cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

06.01.2010, 22:35

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jaz pa še zdaj v začetni fazi nič ne merim. Pojem količinsko kolikor mi paše...ciljem bolj na to ločevanje....količine se bodo pa po moje sčasoma same od sebe zmanjšale...

clock-img

06.01.2010, 22:36

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jaz sem ponavadi pojedla dva za kosilo, ma itak več ne bi mogla, pa enega za večerjo, ma ni panike za eno jajce, če si ga pojedla več.

Čeprav jaz mam raje meska in uno varjanto z cvetačo, korenčkom pa mozzarello, mmm.

Jajca sem jedla enkrat z špinačo in mi je blo škifo, enkrat pa z satarašom, to mi je pa dobro, ampak mi se zdi da se z mesom najbolj nasitim.


ja sej jst tud ne morm vsega pol pojest, beljak ful rada pustim, ga je preveč ;) drugač sem pa jajčke nardila sam zato, ker se mi je mudilo, drugič vrjemi da bojo zrezkiuser posted image

clock-img

06.01.2010, 22:38

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Jaz pa še zdaj v začetni fazi nič ne merim. Pojem količinsko kolikor mi paše...ciljem bolj na to ločevanje....količine se bodo pa po moje sčasoma same od sebe zmanjšale...


se strinjam, tud v knjigi tak piše...

clock-img

06.01.2010, 22:42

clock-img

4pikice

pencil-img

369

jest tud ne merim količine, po filingu, vedno žlico ali dve manj kot do sitega

_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 23:02

clock-img

majar.

pencil-img

257

ampak morm pa rečt, da neke lakote ni... samo lušte so, lušteuser posted image

clock-img

06.01.2010, 23:13

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Se mi še ne spi (sem ponočnjak in ne rabim veliko spanja 6-7h na dan cez glavo), ponavad bi kej ob tej pozni uri  zataknila, grem metin čajček skuhat, pomirja, pol pa ninanana.

nočko

_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 23:39

clock-img

Blacky*

pencil-img

2063

živjo punce,

jaz sem se tudi odločila, da se vam pridružim. Res vas je fino brat, kar zanos dobiš in skupaj nam bo uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi je pa blaža posredovala link, da sem vas lažje našla... hvala blaža user posted image

clock-img

06.01.2010, 23:45

clock-img

Blacky*

pencil-img

2063

IZVIRNO SPOROČILO: Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

pozdravljene.

Danes sem prehodila 5 km user posted image user posted image , pojedla košček tortice, čeprav bi raje kako juho.
A morem kljub tortici pojest košček čokolade?
Knjigice nisem našla v nobeni knjigarni, user posted image , sploh ne morem verjetuser posted image , tko da si jo zjutraj naročim preko neta.
Rabim kake fajn predloge, kaj bomo jedle jutri, ko je sadni dan.

Za montignaca sem tudi jaz slišala da je fajn, ampak ločevalna mi je bolj blizu, kr mi je kolegica pred letom in pol shujšala 26 kg in še danes drži isto težo.

In kako se počutite sedaj ko tko hujšate ? Jaz se počutim ok, samo moj se smeji in pravi da ga  prav zanima če mi bo uspelo tri mesece zdržatiuser posted image .





Pigy, knjigico ti lahko pošljem jaz prek meila; imaš ZS



jaz bi tudi prosila knjigico če lahko user posted image

clock-img

07.01.2010, 06:21

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Sem bla pa dopoldne še kr lačna. Samo na 3 mandarinah do treje, mi je blo kr malo težko, ma je šlo.



Blaža neglede, da ločevalna določa dva sadeža dopoldne  ( tudi tvoje tri mandarine) je to za tiste, ki lahko imajo kosilo ob 12 -13 ure. drugače sta dva sadeža bistveno premalo. Sama začnem zgodaj. Vstajam ob 4,30 in sem doma šele ob 15. Torej imam lahko kosilo, v primeru, da si vse prej pripravim in nato samo pogrejem 15,15- 15,30. Dopoldne pa jem sadje. Ne enega ali dva. Pojem bistveno več in to raznoliko sadje. Imela pa sem tudi dva majhna greha a sem danes zjutraj zaradi firbca stolila na tehnico in je pokazala 0,70 kg manj kot v ponedeljek. Torej v kolikor imaš daljše dopoldne ti iz svojih izkušen predlagam, da poješ kakšen sadež več in ne občutiš tolikošno nelagodje oziroma lakoto.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.01.2010, 06:23

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

živjo punce,

jaz sem se tudi odločila, da se vam pridružim. Res vas je fino brat, kar zanos dobiš in skupaj nam bo uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi je pa blaža posredovala link, da sem vas lažje našla... hvala blaža user posted image



Bravo Blacky!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 06:24

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Sem bla pa dopoldne še kr lačna. Samo na 3 mandarinah do treje, mi je blo kr malo težko, ma je šlo.



Blaža neglede, da ločevalna določa dva sadeža dopoldne  ( tudi tvoje tri mandarine) je to za tiste, ki lahko imajo kosilo ob 12 -13 ure. drugače sta dva sadeža bistveno premalo. Sama začnem zgodaj. Vstajam ob 4,30 in sem doma šele ob 15. Torej imam lahko kosilo, v primeru, da si vse prej pripravim in nato samo pogrejem 15,15- 15,30. Dopoldne pa jem sadje. Ne enega ali dva. Pojem bistveno več in to raznoliko sadje. Imela pa sem tudi dva majhna greha a sem danes zjutraj zaradi firbca stolila na tehnico in je pokazala 0,70 kg manj kot v ponedeljek. Torej v kolikor imaš daljše dopoldne ti iz svojih izkušen predlagam, da poješ kakšen sadež več in ne občutiš tolikošno nelagodje oziroma lakoto.



Hvala, ja maš prav. danes je pa sadni in bom itak dve malici nesla na delo. problem je tudi, ker delam fizično. Prejšnjo ločevalno sem bla pa na porodniški in nisem tolko rabla, zdej pa kr pokurim.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 06:24

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ampak morm pa rečt, da neke lakote ni... samo lušte so, lušteuser posted image



Ja res je.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 07:44

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Ja Blaža res ni dobro da telo strada. Telo bi morala imeti s prebavljanjem konstantno delo. Če bo telo začelo čutiti stradanje si bo pri naslednjem obroku naredilo zalogo. Tako, da lačna ne smep biti, dopoldan lakoto potešiš s sadjem, ne glede na to koliko ga je. Sčasoma ga boš potrebovala vedno manj. Jej pa samo takrat ko si lačna in ne iz navade.

clock-img

07.01.2010, 07:45

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Kako je pa s suhim sadjem....dane ga lahko jemo a ne??'...Imam fige, če mi bo sveže prišlo čez glavo...:)

clock-img

07.01.2010, 08:11

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Sem polna energije user posted image user posted image .....sem začela danes z vami sadni dan!!!!

clock-img

07.01.2010, 08:12

clock-img

dito

pencil-img

377

Dobro jutro


Danes pa sadni dan. Jaz bom imela kar zelenjavnega, ker tako sneži, da nisem male peljala v vrtec. Doma pa imam samo jabolka in banane.

Zjutraj bom spila črno kavo
kosilo: kuhana cvetača
večerja: zelena solata s korenčkom

Do sedaj mi je šlo lepo, le včereraj sem si dala v kavo malo mleka. Edino vode ne morem spit 2 l. Ko sem še dojila sem jo tudi spila do 4 l, sedaj pa na silo komaj 1-2l.

Komaj čakam, da se nam začnejo kile topit in da bodo vidni rezultati.


clock-img

07.01.2010, 08:19

clock-img

Detece

pencil-img

1039

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Sem polna energije user posted image user posted image .....sem začela danes z vami sadni dan!!!!



Bravo Aleži!!! Si pa kar pogumna da s sadnim dne začneš...upam, da te ne mine...

clock-img

07.01.2010, 08:21

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ampak morm pa rečt, da neke lakote ni... samo lušte so, lušteuser posted image




JAz tudi nisem lačna, ampak lušte pa mam, uh. No včeri zvečer mi je blo neki full slabo in sem pojedla eno malo mandarino. Meni se zdi da mi tist košček tortice ni sedel, kr itak ne maram preveč sladkarij.
Jaz ponavadi zajtrka ne jem, kr ga nisem navajena.

Tud jaz bom mela zelenjavni dan, kr obožujem zelenjavo.

Blacky*  dobrodošla user posted image user posted image


clock-img

07.01.2010, 08:25

clock-img

Pigy

pencil-img

809


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Sem polna energije user posted image user posted image .....sem začela danes z vami sadni dan!!!!



Bravo Aleži!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 08:31

clock-img

aleži

pencil-img

1903

hvala user posted image . Bom bom zdržala..... user posted image

Vsem novim pa dobrodošlica v klub user posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 08:47

clock-img

mlinčka

pencil-img

1387

Dobro jutro!

Nekaj dobrega za danes user posted image :

user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

clock-img

07.01.2010, 09:04

clock-img

hel32

pencil-img

1053

Dobro jutro, sem glih pri zajtrku, 2 nemastna jogurta z ovsenimi kosmiči in kavica z mlekom, po montiju.
Se ful bolj počutm žeuser posted image
Vse nove-dobrodošle, več nas bo bolje bouser posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

clock-img

07.01.2010, 09:12

clock-img

silvestra

pencil-img

364

Vidim da se vse odločate za ločevalno, bi bla katera pripravljena malo deliti recepte (svoje) ne tiste po papirjih od ločevalne, glede proteinskih in ogljikovih hidratov.
Kaj si recimo pripravite,glede na to da naj bi imel isto kosilo-večerjo,...

lp

clock-img

07.01.2010, 09:13

clock-img

nincika

pencil-img

170

Dobro jutro,
tudi jaz imam zajtrk že za sabo: tri mandarine...so bile bolj maleuser posted image
Za kosilo pa banane po blažino...že komaj čakam.

Lep začetek dneva vam želim in veliko pozitivne energije.

Bomo zmogle? Bomo jaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 09:17

clock-img

tea

pencil-img

549

O, jaz bi se vam tudi pridružilauser posted image Bi pa začela jutri, ko ste spet na beljakovinskem dnevu, pa danes sem že spila čaj z mlekom in pojedla en rogljiček.
Je skrajni čas, da nekaj naredim. V 5 letih imam 3 fantičke, po prvih dveh je šlo dokaj lepo nazaj, zdaj pa ne gre nikamor. Je že res, da sem se pri Mihcu zredila.... no raje ne povem...pa kaj čmo skrivat - suma sumarum dobrih 30 kilogramovuser posted image , pri prvih dveh pa pol manj. No, na mojo izhodiščno težo jih je bilo dobrih 20, ker sem v začetku zaradi prekomernega bruhanja shujšala 8 kilc. Pa da ne kompliciram preveč - imam še najmanj 12 kil viška in bi jih rada tja do poletja, ko grem v službo, spravila stran. Ker mi je kupovanje nove garderobe (službeneuser posted image ) čisto stran metanje denarja.
Skratka, če lahko, bi se vam z veseljem pridružila.
Lep dan, tea

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem