cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

10.01.2010, 22:13

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Evo tudi mene tašika....ta vikend sem ga čisto biksala...očitno mi doma ne uspe imeti urejeno prehrano, mi moj 1 letni (uber poln energije) tega enostavno ne dovoli. In zdaj vem zakaj celo porodniško nisem nič shujšala. Enostavno nimam časa si pripravljati hrane in redno imeti obroke in potem jem ko sem že full sestradana in kaj pride pod roke. No to soboto sva bila z malim sama in mi je bilo še toliko težje, tako da sem imela 2 dni zaporedoma beljakovinski dan, ker mi je meso od petka ostalo in ni bilo časa za pripravo kaj drugega, oziroma bi bila ura že pozna ko bi pojedla prvi obrok. Imeli smo še eno fešto vmes, kjer sem bila zelo pridna in se držala, na koncu pa si rekla klinc en košček piceiva pa ja lahko....pol sem pa pristala na 3h...Se tolažim, da je jutri s5 delovni dan in bo moja prehrana urejena. Gre, si zdaj makarončke skuhat in bom imela ju3 za malico testeninsko solato in zvečer sladico, v torek pa sadni dan...sem zdaj 1 dan v zaostanku:)

clock-img

10.01.2010, 23:20

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Presenečenje uspelouser posted image user posted image user posted image

Bravo jest, naredila sem svojo prvouser posted image , jagodno, ni bila tako lepa kot od naše mojstrice blaže, je bla pa za prste obliznit, biskvit uspel in vse ostalo tudi.
Prej nikoli nisem delala sladic, čeprav zelo rada kuham.Pri naši hiši nismo prav posebno sladkosnedni,  sedaj pa sem se odločila, če pa že moram na OH pojest tortico, pecivo, naj bo vsaj to dobro. Naslednji recept imam že v glavi.

Jutri pa s kilcami na plan!


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

10.01.2010, 23:44

clock-img

bella02

pencil-img

1331

taška30, kot bi ti položila besede v ustauser posted image . Tudi jaz in cukar ... jaouser posted image . Sicer se ga nisem pretirano nažrla, sem pa poleg pečenih skutinih palačink pojedla še nekaj čokoladnih politank. Saj je jutri sadni dan, pa bouser posted image

blaža, user posted image
... in seveda pohvale za torte, sem si ogledala album in sem brez besed. Sem namreč slaščičar po poklicu, sam nisem v tem fohu user posted image . Zanima me le to, ali tičino maso kupiš v pekarni Vrhnika, al kako? Nisem nikoli delala z njo, ob tvojih mojstrovinah pa me je mal prijelouser posted image

Nič, grem v mižule, sem totalno zmatrana. Starejša hčerka gre smučat za 5 dni in je bil cel dan v znamenju priprav, potem pa še vsakdanje stvari, kot so cunje, posoda, pa saj vse poznate naše "vsakodnevne" zadolžitveuser posted image

Jutri pa tehtanje. Jeeeeuser posted image
Vsem želim mirno noč

clock-img

11.01.2010, 06:24

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro vsem, ki vstrajno topite maščobo.
Vikend sem preživela daleč stran od interneta, kot vse doslej in jih bo še veliko. Z mojim namreč gradiva in zato sva vse vikende pač tam. Sedaj je potrebno že ogrevat, da ne zmrzne user posted image .

Ločevalne se lepo držim in danes zjutraj, ko sem stoplila na tehnico sem bila pozitivno presenečena. Tehnica je pokazala 1,8 kg manj.

danes šibamo dalje. Mastila se bom s sadjem in sadjem in še enkrat sadjem.

Blaža vse naj naj tudi z moje strani.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

11.01.2010, 06:42

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Lih na hitrco, ki letim delat.

Jutro.

Jaz se bom tehtala jutri, če ne zamerite, pa vam sporočim, ker se vedno tehtam po sadnem in je boljše, ker po sadnem, mi gre lepo dol, da mi ne pade motivacija. Zadnjič po 1. sadnem je blo -1 kg, jutri po 2. sadnem dnevu vam pa jutri zjutraj sporočim.

Bella, tičino kupim od Ramsa, ker je ful cenejša, je 6e nekje na kg, medtem, ko je Vrhniška okoli 9, če se ne motim. In še boljšega okusa je tale od Ramsa, čeprav se malo hitreje suši, samo je pa kr razlika v ceni in pa okusu. Nam je ta od Ramsa dosti boljša, čeprav je jaz itak ne jem, tako pravijo vsi moji.user posted image jaz bi si ful želela delat v slaščičarni, ma čez, ne pri nas, mogoče se en dan odpravim si iskat tam službo, sedaj ko mam book. user posted image

dans pa sadje. Ne maram preceč sadnega dneva, čeprav gre lih tako skozi kot ostali.

Hvala vsem še enkrat začestitke in pohvale za totice.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

11.01.2010, 06:43

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Jutro vsem, ki vstrajno topite maščobo.
Vikend sem preživela daleč stran od interneta, kot vse doslej in jih bo še veliko. Z mojim namreč gradiva in zato sva vse vikende pač tam. Sedaj je potrebno že ogrevat, da ne zmrzne user posted image .

Ločevalne se lepo držim in danes zjutraj, ko sem stoplila na tehnico sem bila pozitivno presenečena. Tehnica je pokazala 1,8 kg manj.

danes šibamo dalje. Mastila se bom s sadjem in sadjem in še enkrat sadjem.

Blaža vse naj naj tudi z moje strani.


user posted image user posted image user posted image , Bravo to pa je napredek, kar tako naprej, lepo bojo skopneli kilogramčki. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

11.01.2010, 06:46

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Dobro jutro.

Danes se vam končno pridružujem. Tile prazniki so celo sr...., se samo povsod je...katastrofa. Cilj je v 90 dneh izgubit 5-8kg. Za malico bodo danes jabolka, za kosilo meso + solata, za večerjo tuna.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

11.01.2010, 08:03

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Sunny morning, dobro je da za večerjo ješ identično kot za kosilo, le nekoliko manj in brez kruha!

clock-img

11.01.2010, 08:04

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Sporočam začetno težo in kg, ravno iz vage sem. Moja začetna je bila 96kg, sedaj imam 93,7kg. Kr lepo. Mal sem grešila, vsak dan eno urco peš. Upam, da uspe vsem nam. LP!!!

clock-img

11.01.2010, 08:04

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro!

No, pa je spet bolj veselo tukaj na forumuuser posted image .

Danes sadni dan, moj prvi. In da Murphy res deluje-nikoli, ampak res nikoli nisem zjutraj lačna, danes bi pa pojedla lahko že sedajle vse, kar bi mi pod roko prišlo...ampak ne bom. Pojedla sem en kivi, pred sabo imam pol litra čaja, pa hvalabogu popoldan službo, takrat pa nimam časa ves čas mislit na hrano. Si bom pa v službo nesla nekaj suhega sadja in oreščkov, pa pred službo si bom eno sadno solato naredila, pa bo. Jaz se tehtala sploh še nisem, se bom prvič jutri zjutraj-se najraje tehtam na eni in isti vagi, najbolj zanesljiva pa je tista v službi.

Jutri pa spet meso-ideja za kosilo je tukaj-popečen puran narezan na koščke, zraven popečeni oreščki, pa narezane kruhove kocke, pa še ena parika, vse to dam potem na zeleno solato. Dobro, okusno, pa še zelo hitro pripravljeno.

No, lep dan vse skupaj.

clock-img

11.01.2010, 08:06

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image user posted image ,
pozdravljene!!
A ae vam lahko tudi jaz pridružim???
Dieto sem začela prejšnji ponedeljek (4.1.) in sem vas redno brala, napisala pa nič.

Tako, sem tudi jaz danes na sadnem dnevu. Prejšnjega sem dobro prestala. Mi je moj user posted image  skuhal zelenjavno juhico (korenček, cvetača in zelje) in je kar šlo. Danes sem pa pop v službi pa bo tudi ok.

Sem pa včeraj imela oh dan in sem ga mal zatupila.
Smo se šli smučat, pa sem za kosilo pojedla gobovo juhico, ki je bila brez kromirčkauser posted image  in malo borovničevega zavitka. Za večerjo pa potem nisem nič,ker nisem bila nič lačna  user posted image . Upam, da nisem preveč grešilauser posted image .

Aja, rada bi pršla pod 65 kg ali pa še manj. Začela sem s 71.5 in jih imam po tednu dni diete 96.5.
Tako, da je -2 kg v enem tednu.
Sem ful vesela.

Sedaj pa šibam, se je moja mala princeska zbudila!!!

Lepo se imejte!!!

clock-img

11.01.2010, 08:11

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

IZVIRNO SPOROČILO: Detece
Sunny morning, dobro je da za večerjo ješ identično kot za kosilo, le nekoliko manj in brez kruha!


Vem. Sem že prvič, ko sem bila na ločevalni tako jedla in je šlo super dol. Mi je ponavljanje preveč monotono in res preveč podobno dieti. Tudi na "forumu" sem zasledila, da je malo takih, ki obroke ponavljajo, raje samo ločujejo po dnevih.


user posted image za vse že izgubljene kg.


blaža
user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

11.01.2010, 08:14

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jaz se še tudi nisem tehtala, najbrž zato, ker sem čez vikend bila poredna in me je strah stopiti na vago. Sem pa že v petek imela -2 kg, upam, da je vsaj ostalo tako, ker danes pa sem s5 pridna.

clock-img

11.01.2010, 08:18

clock-img

lunca144

pencil-img

561

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image blažavse najbolje tud z moje strani,čim več sreče in čim manj kilogramovuser posted image

Tudi jaz se javljam iz tehtnice lažja za 2 kguser posted image user posted image user posted image user posted image ............moram,pa priznat da sem se včeraj pregrešila,z kuhanim vinom,ni šlo drugače ,sav morala zmojim mal romanrike ubrat,svečke,kaminček,kuhano vino,dekicauser posted image ........
Vsem ostalim soborkam čestitke za izgubljene kilograme,sedaj pa v nov teden,v nove boje nad kilogrameuser posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

11.01.2010, 08:40

clock-img

Bojana82

pencil-img

765

Blaža, tudi jaz ti želim vse naj naj.....in res so prekrasne tortice, neverjetnouser posted image

No, jaz sem se stehtala in sem presrečna imam namreč 4.3kg manjuser posted image ....rada bi prišla na 65kg, vidim da sem zadnjič pozabila napisati! Sicer se pa pri meni lahko vpiše tudi začetna teža ( 78.1kg  ) in trenutna teža ( 73.8kg ), mislim da je večja motivacija, če vidiš koliko si imel in koliko imaš....nevem no, nebom pakomplicirala, če druge tega nočete, tudi meni ni treba tega vpisovat!

Sedaj vidim, da če se diete držiš brez grehov in seveda velikooooo vode, gre imenitno dol kilaža user posted image ....

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

clock-img

11.01.2010, 08:48

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Dobro jutro,

Sporočam moje jutranje kg: začtne 66 kg, danes -1,5 kg. To se pravi,da sem jim imela 64,5 (začetek 7.1).

Dane sem že pojedla jabolko, spila kavico in vodo...se pa počutim malo bolj slabo!! Vse me nekam boli, sin je tudi zbolel za trebušno virozo...sicer delam. Upam, da zdržim do 15h!

clock-img

11.01.2010, 08:55

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Bojana 82 to je pa neverjeten rezultat, Bravo!!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.01.2010, 09:00

clock-img

taška30

pencil-img

2758

65kg-1,7kg = 63,3kg
Kljub včerajšnjemu grehu!user posted image

clock-img

11.01.2010, 09:15

clock-img

nincika

pencil-img

170

Dobro jutro,

Ravno iz tehtnice...-1,9kguser posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa v hladilnik pregledat zaloge sadja in sestavit jedilnik za danes user posted image

clock-img

11.01.2010, 09:38

clock-img

2violina

pencil-img

505

Kapo dol pred tvojim rezultatom Bojana 82. Sicer ste vse zelo zelo pridne.
Zjutraj ko sem se stehtala sem bila za svoje - kg zelo vesela, za vaše sem prav tako. torej user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za naše izgubljene kg.

4pikice vidim, da si se s tabelo zelo potrudila. Da vneseš manjkajoče podatke:

Začetna teža 80 trenutna teža 78,2 torej kot sem že napisala -1,8


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

11.01.2010, 09:48

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Helouuu!
Vsem čestitke za -kguser posted image user posted image user posted image .
Tudi meni sta šla dol 2kg. Torej: 88,5kg začetna , zdaj pa -2kg = 86,5user posted image user posted image user posted image
Vsem veliko uspeha pri tehtanju in sadnem dnevuuser posted image

Pa pa

clock-img

11.01.2010, 09:54

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image punce za izgubljene kilogramčke. Bojana 82 dobr si tole zgubila user posted image user posted image .

Jaz se sicer tehtam vsako jutro in sem prav vesela vsakega gramčka, ki gre dol user posted image .

Začetna teža 3.1.2010 je bila 82 kg, danes imam  80,4 kg, se pravi da sem izgubila 1,6 kg user posted image user posted image user posted image .

Danes je sadni dan, pa itak bo šlo še kej dol. No punce gremo tako naprej.

Zdej pijem user posted image , potem pa skuhat, in na sprehod user posted image .

Lep dan

clock-img

11.01.2010, 10:06

clock-img

tea

pencil-img

549


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Jaz se bom tehtala jutri, če ne zamerite, pa vam sporočim,




Jaz tudi, da ne bi bila danes razočarana. So bile včeraj za kosilo testenine, pa popoldne en najhen, majhen košček pize - ja saj, vem grešimuser posted image pa seveda kos torte. Na čokolado sem pa pozabilauser posted image
Danes sem pa pojedla 6 klementin- so take čisto majcene, ampak dobre, zdajle pa čajčka pijem. Upam, da mi danes ne bo pretežko, imam grd občutek, da bom lačnauser posted image

clock-img

11.01.2010, 10:38

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Helowww bejbe, vidim, da kilce kopnijo,lepo lepo.
Tudi jest sem se stajala za 1,8kguser posted image , je pa res, da bo po sadnem dek še manj. U glavnem, jest bom pridno zapisovala podatke na papir, zvečer pa vse skupaj vnesla v tabelo.

Detece- ti se tudi jutri tehtaj, boš gotovo lažja, zarad motivacije

blaža, tea- vaju juri vpišem, ni panike

Od sedaj 31, jih je poslalo podatke 10 oz. z mano vred rečmo 11.

75,8-1,8=74user posted image





_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

11.01.2010, 11:20

clock-img

tea

pencil-img

549

user posted image

Evo pa še moja prva torta s tičinouser posted image Mislim, da je kar uspela, za prvič bo ok, vaja pa dela mojstra, a ne blaža?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem