cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok

  
clock-img

11.02.2010, 15:07

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

2ursae kaj pa
http://www.topshop.si/fitnes_eliptiki-936-4488-cs3.html?ils=30
http://www.enaa.com/oddelki/sport/dept.asp?dept_id=1431
malo pobrskaj še po netu jst sem zadnič kolo kupovala pa sem našla, da mi ga domov pripeljejo v 2 dneh.... imam sicer oboje ampak na orbitreku me ful koleno boli in ne morem tko da kolo mi je pa ful fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image

hvala za dobrodošlico:)

clock-img

11.02.2010, 16:13

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

ej, hvala za linke. OK, topshop je pač topshop, tam ne bom kupovala, un enaa pa izgleda prav fajn. Bom še mal pečekirala, danes bi se rada odločila katerega bom, da čim prej zaključim to sago user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.02.2010, 18:31

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Jaz sem tukaj kupila svojega http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id98.html

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

11.02.2010, 19:17

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

tinaaja, hvala, super link user posted image , mislim, da bom vzela enega od teh. Pridobili so me z: Danes naročim, jutri že vadim! user posted image user posted image
Katerega imaš ti?

sem imela pa v igri še:
http://www.hervis.si/index.cfm?CFID=1670540&CFTOKEN=31280609&fuseaction=Sportwelten.detail&hauptgruppe_id=507&gruppe_id=780&untergruppe_id=1126

http://www.intersport.si/static/cms/sites/intersport.si/media/ponudba/fitnes_0809/fitnes_0809_.pdf (stran 7)


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

11.02.2010, 21:30

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

no tole kolo-kolesa sem jst prej misla sma nisme se spomnla zato nisem strani našlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja hitrost je pri njih res tista k pritegne upam, da se tega držijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst sem bla dosn cel dan pridna in potem sem šla zdej zvečer na sosedin RD itak podrla vse kar sem cel dan delalauser posted image

upam, da se jutri en pozabim stehtatuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 21:47

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Jaz sem tukaj kupila svojega http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id98.html




Katerega si pa vzela? Saj si vzela sobno kolo?
Meni je še 139 eur kar veliko, sem gledala v Hoferju zanjič enega z enakimi funkcijami, pa je stal manj....?
Tisti za 400 eur pa ...user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:34

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

HuAnita, sem že velikokrat zasledila, da se je kakšna punca pritoževala, da ji orbitrek npr. škripa, ne teče lepo ... sem jih tudi jaz videla že po cca 100 eur, a si takega enostavno en upam vzet. Imela ga bom za dalj časa, tko da sem po začetnem šoku, ko sem prvič gledala cene, pri sebi razčistila, da sem do ene 300 eur kar pripravljena it. Recmo za 250 eur dobiš že kar solidno zadevco, 400 je pa itak popolnoma preveč.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

12.02.2010, 08:54

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Jaz sem vzela orbija, a ene 8 let nazaj user posted image  tko da ga itak ni vec v ponudbi. Je pa magnetni in je bil takrat en prvih, ki niso bili na jermen. Se spomnim, da je bil bozjastno drag, a so mi tudi svetovali, da naj dam raje malo vec kot pa da pol vse skripa, se zatika,..

jaooo vcar sem pojedla 3 krofe .. user posted image  na mal cokolade podlage.. danes sem pa energijsko cist fuc, smo imeli pestro noc- velik dretja, mal metelkove in za konec AB za usesa ta veliko user posted image  Po 3 dneh vrtca.. GGRRRR

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

12.02.2010, 09:32

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Orbitrek, mi2 imava Kettlerja, eno osnovno varianto, 3 leta nazaj je bil 60 tisoč tolarčkov, kupljen na akciji. In je čisto ok, ne škripa, ni prevelik, no, lep pa tudi neuser posted image

Jaz pa ravno jem zajtrk, budna sem pa že od 6 tih...Rana ura, zlata urauser posted image

Ta teden sem zelo pridna, vsak dan pol ure orbitrekauser posted image user posted image

A ve imate vse digitalno tehtnico? Jaz imam kar navdno številčno in moram res 1 kilo dol spravit da se na njej kaj vidiuser posted image


A ima katera leg magic? Jaz razmišljam o njem, ker imam malo več problemov z nogami - celulit pa to...


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 12.2.2010 9:37:51 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

12.02.2010, 10:09

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

skuštrana:leg magic je za mišice in ne ravno za hujšanje.
Če boš shujšala boš tudi celulit izgubila, torej cardio je zakon!

Men je pa ta sneg čist načrte za tek porušil. A kera zdej kj teče zunaj?

clock-img

12.02.2010, 10:23

clock-img

Anonimen

Se ena,ki se vam pridruzuje. En teden sem se drzala 14dnevne diete,potem je bila bolezen in se nisem vec sla....Zdaj se grem pa tole vasouser posted image . Crtala sem belo moko,vse zamenjala s polnozrnato....

Imama se 9kg za izgubit do moje popolne postave user posted image


< Sporočilo je popravil skamp -- 12.2.2010 10:26:07 >

clock-img

12.02.2010, 10:29

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

skuštrana:leg magic je za mišice in ne ravno za hujšanje.
Če boš shujšala boš tudi celulit izgubila, torej cardio je zakon!

Men je pa ta sneg čist načrte za tek porušil. A kera zdej kj teče zunaj?



Ja, vem...Ampak jaz niti ne rabim več tolk shujšat, ampak bolj oblikovat postavo. In leg magic bi bil verjetno super za to. Celulit pa s hujšanjem ne gre stran, preverjeno.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

12.02.2010, 11:59

clock-img

Anonimen

skustrana tukaj ena prodaja rabljenega
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=79801.0

No jaz sem si nabavila rabljenega zdaj moram pa ga zacet se uporabljat. Zelim,da bo rita malo bolj oblikovana.

clock-img

12.02.2010, 12:18

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Madonca je trajal, da se mi je ratal prijavit.user posted image user posted image

Ursa nikar ne hiti z nakupom, da ti ne bo žal. Saj bi bil enak rezultat, če se zapodiš v zasnežen hrib za hišouser posted image . Mal se hecam.
Mi imamo enega tacgale:
user posted image

INFINITI ST950 CROSS TRAINER - STATS AT A GLANCE

* Computer displays time, distance, speed, calories, heart rate plus more!
* Magnetic Resistance Elliptical Trainer - Super quiet and smooth
* Adjustable Depth Of Stride - For different heighted users
* Smooth Traction Provides Easy, Quiet Resistance
* Club Size Stroke - Has a real gym feel
* Dual Action Plus Stationary Handlebars
* 12 Programme Computer - huge variety of programs
* Includes 4 User Controlled Profiles - Your very own personalised program!
* Hand Pulse Sensors, Optional Heart Rate Accessory
* Oversize Tubular Construction
* Transportation Wheels - Move where needed
* Water Bottle With Holder - Keep your fluids up!

Ampak displej šteka, pa uporabika se ne da več naštimat, pa mičken škriplje, pa podaljšek rabi, da ga sploh lahko uštekaš, pa ... 
Po 5 letih uporabe to tako zgleda, na balkonu se valja še en stari orbitrek prek top šopa kupljen in je prava grozljivka. Sem ga želela podarit, pa morebitnim podarjencem ni potegnil. Pod mano prav ječi user posted image .

Se nikamor ne mudi, po pameti. Jaz bi šla v Intersport gledat, važno je, da zadevo sprobaš in ne gledaš samo slikic. Ju3 pa je sobota in si raje vzemi mal časa, če sem lahko mal prepametna.

clock-img

12.02.2010, 20:40

clock-img

orka

pencil-img

912

skuštrana,če boš kupila leg magic,ti ga prodam =40eur

jaz nisem tip telovadbe,predvsem ne take,pa sami se mi tud ne da ,bi že raje imela orbitrek....ampak počakam na wii pa bom vidla kako naprej,bom pa slej ko prej potrebovala eno napravico user posted image

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

clock-img

12.02.2010, 21:02

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

danes sem naročila tega

http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/orbitrek.jec.4205.jpg

upam na najboljš, tej trgovini kar zaupam, vem da je cenjena med kolesarji, je tud moj oče hodil tja kupovat. Upam, da čim prej začnem user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

12.02.2010, 21:42

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Orbitrek je zame preglomazen, imamo veliko dnevno, ampak mi je je škoda za tako veliko reč, drudje pa ni placa...
Bolj sem gledala sobna kolesa, ko sem mislila cene na linku - proteus ali kaj so.... Kaj priporočate, na kaj naj gledam...??

clock-img

13.02.2010, 09:10

clock-img

tojeto1

pencil-img

412

k je tolk teme z orbitrekom. Sem moža nahecala in mi ga je iz podstrešja prinesel dol. Ga glih zdej neki popravla (ker pedalo zaskakuje) in je čist živčen k se kao ne da!
Ma, tud če se ne da, bom pa vadila s pokvarjenim pedalom. Važn da bom migala ;-)

clock-img

13.02.2010, 10:44

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

evo, danes sem na strogi dijeti... samo krofi cel dan user posted image  moj je pozabu, da njegovih ni, mala je bolna, mi pa imamo 20 krofov user posted image  navali narod user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

14.02.2010, 13:27

clock-img

aki

pencil-img

38

jaz mam tud te dni strogo sieto s cukrom... user posted image Po moje bom ta teden kar preskočila tehtanje... se bojim da sem spet na začetku!!
No, glede na to, da je valentinovo bo pa mogoče zvečer dolg (po možnosti večkraten user posted image ) user posted image . Mogoče bodo šle pa kile dol...

Lep valentinov pozdrav vsem sotrpinkam user posted image

clock-img

14.02.2010, 14:34

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

hja, zgleda je tukaj zatisje zaradi slabe vesti - krofiiii v akciji user posted image


aki - super rekreacija se ti obeta.. upam, da pri nas tud user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

14.02.2010, 19:17

clock-img

*lejla*

pencil-img

22

Živjo!

A imate prostor še za eno?user posted image Rada bi se vam pridružila.
Z vami hujšam že 2 tedna, vsak dan redno berem in črpam motivacijo. Zdaj sem končno naredila naslednji korak in se pridružila forumu.

Sama moram izgubit veliko kilogramov in ker je to hujšanje na dolgi rok, me zelo zanima. Res rabim podporo in motivacijo.
Štartala semn iz 67,5 kg in v 2 tednih sem izgubila 1,2 kg. Jutri se zopet tehtam. Sej delam vse kar ve, se pridno držim pravil in včasih malo kiksnemuser posted image . Imam 2 cilja. Prvi je priti do 60 kg, kolikor jih je moje telo bilo dolgo navajeno.  in drugi cilj je, da pridem do 55 kg (do konca leta). Najpomembneje mi je, da izgubim kg, pridem na 60kg, do svojega rojstnega dneva, to je v začetku junija.

Lepo se imejte in uživajte!user posted image

clock-img

14.02.2010, 19:34

clock-img

LERO

pencil-img

828

Krofi ... Jaz se jim uspešno upiram, upam, da ta krofomanija čim prej mine.
Še vedno se držim pravil, tudi na tehtnici ne visim cele dni, ampak čakam na jutri. Parkrat na dan preberem motivacije v tej temi, pisati pa si mi ne da, ker sem čisto padla v šivanje otroških gobelinom. Me je čisto zasvojilo. No, so pa nastali trije izdelki, danes pa bo verjetno še četrti.

clock-img

14.02.2010, 21:48

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Lejla, wellcomeuser posted image

2ursae, kdaj se začne post? Pa 40 dni traja, če se ne motim? Pa če se odrečeš sladkemu, to pomeni sladkor, čokolade, bombmni, peciva - junk food pač, recimo med si pa lahko v čaj dam?
Se ti bom pridružila, upam da izdržim ker tole bo pa res preizkušnja zame user posted image user posted image

Orka, s kje pa si?

HuAnita, naš Orbitrek sploh ni glomazen, pa še M je tiste plastike dol pobral , zdej še manjši izgleda. Pa na kolesih je , ga lahko sama prestavim kam in skrijem user posted image

Jaz pa nisem niti enega krofa pojedla. Sem pridna, kajuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

14.02.2010, 22:13

clock-img

jancyika

pencil-img

23

dober večer...

js bi se tut pridružla če lahkouser posted image že kr nekaj časa vas berem pa se mi zdi to hujšanje najbolj primerno za mene.Vidim pa da je zadnje par dni ta tema kar malo zamrla.
no js sm z hujšanjem pričela pred osmimi dnevi in mislim da mi gre zaenkrat kar dobro. pijem ogromno tekočine, kavi z mlekom se nisem odpovedla, jem majhne količine, po šesti uri ne jem nič in pa na sprehod grem vsak dan za kakšno urco al dve...tehtala se bom pa vsakih 14 dni.Upam da mi bo to hujšanje uspelo saj imam res preveč kil. Kje ste pa kaj ostale punce, menda še ja niste obupaleuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem