cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

14.02.2010, 22:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.02.2010, 00:43

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

2ursae, kdaj se začne post? Pa 40 dni traja, če se ne motim? Pa če se odrečeš sladkemu, to pomeni sladkor, čokolade, bombmni, peciva - junk food pač, recimo med si pa lahko v čaj dam?
Se ti bom pridružila, upam da izdržim ker tole bo pa res preizkušnja zame user posted image user posted image




začetek je v sredo, takoj po pustu. Torej dva dni še lahko ješ krofe, pol pa konc. Pa traja mal več kot 40 dni, recmo 40 dni + 1 teden, do Velike noči. Ja, vse sladko gre, jaz si dovolim le sladkor v kavo (ok, zdaj itak dajem j. sirup), brez tega ne gre, pa npr če že jemo za zajtrk kakšen šmorn al pa palačinke z marmelado, tud pojem kakšno. To je pa to. Medu pa niti ne jemljem za sladkor, se mi zdi bolj zdrav za na kruh kot npr marmelada. Aja, pa Nutella je tud prepovedana. V bistvu pri sebi razčistiš, kakšnih okvirov se boš držala, tu gre v bistvu primarno za post za dušo (meni se mesu ni problem odpovedat, zato sem si izbrala post, ki je bolj prilagojen meni), opustitev razvade, ki ima poleg tega še fine stranske učinke na kilaži. Ja, huda preizkušnja, v tem je poanta. Pri meni je ta projekt prvenstveno verskega pomena.

Ti pa lahko že kar napovem, da bo tihle -2 kg do konca meseca težka user posted image ... edino če zdaj ful stisnem. Upam, da bo šlo, ORBITREK JE KONČNO PRIŠEL user posted image , ga pa še nisem sprobala. Ju3, upam, da bo kaj dobrega po tv.

nočko


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

15.02.2010, 07:01

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Krofov ne maram user posted image user posted image . Poleg vsega kar je ocvrto. Včeraj sem jih spekla za domače in so bili posledično povprečni. Sicer jih ni več, ampak lakota (po smučanju jedo kot termiti), je najboljši kuhar. Dobila še en recept za bolj rahle krofe, ker so bili moji preveč testeni-kompaktni. Kaj pa jaz vem, jaz, če bi, bi jih spekla v pečici, potem bi bili buhteljni user posted image . Marmelada jasno domača user posted image . Z manj sladkorja.
Omenjeni 40 dnevni post pri meni velja že nekaj mesecev user posted image , razen opcije, da ne jemo po 18. uri, ker včasih pridem domob ob takšni uri in pade kaka skuta in podobno pod zobke.
Kilogrami se topijo počasi, trenutno 59,2 kg, sem ravno na cik-cak polnjenju (ker sem imela več miganja čez vikend, sem včeraj pojedla nekaj več OH, da me potem ne bo zvilo in imela velike oči).
Ursa a sprobala še nisi orbitreka? Ja user posted image , jaz bi ziher že vse preštudirala, sem ob novih stvareh kot otroci ob novi igrački.

clock-img

15.02.2010, 07:29

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

dve dekci dol ... no, saj več si itak nisem zaslužila, šmrc. Čeprav se glih ne morem it: 'dekco na dekco 10 kil' user posted image , saj je hujšanje na dolgi rok, ampak boste vse že fertik, jaz bom pa še kar gurala ... solo.

Kaj je s to tabelo, babe? Uporabljamo jo le še redke, je spoloh še smiselna? Šefica (alias tojeto) kak se bomo organizirale? Bomo še furale tabelo?


ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:     trenutni:





skuštrana    - 1,0kg         - 3,0kg          68,0kg     60 kg        65,0kg
Evica22       - 0,3kg         - 2,5kg          70,0kg     65 kg        67,5kg
2ursae        - 0,2kg         - 1,7kg          70,0kg     63 kg        68,3kg
tojeto1        - 0,5kg         - 1,5kg          69,0kg     63 kg        67,5kg
Mala_Ajda  - 0,4kg          - 1,5kg          61,1kg     58 kg        59,6kg
aki               - 0,0kg         - 1,5kg          57,0kg     53 kg        55,5kg 
miška17      - 0,1kg         - 1,4kg          94,1kg     81 kg        92,7kg
karmy85     - 1,3kg         - 1,3kg          73,5kg     60 kg        72,2kg
orka            - 1,0kg          - 1,0kg          84,0kg     65 kg        83,0kg
matejchy    + 0,9kg          - 0,7kg         75,5kg     70 kg        74,8kg  
halgato       - 0,0kg          - 0,6kg          64,4kg     57 kg        63,8kg 
Rožica I       - 0,0kg         - 0,0kg            ?????        -15kg      ???

Skupaj smo šle dol: 18,0kg .

anajmad     - 0,0kg          - 1,8kg          88,0kg     75 kg        86,2kg
Petka09      - 0,0kg         - 1,8kg          66,0kg     59 kg        64,2kg
LERO          - 0,5kg          - 1,6kg          91,0kg     72 kg        89,4kg
HuAnita       - 0,0kg         - 0,0kg          65,0kg     58 kg        65,0kg 
ona             + 1,2kg         - 0,0kg          73,0kg     68 kg        73,0kg
halgato       - 0,3kg          - 0,3kg          64,4kg     57 kg        64,1kg
majch          - 0,0kg         - 0,0kg          70,0kg     60 kg         70,0kg
nena           - 0,7kg          - 0,7kg          71,6kg     60 kg        70,9kg
jenii            - 0,0kg         - 0,0kg           67,3kg     60 kg        67,3kg
kristinaj      - 0,0kg         - 0,0kg         
nebo            - 0,0kg         - 0,0kg     
Abbey         - 0,9kg          - 0,9kg          89,5kg     60 kg        88,6kg
austen        - 0,0kg          - 0,0kg          93,0kg                      93,0kg
zoja10        - 0,0kg         - 0,0kg           90,0kg     75 kg         90,0kg
živka           - 0,0kg          - 0,0kg          82,0kg     70 kg        82,0kg

Naslednje tehtanje: ponedeljek, 16.2.2010


NALOGE (nove so podčrtane):

  • obroki so vsaj za 30% manjši
  • vsaj 2x na teden po 30 min aerobne vadbe
  • po 18 uri ne jemo nič
  • vsak dan spijem vsaj 2 litra vode (ali nesladkanega čaja)
  • vsaj 2x na teden naredim 20 trebušnih
  • čim več sexat  (ampak to čist resno!!!)



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

15.02.2010, 07:42

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

ursae jeee za orbbitrek user posted image  no so se dobro izkazali tile iz te trgovine user posted image

kg so na 67,2 kar je v bistvu odlicno glede na sladke pozrtije zadnjih dveh tednov user posted image  tko da morda bi tudi jaz razmisljala o tem postu brez sladkega. skodilo mi ne bi,ker ce ne bi jedla sladkega bi imela ZIHER ze 5kg manj. je res to pri meni, da ko dam dol kg, da tam obstanjejo. jaz imam tud se 2 kg do prvega cilja.. joj bi bilo prelepo ce  bi bilo do konca feb :) no ce bi pridno sportala in ne jdla sladkega.. se bom z vama tehtala 1.3. ursae in skustrana user posted image

mala ajda - kaj je cik cak polnjenje?

welcome nove - the more the merrier - vec izgubljenih cm in kg user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

15.02.2010, 08:31

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

dobro jutro....
evo pa se vam še uradno pridružim moji začetni kilogrami (prosim brez smeha) 122,7 kg željeni tam nekje 85kguser posted image
upam, da mi rata možek se mi rpidruži v sredo, ko se začne post in sma se odločla da poskusma v prvi vrsti brez sladkarij in brez prigrizkov, če bo šlo pa še brez mesa za teh nekaj dni postauser posted image user posted image user posted image user posted image , če nama bo uspelo ne vem se bom pa potrudla vsaj kar se tiče sladkarijuser posted image user posted image user posted image user posted image
telovadim pa na sobnem kolesu vsak dan skušam kako minuto dlje zdražat tako, da včeraj sem bla že 20minuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.02.2010, 09:00

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Ursa a sprobala še nisi orbitreka? Ja user posted image , jaz bi ziher že vse preštudirala, sem ob novih stvareh kot otroci ob novi igrački.



se popolnoma strinjam, ampak ima RES dobre izgovore user posted image - prišel je v soboto, pa sem bila zvečer tako utrujena (ne vem zakaj user posted image ), da nisem mogla, včeraj sem šla pa zvečer z babami ven in tud nisem imela časa telovadit. Čez dan je pa tko: navdušenje nad novo pridobitvijo delita tudi moja2 sinova in če zlezem gor in začnem mal poganjat, se prilimata name kot muhice, brenčita okol v neposredni bližini in ju moram skoz gledat, kaj počenta. In valjda se ne da nič narest.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

15.02.2010, 09:04

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Podatki za tabelo : današnja teža 92,3 kg ( - 0,4 kg ).
                             

clock-img

15.02.2010, 09:43

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Čez dan je pa tko: navdušenje nad novo pridobitvijo delita tudi moja2 sinova in če zlezem gor in začnem mal poganjat, se prilimata name kot muhice, brenčita okol v neposredni bližini in ju moram skoz gledat, kaj počenta. In valjda se ne da nič narest.



Ja, takole je pri nasuser posted image Potem pa moraš gledat da ne koga v glavo udariš pa jaz to rajši ne prakticiram.

Moje kile: ma, nekje med 64 in 65, ampak kot sem že napisala nimam digitalne tehtnice in ne vem točno. Napišite mi 64,5 pa je.

2ursae, jaz sem tudi včeraj razmišljala, da bo malo težka ta, do konca februarja 2 kili dol..Pa še malo krajši je ta februaruser posted image user posted image Za post pa velja user posted image user posted image

Katjuša, ma, nobena se ti ne bo smejala, glavno da si se odločila da je potrebno nekaj spremenit. Bravo za pogumuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

15.02.2010, 10:52

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Evo mene... da se javim. No, glede tabele sem še vedno istega mnenja:
v torek dopoldne da tista k ma čas (vela tud zame) vse podatke skupaj, ne da jih vsaka daje v celo tabelo le za sebe. Torej men se zdi tabela smiselna, da mal vidimo pr čem smo in da se mal primerjamo z ostalimi.

moji podatki danes: 67,0 kg. včeri k je bla luna sem se držala tekočine. No, kosilo sem vseeno pojedla, ampak pol manj k ponavadi. Tko, da je to verjetno rezultat praznega črevesjauser posted image

Drgač je pa moj orbitrek spet v akciji. Ga gonim k norauser posted image . Sem ful vesela, da spet orng migam.

Se tipkamo...

clock-img

15.02.2010, 10:53

clock-img

jancyika

pencil-img

23

jutro...
no js mam pri višini 179 cm 112,6 kg kar je absolutno prevečuser posted image Moj prvi cilj je doseči 90 kg, drugi pa 85 ali pa še boljše 80user posted image
Tehtala se bom pa čez pet dni ko bo točno 14 dni od začetka. upam da bo kaj spremembe.user posted image

clock-img

15.02.2010, 11:17

clock-img

orka

pencil-img

912

helow,moje sotrpinke

samo na hitro ,da vam sporočim napredek,so počitnice in imam dva mladiča doma,tretji hodi v vrtec pa sem okupirana,imam pa danes 81kg,torej -2kg user posted image user posted image jaz.
Se mi prav nasmiha,saj se že dolgo nisem tako disciplinirala pri hrani in seveda motivacijo dobivam tudi pri vas,čeprav se nekatere kar grešite,pa saj zato pa so pravila...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

clock-img

15.02.2010, 11:20

clock-img

orka

pencil-img

912


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Orka, s kje pa si?



Lj.-Bežigrad

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

clock-img

15.02.2010, 13:44

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Hej deklteta!user posted image

Moje prvo skupno tehtanje je pokazalo 65,5 kg. Ta teden sem zgubila 0,8 kg, skupno 2 kg.
Sem vesela, počasi se številke premikajo.user posted image

Tudi sama sem se odločila za 40 dnevni post. Odrekam se sladkarijam. Kadar mi zadišijo, popijem kozarec vode. Tako bom končno popila dovolj vodeuser posted image

clock-img

15.02.2010, 19:33

clock-img

halgato

pencil-img

49

Hojla!
Sej mi je kar nerodno, ampak zakaj bi skrivala, lažem samo sama sebiuser posted image . Torej, po vseh pustnih sobotah in nedeljah, je šel ves moj trud v ničuser posted image . Sem spet na začetni kilaži user posted image in sicer 64,4kg.
Ne bom čakala še na konec pusta, ampak začnem že jutri z mini postom. Nič sladkega in raznih prigrizkov. Umik sladkega iz mojega jedilnika - se bojim abstinenčne krizeuser posted image .
Ni kaj, punce, novim zmagam naproti!!!

clock-img

15.02.2010, 21:38

clock-img

LERO

pencil-img

828

Brrr.... Okrog mene se spet bašejo s krofi. Mi je kar slabo, ko jih gledam, pa ne zato, ker bi si jih želela, pa ne smem, ampak zato, ker to tudi ni zdravo.
Do zdaj sem zelo malo grešila, in sicer en krof in ena politanka v celem mesecu. Odločila sem se, da jutri pade še en krof, potem pa post.
Zjutraj se nisem imela možnosti tehtati, tako da je to okvirna številka. Pokazalo je 88,5 kg, to je 0,9 kg manj kot prejšni teden.

clock-img

16.02.2010, 10:31

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

men krofi iz ušes gledajo, sta sodelavki, ki se v službo pripeljeta iz CE, pripeljali trojanske krofe za vse ... pa to so ogromne krofetine, pa še takoj zjutraj sem ga zmazala.
Samo še danes!! Po mojem si bom šla danes kupit eno dobro slaščico, da se dostojno poslovim od sladkorja user posted image . kaj čem vzet? Kakšen Ferrero Rocher, mmmmm user posted image .

Itak bo zvečer ob Housu orbitrek pel user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

16.02.2010, 11:07

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

2ursae: ti si faca...orbitrek pel...pri men tud poje, da se cela hiša trese

Evo tabelica:

ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:     trenutni:




skuštrana    - 0,5kg         - 3,5kg          68,0kg     60 kg        64,5kg 
orka            - 2,0kg          - 3,0kg          84,0kg     65 kg        81,0kg
LERO          - 0,9kg          - 2,5kg          91,0kg     72 kg        88,5kg
tojeto1        - 0,5kg         - 2,0kg          69,0kg     63 kg        67,0kg
*lejla*       - 0,8kg          - 2,0kg          67,5kg      55 kg       65,5kg
živka           - 0,0kg         - 2,0kg          82,0kg     70 kg        80,0kg
Mala_Ajda  - 0,4kg          - 1,9kg          61,1kg     58 kg        59,2kg
miška17      - 0,4kg         - 1,8kg          94,1kg     81 kg       92,3kg
2ursae        - 0,2kg         - 1,7kg          70,0kg     63 kg        68,3kg
ona             - 1,0kg          - 1,0kg          73,0kg     68 kg        72,0kg
Abbey         + 0,4kg          - 0,5kg          89,5kg     60 kg        89,0kg
halgato       - 0,0kg          - 0,0kg          64,4kg     57 kg        64,4kg 
majch          - 0,0kg         - 0,0kg          70,0kg     60 kg         70,0kg
HuAnita       - 0,0kg         - 0,0kg          65,0kg     58 kg        65,0kg 
austen        - 0,0kg          - 0,0kg          93,0kg                      93,0kg
Katjusa       - 0,0kg          - 0,0kg          123kg     85 kg         123,0kg
tinaaja        - 0,0kg          - 0,0kg         67,2kg     62 kg       67,2kg
jancyika      - 0,0kg          - 0,0kg      112,6kg     90 kg       112,6kg
Skupaj smo šle dol: 21,9kguser posted image .

Niso javile ta teden:
Evica22       - 0,3kg         - 2,5kg          70,0kg     65 kg        67,5kg
aki               - 0,0kg         - 1,5kg          57,0kg     53 kg        55,5kg 
karmy85     - 1,3kg         - 1,3kg          73,5kg     60 kg        72,2kg
matejchy    + 0,9kg          - 0,7kg         75,5kg     70 kg        74,8kg  
Rožica I       - 0,0kg         - 0,0kg            ?????        -15kg      ???
anajmad     - 0,0kg          - 1,8kg          88,0kg     75 kg        86,2kg
Petka09      - 0,0kg         - 1,8kg          66,0kg     59 kg        64,2kg
nena           - 0,7kg          - 0,7kg          71,6kg     60 kg        70,9kg
jenii            - 0,0kg         - 0,0kg           67,3kg     60 kg        67,3kg
kristinaj      - 0,0kg         - 0,0kg         
nebo            - 0,0kg         - 0,0kg     
zoja10        - 0,0kg         - 0,0kg           90,0kg     75 kg         90,0kg

Naslednje tehtanje: ponedeljek, 22.2.2010


NALOGE:

  • obroki so vsaj za 30% manjši
  • vsaj 2x na teden po 30 min aerobne vadbe
  • po 18 uri ne jemo nič
  • vsak dan spijem vsaj 2 litra vode (ali nesladkanega čaja)
  • vsaj 2x na teden naredim 20 trebušnih

clock-img

16.02.2010, 13:08

clock-img

aki

pencil-img

38

Jaz se ta teden odpovedujem tehtanju za boljšo motivacijo - ziher sem šla spet gor user posted image . bomo vidli v ponedeljek, sem se danes trdno odločila, da se bom držala diete.
Kaj morem, če mam pa velik apetit... user posted image

clock-img

16.02.2010, 15:59

clock-img

orka

pencil-img

912


IZVIRNO SPOROČILO: aki


Kaj morem, če mam pa velik apetit... user posted image



tudi jaz imam ogromen apetit ampak samo takrat ko mi otroc po glavi skačejo...me 11 in 6 letnika grozno nervirata k so počitnice in sta doma in tako zdolgočasena da je kej pol pa mami kravžlata živčke in mene takrat vedno lakota napade,med tednom še gre in upam da se bom do pon lahko naprej zadrževala....ker današnji dan je bil pošasten kar se hrane tiče,mi je kar slabo ko pomislim kaj in koliko sem jedla v primerjavi z prejšnjima tednoma... pa še flancate sem pekla in seveda sem morala probat kaj je ratalo user posted image
zdej se pa sama seb smilim,ker sem napokana do grla in mi ni všeč user posted image

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

clock-img

17.02.2010, 08:27

clock-img

austen

pencil-img

582

IZVIRNO SPOROČILO: aki

Jaz se ta teden odpovedujem tehtanju za boljšo motivacijo - ziher sem šla spet gor user posted image . bomo vidli v ponedeljek, sem se danes trdno odločila, da se bom držala diete.
Kaj morem, če mam pa velik apetit... user posted image



Nimam časa pisat...zato se bom kar podpisala pod tole user posted image
@ aki ...sej ne zameriš .....user posted image

clock-img

17.02.2010, 09:01

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

jst sem uspela pust preživet brez krofauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
danes pa začenjamo s postom.... no vsaj mi2 z možekomuser posted image user posted image user posted image user posted image upam, da nama uspe.
za zajtrk sem pojedla kos kruha namazan s siromuser posted image user posted image user posted image user posted image za kosilo si bom nardila veliko skledo solate z malo krompirčka.....
trudim se pit dosti vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.02.2010, 10:18

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

Bravo Katjusa: to pa moraš res bit trmast da zdržiš brez krofauser posted image

No, tud midva z možekom sva se lotila posta. Pa ful skupaj migava. Otroke sva vpisala v tečaj plavanja, hkrati pa mi2 na sosednji progi plavava. ZAKON! Varstvo in rekreacija skupaj - ni lepšga.
Zvečer, ko pa otroci zaspijo pa orbitrek in vaje za moč. Pa si drug drugemu pomagava. No, saj on ni debel, sam sem mu rekla, da je mel včasih več mišicuser posted image , pa se je čist zasekiral. Tko da sva zdej drug druzmu v oporo.

clock-img

17.02.2010, 10:43

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Otroke sva vpisala v tečaj plavanja, hkrati pa mi2 na sosednji progi plavava. ZAKON! Varstvo in rekreacija skupaj - ni lepšga.



jaz sem ful iskala kak takšen aranžma, pa nisem nič našla. A si iz LJ? Kolk so pa stari tvoji otroci?


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

18.02.2010, 22:17

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

halooo user posted image
nas prečekiram vsaj parkrat na dan, pa nič novega. A so aktualne teme samo še bulmastifi pa Petra Majdič? user posted image Nič več hujšanje?

Kako vam gre? Kako post? Vem, da je šele drugi dan, ampak meni gre odlično user posted image . Danes sem neprizadeto opazovala moža, ki je meter stran od mene (torej na dosegu vilice) jedel torto, jaz pa sem ponižno srkala svojo kavico user posted image .

Nabavila sem si Fructalov Smoothie, iz 100% sadja, nič dodanega sladkorja, zveni super. Ju3 ga bom v službi posrebala za zajtrk, upam, da je dober. Če mi bo potegnilo, si bom kupila blender in si kar sama zmiksala sadje, ker en smoothie, ki stane cca 2 eur, na dan, je kar drag hec. kako bo v praxi izgledalo, da zjutraj v našem kaosu že mixam sadje, je pa druga user posted image .

napište kaj, no, kako stojijo stvari oz, še rajši, kako gredo dol user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem