cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

06.01.2010, 13:52

clock-img

lunca144

pencil-img

561


IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

mlinčka.........a,si pozabila nameuser posted image sem te tud prosila za knjigico,pa je še ni-plissssssssssuser posted image



Ma kaki pozabla. Sem zagotovo poslala pa se je očitno kje zataknilo. Ti bom čim prej poslala še enkrat, ta trenutek ne utegnem. Če slučajno do večera ne dobiš, mi prosim javi, da pogruntava, v čem je problem. Če še katera ni dobila, povejte, da zrihtamo user posted image .  




user posted image user posted image hvala,da misliš name,ti sporočim,če je prišlauser posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

06.01.2010, 14:31

clock-img

Pigy

pencil-img

809

evo tehtnica je doma, kguser posted image so me presenetle, mam še več kot sem mislila.
Cel BTC sem prehodila te knjižice 90 dnevna ločevalna- nimajo nikjer user posted image .
Sedaj počasi šibam v center na kofi pa še tam pogledat če majo, če ne, pa te bom mlinčka prosila za kopijouser posted image .

Čao

clock-img

06.01.2010, 14:34

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jaz pa že drugače brez mleka kavo pijem in mi splih ni problem. Švinglam pa pri cukru, ker si v službi skupaj turško kavo skuhamo in pol ne kompliciram.

clock-img

06.01.2010, 14:43

clock-img

lunca144

pencil-img

561


IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Jaz pa že drugače brez mleka kavo pijem in mi splih ni problem. Švinglam pa pri cukru, ker si v službi skupaj turško kavo skuhamo in pol ne kompliciram.



............no,jaz pa brez cukra,sam z mlekomuser posted image pa sva na istemuser posted image ..............mi tud ni do kompliciranja,evo še malo pa bo treba po otroke,pa bom spet kurla kalorije,ko bo treba za njimi letatuser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

06.01.2010, 15:29

clock-img

nincika

pencil-img

170

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Jaz pa kr špagete s pelati...marsikdo me čudno pogleda, ampak jaz jih naravnost obožujeeeemuser posted image

Za večerjo pa kos gibanice, nad katero se mi že danes sline cedijo, ko grem mimo nje... komaj čakam, da bo jutriuser posted image



Ma zakaj čudna, to mi vsi vedno jemo, tudi kadar ni dijete. Moja dva ta mala jesta tako pašto vedno fulll rada. Mi sploh ne jemo pašto z mesom, vedno z šalšo.user posted image



Pri nas doma se vedno zmrdujejo, ko se jaz bašem s tem, brez mesa pač ne gre, bajeuser posted image

Sem si pripravila danes špagete s pelati...na malo olja sem prepražila čebulo in malo česna, prelila s pelati in začinila z baziliko in origanom. njamsi...

Mi je pa brat včeraj vso gibanico pojedel, ki je bila namenjena za današnjo večerjouser posted image  Bo treba nekaj drugega najti...

V hladilniku imam odprt ananasov kompot. MIslilte, da ga lahko pojem jutri? Je nesladkan...

clock-img

06.01.2010, 15:36

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Jutro
Sem pravkar prebirala knjigo Montignacova metoda, sem zaključila poglavje 1 stopnja, me pa neki zanima, kolk dolgo pa naj traja 1. stopnjauser posted image user posted image
Se pa moram pohvalit, da jem tako približno kot v nosečnost, sem imela namreč nosečniški diabetes in je sestava jedilnika zelo podobna, no skratka danes sem iz firbca stopla na tehtnico in -2,30kguser posted image pa saj vem, da je to samo odvečna voda. Kako se naj odpovem krompirju???
Nič, sem spila sok iz pomaranč in jabolk,in spila kavo.

Taška 30 kus kus je živilo z nizkim glikemičnim indeksom, ga lahk ješ kolk ti je volja, se pafuuul razkuha in morš malo pazit kolk ga daš kuhat, jaz sem ga ful pojedla med nosečnostjo, pa ful sem tudi pojedla prosene kaše.

A katera je zjutraj pivski kvas in ribje olje??

Twins, hvala za seznam.

Lep dan želim vsem!!!!



ma dva posta pa ne štekam. al sem jaz kaj zabluzila, al so se pa zmotle in hotle pisat na forum za Montija user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 15:38

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

čeprav nisem še na dieti, mi je danes zadišala solata z paradajzem in mozzarelo. Njami je bila malica!!!
Danes pa naredim meso puranje z papriko in riži.

Punce user posted image user posted image  zlate ste, da držimo skupaj in si dajemo podporo.

Zdaj pa pijem še kavico, čez 2 urci pa domov, delat kosilo, po otroka....

Koliko vam dejansko zares uspe spiti tekočine (vode) na dan??



tole pa ni ločevalna user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 15:40

clock-img

blaža

pencil-img

8795

No kakorkoli.

jaz sem pizzo pojedla in je bl anoro dobra. Sedaj pa že sanjarim kako bo dobra večerja. Sem nabavla sladoled, pa čokolado mi tudi ne bo panika pojest. No jedilno in seveda eno rebro.

Sem bla pa dopoldne še kr lačna. Samo na 3 mandarinah do treje, mi je blo kr malo težko, ma je šlo. Kavo se pa prisilim brez mleka in si dam en narenček. Boljše brez mleka, kot, pa da je sploh ne smem spit.user posted image Kr gre za enkrat. Mmm komaj čakam večerjo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 17:09

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Blaža- aleži začne z dieto, tako kot ti, z 11.1, glede hel32 mi pa tud ni jasno, na prvi strani je napisala naslednje:



Evo še mene sem se že pred novim letom odločila za shujševalno ker imam 20kg preveč, malo sem se prej zredila, malo nosečnost in imam 84kg na 172cm višine.
Tudi jaz še po ločevalni nisem hujšala in bi bila vesela če ima katera čas razložit kako to gre!!
Sicer pa glih pijem kavico z mleko, sevedauser posted image

Drugače pa malo kolesarim s sobnim kolesom, malo z abtronicom, malo telovadim, ker imem še kr ogromen trebuh od nosečnosti in grozno veliko salauser posted image in mi vse čez visi, pa upam, da mi vsaj 10 kg uspe dol dat!!!




hel3, kaj pa ti parviš?

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 6.1.2010 17:10:18 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

06.01.2010, 17:30

clock-img

aleži

pencil-img

1903

4pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blaža nisem še začela z ločevalno, ponedeljek...zadaj pridno študiram kaj bom jedla, knjigico berem....
Blaža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj same začnemo ali bo še katera tisti dan???

Hmmm, kava??? jaz ne morem brez mleka jo pit. Bom nekako manj mleka dajala, ma čisto brez ne moremuser posted image

Kako pa tiste katere delate? Kako imate razporejeno kdaj jest in kaj?? Ali si nosite od doma?
Jaz delam 8 ur, malico si bom nosila od doma (sadje, solato,...) kosilo bom imela po 16 uri. A potem je potrebna tudi večerja?

clock-img

06.01.2010, 17:54

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Blaža- aleži začne z dieto, tako kot ti, z 11.1, glede hel32 mi pa tud ni jasno, na prvi strani je napisala naslednje:



Evo še mene sem se že pred novim letom odločila za shujševalno ker imam 20kg preveč, malo sem se prej zredila, malo nosečnost in imam 84kg na 172cm višine.
Tudi jaz še po ločevalni nisem hujšala in bi bila vesela če ima katera čas razložit kako to gre!!
Sicer pa glih pijem kavico z mleko, sevedauser posted image

Drugače pa malo kolesarim s sobnim kolesom, malo z abtronicom, malo telovadim, ker imem še kr ogromen trebuh od nosečnosti in grozno veliko salauser posted image in mi vse čez visi, pa upam, da mi vsaj 10 kg uspe dol dat!!!




hel3, kaj pa ti parviš?



ma jaz sem štartala kar v ponedeljek, kljub mislim, da bom komqaj 11. In se dobro držim, nič ne grešim in imam danes oh.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 17:55

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

4pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blaža nisem še začela z ločevalno, ponedeljek...zadaj pridno študiram kaj bom jedla, knjigico berem....
Blaža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj same začnemo ali bo še katera tisti dan???

Hmmm, kava??? jaz ne morem brez mleka jo pit. Bom nekako manj mleka dajala, ma čisto brez ne moremuser posted image

Kako pa tiste katere delate? Kako imate razporejeno kdaj jest in kaj?? Ali si nosite od doma?
Jaz delam 8 ur, malico si bom nosila od doma (sadje, solato,...) kosilo bom imela po 16 uri. A potem je potrebna tudi večerja?




Te bom razočarala, ki jaz sem začela že v ponedeljek, sem poštimala v glavi in se kr lotla, nič odlašanja. začni še ti tako, da se bomo s hrano ujeli. v petek je mesni in je lahko tvoj prvi dan. Oziroma beljakovinski.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 17:58

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

4pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blaža nisem še začela z ločevalno, ponedeljek...zadaj pridno študiram kaj bom jedla, knjigico berem....
Blaža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj same začnemo ali bo še katera tisti dan???

Hmmm, kava??? jaz ne morem brez mleka jo pit. Bom nekako manj mleka dajala, ma čisto brez ne moremuser posted image

Kako pa tiste katere delate? Kako imate razporejeno kdaj jest in kaj?? Ali si nosite od doma?
Jaz delam 8 ur, malico si bom nosila od doma (sadje, solato,...) kosilo bom imela po 16 uri. A potem je potrebna tudi večerja?




raje si kuhaj če prideš pozno domov, še za jest za drugi dan, pa si kupiš termovko in greš na malco ob dvanajsti al pa okoli ene. Pol pa normalno okoli šeste večerjaš. Si kupišt tako termo posodo in si shraniš meso pa zelenjavo, pa kruh si priesi, al pa rižoto ,...
To je samo predlog, odločitev je tvoja, ker bit pa brez jest oz na sadju do 16ih je pa predolgo, pol pa večerja prehitro, pa četudi je ob zadnjem vlaku ob 20ih, ki pol ne smeš več jest.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 17:58

clock-img

hel32

pencil-img

1053

Hojla, kaj ti ni jasno, saj vem da nekako montignacova inločevalna približno gresta skupaj, sam da pri ločevalni imaš razčlenjeno po dnevih, pri montiju pa ločuješ po glik indeksu, jaz sem se odločila za slednjo, mi mnekako bolj leži, glede na moje telesne značilnosti, če me seveda sprejmete medse????

Nisem se zmotila, sam sem malo zabluzila, ker sem pač mislila, da je to to, pa nič hudega, saj je bistvo vsega v ločevanju živil oz OH.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

clock-img

06.01.2010, 17:59

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Hojla, kaj ti ni jasno, saj vem da nekako montignacova inločevalna približno gresta skupaj, sam da pri ločevalni imaš razčlenjeno po dnevih, pri montiju pa ločuješ po glik indeksu, jaz sem se odločila za slednjo, mi mnekako bolj leži, glede na moje telesne značilnosti, če me seveda sprejmete medse????

Nisem se zmotila, sam sem malo zabluzila, ker sem pač mislila, da je to to, pa nič hudega, saj je bistvo vsega v ločevanju živil oz OH.



Ja normalno da te sprejmejo, ma je zgledalo, da si se bolj za montija odločla. No ma nima veze kot komu paše, seveda te bomo vesele. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:01

clock-img

blaža

pencil-img

8795

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:05

clock-img

hel32

pencil-img

1053

Hvala Blaža.user posted image
Veš sem bolj nagnjena k sladkorni (nos slad.) in mi ta idealno odgovarja!
Sem ti fauš, za sladoled!!user posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

clock-img

06.01.2010, 18:08

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Hvala Blaža.user posted image
Veš sem bolj nagnjena k sladkorni (nos slad.) in mi ta idealno odgovarja!
Sem ti fauš, za sladoled!!user posted image



ma lej, pri montiju maš več za jest, pa bolj počasi se hujša, pa več na izbiro, pa tudi kake marmelade,... tle je pa točno določeno kaj se lahko je in se ne sme nič kej po svoje obračat, ker pol ni to to in ne greš dol kolkor bi lahko. samo jaz mam raje ločevalno, ker vem kaj lahko jem. Pri montiju je pa tako. ali to, ai uno, maš dosti za zbrat in moraš met ful samokontrole za moje pojme, da se kontroliraš kaj ok kolko boš jedu.

Jaz mam kot dijeto raje ločevalno, vzdrževanje pa raje Montija, ki se mi zdi res mega.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:22

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

čeprav nisem še na dieti, mi je danes zadišala solata z paradajzem in mozzarelo. Njami je bila malica!!!
Danes pa naredim meso puranje z papriko in riži.

Punce user posted image user posted image  zlate ste, da držimo skupaj in si dajemo podporo.

Zdaj pa pijem še kavico, čez 2 urci pa domov, delat kosilo, po otroka....

Koliko vam dejansko zares uspe spiti tekočine (vode) na dan??



tole pa ni ločevalna user posted image



ne ni... lušte nam dela;) jst sem šele prvi dan pa me tkole matra... no sej pravjo, vsak začetek je težak... bo žeuser posted image

clock-img

06.01.2010, 18:26

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image

clock-img

06.01.2010, 18:30

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No zdej pa čakam, da gre tamali spat( ob 19ih), da povečerjam.user posted image , Iiii sladoled me čaka, mmm.



teb pa vela! tolk hitr hodi spat?! kolk je pa star? jst pa do desete nimam mira, pa tud popoldanskega počitka ne poznamo, pa je moja pupa starakomaj 18 mesecev... sm ti foušuser posted image



Blaž bo mel 3.2. dve leti in gre tako zgodaj spat. Ta starejši gre pa ob 20ih ( bo mel konec februarja 7 let)

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:31

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

čeprav nisem še na dieti, mi je danes zadišala solata z paradajzem in mozzarelo. Njami je bila malica!!!
Danes pa naredim meso puranje z papriko in riži.

Punce user posted image user posted image  zlate ste, da držimo skupaj in si dajemo podporo.

Zdaj pa pijem še kavico, čez 2 urci pa domov, delat kosilo, po otroka....

Koliko vam dejansko zares uspe spiti tekočine (vode) na dan??



tole pa ni ločevalna user posted image



ja pa sej si pol lahk danes mela meso, a riž se ti je? No sej ga boš lahko jutri. user posted image user posted image user posted image user posted image
ne ni... lušte nam dela;) jst sem šele prvi dan pa me tkole matra... no sej pravjo, vsak začetek je težak... bo žeuser posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:32

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Uf slabo sem citirala, izlušči bistvo. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

06.01.2010, 18:32

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jaz sem v službi in si zvečer pripravim kosilo za naslednji dan, si odnesem v službo in tam pogrejem (imamo to možnost), ko pridem domov pa večerjam okoli 5tih ali pa še prej...potem pa zvečer še kakšno sadje da ni prepozno.

Pecivo sem pospravila, zdaj pa še tablica čokolade...njami...itak pa nimam v želodku več placa....danes sem veliko manj pojedla in bila že veliko manj lačna...bo počasi kot kaže...jutri pa sadni dan....

clock-img

06.01.2010, 18:35

clock-img

blaža

pencil-img

8795

u vitaminskega pa jaz ne ljubim preveč. ampak gre pa dol po sadnem. Jaz rečem kar sadni dan, ker večinoma jem sadje in oreščke.

sem si kupla suhe slive, pa mandarine, banane s cimetom bom za kosilo in pest orehov za malco, pa kako pomarančo za večerjo, al pa samo ananasov sok.





_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem