cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

09.01.2010, 18:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Čer!

čakam obiske, da pridejo na tortico. jaz jo bom pa jutri en kos.user posted image

Mi je dala mama danes od kosila, ko so jedli odojka, tako, da mam jutri za moje kuhano, jaz si bom pa z največjim guštom nardila spet pico.user posted image user posted image user posted image user posted image Mmmm bo dobra.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

09.01.2010, 18:22

clock-img

nincika

pencil-img

170

jaz pa sem ravno pospravila večerjo...sem si skuhala kar 2 krompirja in skledo solate zraven. Tud sprehod je že za manouser posted image user posted image user posted image

Jutri pa po vsej verjetnosti testenine z zeljem...njamsi...mi je ful dobro. Pa neko sladico bom verjetno kar za vse nas spekla...ko je ravno nedelja

Lep večer vam želim, če se več ne oglasim

clock-img

09.01.2010, 18:33

clock-img

nincika

pencil-img

170

Sem mislila, da imam knjižico doma, pa je nikjer ne najdemuser posted image

Prosim, če ima katera čas, naj mi jo pošlje...

clock-img

09.01.2010, 19:56

clock-img

Bojana82

pencil-img

765

O, punce, še dobro da sem vas našla.....tudi jaz bi se vam rada pridružila, če mi dovolite user posted image ! Sicer sem z dieto pričela dva dni prej kot ve in sicer 2.01 ampak nima veze, dan gor ali dol.....

Prosim, če me dodate na seznamček....rada bi se znebila vsaj 13kg...., če bo pa kaj več, bom pa zelo vesela!
 
Nič, šibam Kekca gledat user posted image ....
 


_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

clock-img

09.01.2010, 20:01

clock-img

gloria

pencil-img

4900

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

gloria- tebe pa ni na seznamu, te dam gor?



...ja lahko...cilj kolk zgubiti pa naj bo presenečenjeuser posted image ...lahk daš toleuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

clock-img

09.01.2010, 20:31

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

4pikice...hvala za seznam.

majar...danes so pomojem vse prevzele kidanje snegauser posted image ...to so bili partnerji zadovoljniuser posted image .
No, mi smo dan tudi v glavnem preživeli na snegu. Že cel dan tudi sneži po malem, občasno tudi močneje.



joj, kolk vam zavidamuser posted image .....snegec je letos 2x padel na Obali, enkrat pošteno, drugič za vzgled, ma jaz ga imam rada user posted image user posted image Pošljite ga še k nam!!!

Jaz sem tudi preživela dan kar v redu, naredila sem kosilo, popoldne šla spat user posted image (vstala sem že pred 6h saj moja Sara ni hotela več spati),... sem pa včeraj naredila 2 pladnja tiramisuja  in danes 2x rolado (eno z čokolado, eno s kislo smetano) za moževega strica, saj danes imajo fešto in nisem niti poskusila...user posted image
Zdaj, ko sem na dieti bi samo neki pekal, ustvarjala....polna energije semuser posted image


Blaža
: vse naj naj za rojstni dan in čimveč kg dol
user posted image
Pošiljam ti diabetično tortico za jutri!!!

clock-img

09.01.2010, 20:43

clock-img

lunca144

pencil-img

561

user posted image user posted image user posted image blaža vse najbolje za tvoj rojstni dan,vse ,kar si sama najbolje želišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

09.01.2010, 20:45

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Evo taki tortici sem včeraj spekla, ena je bla zame ena pa za tasta. Ampak mojo bom probala komaj jutri en kos, ko je oh. danes bi mi res pasal en kos, ko so se vse mastili, ma vseeno je šlo mimo tudi brez.user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

09.01.2010, 20:45

clock-img

blaža

pencil-img

8795

hvala punce za vse čestitke.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

09.01.2010, 20:48

clock-img

lunca144

pencil-img

561

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim blaža,res si carica,tortice so noro lepe,a jih pečeš tud za druge?

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

09.01.2010, 20:49

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim blaža,res si carica,tortice so noro lepe,a jih pečeš tud za druge?



ja včasih.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

10.01.2010, 09:20

clock-img

blaža

pencil-img

8795

jutro!

danes pa pica, jeeee! user posted image

Še malo pa si jio grem pripravit, pol po dvanajsti jo pa samo spečem.user posted image

Za zajtrk sem pa jedla suhe slive. tiste v rdeči vrečki, ko so take fine mehke. mmm.

uf komaj čakam kosilo, mi se kr sline cedijo, da o večerji ne govorim.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

10.01.2010, 09:24

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro.

Zajtrk je za mano-pol pomelauser posted image . Zdele pijem čaj, potem pa pride na obisk kolegica, pa bo na vrsti še kava.

Blaža...še od mene vse NAJ NAJ za rojstni dan. Torte so pa fantastičneuser posted image user posted image user posted image .

Nič, obiski so tukaj. Šibam spit kavico, potem pa uživat ven na sneg.

Lepo nedeljo vsem.

clock-img

10.01.2010, 09:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Evo taki tortici sem včeraj spekla, ena je bla zame ena pa za tasta. Ampak mojo bom probala komaj jutri en kos, ko je oh. danes bi mi res pasal en kos, ko so se vse mastili, ma vseeno je šlo mimo tudi brez.user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



malček sem pokukala na vašo temo, ampak mimo telih tortic pa ne morem,...
blaža, ti si umetnica!!!! (pa vse najboljše za rojstni dan!)

clock-img

10.01.2010, 11:15

clock-img

tea

pencil-img

549

Blaža - spet si prekosila samo sebeuser posted image user posted image Danes si pa kar privošči. Moja tortica je še v hladilniku, vrtničke so pripravljene, kakšen bo pa končni rezultat pa poročam. Držite pesti, da mi uspe.
Danes sem za zajtrk spila 2 dl sveže stisnjenega jabolčnega soka, zdajle sem pojedla 4 klementince, za kosilo bodo pa rezančki s paradižnikovo omako in rukolo. user posted image dobi pa zraven še parmezan. Moji fantje imajo testenine raje brez mesa in zato to ni problem. Za jutri sem se pa z mamo zmenila, da dobijo fantje pri njej kosilo, jaz bom pa na sadju in solatkiuser posted image Bo po moje kar malce težka, se bom mogla ful zamotit, da ne bom na hrano mislilauser posted image
Komaj čakam, da pride user posted image domov, da me zamenja pri varstvu Mihca (ima namreč vročino in ne smemo ven) in grem na en daljši sprehod. Sem bolj aktiven tip in težko zdržim doma. Sploh če je takšnole vreme - pri nas je okrog vse zasneženo in sije sončekuser posted image Res superca!!
Imejete se lepo, tea

clock-img

10.01.2010, 12:32

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Dons sem pa spidi!user posted image včeraj nas ni blo doma, zvečer sem šla  z družbico na drink, ponavadi na pivičko, a sem bla karakter sem pila čajčke, 4x meto, super sem se počutila, don zjutri pa še bolj k sem se tehtala.
Blaža-Totrice so lepe,lepe prav škoda za pojest!

Tudi jest že komi čakam kosilo, dons bom pa špagete jedla, za zvečer pa presenečenje!

Bojana82- dobrodošla, te dam gor


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

10.01.2010, 12:37

clock-img

4pikice

pencil-img

369



START
4. JANUAR  2010
   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



1. TEHTANJE: 11.1. 2010




          Nick:                    Začetna teža:              Željeni kg:                   -KG          Trenutna teža:
1.  user posted image 4pikice                                                     60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                                               
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                                                   60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                                                        70kg                                         
5.  user posted image Detece                                                      58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                                                         58kg                                   
7.  user posted image dito                                                           56kg 
8.  user posted image 2violina                                                     65kg                                       
9.  user posted image lunca144                                                   65kg
10. user posted image Pigy                                                          60kg 
11. user posted image ZmajTolovaj                                              65kg
12.
user posted image aleži                                                          60kg
13. user posted image
bella02                                                      75kg      
14. user posted image ANDREJA 75                                               75kg
15. user posted image bibyzan                                                      75kg
16. user posted image hel32                                                         64kg
17. user posted image majar.                                                        65kg
18. user posted image mlinčka                                                       70kg
19. user posted image nincika                                                        70kg
20. user posted image Muca Miška                                                 75kg
21.user posted image  Erin                                                             65kg
22.
user posted image tea                                                              62kg
23.
user posted image Blacky*
24. user posted image
silvestra
25.
user posted image jer.za                                                          65kg
26. user posted image
iluzija                                                         62kg
27. user posted image Sunny Morning             11.1. 2010    
28. user posted image Lilita                                                           60kg
29. user posted image gloria                                                            user posted image                                                         
30. user posted image Bojana82



                                                                                                                                                    






_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

10.01.2010, 17:24

clock-img

Lilita

pencil-img

100

Blaža vse najboljše!

Tudi danes pridna, čakam palačinke.

clock-img

10.01.2010, 19:54

clock-img

nincika

pencil-img

170

Pa se res pozna, da je nedelja, tudi tukaj gor je zatišjeuser posted image

Ravno sem si privoščila skutino-breskovo tortico, je bila odlična. Jutri pa spet sadje...pa tehtanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image , Komaj čakam, da vidim kakšen je rezultat enega tedna.

Kaj si boste privoščile jutri? Neke velike izbire tako ali tako nimamouser posted image user posted image

clock-img

10.01.2010, 20:02

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Čer!

danes je blo odlično kosilo, večerja pa itak. Sem poslikala svoje kosilo, pa shrani si spet ni delal user posted image

No jutri pa že saden dan. No mi je kr ok, ker pridem pozno domov in si bom sadje nesla z seboj.

Bom probala še enkrat, če mi rata naložit slikico.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

10.01.2010, 20:04

clock-img

ANDREJA 75

pencil-img

264


Blaža najprej tebi vse najboljše !Čudovite tortice!No jaz sem imela danes sadni dan ga uspešno prestala. včeraj sem si za kosilo pripravila zelenjavno pizzo mnjamsi za večerjo pa ni bilo tortice jo je možek pozabil kupit tko da nisem potem ničuser posted image pa tko sem čaka ta dan OH bo pa naslednjič v četrtek.no jutri pa tehtanje!!se javim jutri dopoldne ko bo kaj časa ,sedaj me tamaldva fuul preganjata bi rada še enga pikija pogledala preden gresta spančkat.


_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

clock-img

10.01.2010, 20:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: ANDREJA 75


Blaža najprej tebi vse najboljše !Čudovite tortice!No jaz sem imela danes sadni dan ga uspešno prestala. včeraj sem si za kosilo pripravila zelenjavno pizzo mnjamsi za večerjo pa ni bilo tortice jo je možek pozabil kupit tko da nisem potem ničuser posted image pa tko sem čaka ta dan OH bo pa naslednjič v četrtek.no jutri pa tehtanje!!se javim jutri dopoldne ko bo kaj časa ,sedaj me tamaldva fuul preganjata bi rada še enga pikija pogledala preden gresta spančkat.



a otroci nimajo nobene sladke zaloge? user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

10.01.2010, 20:24

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jeee pa je ratalo.

evo moje današnje kosilo. Pica z rdečo, rumeno in zeleno papriko, šampinjoni in jurčki, pa še čebula na kolobarje.

user posted image

user posted image

evo taka je bila pečena


user posted image

to je pa večerja, ma ne cela tortica en kos. user posted image

user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

10.01.2010, 21:31

clock-img

Pigy

pencil-img

809

Danes je pa res zatišje. Danes se neki ne počutim dobro. Ampak vseeno sem pojedla pico za kosilo, za večerjo, pa napolitanke user posted image

Blaža fajn zgleda tvoja pica, jaz sem samo paprike mela gor, paparadižnik. Tole tortico bi pa še jaz probala. user posted image user posted image

Jaz sem se malo prej tehtala in sem full vesela, kilogrami grejo dol. No zjutraj javim, ko se bom znova tehtala.

Jutri pa sadni dan- imam zalogo mandarin, kivija , banan pa še kaj bi se našlo.

lep večer še naprej, se beremo in tipkamo zjutraj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2010, 21:38

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jao, jao, jaz sem pa res en đanki na sladko.user posted image  Danes sem spekla ene noro dobre piškote - čokoladno bananine, sem rekla bom pojedla ene tri, ostalo pa jutri nesla v službo, kolk bodo veseli (doma jih noben noče jest, čudakiuser posted image ). JA VALDA! Pojedla sem jih že ... mah, sploh ne štejem več. Skratka, nabutala sem se jih do onemoglosti, pa najbrž bom še kakega, čeprav mi je že skor malo slabo od njih.user posted image  Ampak nima veze, nimam slabe vesti, jutri gremo veselo naprej na sadni dan.
Pekla pa ne bom več nekaj časa!

Še kakšna grešnica brez prave mere, al samo jaz?user posted image

P.S. Blaža, vse najboljše za rojstni dan!

Drugače moram pa reči, da kar z lahkoto držim tole dieto, sploh nimam nekih skušnjav in nič ne grešim, ampak pri sladkem, sploh čokoladnem se pa meni odpelje.....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem