cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

15.03.2010, 09:57

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Super tud za ostale da vama je šlo tako lepo ta teden dol,res še malo pa bo velika noč in naših prvih 90 dni bo mimo-kako se bomo zmenle pa naprej,a bi katera nadaljevala še naslednjih 90 dni,jaz sem prepričana samo vase,da nadaljujem še 90 dni,tam do poletja,potem,pa spet novih 90 dni,se mi zdi da je lažje takole po etapah,kot da rečeš,grem do konca.



Sem ena tistih, ki bo nadaljevala po knjižici naslednjih 90 dni in nato naredila še en krog, da pridem do svojega željenega cilja.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

15.03.2010, 10:02

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image no super potem smo že tri,ki bodo nadaljevale naprejuser posted image .............še katera?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.03.2010, 10:05

clock-img

ajna12

pencil-img

276

lunca14 - a greš ti na vzdrževalno ali boš tako nadaljevala?

clock-img

15.03.2010, 11:23

clock-img

lunca14

pencil-img

4037


IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

lunca14 - a greš ti na vzdrževalno ali boš tako nadaljevala?




Bom kar nadaljevala,tako,kot do sedaj,samo s kakšno pregreho večuser posted image pa seveda brez slabe vesti,ker bo tja do poletja par rd.in bo kaka tortica padla s kakšnim meskom skupaj.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.03.2010, 11:42

clock-img

nebo

pencil-img

1664

KAPO DOL KAKO VAM GREDO KG DOL...user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa ve meni povejte - repa in krvavice - na škrobni dan, a je to velik greš, v bistvu riž in kaša gresta skupaj samo kri???

Pa še nekaj, kako to, da vam gre sedaj po 2 mesecih toliko dol?? Meni že na samem začetku gre fuuullll malo, danes sem štartala 4 teden in imela 64,7 kg (2 KRAT SEM SE VMES RES FEJST PREGREŠILA)...dober mesec in pol nazaj pa sem jih imela 65,2...no je pa res, da sem jih danes 3 tedne nazaj imela 68,8...jojojoj (takrat ko sem začela z ločevalno=, sem zakomplicirala ne...skratka zdi se mi, da vam gre res lepo, predvsem pa dosti dol, po 2 kg na teden....KAJ SPLOH KAJ JESTE??? JAZ BI TUDI???user posted image

Sem se morala malo izkašljat, ker je spet mrzlo in turobno vreme....user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.03.2010, 12:28

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

Nebo.........ne vem,kaj naj ti rečem,jaz nič ne kompliciram,in ponavadi jem za zajtrk kornflekse s semeni ali pa sadje,odvisno od tega kaj bom delala,če mam kaj fizičnega za delat,potem ne bom jedal sadje,ker bom brez energije.Potem pa za kosilo,skleda solate + ali meso,riž,krompir,ali pa je samo velika skleda solate z jajci.Večerja pa tako,včasih,je sploh ne jem,je pa res da skušam ne jest po šesti uri,tako,da če do takrat ne jem,potem ne jem,si skuham samo kak čaj ali kavo,in ogromno pijem,in se gibam-no skačem za svojimi tremi fanti,in seveda postni petek.Občasno pojem tudi kak povnozrnat piškot,pa kruha ne jem nič.To je to-moja skrivnostuser posted image .
Ne skrbi tud tebi bo šlo,sam očitno nimaš toliko zaloge,pa gre bolj počas,ti se kar skašljaj-saj zato smo tleuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.03.2010, 12:29

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Jaz se vam tudi pridružim v nadaljevanjuuser posted image , moj cilj je še naslednjih 90 dni, potem bom pa videla koliko kg bom imela poleti, uglavnem cilj je da se ustavim na 60.

nebo- meni je šlo mislim da samo prvi in drugi teden po 2 kg dol, potem pa cel čas po 1 kg, velikokrat pa tudi niti en sam gram, danes sem pa kar presenečena bila ko mi je šlo toliko dol. Ne obremenjuj se s tehtnico, bolj je pomembno da opaziš razliko na sebi kot na tehtnici tiste cifre.  Recimo jaz sem pri sebi opazila, da mi je koža bolj čvrsta pa v pasu me je vsake tok mal pobralo, a tehtnica se ni niti premaknila. Jaz jem normalno, no če mi zapaše da se pregrešim, se pač pregrešim, sicer ne full, ampak samo toliko da da okusim tisto kar mi pašeuser posted image .
Pri hrani ne kompliciraj preveč. To je moje mišljenje. Danes pa jej ali repo ali pa krvavico. Naj ti druge povejo še svoje mišljenje.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.03.2010, 12:45

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

KAPO DOL KAKO VAM GREDO KG DOL...user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa ve meni povejte - repa in krvavice - na škrobni dan, a je to velik greš, v bistvu riž in kaša gresta skupaj samo kri??? REPA - je živilo, ki ga lahko ješ vsak dan, podobno kot zelje, KRVAVICA - pri nas je sestavljena iz ješprenja, riža, mesa (glave) in drobovja, krvi ter začimb...... itd... Tako, da je po ločevalni nebi mogla uvrstit na noben dan (kot sarma). A tudi sama sem jo jedla 2x odkar sem na ločevalni in 1x sarmo. Sem jo pekla v pečici na peki papirju in jo jedla na ŠKROBNI dan.  Ti si jo kar privošči vsaj malo in veliko repe. Še to sama repe nisem zabelila z ocvirki samo podmetla sem jo z polnozrnato moko.

Pa še nekaj, kako to, da vam gre sedaj po 2 mesecih toliko dol?? Meni že na samem začetku gre fuuullll malo, danes sem štartala 4 teden in imela 64,7 kg (2 KRAT SEM SE VMES RES FEJST PREGREŠILA)...dober mesec in pol nazaj pa sem jih imela 65,2...no je pa res, da sem jih danes 3 tedne nazaj imela 68,8...jojojoj (takrat ko sem začela z ločevalno=, sem zakomplicirala ne...skratka zdi se mi, da vam gre res lepo, predvsem pa dosti dol, po 2 kg na teden....KAJ SPLOH KAJ JESTE??? JAZ BI TUDI???user posted image   Če bi ti imela toliko preveč kg, kot jih je tehnica pokazala meni, bi prvi kg tudi tebi kar skopneli. A HB jih nimaš in zavedaj se počasi se daleč pride le vztrajat je potrebno. Tudi polž prileze na cilj.

Sem se morala malo izkašljat, ker je spet mrzlo in turobno vreme....user posted image user posted image user posted image user posted image   In jutri bo sonček., kajti po vsakem dežju posije sonce...................




_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

15.03.2010, 13:43

clock-img

nincika

pencil-img

170

user posted image user posted image user posted image Čestitke za izjemne rezultate tudi ta ponedeljek, sploh tiste, ki ste pridelale -2kguser posted image user posted image

Jaz sem včeraj grešila, smo bili na kosilu in sem normalno jedla, zato imam pa danes sadni dan. Tehtala se bom jutri in vam sporočila še moje rezultate. Upam, da bo -

Tudi jaz razmišljam, kako po teh 90 dneh. Nekako sem se odločila, da bom ločevala po dieti, če bodo vmes kakšni lušti, si bom pa brez slabe vesti privoščila. Pa še zunaj bo zdaj vedno topleje in to pomeni tudi več gibanja zame. Tako, da štejte me zraven pri nadaljevanjuuser posted image

V petek sem bila tako vesela...oblekla sem konfekcijsko št. 38user posted image
Sploh ne vem, če sem jo že kdajuser posted image

clock-img

15.03.2010, 14:07

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image super nincika,za konf.št 38,in da se nam pridružiš tudi po veliki noči,res poleti bo lažje tole furat,na vrtu bo ogromno sveže zelenjave pa sadja,pa roštilijade bodo.Razen jaz se ne bom mogla upret sladoledu in kavi.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.03.2010, 20:59

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image user posted image super nincika,za konf.št 38,in da se nam pridružiš tudi po veliki noči,res poleti bo lažje tole furat,na vrtu bo ogromno sveže zelenjave pa sadja,pa roštilijade bodo.Razen jaz se ne bom mogla upret sladoledu in kavi.



jaz se pa ne bom mogla vedno upret roštiljuuser posted image , poleti živim od tega in zelenjaveuser posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

16.03.2010, 07:42

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro!

U, kako ste ble pridne včerej s pisanjemuser posted image user posted image . Pa user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg, ta teden je šlo skoraj vsem kar veliko doluser posted image user posted image . Jaz sem se sicer tehtala doma na eni vagi, pokazala mi je 64kg, vendar pojma nimam ali je točna, oz. kakšna je v primerjavi s tisto ki jo imam v službi. Tako da vam čisto točne podatke sporočim naslednji torek.

Nincika, user posted image user posted image  za št. 38user posted image user posted image .

Kako bom naprej po teh 90. dneh še nimam točnega plana, vem le da takrat ko bom popoldan v službi...to je 1-2x tedensko, bom na sadju. Gibanja bo čez poletje itak več kot dovolj, edini moj cilj je da ne pridem več čez 62 kg(ko bom enkrat dosegla ta cilj), pa skušala bom NE jesti zvečer.

Ta teden imam dopust, ampak me danes in jutri čakajo obveznosti na faksuuser posted image .
Pridne bodite, papa!

clock-img

16.03.2010, 09:03

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro shujšane formašice.
Včerajšni dan minil BP, kjub temu, da sta moja dva večerjala ogromno pizzo, sem se sama zatekla k likanju in ves čas, ko je bila pizza na mizi pridno likala. user posted image user posted image  Ostanek sta pospravila v hladilnik in tako imasta danes zajtrk ali kosilo , mi je vseeno.
Me je pa za... ker sem želela danes jesti fižolovo juho pa mi je od včeraj ostal rižek, ga nimam namen proč metat, zato ga bom danes konzumirala. Fižolova juha bo morala počakat.

Všeč mi je, kako vse, ki še pridno vztrajamo mislimo tudi naprej, kako bomo furale po končanju. Sama vse bolj premišljujem, da bom imela en do dva sadno zelenjavna dneva v tednu. Bom pa vsekakor preštudirala knjigo naslednjih 90 dni.  

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

16.03.2010, 09:04

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Jutro!
Nincika, user posted image user posted image  za št. 38user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi z moje strani.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

16.03.2010, 11:12

clock-img

Nov imidž

pencil-img

22

Pozdravček!

Seznam za tabelo: ta teden -1kg, tj. 74.7kg. Sem vesela, da se približujem 70ki! user posted image Še samo dobrih 5kg do konca cilja! user posted image

Nincika, bravo!user posted image  Upam, da se ti kdaj pridružim pr tej konf. št. user posted image

< Sporočilo je popravil Nov imidž -- 16.3.2010 11:13:12 >

clock-img

16.03.2010, 11:12

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Ojla suhice...hvala vsem za vse nasvete, sem danes kar dobre volje, saj gre lepo dol...samo imam en fetiš ...vago....vagam se vsak dan in razmišljam, da bi možu rekla, da jo naj pospravi nekam in mi jo vsak ponedelejk pokaže...user posted image user posted image user posted image

Jaz imam danes OH in se mi zdi, da tega najtežje furam ker ne vem kaj jest, testenine s paradižnikovo omako si bom naredila - a ima katera kak fajn recept za paradižnikovo omako ali pa si jo bom kar v konzervi kupila....

Za večerjo pa s hčero pečeva palačinke z marmelado in kislo smetano..user posted image user posted image

Sonček vam pošiljam..

clock-img

16.03.2010, 11:18

clock-img

Pigy

pencil-img

809

nebo : jaz sem si ene dvakrat to omako naredila, vendar brez gobic, kr glih nisem ljubitelj:

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11950

tale tud je dobr, samo meni je bilo preveč slano, sedaj raje dam malo čajno žličko vegete.pa brez sira sevedauser posted image :

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=13335

Za tehtnico je res najbolje da jo skriješuser posted image , jaz sem se vzačetku tudi skoz tehtala ampak brez veze, sedaj jo imam v sobi, in če me kako jutro prime stopim gor, drugače pa samevauser posted image .


< Sporočilo je popravil Pigy -- 16.3.2010 11:20:57 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

16.03.2010, 11:40

clock-img

nebo

pencil-img

1664


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

nebo : jaz sem si ene dvakrat to omako naredila, vendar brez gobic, kr glih nisem ljubitelj:

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11950

tale tud je dobr, samo meni je bilo preveč slano, sedaj raje dam malo čajno žličko vegete.pa brez sira sevedauser posted image :

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=13335

Za tehtnico je res najbolje da jo skriješuser posted image , jaz sem se vzačetku tudi skoz tehtala ampak brez veze, sedaj jo imam v sobi, in če me kako jutro prime stopim gor, drugače pa samevauser posted image .




Hvala, bom jaz danes kar prvi recept preizkusila...sedaj dečka oblečem šibama ven, nabaviva stvari, in kosilo bo šele ob h....njami....HVALA!!

Kaj gobe niso škrob?? Ali jaz malo sanjam??user posted image

clock-img

16.03.2010, 12:58

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Hvala, bom jaz danes kar prvi recept preizkusila...sedaj dečka oblečem šibama ven, nabaviva stvari, in kosilo bo šele ob h....njami....HVALA!!

Kaj gobe niso škrob?? Ali jaz malo sanjam??user posted image



ja gobe lahko ješ, samo jaz jih ne, kr jih ne maram, se opravičujemo, kr sm tok čudno napisala user posted image


< Sporočilo je popravil Pigy -- 16.3.2010 12:59:48 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

16.03.2010, 19:18

clock-img

LERO

pencil-img

828

Ste tako pridne pri pisanju, da mi je kar hudo prebrati teh skoraj 60 strani, da bi prišla do par informacij.
Zanima me, kako ste naštudirale naslednje:
- a jeste na beljakovinski in škrobni dan za večerjo enako kot za kosilo
- a mogoče kdaj namesto običajne večerje pojeste sadje
- koliko suhega sadja pojeste za en obrok (jaz bi ga kar veliko)
- a na sadni dan jeste kakšno solato namesto sadja

Hvala za odgovore.

clock-img

16.03.2010, 20:19

clock-img

ajna12

pencil-img

276

lero-
-jaz jem na beljakovinski in škrobni vedno isto stvar, včasih tudi majhen kos kruha, čeprav ga za večerjo ni, nikoli pa ne jem juhe, razen če jo imajo tudi ostali za kosilo, takrat jaz jem čisto juho
- sadje nikoli ne jem za večerjo, razen takrat ko je sadni dan
- suhega sadja približno za 1 pest
- na sadni dan lahko ješ tudi solate, jaz solate bolj težko jem, tako da rajši ostanem kar pri sadju
Vsakdo si najde svoj način in hrano, ki mu najbolj odgovarja, tako da moraš malo  poskusiti in ugotoviti, kaj ti najbolj odgovarja. Saj kakšen teden ali dva se loviš, potem pa najdeš pravo pot.

Navijam zate in za vse ostale.user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2010, 21:36

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Vas berem in spremljam, brez skrbi, samo, da nas bo na koncu samo okoli 10 user posted image si pa nisem mislila,škoda. Za zadnjo tabelo imam podatke od 10-ih. Kje ste ostale?


Kaj sem pa jest kej jedla zadnje dni? Zdej sem bila 3 dni na beljakovinskem dnevu.Smo imeli fešte pa mi to najbolj takrat paše. Aja pa še to, v petek mi ni čisto uspelo biti samo na vodi, me je zvečer zopet premamil jogurt. Tolk mi paše zadnje časeuser posted image

Vseeno sem izgubila skoraj kilco. Počutim se fenomenalno! Lepo skupaj lezem, jupi!

Ali bom nadaljevala s kuro po 90-ih dneh? Po moje, da kar bom, da pridem na svojo idealo težo, 2kg še spravim dol do konca 1. runde, se pravi 64kg, potem pa pičim na 60kg, to bo šlo pa gotovo počasi dol.

Do petka bom še počakala s tabelo.


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

17.03.2010, 06:22

clock-img

2violina

pencil-img

505

Danes je čudovito jutro in me je bolj kot v službo mikalo, da bi ji pičila na bljižnji hrib. user posted image user posted image . A delo kliče.
Sem jezna ko user posted image . Januarja sem si kupila uro za mirjenje srčnega urtipa (sicer eno bolj ****) včeraj pa je spustila dušo. Sem jo nesla nazaj in sedaj sem brez. Sem se pa zelo navadila nanjo, ko tečem ali sem na steperju. Z njo lepo uravnavam težavnost in hitrost vadbe, vem kdaj delam na izgorevanju maščob in kdaj na povečanju mišične mase, ter koliko kalorij sem porabila. Dokler ne dobim nazaj ali si kupim nove bom na 1 proti pribljižno.

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Kaj gobe niso škrob?? Ali jaz malo sanjam??user posted image



ja gobe lahko ješ, samo jaz jih ne, kr jih ne maram, se opravičujemo, kr sm tok čudno napisala user posted image



Gobe so nevtralno živilo in jih lahko ješ vsak dan, seveda v kolikor jih obožuješ. Sama obožujem lisičke in mi jih ati in mami nabereta ogromno. Nato jih očistim in spravim v skrinjo. Jem jih na B dan kot pražene z jajčko , izogibam se omakam z mesom, ker so kar kalorične a bi lahko zrezke v gobovi omaki prav tako jedla. Na Š dan si pripravim krompirjevo juho z lisičkami in na OH dan jih dam na pizzo ali v paradižnikovo omako. No, da ne bo katera mislila, da jih jem vsak dan, to ne jih pa resnično obožujem.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 17.3.2010 6:23:48 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

17.03.2010, 07:07

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Dobro jutro, upam, da lep dan, ker grem na vozičkanje. Sedaj pa čakam, da hreča odkoraka v šolo, sinek v ležalnik, sama pa na kolo za zdravo telo....user posted image user posted image user posted image

Hvala vam za vse odgovore, ampak mojih vprašanj še ni dovolj, torej dajte ve meni povedat ali je vam teža tudi tako nihala, en dan dol, drugi dan za pol kg gor....mislim noro no. Jaz res počasi obupavam, zato ker se mi zdi, da mi fffuuulll počasi gre dol. pa vedno po OH dnevu imam naslednji dan za dobrega pol kg več teže....v ponedeljek imam 29 dan diete, sem mislila, da bom do takrat kakšnih 5 kg dol dala, pa dvomim no...sem pa gledala vaše razpredelnice, pa ste vse ful šle dol. Joj, pa ta dieta....

Danes imam sadni dan, ampak bo šlo, sedaj pa na kolo...čao bao.

clock-img

17.03.2010, 07:39

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro!

Punce, a lahko prosim še meni ena pošlje 2. del knjige? Hvala že vnaprej!
 
2 violina: kaj si ti to kupila da ti vse te parametre pokaže? kako se temu reče? Kolk pa to pribl. cenovno pride?

Kar pa se tiče hrane na B in škrobni dan: jaz če sem imela dovolj sem jedla enako za kosilo in večerjo, če nisem imela pa tudi ne(npr. za kosilo pečen krompir, za večerjo rižota). Tudi zjutraj redkokdaj jem enako sadje. Pa spijem do 4 kave z mlekom na dan...pa mi gre teža vseeno zelo lepo dol, je pa res da pri meni prebava deluje 300/huser posted image .

Danes imam sadni dan, pa mi kar paše ker bom večinoma v LJ.

Zdej pa šibam, me že likalnik kličeuser posted image .
 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem