cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

07.01.2010, 22:15

clock-img

Detece

pencil-img

1039


IZVIRNO SPOROČILO: ANDREJA 75

blaža a juha ni obvezna??? meni po obroku ta juha naredi en tak cmok in neprijeten občutek v želodcu!


Jaz je tudi ne pijem...

clock-img

07.01.2010, 22:22

clock-img

lunca144

pencil-img

561

user posted image user posted image user posted image kok ste pridne,v dieti in tudi pri pisanju,je kar nekaj starani za prebrat,pa žal nimam časa,rečem,lahko le to,da sem preživela tudi današnji dan,in gremo v borbo v naslednjegauser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

07.01.2010, 22:24

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Res smo pridne in veliko nas je. Sem pa zelo vesela da je ta sadni dan za mano, zdaj si grem pa kar v ponvi puranji zrezek za ju3 popečt. Zvečer gremo pa na eno čago in tam bom pridno ves mesek popapala. Hvala bogu da nimam ju3 sadnega dne:)...

clock-img

07.01.2010, 22:26

clock-img

lunca144

pencil-img

561


IZVIRNO SPOROČILO: Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

A bi lahko še meni katera poslala rinine knjigice? PROSIM, HVALA.



imaš ZS!


Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

clock-img

07.01.2010, 22:39

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144


IZVIRNO SPOROČILO: Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

A bi lahko še meni katera poslala rinine knjigice? PROSIM, HVALA.



imaš ZS!


Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image



lahko ti jo pošljem, dej mi naslov na zs, pa jo takoj dobiš.

clock-img

07.01.2010, 22:46

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Res smo pridne in veliko nas je. Sem pa zelo vesela da je ta sadni dan za mano, zdaj si grem pa kar v ponvi puranji zrezek za ju3 popečt. Zvečer gremo pa na eno čago in tam bom pridno ves mesek popapala. Hvala bogu da nimam ju3 sadnega dne:)...



Tudi jaz sem vesela da je ta dan za mano.

Iluzija sej bo, verjemi da marsikatera od nas bi tud rada obupala, ampak se ne damo. Lej jaz tud nisem glih največji karakter, ampak kr nekak gre, in morem priznat da mi kr gre, samo se izogibam kuhinjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

4pikice jutri grem nek zeliščni čaj iskat, upam da bo pomagal, matr sm že liter vode spila, no notri sm limono stisnila. Mislim da mi je današnji dan najhujši, uh.user posted image

Uau že 26 nas jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2010, 06:31

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jutro.

evo danes je šla dol 1kg. Nima veze če je voda al kar je, 1kg je 1kg.user posted image . Za motivacijo je čisto ok. Jaz se tehtam vedno po sadnih dnevih, ki gre vedno malo dol, in če gre par sto gramov, sem že vesela in imam spet motivacijo.

!6 mes nazaj ko sem delala to dijeto prvič sem šla v enem mesecu dol 6 kg, upam, da bom šla tudi v tem, to bi blo megaaa. No bomo vidli. lepo počasi.

danes grem po službi pogledat, če so dobili cvetačo, če ne bo pa mesek. Bi skoraj raje cvetačo z mozarello, pol mam pa še za večerjo. Meni je to noro dobro.user posted image

No zdej pa že kavico pijem. fajn bodte in si tipkamo kej popoldne.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

08.01.2010, 06:35

clock-img

2violina

pencil-img

505

Jutro,
Sadni dan je za nami in po pravici mi je zelo ljub. Naravnost obožujem sadje in ves dan nisem bila nič lačna.
Danes pa mesek. Pred službo sem popekla piščančje prsi, kot prilogo bom servirala cvetačo, brokoli in brstični ohrovt s polivko z olivnega olja in praženih mandeljev ter veliko skledo solate.

Prav lepo nas je videti tako zagnane upam lahko, da bomo prav vse tudi vztrajne in konec marca končale z željenimi cilji.


4pikice: K mesu lahko ješ gorčico, kečap, ajver, lahko tudi popečeno papriko, vložene kumare, hren z jabolko (ne s smetano user posted image )........ 


Glede juhice: Ni je nujno piti je pa priporočljivo, saj te pogreje v želodču in doda občutek sitosti.  Jo pa lahko čisto brez slabe vesti spustite v kolikor vam ne ustreza.

Silvestra: vse beljakovinske stvari lahko ješ, vendar bodi pozorna, da jih ne mešaša med seboj. Če se odločiš za meso ne smeš jesti tudi sira zraven. Lahko si pripraviš kuhano zelenjavo jo položiš na pekač naribaš sir gor in popečeš v pečici. Zraven pa zelena solata.

Za večerjo na OH dan si lahko privoščite razne pregrehe, ki si jih niste med druhimi dnevi pa se vam sline cedijo ob misli nanje. Seveda v zmerni količini. Palačinke so lahko z jajci.

Pigy: skodelica toplega čaja ti ogreje telo in prelisiči želodček k "sitosti". Metin čaj pa poleg tega še pomirja organizem. Piti ga je potrebno v zmernih količiniha. Priporočljiva je do dve skodelici na dan (govorim o metinem čaju).

iluzija: Ne obupaj. Vsaj do konca je resnično še dolga pot in verjemi, da bomo kdaj pa kdaj vse grešile. Tudi sama sem že pa kaj pol. Važno je, da bo kakšna deka manj, ko stopim na tehnico in, da se bom v končni fazi počutila bolje.

Lunca: eden po eden, vsak premagan in rezultat ne more izostati.

Predvsem sem vesela, da nas je čedalje več in več Vsem skupaj in vsaki posebej pošiljam user posted image user posted image .

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

08.01.2010, 06:40

clock-img

blaža

pencil-img

8795

U pridna si 2 violina, ki si takole pripravljaš za v naprej malico oz kosilo. Pa vse ostale tudi. za to je potrebno še več volje in truda, ampak se splača.

jaz pridem domov okoli enih pa pol, če se nikjer ne ustavim, no danes grem še v trgovino, ma najkasneje ob dveh pa pol al pa treh bom mela kosilo.mmmm sem že lačna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

08.01.2010, 07:08

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

U pridna si 2 violina, ki si takole pripravljaš za v naprej malico oz kosilo. Pa vse ostale tudi. za to je potrebno še več volje in truda, ampak se splača.

jaz pridem domov okoli enih pa pol, če se nikjer ne ustavim, no danes grem še v trgovino, ma najkasneje ob dveh pa pol al pa treh bom mela kosilo.mmmm sem že lačna.user posted image



Veš Blaža ne gre drugače. V kolikor sem ves dopoldan na sadju bi ob 15, ko pridem domov pojedla vola in mi sploh nebi bilo važno kaj dam v usta.  Ker pa imam pripravljeno še samo dokončam, pripravim solato in že sedim za mizo ter papcam. Da bi pri nas med tednom jedla skupaj vsa družina pa itak ni šans. Največkrat nama uspe jesti s hčerko, ker pride domov v istem času kot sama. Moj dela do večera, tavečja je pa itak doma samo med vikendi.

Tudi meni se že cedijo sline, sploh ko je doma tako lepo dišalo po meseku in praženimi mandelji predno sem odšla. A bo že počakalo. S seboj imam 2 x kivi, banano in jabolko.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

08.01.2010, 08:15

clock-img

tea

pencil-img

549

Jutro,

fanta sem odpravila v vrtec, Miha se igra v posteljici, jaz sem pa pojedla jabolko, zdaj pa pijem zeleni čaj. Kave ne pijem od prve nosečnosti dalje - se mi je totalno zagabila in mi stopijo dlake pokonci ko jo zavohamuser posted image Se mi pa žal zdi čajček prazen brez sladkorja in mleka, ampak se bom že navadila. Tehtnica mi je pred pol ure pokazala 72,3 kilograma, tako da moram zgubiti vsak mesec 3,5 kilograma, če želim priti na 62. Upam, da bo šlo. Bom videla kako se mi bo doma kaj ljubilo telovadituser posted image , ampak se bom pa potrudila, da bom vsaj 1 urco vsak dan potiskala voziček - po možnosti v hrib. Kar pa v naših koncih ne bo problem, ko so vse naokrog eni bregiuser posted image
Za kosilo si bom naredila popečenega piščanaca, zraven pa bučke, papriko in malancan na žaru. Pa seveda solatko. Juhco bom pa videla - če mi bo pasala ja, če pa ne, pa tudi nič hudega. Skuhat jo tako in tako moram, ker jo imajo moji otroci zelo radi.
Je čas, da grem naredit higienski minimum po hišiuser posted image , preden dete postane sitno.

clock-img

08.01.2010, 08:18

clock-img

tea

pencil-img

549

no, nič ne bomo pospravljali, že sitkauser posted image

clock-img

08.01.2010, 08:29

clock-img

iluzija

pencil-img

32

pridne ste punce user posted image
oooo ravnokar sem se uspela izogniti eni veeeliki skušnjavi, so me sodelavke poklicale naj pridem na kavo in kaj zagledam, celo mizo dobrot, same sladke stvari, jooooj user posted image
ampak se nisem dala, tudi pikice nisem poskusila, sem bila karakter
user posted image jaz....

clock-img

08.01.2010, 08:30

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jutro.

evo danes je šla dol 1kg. Nima veze če je voda al kar je, 1kg je 1kg.user posted image . Za motivacijo je čisto ok. Jaz se tehtam vedno po sadnih dnevih, ki gre vedno malo dol, in če gre par sto gramov, sem že vesela in imam spet motivacijo.

!6 mes nazaj ko sem delala to dijeto prvič sem šla v enem mesecu dol 6 kg, upam, da bom šla tudi v tem, to bi blo megaaa. No bomo vidli. lepo počasi.

danes grem po službi pogledat, če so dobili cvetačo, če ne bo pa mesek. Bi skoraj raje cvetačo z mozarello, pol mam pa še za večerjo. Meni je to noro dobro.user posted image

No zdej pa že kavico pijem. fajn bodte in si tipkamo kej popoldne.user posted image




Bravouser posted image user posted image

Evo jaz že kavo pijem, tehtnica mi je pa pokazala 400 g manj kot v sredo ko sem se prvič stehtala.user posted image

2Violina super koslio, jaz bom pa naredila puranje zrezke, jih letos še nisem jedla user posted image user posted image .

A ma katera orbitrek? Me zanima če kej športate, jaz sem si ga omislila, samo ga nekateri ne priporočajo. Uporabljala bi ga zdele ko je tako slabo vreme.

clock-img

08.01.2010, 08:31

clock-img

Pigy

pencil-img

809

IZVIRNO SPOROČILO: iluzija

pridne ste punce user posted image
oooo ravnokar sem se uspela izogniti eni veeeliki skušnjavi, so me sodelavke poklicale naj pridem na kavo in kaj zagledam, celo mizo dobrot, same sladke stvari, jooooj user posted image
ampak se nisem dala, tudi pikice nisem poskusila, sem bila karakter
user posted image jaz....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2010, 08:39

clock-img

nincika

pencil-img

170

Dobro jutro,
jaz komaj iz postelje, ve pa že v polni debatiuser posted image user posted image

Danes imamo z našo pupiko slikanje kolkov, se zdaj odpravljamo počasi od doma. Ko pridem domov, pa si bom spekla piščančje bedrce brez kože in skledo solate...pa bo želodček spet polnuser posted image

ne vem al bi se zdaj zvagala ali naj počakam do ponedeljkauser posted image

Čestitam vsem, ki se uspešno borite proti skušnjavamuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2010, 08:44

clock-img

Detece

pencil-img

1039

No jaz sem tudi danes zjutraj stopila na tehnico in mi je pokazala 68,5, to pomeni 2kg manj kot po praznikih. Juhej!!!! Ampak zdaj na začetku gre itak malo bolj dol kot kasneje. Mi pa danes ves čas hlače lezejo dol, potem takemse že nekaj pozna...user posted image user posted image
Tudi jaz sem si zjutraj popekla purančka in ga imam danes ob 12h za malico v službi. Ko pridem domov bom pa jedla repo, ker kasneje gremo na večerjo in bom tam okoli 7h šele papcala...meso na razne načine user posted image ....
Jaz pijem večinoma zeleni čaj, saj naj bi bil ta odličen za hujšanje....očitno deluje...spijem pa veliko tekočine, kar sploh ni v moji navadi....v službi spijem najmanj 1 liter pa potem doma še enkrat toliko...

clock-img

08.01.2010, 09:29

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Jutro!
Sem že dve uri pokonci, počutim se super, zdravila prijela. Ta veliki sta šli v šolo, ena ta mala še spi, druga gleda telebajske. Popila sem kavico in pristavila govejo župco,kako lepo dišiuser posted image Jest jo bom pa danes z veseljem spila.
Tehtala se bom pa šele v ponedeljek.Počutim se dobro, imam občutek, da sem šla kilco dol, ziher. Včerajšni dan je bil kar naporen, imam pa zato danes fajn občutek, da mi je ratal.  Moram priznat, da ste ostale sotrpinke zame super psihična podpora.
Kar pa se pitja tiče imam sistem, popijem 2litra na dan,  3x na dan si natočim po 1/2 litra vode in takoj vse popijem(zjutraj, opoldne, popoldne), zvečer pa še 2x čaj pa je.


Aja pa še vprašanje. A danes, ko se pije juha, popijem 3dcl vode manj?

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 8.1.2010 9:31:53 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

08.01.2010, 09:38

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Dober dan,

lepo vas je brat kako že pridno greste dol user posted image
Jaz se danes tudi lepo počutim, nisem več napihnjena, včeraj sem lepo zdražala na sadnem dnevu, čeprav sem otrokom delala polpete, solato, juho....Je rekel mož, se vidi, da hujšaš, saj si bolj nasmejana in boljše volje.user posted image user posted image  

Danes imam že od včeraj narejeno meso v pečici, juho, solato...
Za zajterk sem pojedla dve jabolki, spila kavico

lepo delajte tiste katere ste v službi, tiste katere ste pa doma, uživajte.

Koliko vas je še na porodnišli?

clock-img

08.01.2010, 09:39

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Aja pa še vprašanje. A danes, ko se pije juha, popijem 3dcl vode manj?



ma jaz bom verjetno kar isto količino spila, čeprav bo juha. Nekam mi tekne voda za pit!!!

clock-img

08.01.2010, 09:40

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

No jaz sem tudi danes zjutraj stopila na tehnico in mi je pokazala 68,5, to pomeni 2kg manj kot po praznikih. Juhej!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  blaža

clock-img

08.01.2010, 09:43

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

A ma katera orbitrek? Me zanima če kej športate, jaz sem si ga omislila, samo ga nekateri ne priporočajo. Uporabljala bi ga zdele ko je tako slabo vreme.




mi je prav user posted image , ker nič ne telovadim. Morem se res odločit in it kam na aerobiko, samo kaj ko zvečer sem vsa zmantrana od vsega. Jojmeeee.... evo, zdaj potrebuejm motivacijo,da grem k aerobiki!user posted image

clock-img

08.01.2010, 09:44

clock-img

aleži

pencil-img

1903

user posted image user posted image user posted image Iluzija user posted image user posted image user posted image  bodi karakter in ne se predat....user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2010, 10:00

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144


IZVIRNO SPOROČILO: Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

A bi lahko še meni katera poslala rinine knjigice? PROSIM, HVALA.



imaš ZS!


Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image



lahko ti jo pošljem, dej mi naslov na zs, pa jo takoj dobiš.




a si dobila knjigico? če ne ti jo lahko pošljem, sam noslov mi dej na ZS

clock-img

08.01.2010, 10:02

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

jutro,

evo jaz imam 1kg manj od nedelje; kar je super user posted image

dnevno naredim 50trebušnjakov - za začetek in 10minut orbitreka;
drug teden povečam dozo telovadbe user posted image

evo sem pojedla banano, zdaj pa uživam v kavici; za kosilo pa bo rižibiži, juhica, solata, njami;

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem