cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

15.04.2010, 11:27

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

.Daj mi povej kolikokrat na teden ti tečeš in po koliko časa?



To ni nikakršen problem sam brez smeha prosim
Primer ti dam za april v kolikor hočeš še za nazaj ti napišem še to, kati beležim si vsakršnje gibanje od začetka hujšanja naprej.
  • 1.4.kolebnica 1000 preskokov (imam kolebnico, ki šteje preskoke); tek 40 minut 7 km; vaje za trebušnjake in hrbtne mišice
  • 3.4. Rolanje 1/2 ure; kolesarjenje čez drn in strm 1,5 ure
  • 4.4. tek 38 minut - 7 km
  • 5.4. tek po razgibanem terenu 50 min
  • 6.4. tek 25 minut; vaje za trebušne in hrbtne mišice
  • 7.4. tek , 45 minut - 7 km; vaje za trebušne in hrbtne mišice
  • 8.4. tek + hitra hoja 1 ura 17 minut
  • 9.4. tek 1 ura 9 km
  • 10.04. tek 4 km (2 tradicionalni tek zdravo hujšam); zvečer tek 1 ura 10 minut (razgiban teren)
  • 11.4. pohod 3 ure 30 minut (intenzivna hoja)
  • 12.4. tek 50 minut 8 km; vaje za trebušne in hrbtne mišice
  • 13.4. vaje za hrbtne in trebušne mišice; 1000 preskokov s kolebnico
  • 14.4. tek 55 minut 9 km



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

15.04.2010, 11:32

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image violinca,pa ti si pravi iron manuser posted image ,mislim,haaaaalo,kok,pretečeš,sama tečem,tud recimo ene 40-50 minut,pa pretečem,mogoče ene 4km,mam tak bolj počasen tek,hitreje ne morem,mislim,da tečem,tam nekje 8-9km/h,ti pa maš kar orengi tempo-res kapo dol.................kar nehaj s takim poročanjem,sem mislila,da sem kak laufer,pa vidim da sem proti tebi,ena stara mamca v laufanjuuser posted image user posted image .
Ma ti sam tko naprejuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.04.2010, 11:39

clock-img

2violina

pencil-img

505

Punce sonček je in moje počutje je fenomenalno. Lakote glede lune sploh ne čutim. je bilo prejšnji teden huje.

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

jer.za...........jaz sem tud na luniuser posted image ,ampak sem si zjutraj privoščila kavo z čisto malo mleka, Ni panike malo mleka, važno, da se nisi nabasala s kako pizzo user posted image  user posted image  ker drugače je ne bi mogla spit,sedaj grem pa tud jaz pospravljat, prideš še k meni user posted image mam frej,ker je šel moj na montažo,pa bom iskoristila za čistilno akcijo,ker popoldne mi itak ne znese s tamalimi kaj dost narest,no sonovne stvari že,ostalo pa sedaj.Pa popoldne vem da gre moj spet na montažo,tako,da ne bom mogla it tečt,tako,da bom šla kar dopoldne,no ko pospravim,potem pa laufatuser posted image .Sem ti kar fouš tek zjutraj je najboljša in najbolj zdrava varianta za hujšanje, kajti takrat se mišice hranijo izključno iz odvečnega špeha. V kolikor bi imela možnost bi si vsako jutro privoščila 1 uro teka.
pigy........lepo da si bolje,da tud kg še kar kopnijo,in da se počutiš odličnouser posted image user posted image



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

15.04.2010, 12:22

clock-img

Pigy

pencil-img

809

2violona, sej si prava športnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lunca14, počasi pa jo boš 2violinco dohitela v rekreacijiuser posted image


jaz sem že navsezgodi ustala vse pospravila, skuhala dva kosila, ker jutri me cel dan ne bo.
Meni je tehtnica pokazala celih 200 g manj kot 68 user posted image user posted image user posted image , sicer pa brez kave ne morem.

Sem pa pri sebi opazila neki, vode na dan spijem 3-4 litre, kar si nikol nisem mislila da mi bo uspelo. Coca cole pa ne morem niti  en kozarček, sploh mi ni jasno kako sem jo lahko vedno full spila.

sedaj pa šibam počasi.

lep sončen pozdrav





_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.04.2010, 14:16

clock-img

4pikice

pencil-img

369

violica- sem brez beseduser posted image gledam in se čudim

včeraj se raje nisem hvalila, da bom šla z luno deke zgubljat in na koncu sem res podlegla, sem pa ločevala, razen zvečer je vrstica milke padla

danes mi je trgovka s spodnjim perilom rekla, da sem drobna, se mi je fajn zdelo

lunca, pigy, vilolinca,jer.za,ajna, ninicka , še kera? super ste

kaj pa s tabelo, jo pišem? nobena je nič več ne omenja.


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

15.04.2010, 14:33

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image 4pikice,ja ni kej si pač drobčkanauser posted image user posted image user posted image ,a,ne da smo super,res smouser posted image ,kar se seznama tiče,jaz sem za,da ga napišeš,zaradi motivacije,številke ne lažejo,pa nočem bit egocentrik,ampak,lepo bi blo,da daš na seznam samo nas ki smo še ostale,če bo katera pa naknadno uletela,jo pa dodaš,naj bo tud to naša neka nagrada,za vstrajnostuser posted image .
Jaz sem odtekla svoj krog,sedaj pa lepo jest,bo konec luneuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.04.2010, 16:24

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

# 1.4.kolebnica 1000 preskokov (imam kolebnico, ki šteje preskoke); tek 40 minut 7 km; vaje za trebušnjake in hrbtne mišice
# 3.4. Rolanje 1/2 ure; kolesarjenje čez drn in strm 1,5 ure
# 4.4. tek 38 minut - 7 km
# 5.4. tek po razgibanem terenu 50 min
# 6.4. tek 25 minut; vaje za trebušne in hrbtne mišice
# 7.4. tek , 45 minut - 7 km; vaje za trebušne in hrbtne mišice
# 8.4. tek + hitra hoja 1 ura 17 minut
# 9.4. tek 1 ura 9 km
# 10.04. tek 4 km (2 tradicionalni tek zdravo hujšam); zvečer tek 1 ura 10 minut (razgiban teren)
# 11.4. pohod 3 ure 30 minut (intenzivna hoja)
# 12.4. tek 50 minut 8 km; vaje za trebušne in hrbtne mišice
# 13.4. vaje za hrbtne in trebušne mišice; 1000 preskokov s kolebnico
# 14.4. tek 55 minut 9 km



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma kapo dol res, jaz ti v tempu ki ga imaš do pet ne sežem , pa sem mislila kako jaz športam.

Sem bila pa dnaes kar malo razočara ko sem stopila na tehtnico...strogo sem se držala tega luninega posta, tudi kave nisem pila, tehtica pa je danes pokazala pol kg več kot včerajuser posted image No, zdaj sem krivca našla(se tolažim) v user posted image user posted image , ki jo pričakujem danes/jutri.


clock-img

15.04.2010, 23:05

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Malo sem si časa vzela za vs še enkrat danes.

Tole sem našla na netu:

Jutranja aerobna vadba na tešče nudi tudi zaščito proti kopičenju telesne maščobe in ima s tem pomemben vpliv na zdravje posameznika (in družbe, če smo natančni). Ta zaščita je posledica sprememb presnove maščob – namesto, da se maščobne kisline shranjujejo v maščobnih celicah, jih telo uporablja kot energetsko gorivo za delovanje. Ti učinki so lahko prisotni še 12 ur po vadbi, v veliki meri pa so odvisni od intenzivnosti vadbe; večja ko je intenzivnost, večja je kasnejša poraba maščobnih kislin za energijo.


Ker se nobenem ni dalo it tečt, sem se odločila da bom danes telovadilauser posted image , sedaj se psihično pripravljam, sej vem da ne smem pretiravat.user posted image  

Za začetek bom naredila malo trebušnjakov, pa še kako drugo vajo in tko bom probala delati  en teden, med vikendom pa dolg sprehoduser posted image . POtem pa naprej.


lp






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

16.04.2010, 08:44

clock-img

2violina

pencil-img

505

4 pikice - ja tabelca, ja. Saj jo ni potrebno tako pogosto poprvljat, ker sedaj resnično gre dol po gramčkih. Je pa prav fina zadeva in dodatna motivacija in spodbuda. Glede lune se ni za sekirat. Vsak teden je na sporedu user posted image  user posted image  user posted image user posted image . V kolikor zdržimo 2 od 4 smo na pravi poti.
jer.za - tudi M vpliva na tvojo težo. In še marsikaj drugega. Tako, da se ni treba sekirat. Vstrajat je treba, sicer to že veš. pri meni je tako, da ne smem prekajenega zato, ker imama ledvice v slabem stanju. Imam pa  domače prekajeno in pršut nenormalno rada. In kadar si ga privoščim in se naslednje jutro tehtam je takoj 1,5 - 2 kg več. A že naslednji dan gre dnol. Prav čutim, ko se bi odpre in hodim na vodo ko nora.
Pigy - jutranja telovadba je zakon. Bi jo takoj pripela na svoj meni, samo kdaj za user posted image  naj potem dvignem svojo tazadnjo ob 3,30 ali 4. To mi je  toooo much. So pa sobotna in nedeljska jutra zame rezervirana za razgibavanje. Pigy v kolikor imaš vsaj kanček volje ne čakaj na tistega, ki bi bil pri volji it s teboj teč. Obuj superge in gooo. Prvi metri so meni najtežji, nato je tek samo še v užitek

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

16.04.2010, 08:45

clock-img

2violina

pencil-img

505

lunca14 - še tebi user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  za tek in za vzdržljivost lune.

Upam, da nisem katero, ki z mano vztraja pozabila.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

16.04.2010, 12:26

clock-img

4pikice

pencil-img

369

tabelca naj bo pol pravite, no me veseli!

javite mi najbolj aktualne podatke vse, ki ste gor: violinca, pigy, jer.za, ajna12,lunca, ninicka in deja777

do ponedeljka bi bilo fajn, ok

čaoooooooo


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

19.04.2010, 07:30

clock-img

Pigy

pencil-img

809

dobro jutro, user posted image

Kako napredujete?

Jaz sedaj vsako jutro ko ustanem naredim 20 trebušnjakov in zvečer pred spanjem tud, ampak počasi bo treba kakega več naredit.user posted image user posted image Za začetek sem zadovoljna.
Moja prijateljica tehtnica mi je pokazala 67,4 kguser posted image user posted image , no pa se je le malo premaknilo.user posted image

Se bom pa spet držala vodnega dne, samo me spomnite kdaj bo že.user posted image user posted image

šibam naprej,

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

19.04.2010, 08:15

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro. Vikend preživet. Zunja sije sonček. ... upam, da se sedaj pravo pomladno  vreme zares prične.
Sem se tehtala v soboto zjutraj in sem imela dobro kilo manj a kaj ko smo imeli včeraj en ta velik piknik in se je jedlo vse povprek. In danes zjutraj je tehnica pokazala ponovno 65 kg. Tako, da se bom danes ves dan tolažila s sadjem. Bom pa ta teden ponovno preživela 24 ur z luno ob kozarcih vode. In ni ga vraga, da se ne bo tehnica ponovno vdala.

Tudi pri nas smo pričeli intenzivno telovadit v predelu trebušnih mišic. Smo nabavili klop za trebušne mišice. Meni je full zakon in danes me prijetna bolečina v predelu trebušnih mišic spominja na včerajšnjo telovadbo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

19.04.2010, 08:22

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image user posted image super punci za kilce,se topijo,se topijo,tud pri meni,tehtnica je pokazala 62,5kguser posted image user posted image ,očitno tek pomaga pri pobiranju salauser posted image .
Se javim še kaj ćez dan,lepo se mejteuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

20.04.2010, 06:32

clock-img

2violina

pencil-img

505

Evo, pa sem tudi sama nekaj staknila. Počutim se, ko, da me je povozil vlak. Boli me grlo, v prsih mi piska in še in še. user posted image user posted image  Upam, da to user posted image  stanje mine čim prej.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

20.04.2010, 07:52

clock-img

Pigy

pencil-img

809

javite mi najbolj aktualne podatke vse, ki ste gor: violinca, pigy, jer.za, ajna12, lunca14, ninicka in deja777



javite svoje podatke, sej ni važno če niste šle nič dol.user posted image

2violinauser posted image user posted image user posted image , da čimprej mine ta user posted image in da ozdraviš, jaz sem se k sreči fajn izognila.


Sem pridna s trebušnjaki,user posted image user posted image user posted image user posted image .
Včeri popoldne je bila tuga v službi, pa smo zabluzili s kokicami in čokoladouser posted image , k sreči sva bile dve pa sva si razdelili tole pojedino.

Sedaj pa počasi šibam naprej, k sreči končam ob 14ih, in potem bom celo popoldne uživala v sončku.user posted image

lp




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

20.04.2010, 09:09

clock-img

ajna12

pencil-img

276

Lep pozdrav!
Se opravičujem, ampak skoz sem v 150% pogonu, že tako skoz nekaj, ta teden pa še avto menjava, se me je možek usmilil in mi bo namesto mojega 15 let starega avta privošćil - seveda s kreditomuser posted image  4 leta starega avteka. Potem pa sam kombiniramo, kdo bo pazil otroke, kdo bo skakal naokoli, pa varstvo, pa služba...
Na vzdrževanju ločujem po obrokih, vaga je danes pokazala 78.5kg, to se pravi, da je šlo dol še 0.5 kg, skupaj 19.5 kg. Imam željo, do poletja izgubiti še 3 kg. Upam, da mi bo poratalo. Bi bilo pa to lažje, če vmes seveda ne bi grešila.user posted image Ampak, dokler teža stoji bo kar.

clock-img

20.04.2010, 20:26

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Čer!

En hiter pozdravček še od mene. Torek, tehtanje, teža nespremenjena...62,0user posted image user posted image user posted image  Zdej pa ne vem več a je tehtnica narobe al kaj, se ne premakne ne dol, ne gor, niti za gram. Pa je moje M konec, včeraj sem bila na sadju, ah ja.....če bi bilo vsaj 61,9, bi bilo takoj lepše, in takoj spet veliko več motivacije. Ampak se ne dam, vztrajam naprej, ni hudič da ne bo enkrat tudi 61 spredaj.

Gibanje uspešno, po novem jaz tečem, hči pa kolesari zraven-in me priganja:"mami, daj malo hitreje"user posted image .

2violina....a ti na 7,8,9 km ves čas tečeš a vmes tudi hodiš? Pa tri user posted image user posted image user posted image pošiljam, da ne zboliš.

Kaj več pa v prihodnjih dneh.

clock-img

21.04.2010, 09:02

clock-img

nincika

pencil-img

170

jutro,

kako se dan pri meni čisto drugače začne, če me prebudi sonček...počutim se zelo dobro, polna neke pozitivne energije...

Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse pridne športnice...prava motivacija ste za vse nas, ki vemo bi morale migat, pa gre bolj počasi. Jaz še vedno ogromno prehodim z vozičkom, za teči pa jaz nisem...verjetno se zadeve lotim čisto napačno in potem že po parih minutah diham kot slon in potem hodim... Sem se pred nekaj dnevi odločila, da začnem delati trebušnjake. Jih naredim 10 zjutraj in 10 zvečer, pa se drugo jutro nisem mogla s postelje vstatuser posted image user posted image  Zdaj so si mišice spet malo opomogle, bom spet poskusila user posted image

Tehtala sem se v ponedeljek...tehtnica je pokazala 71kg...to je 19,3 kg manj od začetka diete...sem ful vesela, zelo si pa želim, da bi se spredaj pokazala šestica. Zato grem naprej, motivacije mi zaenkrat ne manjka

2violina, čimprej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.04.2010, 09:44

clock-img

4pikice

pencil-img

369

no, saj se boste vse počasi pofočkale.

deja777, kje si? danes dam tabelo gor.


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

21.04.2010, 10:20

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Gibanje uspešno, po novem jaz tečem, hči pa kolesari zraven-in me priganja:"mami, daj malo hitreje"user posted image .
Pri meni se godi drugače. Hči teče in moje oči jo lahko občudujejo samo v hrbet. user posted image user posted image .
2violina....a ti na 7,8,9 km ves čas tečeš a vmes tudi hodiš? Pa tri user posted image user posted image user posted image pošiljam, da ne zboliš.  Hvala za lepe želje. In še odgovor ja ves čas tečem. Le takrat, ko imam kakšno spremstvo, ki se na tek še navaja. Takrat svoj tempo zanemarim in se prilagodim. narejena sem tako, da ko ko štartam je prvih 300 metrov kriza nato pa zalaufam in gre. Tempo si prilagajam glede utrujenosti. Malo me "žene" tudi čas, kajti vsak tek si štopam.

Kaj več pa v prihodnjih dneh.




_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

21.04.2010, 10:20

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

no, saj se boste vse počasi pofočkale.

deja777, kje si? danes dam tabelo gor.



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

21.04.2010, 11:38

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image mene je pa zagrabila ena taa huda reč,in sem se grešila zdej ene tri dni na orengi,in to zato,ker ne morem laufat,enostavno,nimam časa,zjutraj je treba otroke spravit v šolo in vrtec,čez dan skoz delo,zvečer moj še dela,potem pa spet otroke spat,in ko zaključim je že tema.In sem tok jezna,da moram fehtat za svojih pet minut,da sem se že parkrat jokala,tok mi je hudo,sama sem pa tip če začnem telovadit,moram vsak dan,ne pa ene dvakrat na teden,ko se slučajno najde čas zame.Tako,da sem rekla svojmu,da ne bom več tekla,ker takole ne morem,da me potem grdo gleda,češ je delo on pa gre laufat,raje ne grem.Sam sem pa mu tud rekla,da me sam še enkrat potem opomni da nimam kondicije,pa da nimam mišic,al pa naj kaj zase naredim,ga pauser posted image .Res tok sem nesrečna,da bi se u zemljo pogreznila.Zdej se moram sam tok v red spravit da se ne bom več prenažirala.
Pa punce mogla sem dat tole iz sebe venuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

21.04.2010, 11:59

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image mene je pa zagrabila ena taa huda reč,in sem se grešila zdej ene tri dni na orengi,in to zato,ker ne morem laufat,enostavno,nimam časa,zjutraj je treba otroke spravit v šolo in vrtec,čez dan skoz delo,zvečer moj še dela,potem pa spet otroke spat,in ko zaključim je že tema.In sem tok jezna,da moram fehtat za svojih pet minut,da sem se že parkrat jokala,tok mi je hudo,sama sem pa tip če začnem telovadit,moram vsak dan,ne pa ene dvakrat na teden,ko se slučajno najde čas zame.Tako,da sem rekla svojmu,da ne bom več tekla,ker takole ne morem,da me potem grdo gleda,češ je delo on pa gre laufat,raje ne grem.Sam sem pa mu tud rekla,da me sam še enkrat potem opomni da nimam kondicije,pa da nimam mišic,al pa naj kaj zase naredim,ga pauser posted image .Res tok sem nesrečna,da bi se u zemljo pogreznila.Zdej se moram sam tok v red spravit da se ne bom več prenažirala.
Pa punce mogla sem dat tole iz sebe venuser posted image .



Lunca ne vdaj se. Postavi se zase in si zorganiziraj. Poizkusi vsak drugi dan. Dan se je podaljšal, tako, da imaš zvečer še kar nekaj možnosti. Če ne gre drugače pa po temi. Vendar pazi, da boš vidna (odsevnik).
Tudi sama nisem šla v ponedeljek in ne v torek. Danes sem 1000% da grem. Bom malo daljšo turo vzela. V mislih sem si jo že začrtala.
V primerih, ko ne moreš laufat lahko narediš nekaj vaj za krepitev mišic in 1000 preskokov s kolebnico. Tudi tako boš krepila mišice in porabljala kalorije. 

In še nekaj danes ob 20,19 se prične luna. Z vodo naslednjih 24 ur si boš s telesa "sprala pregrehe tega tedna". Predaleč smo prišle, da bomo vrgle puško v koruzo. NE! vztrajajmo, spremenile smo svoj način življenja in sedaj ga moramo samo obdržati. 
Lunca s tabo sem...  

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

21.04.2010, 12:21

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

Hvala violinca za besede,res ne vem kaj naj,ker tek mi je bil tisti trenutek,ko sem vse pozabila,in bila sama s sabo,zvečer ko pa dam otrokespat,sem že tok zmatrana,da sam še paden dol,sedaj je pa še toliko bolj naporno,ker tamalga ne dojim več,sem ga odstavla,ker bo star že dve leti,in ima dovolj,in potem je jok,pa joka eden pa joka drugi,pa bi me tastarejši rad zase,saj bi moj uskoču,sam kaj ko vsi hočejo mamico.In res po tem sem čisto fertik.
Mah bom probala nekaj iz tega izcimit,sam res sem jezna dan ma 24 uhr,pa skoz sem jim na raspolago,zase pa nimam časa.No sej ga tud zdejle nimam,moram it nazaj,čauči.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem