cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

08.04.2010, 21:07

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Pigy, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vav, razlika je očitna. Super zgledaš sedaj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Čestitam za podpis pogodbe za nedoločen časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej vsak ko me vidi, pravi da je fajn razlika, stegna so mi ostala ista , pa mal sm obraza zgubila, v trebuh pa fuulll. Žal mi je samo da se nisem slikala z vseh strani ko sem začela dietouser posted image
Jaz planiram še 8 kg in upam da mi uspe do novega leta, tko sem si zadala cilj.  Sicer pa vse ko vztrajamo še naprej user posted image user posted image in itak se nam vsem pozna. Tista srajčka s kratkimi rokavi mi je že malo prevelika in hlače tud v pasuuser posted image user posted image ,





< Sporočilo je popravil Pigy -- 8.4.2010 21:11:47 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

08.04.2010, 21:34

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

jer.za..............superuser posted image user posted image user posted image user posted image pa saj veš zakajuser posted image
pigy......tebi sem pa že v albumu komentiralauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sem tekla in to s sosedo,pa moram priznat da sem se presenetila,mi je blo čist ok takole laufat,sva pretekle kar nekaj ,pa čas je minil zelo hitro,mogoče pa le ni to slaba ideja,človek se sproti uči novih stavri o sebiuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

09.04.2010, 06:31

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro:

Najprej Pigy - vauu vidiš sedaj imaš motiv za dosego novih ciljev. Razlika je resnično očitna.  Sva si zelo podobni tidi sama se prej, ko sem imela 80 kg nisem želala slikat. Nasprotno bila sem jezna ko user posted image  če je kdo skakal okoli mene s fotoaparatom. Bom imela kar težavo najti eno slikico od prej. A bom definitivno naredila nekaj fotk, ko se mi 6 spremeni na magično 5. PA tudi če ostane 59,9 samo, da na tahnici zagledam spredaj 5 user posted image user posted image .

Jer.za -  čestitam za pogodbo. Vidiš vse gre kot po maslu. Bravo. Grede teka. 1 km pretečem v času od 4,7 do 5,5 minutah. Odvisno kakšne volje sem. Je pa res, da sedaj ne tečem več km ali dva. Moja dnevna razdalja je minimalno 7 km. Nagibam se k več. Največ sem nepretergoma pretekla 11,5 km. v času 1 ure in 6 minut. Je pa pot nekoliko v hribček tako, da je napor še malo večji. Kolesarske ture si vzamem take, ki so vsaj kak km ali dva v malo višji hrib. Jih je v moji okolici kar nekaj. V glavnem nekaj minut "štajganja" v hrib me dobro prepoti in počutim se veliko bolje.

lunca14 - vidiš v dvoje je lepše, četudi samo tekuser posted image user posted image . user posted image   user posted image  user posted image  zate in za sosedo, da sta se ujeli. Boš videla, da bosta skupaj močnejči in pretekli daljšo razdaljo. Mene vleče DM tek na 10 km. Bom  videla ali bom imela jajca, da se bom prijavila na 10 ali se bom iz previdnosti le na 5 km.
Sicer me v soboto čaka poizkusen tek na 4 km, naslednji mesec so Radenci na 5 km in nato sem bom odločila ali bo DM na 5 ali 10 km.
anja12 -  samo, da je minus in, da so prazniki mimo.
4pikice - kje si?
Danes bom konzumirala sadja. In kaj imaste ve na jediliku? Oziroma kako si bodo pri vas sledili dnevi ločevanja?

In koliko nas je še sploh ostalo v nadaljevanju?

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

10.04.2010, 13:53

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Čao mačke,

Danes me je moj peljal na kosilo, njami njoki v paradižnikovi omaki pa solatauser posted image user posted image user posted image . Odkar imam to nadaljevanje, sploh ne jem po dnevih, ampak samo tisto kar mi paše ta dan. Uglavnem, še vedno pa tehtnica stoji na 68, kar sem zadovoljna.
Kako napredujete ve?

Jaz nikakor ne najdem volje za teč, raje se sprehajam, nevem koliko časa,user posted image

Hvala vam kr ste pogledale moj album, sedaj sem ga zaklenila, da ga vidijo samo moji prijatelji in jaz, pa sem jih še ene tri dala, od danes zjutriuser posted image user posted image user posted image .

Jaz moram čez dobro uro v službo, kr je sodelavka zbolela, pa so me prosili če lahko pridem, kr je pač slabo vreme grem.

Ve pa uživajte še naprej.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

11.04.2010, 22:30

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Hvala vam kr ste pogledale moj album, sedaj sem ga zaklenila, da ga vidijo samo moji prijatelji in jaz, pa sem jih še ene tri dala, od danes zjutriuser posted image user posted image user posted image .




Škoda, ker nisem videla tvojega albuma user posted image

Violinca- še sem z vami, veliko manj aktivna, zato se vam težko pridružim, medtem ko pišete o tem, koliko tečete, boste še pretekle. Pri meni je tako. Kar se tiče hrane, ločujem po obrokih in se mi sedaj pozna že za 1kg manj, imam namreč 65kg, lepo, sem kar zadovoljna


Kje ste pa kaj ostale, koliko nas še ostaja do konca? Javite se!





_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.04.2010, 06:22

clock-img

2violina

pencil-img

505

Pa ga imamo dežeka mislim. Včeraj smo imeli pri nas malo mešovito vreme. Bilo je svega i svašta in to dobesedno. Malo sončka, malo oblakov, veliko dežja, malo snega in malo toče. Torej za vsakega nekaj a važno je, da je vreme v dopoldanskem času zdržalo. Bola sem namreč na "pohodu za zdravje". Bilo je fino. V soboto sem bila na 2 tradicionalnem teku v boju proti debelosti. Tekla sem na 4 km. S časom sem bila več kot zadovoljna. Skratka bilo je fenomenalno.
Pri meni se je tehnica ponovno vdala. Pokazala je namreč 65,2 kg. user posted image  S tem sem več kot zadovoljna. Torej skupaj -14,8 kg.  Torej sem od prejšnjega tedna lažja za 1,7 kg.

Pigy -  s tekom si razmigaš cisto celo telo, okrepiš mišice, izgubiš celulit  zmanjšaš obseg.  Želiš še kak razlog, ki je pogojen s tekom?

4 pikice - kg na kg je pot do začrtanega cilja.

In ostale, kaj ste počele v tem muhastem aprilskem vikendu?

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

12.04.2010, 07:39

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

En jutranji ponedeljkov pozdravček še od meneuser posted image .

In ostale, kaj ste počele v tem muhastem aprilskem vikendu?


Tale vikend je čisto prehitro minil. Mi smo bili v petek in soboto vsak dan po cca. 3-4 ure v gozdu, smo pripravljali drva za zimo. Jaz sdem bila zadolžena za zlaganje na vozu, to se pravi da sem se ves čas dvigovala gor in dol...trebušne in stegenske mišice so maksimalno delale, rezultat je tudi hud "muskelfiber".
Včeraj smo bili pa v Volčjem potoku, smo šli dinozavre pogledat. Popoldan sem pa imela popsravljalno akcijo, ki se bo zavlekla še v danes.
Sicer pa pri nas ni bilo ne vem kako tipično muhasto aprilsko, dežja je bilo nekaj danes ponoči, drugače pa več kot pet kapelj čez dan ni bilo. Je pa danes čisto turobno zunaj.

2 violina: kapo dol za tvoje gibanje.user posted image Super si, mislim da te imamo kar se tiče gibanja kar vse za zgled.

Danes sem na sadju, ker sem popoldanska, jutri pastopim na tehtnico. Rada bi oklestila še tri kilograme, oz. spredaj zagledala 59.

Punce, kdaj je naslednja luna? A ima katera tudi uro od kdaj do kdaj?

Šalčka za kavo je prazna, grem sedaj do konca pospravit stanovanje...sem že včeraj popoldan začela, pa mi ni uspelo do konca priti.

clock-img

12.04.2010, 08:25

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Punce, kdaj je naslednja luna? A ima katera tudi uro od kdaj do kdaj?


14.04.2010 (sreda) ob 14,28.

Sicer si lahko sama pogledaš vse lunine mene na:
http://www.lunin.net/koledar/
Tu tudi sama gledam.
Boš šla z mano in lunco14 na lunine poste? Sama sem luno prejšnji teden držala Bp in vem, da bom tudi v tem tednu.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

12.04.2010, 09:35

clock-img

Anonimen

alo, alo
evo mene
sicer z zamudo ampak ...
joj prazniki so me čisto uničili, jedla sem sicer "po pravilih"(ločeno) vendar je padlo več obrokov pa še zajtrk sem imela. tako da sem grešila 100/h cel teden. sedaj se je pa treba v roke spravit. še samo 3tedne do konca in je treba še kakšno kilco dol spravit.
danes sem se celo upala tehtati-sem se zelo bala da bo + ampak hb ni. tehtnica mi je pokazala 69,8kg. ni glih za pohvalit ampak vsaj v + ni šlo.
pridne ste da se držete po luni. jaz tudi planiram po končanih 90dneh tako delati.
me pa muči to, da živčki delajo in takrat rada jem- morem do maja diplomo spisati in zvezati in me čaka še ogromno dela in neprespanih noči.

lep deževen dan vem želim

clock-img

12.04.2010, 12:00

clock-img

Pigy

pencil-img

809


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Hvala vam kr ste pogledale moj album, sedaj sem ga zaklenila, da ga vidijo samo moji prijatelji in jaz, pa sem jih še ene tri dala, od danes zjutriuser posted image user posted image user posted image .




Škoda, ker nisem videla tvojega albuma user posted image





Mislim da ga boš sedaj lahko videla.

Kak moreč dan, sploh ne vem kje je to sonce, čeprav nekje baje sneži.user posted image user posted image
Mene kosti bolijo že celo jutro, upam da ne bom kje zbolela, kr v službi so vsi bolaniuser posted image .

2violina- hvala za spodbudo, sej bom sedaj lahko rolala, to je isto kot tek.user posted image

Grem še malo ležat, preden bom morala v službo.

lp




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

12.04.2010, 14:59

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

14.04.2010 (sreda) ob 14,28.


A to pomeni da v sredo lahko do pol treh jem, potem pa 24 ur samo tekočina?

Ja, šla bom na lunine poste, ampak samo polna luna in malj. Enkrat tedensko mi je kar malo preveč.

clock-img

12.04.2010, 15:00

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Mene kosti bolijo že celo jutro, upam da ne bom kje zbolela, kr v službi so vsi bolaniuser posted image .



Pigy, veliko vitamničkov, čaj, počitek, in upam da se uspeš ogniti bolezni.

clock-img

13.04.2010, 06:20

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

14.04.2010 (sreda) ob 14,28.


A to pomeni da v sredo lahko do pol treh jem, potem pa 24 ur samo tekočina?

Ja, šla bom na lunine poste, ampak samo polna luna in malj. Enkrat tedensko mi je kar malo preveč.




Kot si sama ugotovila, od srede 14,28 do četrtka 14,28 ne smeš konzumirat nič drugega kot H2O. Moja izjema je jutranja in popoldanska kavica (brez sladkorja in drugih dodatkov)
Sama se bom šla luno vsak teden vse dokler bom zdržala in se bom dobro počutila. Tako mi tudi kaka čokolada ne bo prevelik greh. user posted image  Sva včeraj s hčerko ob kosilu zmazali celo ta veliko riževo milko user posted image user posted image user posted image . Tak, da ena kazen za čokolado mora bit.

Pigy - čuvaj se veliko gibanja na svežem zraku in vitaminčkov pa gotovo obideš vse prehlade.
Tudi moj je ko cota. Se komaj vleče, nabiva pa tako, kot, da bi že 100 let kadil čik za čikom. Se ga izogibam v velikih krogih. A je trmast ko bik in noče niti dneva doma obležat, kar tudi ni najbolje.
In drugače kako ste in kako o vaše kilce?

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

13.04.2010, 06:21

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

alo, alo
evo mene
sicer z zamudo ampak ...
joj prazniki so me čisto uničili, jedla sem sicer "po pravilih"(ločeno) vendar je padlo več obrokov pa še zajtrk sem imela. tako da sem grešila 100/h cel teden. sedaj se je pa treba v roke spravit. še samo 3tedne do konca in je treba še kakšno kilco dol spravit.
danes sem se celo upala tehtati-sem se zelo bala da bo + ampak hb ni. tehtnica mi je pokazala 69,8kg. ni glih za pohvalit ampak vsaj v + ni šlo.
pridne ste da se držete po luni. jaz tudi planiram po končanih 90dneh tako delati.
me pa muči to, da živčki delajo in takrat rada jem- morem do maja diplomo spisati in zvezati in me čaka še ogromno dela in neprespanih noči.

lep deževen dan vem želim



Punca saj bo šlo, še malo in še malo in zaključila boš lažja in boljše volje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

13.04.2010, 08:41

clock-img

ajna12

pencil-img

276

Lep pozdrav!
No, upam, da nas  še čim več vztraja tukaj. Jaz sem šla kar na vzdrževalno, mi pa kilogrami kar stojijo od prejšnjega tedna. Imam še kar 79kg.  
Seveda pa vsak dan nekaj grešim, se moram vzet v roke, ker sem trdno odločena,da čez 80kg ne smem več.
V petek sem si kupla 2 hlače in 3 majčke, pa včeraj sem si ene elegantne črne, ki so bile kupljene pred 1 mesecem v pasu malo všila, da jih vsaj lahko imamuser posted image . Počasi menda bom nabrala kaj skupaj.

clock-img

13.04.2010, 11:14

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

Ja men tud kg kar stojijo,no lahko rečem da se večajo,odkar tečem,saj vem mišice so težje od špehca,tako,da vam nekaj časa ne posredujem svojih kilc,da se tole mal prerasporedi špeh:mišicamuser posted image .Vidim,da če bom hotla še kako kg zgubit,bom morala malo zmanjšat obroke,pa več gibat,da se bo skurlo,drugače si bom sam mišice nabila gor,rada bi vsaj še ene tri kilce zgubila,tako,da jutri veselo na luno,pa par petkov se bom še postila,potem bi mela pa sam še lunine poste,več si ne upam,res sam da se malo vaga še premakne dol,pa bo.
user posted image je pa fajn da vsaj še nekatere vstrajamo.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

13.04.2010, 15:04

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Ja men tud kg kar stojijo



Še jaz se tukaj podpišem. Kar ne gre in ne gre pod 62. Včeraj sem imela sadni dan, danes stopim na tehtnico in ponovno 62 kg. Upam, da mi bo jutrišnje hujšanje z luno vsaj malo pomagalo, da se cifra malo nižje spusti. So pa teli zadnji kg res težki za izgubiti, kar težko bo šlo tole dol. Sigurno pa nekaj naredi tudi gibanje..preobrazba iz maščobe v mišice, in mislilm da je tudi tu problem, da teža ne gre doluser posted image

No, jaz sem si včeraj tudi svoj ITM računala, iz debelosti 1. stopnje sem na sredini normalne telesne težeuser posted image user posted image . Pa nekaj cunj sem včeraj probavala v trgovini, in spet spravim nase konf. 38user posted image user posted image .

Zdej grem pa na kosilo...dopoldan je bilo sadje, sedajle me čaka rižotka, zvečer pa spet sadje.

Lep dan.

clock-img

13.04.2010, 17:27

clock-img

4pikice

pencil-img

369

helov, pridne ločevalke!

lunca- bravo za mišice

ajna in jer.za- no vsaj stojijo, ne preveč grešit pa bo

pigy- user posted image za lep stasuser posted image

violinca- ti razturašuser posted image

deja777-  lepo vztrajaj dalje pa držim pesti za diplomo



_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

13.04.2010, 17:29

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

4pikice,tud tebi en lep deževen danuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

14.04.2010, 08:49

clock-img

nincika

pencil-img

170

Pozdravljene ločevalke,

jaz sem še vedno z vami, pridno ločujem, le časa mi kronično primanjkuje, da bi se bolj pogosto javljala. Pretekli vikend je bilo spet malo grehov, zato tudi meni teža stoji...ampak ta teden pa brez heca...bi rada še vsaj kakšne 3 kg sklestila, potem bo pa uspeh, če bom vse tole obdržalauser posted image

user posted image user posted image jer.za. za številko 38...največji uspeh za nas je, ko spravimo naše nekaj kar že dolgo ali pa še nikoli nismo oblekle

Pigy, kako je zdravjem? Upam, da si se uspešno ognila virusom, ki ta čas prežijo na nas...

Želim vam lep dan, pa čeprav brez sončka

clock-img

14.04.2010, 09:34

clock-img

2violina

pencil-img

505

Včerajšnji dež mi je preprečil tek, zato sva se s hčerko posvetili trebušnjakom. Očitno uspešno, saj me dans bolijo vse trebušne mišice user posted image  user posted image . Včeraj sem si privoščila novo jakno. Stare resnično nisem mogla več nosit saj je na meni visela kot obešalnik. Tako, da me je hči prepričala, da sem jo kupila. Ugotovila sem, da v kolikor mi uspe sklestit še kak kg bom lahko kar od hčerke hlače nosila. Sem ene že spravila nase, tudi zaprla sem jih lahko a so mi še tesne. Ja nosi pa št. 38. Edin problem bo dolžina user posted image  user posted image  je namreč kar nekaj cm višja od mene.

Jer.za - čestita za ITM. meni ga je uspelo do sedaj skenslat iz 33,33 na 27,06. Sem pa tam, kot si ti bila na začetku. Ko bo tehnica pokazala 60 bom že na normalni teži. In kdaj bo to? Hm, Hm  ...... tam nekje poleti. Kajti sedaj gredo dol dkg in ne kg.

Danes je luja ob 14,28. Sem si doma že vse pripravila za solatko, tako, da ko pridem domov jo hitro konzumiram in nato do jutri popoldne samo voda in kavica brez vsega.

4 pikice - moj pravi, da sem s tekom čisto obsedena. Mislim, da je res tako. Želim si it odteč Fantasyjen tek okoli šmartinskega jezera to nedeljo (12 km, kar nekaj v breg) a me je strah, da ne bom zdržala. Bom pa sigurno šla v Radence na 10 km in DM na 10 km.

Teč sem pričela zaradi povešene kože pri hujšanju in rezultat je fenomenalen. V mesecu in pol se že zelo pozna.  salo se  topi in obseg se manjša. Vse to in dobro počutje sta moj največji motiator.

nincika - kjer je želja in močna volja tam je uspeh zagotovljen in vedi me smo še vedno s teboj.
Kot z ostalimi, ki se ne javljajo več tako pogosto ali pa so to temo popolnoma zapustile.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

14.04.2010, 10:21

clock-img

Pigy

pencil-img

809

končno si vzamem čas, da vam neki napišem, pa me vrže vn, user posted image user posted image
Nisem imela časa kej napisatuser posted image , niti prebrat.

K sreči me je bolezen obšla, sem mislila da bom obležala, pa je trajalo samo dva dni.

Vidim da pri mnogih kg stojijo tko kot pri meni. Upam da meni ni krivo to da si 2X na teden privoščim popoldne sladoleduser posted image user posted image .

Končno sem si privoščila ene ače in dve majčki, hlač sploh nimajo ne vem kako izbiro, tri ure po trgovinah pa prišla domov le z enimi. Pa še za te so se mi smejali vsi okoli kabine. Ponavadi gre moj z mano, sedaj sem pa morala sama, pa vzamem L cifro in grem v kabino, pa kričim prodajalki če mi lahko prinese M, pa mi da, meni še vedno prevelike, pa spet odgrnem zaeso in ji rečem, ; mal sm zmedena s številkami a mi lahko prineseš S? PA mi prinese S in Xs pa pravi;na, da se ne sprehajam tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No S so mi ble pa prav.

Danes bom pa tudi jaz se vam pridružila v klubu in ne bom jedla naslednjih 24 ur, bomo videli če bo šel kak gramček dol, kr tehtnica pomoje ne deluje pravilno , kadarkoli se gor postavim je 68,00, user posted image user posted image . Čeprav mi je tudi ta cifrav šeč.

Lepo vas je brat, sicer pa 2violina tebi pa res kapo dol, čeprav vidim da tudi lunica14 napreduje s tekom, user posted image user posted image user posted image user posted image
deja777- lepo napreduj s pisanjem diplome.user posted image user posted image
nincika- počasi pa bojo šli tudi tile 3 kg doluser posted image user posted image





_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.04.2010, 07:59

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro punce!

Hujšanje z luno lepo uspeva, zanima me le a lahko spijem eno kavo z malo mleka? Ker brez kave pa ne vem če bom še do pol treh zdržala.

Nincika, super da si še z namiuser posted image user posted image .

2 violina, ma ti si nam res vsem za spodbudo. Jaz kar voljo do vsega spet dobim ko te berem...tek, trebušnjaki, zdrava prehrana...super siuser posted image . Daj mi povej kolikokrat na teden ti tečeš in po koliko časa?
 
Toliko čisto čisto na hitro, grem malo pospravljat da se zamotim brez tele moje jutranje kavice.

clock-img

15.04.2010, 09:43

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

jer.za...........jaz sem tud na luniuser posted image ,ampak sem si zjutraj privoščila kavo z čisto malo mleka,ker drugače je ne bi mogla spit,sedaj grem pa tud jaz pospravljat,mam frej,ker je šel moj na montažo,pa bom iskoristila za čistilno akcijo,ker popoldne mi itak ne znese s tamalimi kaj dost narest,no sonovne stvari že,ostalo pa sedaj.Pa popoldne vem da gre moj spet na montažo,tako,da ne bom mogla it tečt,tako,da bom šla kar dopoldne,no ko pospravim,potem pa laufatuser posted image .
pigy........lepo da si bolje,da tud kg še kar kopnijo,in da se počutiš odličnouser posted image user posted image


_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.04.2010, 09:45

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image ja res je violinca,še dober da te mamo,da nas malo motiviraš za gibanjeuser posted image user posted image ,
pa nincika tud zateuser posted image user posted image da si še z namiuser posted image .
Lepo bodte,jaz grem na delo,ker čas mine prehitro.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem