cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

11.03.2010, 12:51

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

Še od mene en snežno dolenjski pozdravček,snega imamo več kot pol metra,tako,da ga imam vrh glave,jaz tud hočem sonček in zeleno travico,in zadnjič sem si že ogledala traso za laufanje,tako,da komaj čakam da začnemuser posted image .Teden gre proti koncu,je bil brez pregreh in jutri sledi nov vodni dan.Tud sama ne stejem dnevov do konca,ker konca ne sme bit,drugače se bodo kg samo vrnili,bo treba še naprej vstrajat na taken načinu prehranjevanja,pa saj gre,sam malo manj sladkarij je,vse se da uskladit,če se hoče.
In se tudi strinjam,da nas je blo na začetku veliko,a le vstrajne bomo prišle do ciljauser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

11.03.2010, 19:20

clock-img

Koprivicaa

pencil-img

9

Pozdravljene. Mam res malo slabo vest, da se vam tako dolgo nisem javila, niti vas nisem nič brala, saj sem imela res stisko s časom user posted image . Končno sem našla malo časa, da vam kaj napišem. Še vedno sem z vami, še vedno se trudim shujšat... sicer sem zadnji teden malo grešila, ker sem imela rojstni dan, ampak ok... tudi to spada zraven... user posted image
Včeraj sem uspešno preživela svoj 2. vodni dan in danes je tehtnica pokazala 84kg, torej 14kg manj od začetne teže (kljub vsem grehom)... ma sem bila vesela... user posted image
Sedaj pa še razmišljam ali bi se začela tehtat vsak teden tako kot ve, ali bi se tehtala komaj na koncu diete, po vodnem dnevu user posted image ... nekako sem bolj nagnjena k ponedeljkom... kaj ve pravite?

Torej 4pikice, prosim vnesi moje podatke v tabelico... (HVALA) 
-trenutna teža 84kg
-shujšala: 14kg

Ženske, lepo se imejte, pa obljubim, da bom od zdaj naprej več tipkala in si vzela čas za vas...

Lp, Koprivicaa

clock-img

11.03.2010, 19:55

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

mah jaz sem pa oblažala z antibiotiki...tako da kr neki. Teža je ta teden padla za samo 0,2 kg. Torej imam 76 kg. Ampak vsaj gor ni šlo...pa še malo sem se pregrešila user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.03.2010, 20:06

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Pozdravček!

Še en dan je lepo za manouser posted image , le kavica me še čaka na mizi, ampak še čakam da pride možek izpod tuša da jo skupaj spijeva.

Jutri imam pa OH dan...za kosilo bom torteline z gobami, za večerjo pa še ne vem...sem popoldan v službi, pa ne vem kdaj bom doma.

Za vikend si bova z možem privoščila tudi savnouser posted image , da gre še malo strupov ven iz naju.

Sicer pa nič kaj novega, moja prebava še vedno deluje na polnouser posted image , to sploh ni res. Je pa res da pa spijem tudi ogromnooooo tekočine, zadnje dni celo okoli 5l.

user posted image user posted image user posted image  vsem za pridno izgubljanje kg.

Ajna12, jaz pa z otročki delam.

Lep večer vsem!

clock-img

12.03.2010, 07:30

clock-img

Pigy

pencil-img

809

sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image , upam da bo cel vikend. Kako lepo ko se mal zamudnice javite in poveste da pridno vztrajate.
koprivicaa, čestitam za izgubljenih  14 kguser posted image user posted image
julija08, user posted image user posted image da čimprej ozdraviš.

Danes danes imam škrob, včeri sem pasulj skuhala, tako da bo glih prav za danes. Včeri sem se zjutri v službi vsedla v skladišče in jedla jabolko in pride sodelavka me pogleda pa pravi, ja kako pa ti hujšaš, če ješuser posted image user posted image user posted image ? Sam sem jo pogledala in rekla; jaz hujšam in ne stradam. Sej v dieti je priporočljivo jest, v mejah normale, pa se je obrnila in odšla.user posted image

Lepo se mejte čez vikend, jaz se bom potrudila da v nedeljo ne bom kaj grešila (kos torte bom pa le probala- bo sadnauser posted image ), ima brat rojstni dan jutri, vendar imamo v nedlejo praznovanje.user posted image

lp


< Sporočilo je popravil Pigy -- 12.3.2010 7:35:44 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

12.03.2010, 07:58

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Dobro jutro,
dajte mi prosim povedat, a ste kdaj delale palačinke za OH dan, ker so notri pač jajca...sem moji hčeri obljubila danes palačinke, pa me zanima če jin je katera delala po kakšnem posebnem receptu na OH dan.

Pa zanima me še kakšno pizzo naj naredim danes, možu delam normalno, testo bom naredila iz hit mix moke, ker drugače je ne bo nobeden od mojih drućinskih članov niti poskusil. A gor naj dam samo kečap???user posted image

clock-img

12.03.2010, 08:17

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro - tudi pri meni sije sonček, čeprav je zunaj še pošteno mrzlo. Vendar pomlad prihaja in z njo toplejše vreme.

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro jutro,
dajte mi prosim povedat, a ste kdaj delale palačinke za OH dan, ker so notri pač jajca...sem moji hčeri obljubila danes palačinke, pa me zanima če jin je katera delala po kakšnem posebnem receptu na OH dan. Sem jih jedla na OH za večerjo kot sladico.

Pa zanima me še kakšno pizzo naj naredim danes, možu delam normalno, testo bom naredila iz hit mix moke, ker drugače je ne bo nobeden od mojih drućinskih članov niti poskusil. A gor naj dam samo kečap???user posted image   Sama jo pripravim tako, da dam gor pelate, origano, čebulo, česen, rdečo in zeleno papriko, po želji lahko dodaš tudi drugo zelenjavo, bučke, brokoli, cvetačo....



Sama imam v načrtu, da bom furala vodni dan v kolikor me ne bo nič matralo. V nasprotnem primeru bom popoldne pohrustala skledo solate s paradižnikom, papriko in kumarico. Kajti danes je zame dan drsanja (samo še 3 petke je odprto) in si ne mislim privoščit slabost in izčrpanost kot pretekli petek.
Jutrišnji dan OH bom spremenila v B dan, v nedeljo sadje in potem spet po starih tirnicah naprej.  

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

12.03.2010, 08:18

clock-img

4pikice

pencil-img

369




START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   


user posted image

8. TEHTANJE: 8. 3 . 2010




     Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
user posted image 4pikice    75,8kg   60-63kg      0,4kg           67kg         8,8kg
user posted image nebo      68,8kg      58kg            0,5kg        65,8kg          3kg
user posted image 2violina   80kg      65kg           1,3kg          69,2kg      10,9kg

user posted image l
unca14  73,5kg    65kg          + 1kg             67kg        6,5kg
user posted image Pigy        82kg       60kg              0kg            72kg         10kg

user posted image aleži       66kg       60kg             +1kg           63kg           3kg
user posted image Koprivicaa   98kg     60kg                              84kg           14kg
user posted image deja777  80,4kg    60kg             0,5kg          71,5kg      8,9kg
user posted image mlinčka    user posted image          70kg              A bo?          A bo?        A bo?   
user posted image nincika     user posted image          70kg              1kg            user posted image           13,9kg
user posted image tea        72,3kg      62kg            0,3kg         64,5kg         7,8kg
user posted image jer.za     74kg         62kg           1,1kg         64,6kg         9,4kg
user posted image user posted image ajna12  98kg    75kg           1kg             83kg           15kg
user posted image becca       89,8kg    69kg           0,5kg          79,4kg        10,4kg
user posted image Julija08     80,6kg     70kg          0,2kg          76kg           4,6kg






_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.03.2010, 08:31

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro jutro,
dajte mi prosim povedat, a ste kdaj delale palačinke za OH dan, ker so notri pač jajca...sem moji hčeri obljubila danes palačinke, pa me zanima če jin je katera delala po kakšnem posebnem receptu na OH dan.

Pa zanima me še kakšno pizzo naj naredim danes, možu delam normalno, testo bom naredila iz hit mix moke, ker drugače je ne bo nobeden od mojih drućinskih članov niti poskusil. A gor naj dam samo kečap???user posted image



Podpišem se pod vse kar je napisala Violinca, dodala bi le to, da jest vedno jem  pizzo iz bele moke.

Petek, postni dan, Violinca, drži se in pazi nase user posted image

Koprivicaa- super si, kar tako naprejuser posted image

Julija08- ne odnehajuser posted image

Pigy- tudi ti se lepo imej čez vikend


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.03.2010, 08:54

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Hvala za hitre odgovore...KOLIKO PALAČINK LAHKO POJEM????? 3-4???user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2010, 09:49

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Hvala za hitre odgovore...KOLIKO PALAČINK LAHKO POJEM????? 3-4???user posted image user posted image user posted image



Jest pojem 2.

3 ali 4? Moj nasvet. Če boš po 3. zelo hrepenela še po 4., si privošči še 4.user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.03.2010, 09:51

clock-img

lunca14

pencil-img

4037


IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Hvala za hitre odgovore...KOLIKO PALAČINK LAHKO POJEM????? 3-4???user posted image user posted image user posted image



Palačinke jaz delam brez jajc,ker je starejši alergičen na jajca,in sem že tak ekspert,da nihče ne pogrunta da so brezjajčne,je pa res da moraš najti pravo razmerje,med mlekom,lahko pa tudi samo vodo in moko,pa malo soli in sladkor po želji,da ratajo dobre.Parkrat probaj pa bodo ratale.
Ja tud pri meni je danes postni petek,edino pri meni ne gre bez kave,tako,da zjutraj in za kosilo bo kavica,potem pa ogromne količine tekočine-vsaj upam,da mi rata veliko spit.
Zunaj sije sonček in upam,da stopi čim več snega,da bo drug teden lepo suh,in da zagledam spet zvončke in pomladuser posted image user posted image user posted image
Lepo se držte še naprejuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

12.03.2010, 10:37

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14



Ja tud pri meni je danes postni petek,edino pri meni ne gre bez kave,tako,da zjutraj in za kosilo bo kavica,potem pa ogromne količine tekočine-vsaj upam,da mi rata veliko spit.



Kava je zakon! Sonček je zakon!

mlinčka- javi se! javi se! javi se! pa tud kufe fali, a si u lukno padla? te je burja odpihnila?!


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.03.2010, 11:23

clock-img

tea

pencil-img

549

Kakšen lep danuser posted image , komaj čakam da bo topleje. Res, letos pa imam snega čez glavo. Zdajle z Mihcem pojeva sadno malicouser posted image , potem pa ven, sončne žarke lovit. Upam, da ni premrzlo.
Danes bomo pa pri nas jedli repo in matevž - si je ta velik sine zaželeluser posted image Pri nas to redko kuhamo, ampak pravi, da je v vrtcu to večkrat za kosilo. Jaz nisem ravno ljubiteljica, ampak je zgleda sine bolj po očiju glede na okus hrane. Drugi je pa po meni -sladko je zakonuser posted image Bomo videli kako bo z Mihcem - zaenkrat poje vse kar dobiuser posted image .
Danes sem pa zamesila potičko - bo za jutrišnjo večerjo. Jo prvič delam po tem receptu - brez 2x-nega vzhajanja. Bomo videli kaj bo ratalo iz tega.
Uživajte v lepem dnevu!

clock-img

13.03.2010, 09:50

clock-img

Nov imidž

pencil-img

22

Lep sobotni pozdrav!

Za menoj je uspešno preživet sadni dan in včerajšnji vodni dan! user posted image user posted image user posted image  Le kdo bi si mislil, da bo šlo tako dobro. Včeraj sploh lakote nisem čutila cel dan, še zdaj mi ni čist jasno kako, ko me pa včasih prime da bi vse pojedla. Mogoče je pa "glava" začela bolj delati v tej smeri,...da telesu pove, da ne sme bit lakote. user posted image

Danes bom zamenjala Š in B dan in bom imela Š dan, jutri pa B dan, ker gremo vn na kosilo in bom jedla meska in solatko. Danes bo pa pomfri pečen v pečici + zelena solatka. Pa juhca na koncu. Mjami...zdaj pa sem že lačna malo. user posted image
Sem se tehtala danes in imam 1kg minusa, ampak imam glih menzus, tak da tud tu je še vode in kak gramček odveč. Bom javla stanje v ponedeljek.

Lep sončen dan vam želim! lepo ga preživite!

clock-img

14.03.2010, 08:54

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Tako lep dan je vzuni, da komi čakam da grem na praznovanje, čeprav sem zlo utrujena, 11 ur bit v čevljih s peto- ni lahko.

nov imidž- user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešna dneva.
nebo- nazadnje ,ko sem jedla palačinke na OH, sem jih naredila normalno kot delam palačinke vedno, ampak sem pojedla samo 3, več ni šlo. Sej itak tudi če jemo kako torto ali kej podobnega so notri jajca.
tea- kako je uspela potička?

Odkar sem se zbudila mi celo stanovanje diši po rumuuser posted image user posted image user posted image , pil ga ni nihče včeri, jaz ga mam malo v hladilniku, ampak tko lepo diši po dnevni sobiuser posted image .

Ta teden sem se potrudila maksimalno in spila vsak dan full vode, celo trikrat na dan sem jedlauser posted image . Včeri sem si za večerjo privoščila dve kepici sladoleda, nasproti moje službe je tko lepo razstavljenuser posted image , je bil tako okusen, da sem si kasneje privoščila še eno kepico. Komi čakam spet naslednji OH user posted image user posted image

Danes imam sadni dan, že včeri me je mami klicala kak dan imam danes, da ve kaj mi skuhat. user posted image Ampak pravi da ji je full žal kr bom jedla sadje oni pa kosilo po izboru brata.user posted image Mi je pa kupila ananas, njami.  Upam da bo torta okusna, bo sadna.user posted image

Lepo preživite današnjo nedeljo v tem prečudovitem vremenu.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

14.03.2010, 09:28

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro!

Kakšen prekrasen dan bo danesuser posted image user posted image . Mi smo že pozajtrkovali, počasi se odpravljamo na en obisk, potem malo na sončka, po kosilu greva pa z možem v savno se malo razvajat...najbrž bova šla kar na Bled, da bova lahko še uživala v prekrasnem razgledu.

Včerajšni sadni dan je minil brez grehov, skorajda bi lahko rekla da je bil kar vodni dan saj sem imela močne bolečine v želodcu, driskala sem, in sem v celem dnevu pojedla le dva jabolka. Danes pa je stanje boljše, na "sporedu" pa bodo kar zrezki v sirovi omaki in zelenjava.

Z jutrišnjim dnem se mi začenja enotedenski dopust, in glede na vremensko napoved bom lahko končnooooooooo na dan prinesla kolouser posted image .

Lepo nedeljo vsem!

clock-img

15.03.2010, 06:41

clock-img

2violina

pencil-img

505

Eno lepo sončno dobro jutro.

Vikend je minil, pri meni dokaj športno in veliko na svežen zraku.
Petkov dan ni bil popolnoma vodni. Bila sem lačna ko vol in pojedla skledo salate.  Zvečer in v nedeljo sem se drsala, z gospodično hčerko pa sva tekli, tako, da se tista skleda solate ni imela kje poznati. Včeraj sem imela sadni dan. Za kosilo sem si privoščila slasten ananas. Današnja tehnica je pokazala -1,4 kg za kar sem zelo vesela. Torej 69,2 -1,4 = 67,8 Počasi in zanesljivo lezem proti cilju. Teoretično imam še vse možnosti da končam 90 dnevni cilkel z začrtano izgubo -15 kg, saj me do tega cilja loči le še 2,8 kg.

Tea knjigico sem ti poslala.
jer.za. beljakovin ( meso in sir) med seboj nej nebi mešla niti prvih 90 niti v nadaljevanju. Sicer vem, da se bo tega strikno držati nemogoče.

Dajmo punce zdržimo do konca in malo razturajmo na tej temi, da ne bomo zaspane stare mamike.

Danes jem mesek in solato. Mi je še od včeraj ostala pečena svinjska ribica, tako, da danes pripravim samo še solato. Za prilogo za svoje najdražje še polnozrnat riž.
Jutri pa bo na mojem jedilniku fižolova juha. 

< Sporočilo je popravil 2violina -- 15.3.2010 6:46:46 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

15.03.2010, 07:55

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Tudi danes je prečudovit sonček, upam da bo tko ostalo in snega ne bo več.
Danes se je treba stehtat, ko sem stopila na tehtnico me je kmalu kap, sem vajo dvakrat ponovila. Pokazala mi je 69,7 kg, po ne vem koliko dolgem času je spredaj 6ica. Tko ta teden sem izgubila 2,3 kg, skupaj pa 12,3 kg.
Kljub temu da sem včeraj jedla ananas za kosilo, in takoj pojedla kos sadne torte, proti večeru pa pojedla en kos štefani pečenke (mi je teta kr dala še za domov 2 kosa, tko da imam danes kosilo.)




IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Dajmo punce zdržimo do konca in malo razturajmo na tej temi, da ne bomo zaspane stare mamike.



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.03.2010, 08:58

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

user posted image user posted image user posted image user posted image jutranje tehtanje,je pokazalo,da sem prišla do svojega prvega cilja,64,5kg,se pravi,da je bil minus ta teden 2,5kguser posted image user posted image user posted image
.........tako,da 4pikice,za seznam,prosim,če mi napišeš novo želejno težo in to je 60kg
Sem pa včeraj po enem mesecu oblekla ene hlače,pa so mi dobesedno plesale na riti,se mi je moj začel ful smejat,je rekel da sem zelo hecna,ker vse plapola okrog mene.Super tud za ostale da vama je šlo tako lepo ta teden dol,res še malo pa bo velika noč in naših prvih 90 dni bo mimo-kako se bomo zmenle pa naprej,a bi katera nadaljevala še naslednjih 90 dni,jaz sem prepričana samo vase,da nadaljujem še 90 dni,tam do poletja,potem,pa spet novih 90 dni,se mi zdi da je lažje takole po etapah,kot da rečeš,grem do konca.
Pri nas še ni sončka,a vseno upam da bo,lepo se mejteuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

15.03.2010, 08:58

clock-img

Anonimen

pri nas pa kar leden veter piha, drugače pa upam, da bo kaj sončka - je blo včeraj čudovito in smo naredili kar dolg sprehod.
sem se pa en dan malo pregrešila, pa ok ni sile. včeraj sem imela B dan in sem jedla podvarak- je pa kar mastno vse skupaj in je danes tehtnica pokazala samo -0,3kg. sem pa vesela ker sem mislila, da bo celo kaj v +.
malo mi je sicer padla volja in me grozno mučijo sadni dnevi. sita sem vsega sadja komaj kaj spravim v usta.
ampak se ne dam bom že zdržala še ta mesec in malo.
najbojl me muči to, ko sem slabe volje sem ponavadi kako čokolado ali kekse pospravila, sedaj pa ne smem in sem še bolj sitna. upam da bo čimprej toplo in sonček, da bomo lahko več zunaj in takrat malo odklopiš raznorazne skrbi in seveda lakoto.

lep teden in se javim spet v ponedeljek

clock-img

15.03.2010, 09:00

clock-img

Anonimen

še to
tudi jaz bi prosila, če mi lahko pošlje katera knjigo na mail : andreja.fridman@gmail.com
hvala!

clock-img

15.03.2010, 09:03

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

še to
tudi jaz bi prosila, če mi lahko pošlje katera knjigo na mail : andreja.fridman@gmail.com
hvala!



Poslala sem ti, upam da si dobila


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.03.2010, 09:06

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

pri nas pa kar leden veter piha, drugače pa upam, da bo kaj sončka - je blo včeraj čudovito in smo naredili kar dolg sprehod.
sem se pa en dan malo pregrešila, pa ok ni sile. včeraj sem imela B dan in sem jedla podvarak- je pa kar mastno vse skupaj in je danes tehtnica pokazala samo -0,3kg. sem pa vesela ker sem mislila, da bo celo kaj v +.
malo mi je sicer padla volja in me grozno mučijo sadni dnevi. sita sem vsega sadja komaj kaj spravim v usta.
ampak se ne dam bom že zdržala še ta mesec in malo.
najbojl me muči to, ko sem slabe volje sem ponavadi kako čokolado ali kekse pospravila, sedaj pa ne smem in sem še bolj sitna. upam da bo čimprej toplo in sonček, da bomo lahko več zunaj in takrat malo odklopiš raznorazne skrbi in seveda lakoto.

lep teden in se javim spet v ponedeljek



Ne obupat, pa če ne moreš sadja, zakaj na ta dan ne ješ zelenjave? Ti bo lažje.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

15.03.2010, 09:50

clock-img

ajna12

pencil-img

276

Lep pozdrav še od mene!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kilograme. Ste ful bile pridne ta teden. Res bravo!

Jaz sem ta teden lažja za - 1 kg, skupaj izgubila 16 kg, tehtnica pokaže 82 kg. Upam, da mi uspe, do konca še 2-3 kg, da bo spredaj 7., pa bom super zadovoljna.

Jaz imam pa danes sadni dan, grem popoldan v službo in sploh ne bo nobenega problema.
lunca14- jaz bom nadaljevala potem z vzdrževalno, ker sem prepričana, da mi bodo tudi tam šli kilogrami dol. Ne vem pa, ali bi šla takoj po 3 mesecih na vzdrževalno ali bi še za 1 mesec podaljšala ločevalno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem