cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

06.01.2010, 20:26

clock-img

4pikice

pencil-img

369

blaža- sej jest sem tud preštudirala, sem mojga poslala po najboljše, sam men je bol mal za sladko, ponavad sam takrat k tetka s krvavca pride, heheuser posted image
pigy-satarašuser posted image jajc je tud notr, pol ziher ne gre


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 20:27

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: ANDREJA 75

ČAO!prebrodila prvi sadni dan moram rečt da kar brez problema za zajtrk sem pojedla eno hruško za kosilo sem upoštevsala blažin recept glede banan za večerjo pa sem popapcala malo melone in spila 3 litre vode .Zdaj pa ko mi še eden od dvojčkov zasi pa šibam še mal telovadit.user posted image tko da ni bilo posebne krize jutri pa beljakovinski dan -mesekuser posted image user posted image user posted image Kriza edino v nedeljo ko ostali papajo gov juhco mesek krompirček jaz pa spet na sadnem dnevu. ampak bomo zdržali!



ne bo hudega boš vidla.

Ko sem bla prvič na tej dijeti sem bla na praznovanju od kolega, ko je mel 40 let in je mel vse živo za jest, pa morsko,... in jaz sem mela lih sadnega, pa še po osmi itak nisem smela niti sadja, tako, da sem kar vodo žljokala.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:27

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Pigy; sem ti odgovorila; tudi pošiljam že samo nam nekaj internet šteka; upam, da gre skozi.



Ni panike, sej ko dobim mail ti javim na zs.

Lepo se mejte user posted image

clock-img

06.01.2010, 20:28

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

blaža..........sem pogledala tvoj album,kapo dol,kako lepe zadeve,pa slastne tud zgledajo.........in kako torto boš sebi naredila za rd.?



mam voljo si narest paketek. Pa da je npr rumene barve, pol pa roza pa modre črte. Nisem še sigurna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:29

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

blaža- sej jest sem tud preštudirala, sem mojga poslala po najboljše, sam men je bol mal za sladko, ponavad sam takrat k tetka s krvavca pride, heheuser posted image
pigy-satarašuser posted image jajc je tud notr, pol ziher ne gre



ma ni jajca v satarašu. Uno je spet druga jed, ki jo jaz obožujem, ko daš še jajca in je pa lahko za beljakovinski dan. On je mislila samo papriko pa to.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:32

clock-img

blaža

pencil-img

8795

kaj vam je pa najbolj kriza? kaj boste najbolj pogrešale?

Jaz sir.user posted image

sem vedno jedla polnozrnato štručko z sirom, pa zvečer sem navajena bla pojest kos sira z kruhom . No lahko za beljakovinski dan pojem sir, ma bolj sem sita z meskom in zelenjavco, občasno pa bom, čeprav zvečer bi ga jaz.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:32

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Še malo pa bo surviver. tako dijeto bi jaz rabla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:42

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Jest pogrešalauser posted image

Grickanje med obroki, tko samo 1x za v usta pa pred tv-jem zvečer, za mlečne stvari nisem posebno navdušena, čeprav sem vsejedka.

sur.-res dobra dijeta, se strinjam


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 20:42

clock-img

majar.

pencil-img

257

ewo, knjigico sem dobila, na hitro prečekirala in morm rečt, da sploh ne zgleda hudouser posted image mislim, da nam bo uspelo. za prvi dan je šlo kr fajn skoz!
zajtrk; 2 pomaranče
kosilo; 3 jajčke, kos kruha in solata
večerja; pol mamj kot za kosilo

mislim, da sm se držala načrta kot je treba ;)

clock-img

06.01.2010, 20:46

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Pigy; sem ti odgovorila; tudi pošiljam že samo nam nekaj internet šteka; upam, da gre skozi.



Ni panike, sej ko dobim mail ti javim na zs.

Lepo se mejte user posted image



evo je poslalo; poglej če si kaj dobila, ker me je vmes 3x ven vrglo;

če rabi še katerag druga knjigo, ji pošljem ni problema;

lahko pa tudi napišem jedilnik za 30 dni, no tisti moj izpred parih let; pol pa že kombinirate

clock-img

06.01.2010, 20:47

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Jest pogrešalauser posted image

Grickanje med obroki, tko samo 1x za v usta pa pred tv-jem zvečer, za mlečne stvari nisem posebno navdušena, čeprav sem vsejedka.

sur.-res dobra dijeta, se strinjam



mene bo tud najbolj matralo zarad grickanja med obroki. pa to, da mi fant nonstop neke lušte hoče delat... mi je že žal da sm mu povedala za dieto

clock-img

06.01.2010, 20:47

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ewo, knjigico sem dobila, na hitro prečekirala in morm rečt, da sploh ne zgleda hudouser posted image mislim, da nam bo uspelo. za prvi dan je šlo kr fajn skoz!
zajtrk; 2 pomaranče
kosilo; 3 jajčke, kos kruha in solata
večerja; pol mamj kot za kosilo

mislim, da sm se držala načrta kot je treba ;)



a nista za kosilo samo dve jajci in zvečer eno?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:48

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Jest pogrešalauser posted image

Grickanje med obroki, tko samo 1x za v usta pa pred tv-jem zvečer, za mlečne stvari nisem posebno navdušena, čeprav sem vsejedka.

sur.-res dobra dijeta, se strinjam



mene bo tud najbolj matralo zarad grickanja med obroki. pa to, da mi fant nonstop neke lušte hoče delat... mi je že žal da sm mu povedala za dieto



uf je žleht! zanalašč moraš shujšat, da mu svoje dokažeš!

Jaz se tudi vedno javno lotim, ker pol bi me blo pa sram, če bi ga sračkala in ne bi nič shujšala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 21:06

clock-img

tia12

pencil-img

883

Ojla...danes mi ni zneslo začet..(osebne težave).

Jutri pa se vam pridružujem v boju proti Kg...upam, da nam uspe!!!

Lp, sotrpinka Tia


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

clock-img

06.01.2010, 21:17

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Mislim, kaka ironija, lih danes ko bi lahko se nabasala sladkega mi pa nč ne paše.user posted image  Neki me glava boli že celi dan (moja PMS migrenca), ampak se vseeno silim z malo čokolade.user posted image  Jutri ko bo sadje, bi pa vola požrla.user posted image

Sem se pa odločila (tudi prvič sem se), da bom imela namesto sadnega dneva tak sadno-mlečni dan. Kak navaden jogurt al pa malo sira, poudarek na malo. Glede na to, da sem vegi, se mi zdi čist premalo samo vsake 4 dni jest beljakovine, sploh na daljši rok. Če bo šlo zato kaj počasneje dol, tudi prav.

Mi je pa fajn, da nas je veliko in da ste (oz. smo) ful zagnane.user posted image  Zdajle od začetka smo vse ful polne zanosa, po 14 dneh ko se jedilnik parkrat obrne in se zadeve začnejo ponavljat, ja takrat bomo pa še kako rabile spodbudo druga od druge.

Lp

clock-img

06.01.2010, 21:23

clock-img

Pigy

pencil-img

809


[/quote]

evo je poslalo; poglej če si kaj dobila, ker me je vmes 3x ven vrglo;

če rabi še katerag druga knjigo, ji pošljem ni problema;

lahko pa tudi napišem jedilnik za 30 dni, no tisti moj izpred parih let; pol pa že kombinirate

[/quote]

sem dobila na mail, cool, hvala.

4pikice, sataraš jaz ne delam z jajci, ampak samo bučke, melancane, paprike, paradižnik in čebulo.

Jaz pa nimam navade kej grickat pred tv, to ponavadi delam v kinu user posted image .
Sedaj najbolj pogrešam radensko, kr samo to pijem, občasno coca colo. Jaz sem tud mojmu povedala pa mi tudi lušte dela.

Tia12 dobrodošla v klubu, pa sej nam bo uspelo.  Več nas je večja je volja, ko bojo pa kilogramčki izginjali pomoje bomo mele še večje veselje.



clock-img

06.01.2010, 21:23

clock-img

4pikice

pencil-img

369

JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                          Željeni kg:   
1.  user posted image 4pikice                        60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                  
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                      60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                          70kg                                         
5.  user posted image Detece                        58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                           58kg                                   
7.  user posted image dito                             56kg 
8.  user posted image 2violina                        65kg                                       
9.  user posted image lunca144                      65kg
10.user posted image Pigy                              60kg 
11.user posted image ZmajTolovaj                 65kg
12.user posted image aleži                             60kg
13.user posted image bella02                         75kg  
    
14.user posted image ANDREJA 75                  75kg
15.user posted image bibyzan                        75kg
16.user posted image hel32                           64kg
17.user posted image majar.                          65kg
18.user posted image mlinčka                        70kg
19.user posted image nincika                         70kg
20.user posted image Muca Miška                  75kg
21.user posted image Erin                              65kg

Se pa pozna, da smo po novem letu, nas je kt rusovuser posted image

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 6.1.2010 21:35:08 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 21:25

clock-img

Pigy

pencil-img

809

kdaj pa sledi tehtanje, da vidimo kolk nam je uspelo v določenem času izgubit odvečne prtljageuser posted image

clock-img

06.01.2010, 21:28

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Evo še meneeeuser posted image user posted image user posted image Bi rada mela 65 kg pa ne vem če je to še mogoče.. pa da vidimo...user posted image
Ste pa pridne, velik pišete, super!

Tolk zaenkrat, se še javim...

Uspešno hujšanje punce!user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

clock-img

06.01.2010, 21:31

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Pigy- tehtanje bo vsak ponedeljek!

_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 22:07

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Punce kaj na sadni dan pa lahko v enem obroku mešamo sadje? Jaz sem si ravnokar narezala eno sadno solato za jutri v službi in potem se spomnim, da se pa sadja ne sme mešati. Ma misli, da bom vseeno to za kosilo pojedla.

clock-img

06.01.2010, 22:11

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Punce kaj na sadni dan pa lahko v enem obroku mešamo sadje? Jaz sem si ravnokar narezala eno sadno solato za jutri v službi in potem se spomnim, da se pa sadja ne sme mešati. Ma misli, da bom vseeno to za kosilo pojedla.



ma komot to poješ za kosilo, pa malo si pustiš lahko za večerjo, v mes pa kak 100% sok najboljše pomarančni ali ananasov, ostale obroke pa eno vrsto sadja.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 22:28

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

ewo, knjigico sem dobila, na hitro prečekirala in morm rečt, da sploh ne zgleda hudouser posted image mislim, da nam bo uspelo. za prvi dan je šlo kr fajn skoz!
zajtrk; 2 pomaranče
kosilo; 3 jajčke, kos kruha in solata
večerja; pol mamj kot za kosilo

mislim, da sm se držala načrta kot je treba ;)



a nista za kosilo samo dve jajci in zvečer eno?user posted image


v knjigi res tak piše, ampak to sem šele pred 2urama prebrala. na netu nekje sm pa našla da je treba 3. za večerjo sem pa kr 1 pojedla... bom za drugič vedla ;)

clock-img

06.01.2010, 22:29

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Jest pogrešalauser posted image

Grickanje med obroki, tko samo 1x za v usta pa pred tv-jem zvečer, za mlečne stvari nisem posebno navdušena, čeprav sem vsejedka.

sur.-res dobra dijeta, se strinjam



mene bo tud najbolj matralo zarad grickanja med obroki. pa to, da mi fant nonstop neke lušte hoče delat... mi je že žal da sm mu povedala za dieto



uf je žleht! zanalašč moraš shujšat, da mu svoje dokažeš!

Jaz se tudi vedno javno lotim, ker pol bi me blo pa sram, če bi ga sračkala in ne bi nič shujšala.user posted image



ja sej jst tud morm povedat, se mi zdi, da je pol še bolj motivacija pa to ;) drugač pa kr izziva, ja! user posted image

clock-img

06.01.2010, 22:30

clock-img

blaža

pencil-img

8795

jaz sem ponavadi pojedla dva za kosilo, ma itak več ne bi mogla, pa enega za večerjo, ma ni panike za eno jajce, če si ga pojedla več.

Čeprav jaz mam raje meska in uno varjanto z cvetačo, korenčkom pa mozzarello, mmm.

Jajca sem jedla enkrat z špinačo in mi je blo škifo, enkrat pa z satarašom, to mi je pa dobro, ampak mi se zdi da se z mesom najbolj nasitim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem