cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

12.01.2010, 09:04

clock-img

Lilita

pencil-img

100

Dobro jutro vsem!

Pri nas imamo po 1. seriji takle: začetnim 76,7 odštejemo 73,7= lažji za 3 kg. Juhej!user posted image


clock-img

12.01.2010, 09:05

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Bravo vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšen menu imate danes? kakšno idejo user posted image

clock-img

12.01.2010, 09:11

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Bravo Lilita!user posted image Te dam zvečer v tabelo, čakam, da se še kakšna javi pa da potem vse naenkrat notr dam, da ne bo vsak drug post tabela,ok.

_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.01.2010, 09:25

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image , dobro jutro v snežni dan!!

Pa je drugi sadni dan za mano. Bilo je malo krize, vendar sem dan le prživela. Pojedla sem 2 banani in 2 jabolki čez dan. Kaj ti to resno? Nisem nek ekspert za zdravo hrano, kajti če bi bila me nebi bilo tukaj, a sem vseeno mnenja, da je to bistveno premalo. Sicer pa kapo dol pred tvojo vztrajnostjo.Zvečer pa nisem zdržala in sem si naredila skledo zelene solate. user posted image Pohvalno, saj organizem potrebuje hrano, da lahko hujša in ne stradanja.

Danes bom pa za kosilo pojedla 2 pečeni jajčki na oko in malo polnozrnatega kruha.

No, pa gremo novim bojem naproti!!!!



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

12.01.2010, 09:28

clock-img

Lilita

pencil-img

100

Aleži jest nič kaj ne kompliciram. Jem kot ponavadi, le da črtam vstran tisto kar ne paše v določen dan. Količinsko enako kot prej. Pijem pa veliiiko vode. Mam eno 75dcl flaško zmeraj zraven sebe in pridno praznim, kadar jo le pogledam.

Danes ob 12ih bo sendvič ali 2 kosa s skuto na debelo.

Ko pridem domov pa ob petih oslič in solata v fajn porciji. Glede na to, da bi bil naslednji možni obrok ob 21 (in itak da ga ne bo), premišljujem ali bi skuhala še malo juhice zraven? Verjtno ni slaba ideja.

Malo švinglam morda s tem, da grem prej spatuser posted image kot ponavadi.

4pikice ni problema.

clock-img

12.01.2010, 09:41

clock-img

Lilita

pencil-img

100

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image , dobro jutro v snežni dan!!

Pa je drugi sadni dan za mano. Bilo je malo krize, vendar sem dan le prživela. Pojedla sem 2 banani in 2 jabolki čez dan. Kaj ti to resno? Nisem nek ekspert za zdravo hrano, kajti če bi bila me nebi bilo tukaj, a sem vseeno mnenja, da je to bistveno premalo. Sicer pa kapo dol pred tvojo vztrajnostjo.

Punce, ne stradat. Pri tej dieti ni potrebno biti lačen. Pravzaprav je stradanje tisto, kar vam bo potihem delalo nove kilograme kljub temu, da topite ostale odvečne. Naše telo je namreč zelo pametno in ve, kdaj ga stradate in zato, ko dobi hrano, je ne presnavlja, ampak skladišči za slabe čase.

Lakote ali žeje naš organizem ne bi smel čutiti. Smisel diete je ločevanje živil, dati telesu dovolj časa da zaužito presnovi (zato razmaki) in veliko vode za izločanje strupov.



Zvečer pa nisem zdržala in sem si naredila skledo zelene solate. user posted image Pohvalno, saj organizem potrebuje hrano, da lahko hujša in ne stradanja.

Danes bom pa za kosilo pojedla 2 pečeni jajčki na oko in malo polnozrnatega kruha.

No, pa gremo novim bojem naproti!!!!


clock-img

12.01.2010, 09:49

clock-img

Bojana82

pencil-img

765

Joj, punce jaz bi se pa rada malo na orbitrek spravila, pa me malo skrbi, da bi začela na mišični masi pridobivati, nepa da bi topila maščobo user posted image ! Ali katera ve, koliko naj bi že bil srčni utrip, če želimo hujšati?!

Drugače pa ste vse tako pridne user posted image , kilogramčki se lepo topijo!

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

clock-img

12.01.2010, 09:49

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image ,
2violina, ponavadi ne jem tako malo na sadni dan. Vedno si skuham zelenjavno juhico, vendar včeraj ni bilo časa. Dopoldan sva z mojim hodila po trgovinah. Rabila sem pohodne čevlje.
Ob 12 h sem pa morala biti v službi in do 19h nisem mogla jesti druga kot sadje. Ni bilo časa.

Solato sem pa pojedla šele ob 20.30, ko so šle moje princeske v mižule. Nisem zdržala brez.
Vem, da nissem grešila s solato, bilo je edino malo prepozno.

clock-img

12.01.2010, 10:02

clock-img

Detece

pencil-img

1039

IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Joj, punce jaz bi se pa rada malo na orbitrek spravila, pa me malo skrbi, da bi začela na mišični masi pridobivati, nepa da bi topila maščobo user posted image ! Ali katera ve, koliko naj bi že bil srčni utrip, če želimo hujšati?!

Drugače pa ste vse tako pridne user posted image , kilogramčki se lepo topijo!



ne več kot 150...

clock-img

12.01.2010, 10:02

clock-img

Detece

pencil-img

1039

ali 130??? ma sem zdaj pozabla....madona!

clock-img

12.01.2010, 10:03

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Predlagam, da se tiste, ki se ne javljajo več izbriše iz seznama zato da bo bolj pregleden. V kolikor pa se nam katera s5 pridruži pa jo še vedno lahko dodamo!

clock-img

12.01.2010, 10:03

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Joj, punce jaz bi se pa rada malo na orbitrek spravila, pa me malo skrbi, da bi začela na mišični masi pridobivati, nepa da bi topila maščobo user posted image ! Ali katera ve, koliko naj bi že bil srčni utrip, če želimo hujšati?!

Drugače pa ste vse tako pridne user posted image , kilogramčki se lepo topijo!



jaz prvo počakam, da shujšam, pol bo pa malo več intenzivne telovadbe. V mes pa hodim 2x na teden na telovadbo pa trebušnjake delam. Orbitrek bom pa pol. Upam, da bom dala dol v enemu mesecu vse kar sem mela v mislih, za zdej dobro kaže, pol se pa lotim še orbitreka.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

12.01.2010, 10:05

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Ja in res je, da je treba jest, ne stradat. lepo počasi, ločevat in to je to. poje se pa lahko vse kot je dovoljeno in to ni malo. Ker ko boste končale dijeto, se bo itak spet jedlo in če boste navalle na hrano zaradi teh treh mesecev stradanja, boste najmanj pol dobile nazaj. Tako boste pa samo nadaljevale z vzdrževanjem in ločevale, le da bo več različne hrane, jedle boste pa nekje enake količine kot sedaj, ker boste na to že navajene. Zato ni dobro, da jeste zelooo malo, pa stradate.

< Sporočilo je popravil blaža -- 12.1.2010 10:06:15 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

12.01.2010, 10:18

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Predlagam, da se tiste, ki se ne javljajo več izbriše iz seznama zato da bo bolj pregleden. V kolikor pa se nam katera s5 pridruži pa jo še vedno lahko dodamo!



Tudi sama sem enakega mnenja, počakala bom še dan, dva, potem pa izbrišem.


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.01.2010, 10:18

clock-img

Detece

pencil-img

1039

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ja in res je, da je treba jest, ne stradat. lepo počasi, ločevat in to je to. poje se pa lahko vse kot je dovoljeno in to ni malo. Ker ko boste končale dijeto, se bo itak spet jedlo in če boste navalle na hrano zaradi teh treh mesecev stradanja, boste najmanj pol dobile nazaj. Tako boste pa samo nadaljevale z vzdrževanjem in ločevale, le da bo več različne hrane, jedle boste pa nekje enake količine kot sedaj, ker boste na to že navajene. Zato ni dobro, da jeste zelooo malo, pa stradate.



Se strinjam!

clock-img

12.01.2010, 10:27

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ja in res je, da je treba jest, ne stradat. lepo počasi, ločevat in to je to. poje se pa lahko vse kot je dovoljeno in to ni malo. Ker ko boste končale dijeto, se bo itak spet jedlo in če boste navalle na hrano zaradi teh treh mesecev stradanja, boste najmanj pol dobile nazaj. Tako boste pa samo nadaljevale z vzdrževanjem in ločevale, le da bo več različne hrane, jedle boste pa nekje enake količine kot sedaj, ker boste na to že navajene. Zato ni dobro, da jeste zelooo malo, pa stradate.



Se strinjam!




To tudi sama počnem. Čez dan ne čutim lakote, samo zvečer je panika, ker sem možgančke tako navadila. Pozno zvečer se enostavno ne sme jesti in . Je to tudi stradanje?

Pa še to. A katera ve koliko časa naj mine med zajtrkom in kosilom?

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 12.1.2010 10:28:51 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.01.2010, 10:35

clock-img

majar.

pencil-img

257

dobro jutro, dober dan
danes je moj prvi kazenski dan, sadni...
za zajtrk banano, naprej bomo pa še vidli...
moram pa povedati, da so vse spodbudne besede še kako na mestu in me zelo motivirajo, tako da punce hvala vsem. sem že obupala počasi, pa se vedno znova zavem, da tako ne bom nikamor prišla.
trlr 3 mesece bomo pa že spravile skoz, saj sploh niso tak slabi jedilniki. k tašći in k mojimami pa ne hodim več na obisk, me preveč premamiuser posted image

lep dan in dober tek vsem
user posted image user posted image user posted image za vse izgubljene kg!!!

clock-img

12.01.2010, 10:41

clock-img

bori2

pencil-img

408

EKOLA ŠE JAZ NA VAGI -0,8 KG.

Če bo šlo tkole naprej,.... user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2010, 10:47

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

dobro jutro, dober dan
danes je moj prvi kazenski dan, sadni...
za zajtrk banano, naprej bomo pa še vidli...
moram pa povedati, da so vse spodbudne besede še kako na mestu in me zelo motivirajo, tako da punce hvala vsem. sem že obupala počasi, pa se vedno znova zavem, da tako ne bom nikamor prišla.
trlr 3 mesece bomo pa že spravile skoz, saj sploh niso tak slabi jedilniki. k tašći in k mojimami pa ne hodim več na obisk, me preveč premamiuser posted image

lep dan in dober tek vsem
user posted image user posted image user posted image za vse izgubljene kg!!!



user posted image Tako se govori!user posted image


Če boš šla vsak teden 0,6kg dol, boš mela na koncu še vedno 68 kg, kar je absolutno bolš kot nč. Amapak vem, da bo drugi teden bolš!


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 12.1.2010 10:52:58 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.01.2010, 10:49

clock-img

srecna_zvezda

pencil-img

463

En lep pozdravcek vam zelim vsem!

Ce seznamcek se ni ''zapolnjen'', bi se vam rade volje pridruzila....user posted image

Sem tocno 8 tednov po porodu in se mi je nabralo kar nekaj zaloge, ki bi jih rada do poletja najkasneje spravila dol. Tukaj ste si vse zelooo v podporo in, ker moj moz ni naklonjen hujsanju, bi bila zelo vesela, ce me sprejmete medse.

Toliko za seznamcek; med nosecnostjo sem se zredila za 20kg, po porodu sem jih dol spravila 17kg (brez diete in polnega dojenja). Sedaj jih imam 68kg, ki pa bi jih rada spremenila v 56kg, torej rada bi shujsala 12kg.

Aja pa se to; ali imate vse kaksno knjigo za to locevalno dieto, jaz namrec nimam NICESAR in bi bila zelo vesela. ce bi mi katera, ki ima knjigo ali link do internetne knjige dodala na forum...bi bila neskooooncnooo hvalezna...user posted image

clock-img

12.01.2010, 10:57

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Pozdraljene,

včeri sem cela jaz malo grešila proti večeru, ampak, danes je tehtnica pokazala isto kot včeraj user posted image user posted image user posted image .

Danes bo pri meni svijski zrezek, pa juhica  user posted image .

Sedaj samo še user posted image do konca popijem, pol pa spet mal na sprehod po Ljubljani, tako kot vsak dan.

user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kilogramčke in dobrodošle vse nove.

lp


clock-img

12.01.2010, 10:57

clock-img

4pikice

pencil-img

369

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

En lep pozdravcek vam zelim vsem!

Ce seznamcek se ni ''zapolnjen'', bi se vam rade volje pridruzila....user posted image

Sem tocno 8 tednov po porodu in se mi je nabralo kar nekaj zaloge, ki bi jih rada do poletja najkasneje spravila dol. Tukaj ste si vse zelooo v podporo in, ker moj moz ni naklonjen hujsanju, bi bila zelo vesela, ce me sprejmete medse.

Toliko za seznamcek; med nosecnostjo sem se zredila za 20kg, po porodu sem jih dol spravila 17kg (brez diete in polnega dojenja). Sedaj jih imam 68kg, ki pa bi jih rada spremenila v 56kg, torej rada bi shujsala 12kg.

Aja pa se to; ali imate vse kaksno knjigo za to locevalno dieto, jaz namrec nimam NICESAR in bi bila zelo vesela. ce bi mi katera, ki ima knjigo ali link do internetne knjige dodala na forum...bi bila neskooooncnooo hvalezna...user posted image



Ni problema te dam zvečer v tabelo. 56kg, na katero višino pa, če smem izvedeti.


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

12.01.2010, 11:06

clock-img

lunca144

pencil-img

561

Ja jaz se tud držim načela,da nisem nikoli lačna,če me prime lakota,pač pojem sadje,ali si pa skuham kavo,ampak ob večeru si pa še vedno privoščim kihano vino.Vem,da bo šlo tako malo manj dol,ampak vseeno,sam enkrat se živi,malo pa moram uživat in met nekaj za svojo dušo,saj me lahko čez eno uro povozi avto,al mi pa slika na glavo pade ,al se pa spotaknem,pa me več ni,pa če mam idealno postavo,al pa če mam kako kg viška.Tako,da tisti dnevi,ko sem kdaj stradala so pri meni minili.
Je pa res fino,da se takole medsebojno spodbujamo in nič zato,če katera pojamra ,da ima krizo,ali kakšen prekršek,glavno,da se potem nadaljuje po pameti.
Lepo se mejteuser posted image .

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

12.01.2010, 11:36

clock-img

mlinčka

pencil-img

1387

Daaan!

Še sem z vami, nič bat user posted image . Vas spremljam ves čas, samo za napisat kaj, ga zmanjka.

4pikice, z mojimi podatki je pa tko. Že pred dieto se nisem tehtala, ker se nekak nisem bla pripravljena sprijaznit s cifro, ki bi jo zagledala user posted image  in se tudi nekaj časa še ne mislim. Meni je važno, da gre dol, kolk točno, me pa v začetni fazi ne motivira prav dost. Sploh, ker gre na začetku bolj hitro, potem se začne pa ustavljat in te lahko začne kar mal minevat vse skupaj. Kot je ena že lepo napisala, ne želim smatrat tegale hujšanja kot neko dieto in jemljem vse skupaj bolj dolgoročno. Od takrat, ko sem tole dieto prvič speljala, mi je še par let ostal marsikater princip prehranjevanja, navadla sem se pretežno vodo pit in sem s tem bolj ali manj uravnavala težo (je variiralo par kilc gor, dol). Med nosečnostjo sem pa seveda nehala gledat na vse skup (ja kdaj pa bomo jedl, če ne takrat user posted image ), nabralo se je kilc še pa še in bi se zdaj rada predvsem v stare tirnice vrnila. Da skratim user posted image , v tabelci mi lahko namesto manjkajočih podatkov napopaš user posted image  al pa tam pri začetnih kg kar tegale user posted image , he he. Da ne bo glih luknja user posted image .





_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem