cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

06.01.2010, 18:42

clock-img

Pigy

pencil-img

809

pozdravljene.

Danes sem prehodila 5 km user posted image user posted image , pojedla košček tortice, čeprav bi raje kako juho.
A morem kljub tortici pojest košček čokolade?
Knjigice nisem našla v nobeni knjigarni, user posted image , sploh ne morem verjetuser posted image , tko da si jo zjutraj naročim preko neta.
Rabim kake fajn predloge, kaj bomo jedle jutri, ko je sadni dan.

Za montignaca sem tudi jaz slišala da je fajn, ampak ločevalna mi je bolj blizu, kr mi je kolegica pred letom in pol shujšala 26 kg in še danes drži isto težo.

In kako se počutite sedaj ko tko hujšate ? Jaz se počutim ok, samo moj se smeji in pravi da ga  prav zanima če mi bo uspelo tri mesece zdržatiuser posted image .


clock-img

06.01.2010, 18:58

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image



Blaž bo mel 3.2. dve leti in gre tako zgodaj spat. Ta starejši gre pa ob 20ih ( bo mel konec februarja 7 let)



uhuuu, moja bo pa imela 27.2 2 leti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem iz Obale.

Blaža, hvala za nasvet glde hrane. Bom malo premislila.
Spročam, da bom kar jutri začela!!!! Nemorem več čakat, ker ko vas berem..... ste mi dale voljo in podporo!!!!

clock-img

06.01.2010, 19:06

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Spročam, da bom kar jutri začela!!!! Nemorem več čakat, ker ko vas berem..... ste mi dale voljo in podporo!!!!



bravo Aleži me veseli da si dobila voljo, sej ti bo uspelo, tko kot nam user posted image



clock-img

06.01.2010, 19:09

clock-img

4pikice

pencil-img

369


JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                    Željeni kg:   
user posted image 4pikice                       60-63kg                                    
user posted image mojcažiga                 
65 kg                                               
user posted image taška30                     60 kg                                           
user posted image Tia12                         70kg                                         
user posted image Detece                       58-60kg                             
user posted image Blaža                         58kg                                   
user posted image dito                            56kg 
user posted image 2violina                      65kg                                       
user posted image lunca144                   65kg
user posted image Pigy                           60kg 
user posted image ZmajaTolovaj             65kg
user posted image aleži                          60kg
user posted image bella02                      75kg  
     
user posted image ANDREJA 75               75kg
user posted image bibyzan                     75kg
user posted image hel32                         64kg
user posted image majar.                        65kg
user posted image mlinčka                      70kg


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 19:09

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image



Blaž bo mel 3.2. dve leti in gre tako zgodaj spat. Ta starejši gre pa ob 20ih ( bo mel konec februarja 7 let)



uhuuu, moja bo pa imela 27.2 2 leti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem iz Obale.

Blaža, hvala za nasvet glde hrane. Bom malo premislila.
Spročam, da bom kar jutri začela!!!! Nemorem več čakat, ker ko vas berem..... ste mi dale voljo in podporo!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

ja zsem tudi z obale, ma živim blizu Nanosa.user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 19:22

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image



Blaž bo mel 3.2. dve leti in gre tako zgodaj spat. Ta starejši gre pa ob 20ih ( bo mel konec februarja 7 let)



uhuuu, moja bo pa imela 27.2 2 leti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem iz Obale.

Blaža, hvala za nasvet glde hrane. Bom malo premislila.
Spročam, da bom kar jutri začela!!!! Nemorem več čakat, ker ko vas berem..... ste mi dale voljo in podporo!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

ja zsem tudi z obale, ma živim blizu Nanosa.user posted image





me veseli user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem drugače pri marčevkah08 (ti si verjetno pri februarčicah-poznam pa Pino), ker sem imela PDP marca!!

clock-img

06.01.2010, 19:28

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image



Blaž bo mel 3.2. dve leti in gre tako zgodaj spat. Ta starejši gre pa ob 20ih ( bo mel konec februarja 7 let)



uhuuu, moja bo pa imela 27.2 2 leti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem iz Obale.

Blaža, hvala za nasvet glde hrane. Bom malo premislila.
Spročam, da bom kar jutri začela!!!! Nemorem več čakat, ker ko vas berem..... ste mi dale voljo in podporo!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

ja zsem tudi z obale, ma živim blizu Nanosa.user posted image





me veseli user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem drugače pri marčevkah08 (ti si verjetno pri februarčicah-poznam pa Pino), ker sem imela PDP marca!!



ja Pina je pri nas, ona bo pa Montija je neki pravla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 19:29

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

pozdravljene.

Danes sem prehodila 5 km user posted image user posted image , pojedla košček tortice, čeprav bi raje kako juho.
A morem kljub tortici pojest košček čokolade?
Knjigice nisem našla v nobeni knjigarni, user posted image , sploh ne morem verjetuser posted image , tko da si jo zjutraj naročim preko neta.
Rabim kake fajn predloge, kaj bomo jedle jutri, ko je sadni dan.

Za montignaca sem tudi jaz slišala da je fajn, ampak ločevalna mi je bolj blizu, kr mi je kolegica pred letom in pol shujšala 26 kg in še danes drži isto težo.

In kako se počutite sedaj ko tko hujšate ? Jaz se počutim ok, samo moj se smeji in pravi da ga  prav zanima če mi bo uspelo tri mesece zdržatiuser posted image .





za kosilo bosta banani z cimetom in žličko meda.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 19:48

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

pozdravljene.

Danes sem prehodila 5 km user posted image user posted image , pojedla košček tortice, čeprav bi raje kako juho.
A morem kljub tortici pojest košček čokolade?
Knjigice nisem našla v nobeni knjigarni, user posted image , sploh ne morem verjetuser posted image , tko da si jo zjutraj naročim preko neta.
Rabim kake fajn predloge, kaj bomo jedle jutri, ko je sadni dan.

Za montignaca sem tudi jaz slišala da je fajn, ampak ločevalna mi je bolj blizu, kr mi je kolegica pred letom in pol shujšala 26 kg in še danes drži isto težo.

In kako se počutite sedaj ko tko hujšate ? Jaz se počutim ok, samo moj se smeji in pravi da ga  prav zanima če mi bo uspelo tri mesece zdržatiuser posted image .





Pigy, knjigico ti lahko pošljem jaz prek meila; imaš ZS

clock-img

06.01.2010, 19:51

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

no, pa se javljam še jaz; pa če me daste lahko na seznam; moram pa zgubit cca.20kilc in ker sem že enkrat bla na tej dieti vem da ni težko tako da znova grem v boje s kilicami....

no, jaz sem začela 3.1. ampak bi rada sodelovala z vami; tako da danes sem jaz imela sadni dan
kivi, jabolka, babana, oreščki - moj današnji meni

aja, knjigico pa lahko pošljem, če želi katera imet, ker jo imam skenirano; sem si jo par let nazaj kupla;

clock-img

06.01.2010, 20:02

clock-img

4pikice

pencil-img

369

hel32- halooooo, lepo prosim kaj pa pišeš???, valda, welcome aborduser posted image , se mi je pač čudn zdel,da tuki sprašuješ o montiju. Sam, da bojo šle kilce dol.

aleži-tko se "govori"user posted image ,go,go,go!

Ravno jem tortico pa mi ne gre lih najbolj dol,čeprov je full dobra, bi rajš pico.

Jutri pa vitaminski dan. Sem vidla, da lahko ješ tudi samo zelenjavo. Men bi to bol sedel.

Sem te zdajle vidla Muca Miša- te dam gor,sam kolk pa so tvoja željena teža


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 6.1.2010 20:06:45 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 20:05

clock-img

nincika

pencil-img

170

4pikice, še mene prosim na seznam, če pridem na 70kg, bo zaenkrat čisto ok. Sem 3 mesece po porodu, pa sem že kavbojke nosila, zdaj so me pa prazniki prisilili, da ponovno navlečem nase nosečniške hlače, ker je ostalo vse tiščalouser posted image
Tudi jaz sem ravno iz večernega sprehoda, je bilo super. Za večerjo sem si privoščila 3 kekse, ni bilo nič pametnega v hladilniku.

Jaz bi tudi prosila za knjigico, če se kateri ljubi poslat...

clock-img

06.01.2010, 20:08

clock-img

4pikice

pencil-img

369

JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                          Željeni kg:   
1. user posted image 4pikice                         60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                   
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                       60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                           70kg                                         
5.  user posted image Detece                        58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                           58kg                                   
7.  user posted image dito                              56kg 
8.  user posted image 2violina                        65kg                                       
9.  user posted image lunca144                      65kg
10.user posted image Pigy                            60kg 
11.user posted image ZmajaTolovaj              65kg
12.user posted image aleži                            60kg
13.user posted image bella02                        75kg  
     
14.user posted image ANDREJA 75                 75kg
15.user posted image bibyzan                        75kg
16.user posted image hel32                           64kg
17.user posted image majar.                          65kg
18.user posted image mlinčka                        70kg
19.user posted image nincika                        70kg

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 6.1.2010 20:21:46 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 20:11

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

hel32- halooooo, lepo prosim kaj pa pišeš???, valda, welcome aborduser posted image , se mi je pač čudn zdel,da tuki sprašuješ o montiju. Sam, da bojo šle kilce dol.

aleži-tko se "govori"user posted image ,go,go,go!

Ravno jem tortico pa mi ne gre lih najbolj dol,čeprov je full dobra, bi rajš pico.

Jutri pa vitaminski dan. Sem vidla, da lahko ješ tudi samo zelenjavo. Men bi to bol sedel.

Sem te zdajle vidla Muca Miša- te dam gor,sam kolk pa so tvoja željena teža



No sladoled je bil dober, ma a veš, da sem mela v glavi tudi jaz še malo pice? user posted image ma to je res psiha.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:12

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: nincika

4pikice, še mene prosim na seznam, če pridem na 70kg, bo zaenkrat čisto ok. Sem 3 mesece po porodu, pa sem že kavbojke nosila, zdaj so me pa prazniki prisilili, da ponovno navlečem nase nosečniške hlače, ker je ostalo vse tiščalouser posted image
Tudi jaz sem ravno iz večernega sprehoda, je bilo super. Za večerjo sem si privoščila 3 kekse, ni bilo nič pametnega v hladilniku.

Jaz bi tudi prosila za knjigico, če se kateri ljubi poslat...



Uf pa kako moreš kr tko? user posted image Jaz sem šla pa v trgovino samo zaradi deserta. ma peš bi šla po tale sladoled pša makar 10 km proč.user posted image

Jaz desert skrbno načrtujem, da si potešim željo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:13

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Dobrodošli Muca Miša in Nincika user posted image user posted image user posted image

Vsakič ko pogledam na to stran nas je več.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mm poslala sem ti zs nazaj. hvalauser posted image

4pikice tud jaz sem pojedla košček tortice pa mi glih tako ni šla najbolje, jaz bi pa raje kako juhico.
Za jutri jaz bi tud raje zelenjavo jedla kot samo sadje, a sataraš lahko jem? Je itak sama zelenjava.


clock-img

06.01.2010, 20:16

clock-img

lunca144

pencil-img

561

user posted image user posted image fino spisek se veča,kile pa manjšajouser posted image ,jaz pa moram še zadnjega fanta dat spat,potem pa si skuham eno kavo in verjetno pred tv,bi mogla likat,pa se mi ne da,bom jutri.Danes je že tretji dan,ko sem brez sladkarijuser posted image user posted image user posted image ,bom preskočila tortico,ker hočem nekaj časa zdraž brez sladkega,potem,pa,ko bodo šle kake hlače lažje gor,pa se bom malo pocrkljalauser posted image .

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

06.01.2010, 20:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Dobrodošli Muca Miša in Nincika user posted image user posted image user posted image

Vsakič ko pogledam na to stran nas je več.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mm poslala sem ti zs nazaj. hvalauser posted image

4pikice tud jaz sem pojedla košček tortice pa mi glih tako ni šla najbolje, jaz bi pa raje kako juhico.
Za jutri jaz bi tud raje zelenjavo jedla kot samo sadje, a sataraš lahko jem? Je itak sama zelenjava.





ja sataraš lahko ješ, samo, da ni prepraženo na čebulci. da ni olja, pa čim manj soli oz bolje ne kot ja tole z soljo.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:20

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jutri bo itak sadje, zqa pol mam pa že plane.

Beljakovinski dan: Piščančja prsa z dušeno repo. mmm takoj naslednji pa kuhana cvetača in en korenček, čez pa mozarella in zapečeno v pečici, to je meni bošansko.

Škrobni dan Mineštra iz stročnic, naslednji škrobni dan pa krompir v solati.

Glede Oh nimam problemov. Pašta z šalšo in pol spet pica.

V nedeljo ko je pa spet desert, mam pa v soboto rd in bom v nedeljo si napravla tortico. sama sebi.user posted image Bom malo ekspirimentirala spet z tičino.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:22

clock-img

nincika

pencil-img

170

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: nincika

4pikice, še mene prosim na seznam, če pridem na 70kg, bo zaenkrat čisto ok. Sem 3 mesece po porodu, pa sem že kavbojke nosila, zdaj so me pa prazniki prisilili, da ponovno navlečem nase nosečniške hlače, ker je ostalo vse tiščalouser posted image
Tudi jaz sem ravno iz večernega sprehoda, je bilo super. Za večerjo sem si privoščila 3 kekse, ni bilo nič pametnega v hladilniku.

Jaz bi tudi prosila za knjigico, če se kateri ljubi poslat...



Uf pa kako moreš kr tko? user posted image Jaz sem šla pa v trgovino samo zaradi deserta. ma peš bi šla po tale sladoled pša makar 10 km proč.user posted image

Jaz desert skrbno načrtujem, da si potešim željo.user posted image



Sem se danes špagetov tako najedla, da še ni bilo neke sile... user posted image
Bo pa jutri, ko bomo na sadju. S temi bananami in cimetom si mi kr lušte naredila, mislim, da bom jaz tudi to... Kako že...prerežeš na polovico, popečeš z medom in cimetom...sem si prav zapomnila?

clock-img

06.01.2010, 20:23

clock-img

Pigy

pencil-img

809

super, evo moje kosilo za jutri user posted image  

Čez 87 dni bomo take:

user posted image

clock-img

06.01.2010, 20:23

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

Pigy; sem ti odgovorila; tudi pošiljam že samo nam nekaj internet šteka; upam, da gre skozi.


moja željena teža je 75kg tako da me čaka dolga pot; no sem pa zdaj nardila 50trebušnjakov in me kr boli v trebuhu

clock-img

06.01.2010, 20:25

clock-img

ANDREJA 75

pencil-img

264

ČAO!prebrodila prvi sadni dan moram rečt da kar brez problema za zajtrk sem pojedla eno hruško za kosilo sem upoštevsala blažin recept glede banan za večerjo pa sem popapcala malo melone in spila 3 litre vode .Zdaj pa ko mi še eden od dvojčkov zasi pa šibam še mal telovadit.user posted image tko da ni bilo posebne krize jutri pa beljakovinski dan -mesekuser posted image user posted image user posted image Kriza edino v nedeljo ko ostali papajo gov juhco mesek krompirček jaz pa spet na sadnem dnevu. ampak bomo zdržali!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

clock-img

06.01.2010, 20:25

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: nincika

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: nincika

4pikice, še mene prosim na seznam, če pridem na 70kg, bo zaenkrat čisto ok. Sem 3 mesece po porodu, pa sem že kavbojke nosila, zdaj so me pa prazniki prisilili, da ponovno navlečem nase nosečniške hlače, ker je ostalo vse tiščalouser posted image
Tudi jaz sem ravno iz večernega sprehoda, je bilo super. Za večerjo sem si privoščila 3 kekse, ni bilo nič pametnega v hladilniku.

Jaz bi tudi prosila za knjigico, če se kateri ljubi poslat...



Uf pa kako moreš kr tko? user posted image Jaz sem šla pa v trgovino samo zaradi deserta. ma peš bi šla po tale sladoled pša makar 10 km proč.user posted image

Jaz desert skrbno načrtujem, da si potešim željo.user posted image



Sem se danes špagetov tako najedla, da še ni bilo neke sile... user posted image
Bo pa jutri, ko bomo na sadju. S temi bananami in cimetom si mi kr lušte naredila, mislim, da bom jaz tudi to... Kako že...prerežeš na polovico, popečeš z medom in cimetom...sem si prav zapomnila?



ja prvo popečeš, pol pa ko so pečene posuješ malo z cimetom in cik cak prevlečeš z žličko meda.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 20:26

clock-img

lunca144

pencil-img

561

blaža..........sem pogledala tvoj album,kapo dol,kako lepe zadeve,pa slastne tud zgledajo.........in kako torto boš sebi naredila za rd.?

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem