 0,0kg          - 0,0kg          112,6kg    90 kg       112,6kg

Naslednje tehtanje: ponedeljek, 8.3.2010


NALOGE:
  • obroki so vsaj za 30% manjši
  • vsaj 2x na teden po 30 min aerobne vadbe
  • po 18 uri ne jemo nič
  • vsak dan spijem vsaj 2 litra vode (ali nesladkanega čaja)
  • vsaj 2x na teden naredim 20 trebušnih

Tabela je narejena.

clock-img

02.03.2010, 13:23

clock-img

aki

pencil-img

38

Miska17, hvala za tabelo! user posted image user posted image user posted image


clock-img

02.03.2010, 14:59

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jaz zjutraj pojem kakšen kruhek, smotano je, ker nimam nobene trgovince v bližini službe, da bi mimi grede skočila po frišen kruh, in čaj, potem okoli 10h pojem jabolko pa morda kakšen brazilski orešček, za kosilo jem kar skuhajo v menzi (se pa da s kuharjem vse zment, da malo pokombiniraš med različnimi jedilniki, tko da ponavadi OH prilogo zamnejam za extra solato), potem pa še doma eno stvar, največkrat kakav in kruhek ali pa gres ... trenutno jem kompot, mnjam, bi pasal še kkšen piškot zraven, ampak post je post user posted image . Če sem pa utrujena, še kaj dodam, za pretirano mučeništvo mi ni.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

02.03.2010, 20:14

clock-img

kenka

pencil-img

198

Čau, sem pozabla včeri pisat ... včeri sem imela 110,5 kg (začetna teža 114,5 kg  in željena 88 kg (najprej 99 kg)), tako da sem šla dol -1,5 kg.

pač tudi kot sama težko kategornica sem se odločila počasi hujšat, saj sem zadnjih 10 letih 3 x shujšala do moje željene teže in v roku 2 let prilezna nazaj pa dodala še kakšne kilo, ki pa je še bolj trdovraten. navadno sem shujšala z ekstremno telovadbo (na začetku 3x na teden po 1,5h) potem tudi do 5x na teden in odrekanju nezdravi hrani (resnično nič sladkega, slanega). je pa tako, da če bi se pazila in držala vsaj eneo leto težo na istem verjetno kile ne bi šle gor, ampak kaj ko me je premamil dober kruh, čokolada, piškoti itd. Prav zaradi tega zadnjih par let nisem želela hujšati in sem se sedaj odločila za zdravo življenje, več gibanja in nič v resnici drastičnega. ne da se mi več it jo-jo efektov. in zato se stinjam z nekaterimi predhodnimi posti ... to ni pač hujšanje ampak mora postat način življenja in upam, da ga bom tokrat sšprejela takega.

se res poskušam zadržat da je jem slaščic, če pa že pojem ... pojem npr. polnozrnat mafin s suhim sadjem brez sladkorja.

drugače res si dobra Mala_Ajda da tako zgodaj zjutraj vsaneš in začneš telovadit, telo res največ pokuri. te ful cenim.

sama navadno telovadim nekje po službi, ko pelje predragi otroka ven na sprehod in takrat telovadim nekje 0,5h in naredim do 200 trebušnjakov.

drugače se pa držim 5-6 obrokov, čim manj ali nič ogljikovih hidratov zvečer  (se res kar prilepijo) in na tešče jabolčni kis za prebavo. upma, da bo šlo tudi do naslednjega tehtanja tako lepo dol.

Katjusa: drzim pesti, da si uredite stanovanjce

lp

clock-img

03.03.2010, 16:34

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej dekleta!

Zaradi pokvarjene tehtnice so moji rezultati šele danes.
Izgubila sem 1 kg. Imam 64,5 kg. Gre počas, počas dol. Tak stil prehranjevanja mi ustreza in  bi lahko tako živela. Telovadim ne, ker imam poškodovan gleženj in sem na počivanju še nasleden teden. Vesela sem da gre dol, a se mi zdi tistih 55 kg neverjetno daleč. Ne moram hujšat, da bi stradala ali brez malih pregreh. Vendar mi tak stil ustreza, le prepočasen mi je. Bom vztrajala!
Sladkarij se nisem dotaknila že od 12. februarja in jih sploh ne pogrešam. Moj problem je fast food, Pizza, sir, testenine... o bog, kako si jih želim!
Včasih sem žalostna, kar ne morem verjet, da sem lahko v enem letu pridobila 12 kguser posted image . Prepričana sem bila, da se tako ne bom nikoli zapustila. In sedaj mi nobene hlače več ne grejo na rit. Nosila sem 3 hlače, izmenjavajoče in v nedeljo so se mi ene razparale zaradi drgnjenja med stegi ko hodim. Še 6 kg in bom zapela še kakšne hlačeuser posted image

Mala Ajda bravo!user posted image Neverjetna si. Sama ne zmorem, se ne prepričam.
Punce vztrajajte, prosim pišite in mi s tem dajejte moč in motivacijo!

clock-img

03.03.2010, 17:45

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

ženskice moje, jaz sem se danes user posted image ful najedla špagetov user posted image , ta belih user posted image ... tolk so bili dobri in takoooo dolgo časa jih že nisem, da se mi je zameglil um user posted image . Zdaj mi pa ležijo v želodčku, napihnjena sem kot user posted image , grize me vest in grizejo me špageti user posted image .

sam tolk, da ste na tekočem ... bo ju3 boljš, a ne.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

03.03.2010, 18:12

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

2ursae te čist razumem.
jst bi se jih tuduser posted image
dobr, da je ura že 6.
nič več hrane za nas....in rit nam bo hvaležna pa hlače tud...enkrat

clock-img

03.03.2010, 19:27

clock-img

sasha22

pencil-img

17

Vas berem že od začetka, sedaj pa sem se odločila da se vam pridružim še pri debatiuser posted image
Moja začetna teža je bila 74kguser posted image , trenutna je 72,8kg, želena pa 50kg ali vsaj 53kg
Iz prehrane sem izločila sladkor, belo moko, bel riž, sladkarije (ok, občasno se pregrešim), trudim se spit vsaj 2L vode na dan, po 18 ne jem, 2x na teden hodim na aerobiko, ta teden sem začela še s tekom in srčno upam, da bodo šli kg končno dol.

clock-img

03.03.2010, 23:22

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ženskice moje, jaz sem se danes user posted image ful najedla špagetov user posted image , ta belih user posted image ... tolk so bili dobri in takoooo dolgo časa jih že nisem, da se mi je zameglil um user posted image . Zdaj mi pa ležijo v želodčku, napihnjena sem kot user posted image , grize me vest in grizejo me špageti user posted image .

sam tolk, da ste na tekočem ... bo ju3 boljš, a ne.


user posted image user posted image user posted image user posted image na žalost se ljudje na napakah učimo.... ne vrečt puške v koruzo.... zdaj veš, da se ne splača in če ti je kaj ful dobrega si raje to rpivošči v 2 ali treh obrokih.... tko jst nardim in ni panike.....

naše stanovanje je vse bliže realnostiuser posted image user posted image user posted image

kenka sicer imam še dobrih 6 kg več k ti in imame kr podoben cilj jst sem rekla da pridm enkrat pod 100 pol se bom potrudla da pridem vsaj na 85user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bom dovolj zrela v glavi in bom uspela to lepo držat nekje na +-2kguser posted image user posted image user posted image user posted image imam ene hlače, ki sem jih kupla ko sem imela ravno nekje toliko kg pomoje sem jih 2 oblekla čuvam jih pa že nekje 6-7 let in nupam, da mi bodo nekoč spet prav......

clock-img

04.03.2010, 15:35

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Ko vas tkole berem mam kr slabo vest, k nč ne migam. Tale cukr mi je vse načrte pokvaril, pol pa tud migam bl mal, nč se ne javljam k me je sram napisat kolk enih čokoladic sem pojedla, ampak zdej gre pa zares!
Grem kr na orbitrek, da se vam bom pol loh kj pohvalila!

clock-img

04.03.2010, 19:32

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

me je sram napisat kolk enih čokoladic sem pojedla



no evo, bom solidarna s tabo in tudi jaz priznala priznala: ravno sem povečerjala puding user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem