cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

07.01.2010, 13:41

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Haval lepa vsem za lepe želje, sem že takoj bolš volje k vas berem, tud, če sem drugač za en d.rek. Vsem pošljam en biguser posted image .

Komi pojedla jabuk, grem dons k zdravniku, nujno! Za kosilo bom pa cvetačo in brokoli v solati, pa tist preliv z gorčico, ki sem ga brala na netu, k ima Rina par receptov gor.

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 7.1.2010 13:42:07 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

07.01.2010, 13:44

clock-img

nincika

pencil-img

170

Hvala za odgovore, se mi je zdelo, da ne bi smelo bit nič narobe, če pijem čaj. Imam tako fino babi, ki mi zelišča suši, tako da si čaje kr sama skupaj mešamuser posted image

Kave pa nikoli nisem pila, tako da tukaj ni nobenih težav. Pozabim tudi na kruh pri kosilu, ga nikoli nisem jedla, razen za zajtrk.

Banano sem pospravila, za malico si bom pa verjetno oluščila pest arašidov.

clock-img

07.01.2010, 13:46

clock-img

nincika

pencil-img

170

4pikice, čimprejšnje okrevanje...ne daj se...go go gouser posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 14:00

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Dan!

evo ravnokar jem kosilo. rdeč radič z orehi. super je. Pa balzamičen kis in strok česna sem si dala.

Za večerjo bom pa pečeno banano. Dopoldne sem pa mandarine. za malco bom slive.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 14:11

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

a se katera javi, da mi pride fanta ustrelit??! prou zanalašč hodi sem k meni za računalnik piškote žret in "njami njami" delat zraven!!! grr...


Sedaj imaš priložnost, da mu pokažeš kako močna si in kako močno si želiš priti do cilja.

Meni so v ponedeljek prinesli mozartove kroglice, sedaj pa vsakega, ki pride k meni v pisarno povabim, da mi pomaga hujšati user posted image  user posted image . Naj jih kar drugi pojedo.


ja sej to da človeku še tolk bolj zagonuser posted image ...čeprav zna bit neprijetno...
ti si pa dobr to skombiniralauser posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 14:20

clock-img

majar.

pencil-img

257

ooopa, kolk se nas je že nabralo user posted image user posted image user posted image
no,če bomo slučajno vse za tiste kg, jaz sem jih imela v ponedeljek 76,6. smo imeli na faxu glih sistematskega. zarad tega sem se pol tud za dieto odločla, ker mi cifra ni bila všeč ;)

pa še nekaj me zanima, ju3 imam OH. za kosilo bom pico za večerjo pa ne vem. kakšno pecivo je mišljeno? tudi marmorni kolač pride v poštev? pa tortica?user posted image

lp

clock-img

07.01.2010, 14:47

clock-img

tia12

pencil-img

883

Ojla...evo prvi dan uspešno premagujem:))

Zajtrk: 1 jabolko (več nisem mogla)
Kosilo: 2 popečena zrezka + solata

A ma katera kakšno idejo kaj bi jedla za večerjo ali mora biti striktno večerja taka, kot je bilo kosilo le da je pol manj?


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

clock-img

07.01.2010, 15:08

clock-img

Pigy

pencil-img

809

majar. tok kg sem jaz imela pred božičnimi prazniki, včeri ko sem se tehtala pa 81 kguser posted image     user posted image , si nisem mislila da jih mam tok, čeprav mi nihče neverjame da jih mam tok.

tia12 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kr tko naprej. Pravijo da je dobro če ješ zvečer isto kot za kosilo, le polovico manj. Nej ti kr tiste ki so bolj pametne svetujejo user posted image user posted image

a katera prakticira to, da vsak dan popije kozarec donata ali pa mlačne vode, z žličko sadnega kisa in medu


< Sporočilo je popravil Pigy -- 7.1.2010 15:12:16 >

clock-img

07.01.2010, 15:15

clock-img

nincika

pencil-img

170

Še nisem slišala za to...mislite da pripomore k zgubljanju kg?

clock-img

07.01.2010, 15:18

clock-img

Pigy

pencil-img

809

zdej berem to v knjižici, samo ne prakticiram tega, prej bi spila donat, kot mlačno vodo s kisom in medom.

clock-img

07.01.2010, 15:20

clock-img

ANDREJA 75

pencil-img

264

tia12 jaz mam tud danes beljakovinski dan in sem jedla čevapčiče pa solatko  en kos kruha in na koncu popila 2dcl juhe in za večerjo pojem isto čevapčiče in solatko sam polovico  tistega kar poješ za večerjo. vedno jem pri beljakovinskem in škrobnem dnevu za večerjo isto kot pri kosilu.

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

clock-img

07.01.2010, 15:25

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Ja jaz jem vedno isto večerjo kot kosilo.

clock-img

07.01.2010, 15:26

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Imam pa 70 kg, zdaj po sadnem mogoče že malo manj:)

clock-img

07.01.2010, 15:30

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Ojla...evo prvi dan uspešno premagujem:))

Zajtrk: 1 jabolko (več nisem mogla)
Kosilo: 2 popečena zrezka + solata

A ma katera kakšno idejo kaj bi jedla za večerjo ali mora biti striktno večerja taka, kot je bilo kosilo le da je pol manj?



ja večerja mora bit enaka kot kosilo, le manj in brez kruha in juhe. Kasneje na vzdrževanju pa je lahko različno.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 15:31

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz edino juho spuščam, je nikoli ne pijem, ker ni placa v želodcu.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 15:54

clock-img

nincika

pencil-img

170

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz edino juho spuščam, je nikoli ne pijem, ker ni placa v želodcu.user posted image


sva že dveuser posted image

clock-img

07.01.2010, 15:55

clock-img

ANDREJA 75

pencil-img

264

blaža a juha ni obvezna??? meni po obroku ta juha naredi en tak cmok in neprijeten občutek v želodcu!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

clock-img

07.01.2010, 16:16

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: ANDREJA 75

blaža a juha ni obvezna??? meni po obroku ta juha naredi en tak cmok in neprijeten občutek v želodcu!



ne ni obvezna. jaz je sploh ne maram, pa itak niti ne morem spit, ker mi je preveč.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 16:43

clock-img

nincika

pencil-img

170

že imate ideje za jutrišnje kosilo?

clock-img

07.01.2010, 17:06

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Bila pri  zdravniku, dobila antibiotke, pojedla kosilo, zdej grem pa ležat.


!!!Tista, ki želi svojo začetno težo v tabeli, naj mi jo v ponedeljek posreduje skupaj z izgubljenimi kilogrami.!!!



Jest bi pa jutri hamburger jedla. Pleskavico+kruh+sveža zelenjava. A gorčico pa kečap lahko?


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

07.01.2010, 17:07

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz bom jutri probala dobit cvetačo. danes je v naši trgovini niso imeli. Če jo dobim bo cvetača, korenček in mozarella, pa pečeno v pečici.

Če ne pa piščančja prsa z zelenjavo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

07.01.2010, 17:12

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


a katera prakticira to, da vsak dan popije kozarec donata ali pa mlačne vode, z žličko sadnega kisa in medu


ne me imet za noro ampak jabolčni kis + med + mlačna voda, mmm men je dobr!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2010, 17:14

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

majar. tok kg sem jaz imela pred božičnimi prazniki, včeri ko sem se tehtala pa 81 kguser posted image     user posted image , si nisem mislila da jih mam tok, čeprav mi nihče neverjame da jih mam tok.


he he, da ne boš misnla, jst sem jih imela že 85...user posted image zdej pa do 76kg sem prišla, naprej bomo pa z ločevalno pokurli...

clock-img

07.01.2010, 17:17

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz edino juho spuščam, je nikoli ne pijem, ker ni placa v želodcu.user posted image


jst tud ne... mi je pa pol pred večerjo vedno žal, da je nisem, ker sem že ob 17ih tooolk lačna

clock-img

07.01.2010, 17:30

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz edino juho spuščam, je nikoli ne pijem, ker ni placa v želodcu.user posted image


jst tud ne... mi je pa pol pred večerjo vedno žal, da je nisem, ker sem že ob 17ih tooolk lačna



Ma veš kje bi že bla juhca do 17ih? user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem