cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)

  
clock-img

07.01.2010, 09:26

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Vidim da se vse odločate za ločevalno, bi bla katera pripravljena malo deliti recepte (svoje) ne tiste po papirjih od ločevalne, glede proteinskih in ogljikovih hidratov.
Kaj si recimo pripravite,glede na to da naj bi imel isto kosilo-večerjo,...

lp



to se tudi jaz strinjam!!!

clock-img

07.01.2010, 09:53

clock-img

majar.

pencil-img

257

se mogoče strinjate, da bi poleg želenih kg pripisale v tabelo še začetne kg in tedenske (ker  se tehtamo v ponedeljek)... bomo pol lažje primerjaleuser posted image

user posted image user posted image user posted image   za seznam!!!

lp in dober tek ;)

clock-img

07.01.2010, 09:55

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Vidim da se vse odločate za ločevalno, bi bla katera pripravljena malo deliti recepte (svoje) ne tiste po papirjih od ločevalne, glede proteinskih in ogljikovih hidratov.
Kaj si recimo pripravite,glede na to da naj bi imel isto kosilo-večerjo,...

lp



to se tudi jaz strinjam!!!




jutro,

evo lahko jaz napišem ˝jedilnik˝ ki sem ga imela 3leta nazaj; nič komplicirano

clock-img

07.01.2010, 09:55

clock-img

4pikice

pencil-img

369

Dobro začela jutrouser posted image grlo, sinusi, apetit nikakršen, zgleda sem zbolela. Že včeraj zvečer me je bolela glava za po.piz.dit, k me ponavad nikol.

Pa še . na i. Pralni stroj se je pokvaru, pa komi 3leta star.Mam unga k se od zgori not daje pa neki vratca štekajo, se je neki zlomil. Sem klicala servis pa pravijo, da se samo vratc ne da zamenjat, ampak kar ceu boben, kar je lahko tud do 300€, se že  bol splača novga kupit.sucks!!!!!!!!!
6 čalnska družina pa brez stroja. Bom mogla k mojim vozit, so 2km stran.

No, kokrkol, vitaminski dan, dans kot nalašč zame, da se čimprej pozdravim!

tea, blacky*-javita sanjsko težo, da vaju dam na seznam

majar.- glede seznama. O tem semo že pisale pa niso bile vse za to, da napišejo trenutno težo, enim gre pač težje z jezika, je treba razumet, kar se pa tedenskega  tehtanja in zapisovanja v seznam tiče, bom pa pisala, le koliko kg je šlo na teden dol. Na koncu bomo javile, če je bil cilj dosežen ali ne.

Če pa ste si premislile in boste izdale svoje trenutno težo pa je najmanši problem popraviti seznam, samo mora biti vseh 23 bork za to.


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 7.1.2010 10:04:38 >


_____________________________

2+1=4pikice

clock-img

07.01.2010, 09:57

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

pozdravljene.

Danes sem prehodila 5 km user posted image user posted image , pojedla košček tortice, čeprav bi raje kako juho.
A morem kljub tortici pojest košček čokolade?
Knjigice nisem našla v nobeni knjigarni, user posted image , sploh ne morem verjetuser posted image , tko da si jo zjutraj naročim preko neta.
Rabim kake fajn predloge, kaj bomo jedle jutri, ko je sadni dan.

Za montignaca sem tudi jaz slišala da je fajn, ampak ločevalna mi je bolj blizu, kr mi je kolegica pred letom in pol shujšala 26 kg in še danes drži isto težo.

In kako se počutite sedaj ko tko hujšate ? Jaz se počutim ok, samo moj se smeji in pravi da ga  prav zanima če mi bo uspelo tri mesece zdržatiuser posted image .





Pigy, knjigico ti lahko pošljem jaz prek meila; imaš ZS



jaz bi tudi prosila knjigico če lahko user posted image



lahko; pošlji mi meil na ZS, ni panike

clock-img

07.01.2010, 10:14

clock-img

aleži

pencil-img

1903

4 pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdraviš!!!

Muca MIša: ti kar napiši, bomo vse vesele!!!

Vitaminsko/zelenjavni dan:
Malica: 2 hruški
Kosilo: solata z paradajzem
malica: 2 jabolki
večerja: ananas

Splila sem že pol litra vode, kavico z mlekom user posted image

clock-img

07.01.2010, 10:26

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

1. Beljakovinski dan
zajtrk: 2 jabolki
kosilo: pleskavica, popečene bučke, skleda zelene solate, kos kruha, juha
večejra: polovica kosila vendar brez juhe in kruha

2. škrobni dan
zajtrk: 2kivija
kosilo: krompirjev golaž, rdeča pesa kot solata, kos kruha
(jaz skuham krompirjev golaž čisto normalno z mesom s tem, da dam več krompirja in korenčka, meso pojejo ostali člani družine)
večerja: samo rdeča pesa

3.OH dan
zajtrk: 2 pomaranči
kosilo: špageti s kečapom,
večerja: palačinke s čokolado, rebro črne čokolade

4. sadni dan
zajtrk: banane
malica: suhe slive
kosilo: jabolka
pop.malica: kivi
večerja: mandarine



sama pije zjutraj še kavo z zelo malo mleka in brez sladkorja; spijem cca 3l vode in kako šalčko gorskega čaja brez dodatkov sladkorja, medu....

clock-img

07.01.2010, 10:34

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

5. dan Beljakovine
zajtrk: skodelica ananasa
kosilo: postrv na žaru, kuhana blitva, solata, kos kruha, juha
večerja: pol kosila, brez juhe in kruha

6.dan Škrob
zajtrk: melono
kosilo: zelenjavni riž, koruzna solata, juha
večerja: pol kosila

7.dan OH
zajtrk: breskve (lahko iz kompota)
kosilo: zelenjavna pica
večerja: kos skutne torte, rebro jedilne čokolade

8.dan Sadje
zajtrk: 2jabolki
malica: orehova jedra
kosilo: ananas
malica: suhe fige
večerja: pomaranče


clock-img

07.01.2010, 10:39

clock-img

2violina

pencil-img

505

Vse sotrpinke naj vam povem, da sem si zjutraj predno sem odšla v službo skuhala jabolčni kompot brez sladkorja. Dala sem ga kar v termo steklenico in sedaj ga lepo malicam. Prav prijetno greje moj telo.

4pikice user posted image  za tvoj pralni stroj in za tvoje zdravje.  Za tvojo požrtvovalnost pri tabelici user posted image  user posted image  user posted image  .

Sem malo premišljevala in nabirala motivacijo ter prišla do zaljučka:
90 dnevna traja 12,8 tedna, torej skoraj 13 tednov. Če v povprečjo vsaka na teden zgubi 1 kg bomo po končani ločevalni skupaj lažje za slabih 300 kg (če nas bo 23). To je pa zelo lepo za slišat. user posted image user posted image user posted image

Še to mene ni sram povedat koliko kg tehtam. Sram me je edino to, da sem dopustila, da sem se tako zelo zapustila.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.01.2010, 10:47

clock-img

Muca Miša

pencil-img

31

4pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da boš čimprej zdrava; glede stroja pa če tolko stane popravilo, je res boljše novega kupit;

clock-img

07.01.2010, 10:57

clock-img

tea

pencil-img

549

4pikice - željena teža je (zaenkrat) 62 kil. Če mi to uspe v 90 dneh bom vesela - to pomeni da moram shujšati 10 kil. Še tistih par, ki pa jih potem manjka do idealne teže, bom pa drugo rundouser posted image ali pa z aktivnim gibanjem. Poleti mi gre to lažje od rok. V tem mrazu in snegu ne morem ravno hodit na trim stezouser posted image No, vsak izgovor je dober, a neuser posted image

clock-img

07.01.2010, 11:00

clock-img

aleži

pencil-img

1903

He he user posted image , jaz pa vam pošiljam malo sončka.... se je že malo pooblačilo, ma sem bila dve urci kot martinček.

MucaMiša hvala

clock-img

07.01.2010, 11:02

clock-img

majar.

pencil-img

257

no, če boste vse za, bi blo fajn da dopolnimo tabelo. se mi zdi, da bi bla pol še bolj močna motivacija, pa tud dobra vzpodbuda za tiste, ki bi se pregrešile. no kokr hočte. mene ni sram priznat kolko imam kg, sej smo same babe, pa še pravjo, da je priznanje prvi korak do cilja ;)

danes mam škrobni dan:
zajtrk; banana
malica; mandarina  (nisem mogla zdržat do kosilauser posted image )
za kosilo bo: segadin juhica  (po knjigi)
večerja; pol kosila

ni slabo, ne?! pri kavici sem se spet pregrešila, ker je NE morem piti brez mleka! :) 1,5 vode je pa itak največji izziv...

clock-img

07.01.2010, 11:08

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz jih imam 65!

clock-img

07.01.2010, 11:18

clock-img

nincika

pencil-img

170

Punce, glede popite tekočine na dan...a mora bit nujno voda ali je lahko nesladkan čaj??
Meni voda nikakor ne gre po grlu, vsaj v takih ogromnih količinah neuser posted image

clock-img

07.01.2010, 11:28

clock-img

tea

pencil-img

549

mlinčka - sem že dobila knjižico - HVALA!! Zdaj pa veselo v bojuser posted image
blaža - komaj čakam da vidim tvojo novo mojstrovino od torteuser posted image Kdaj bo pa spet kak tečaj? Bi nas iz našga konca zdej prišlo malce večuser posted image ko sem te tako na vse pretege hvalila. Jao, tole pa ni primeren pogovor za na temo diete, a ne? Se nisem mogla upreti skušnjavi, pa še sladkor mi je padel in me drži ta sladka. Si danes še privoščim poobedek, jutri pa začnem z vami. Zdaj greva pa z malim murčkom malce vozičkat, je nehalo snežituser posted image

clock-img

07.01.2010, 11:33

clock-img

majar.

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Punce, glede popite tekočine na dan...a mora bit nujno voda ali je lahko nesladkan čaj??
Meni voda nikakor ne gre po grlu, vsaj v takih ogromnih količinah neuser posted image


ja lahko je tud nesladkan čaj, ampak malo poglej, ker nekateri čaji (sploh tisti s sadnim okusom)imajo že dodani sladkor. najbolša so kakšna zelišča ali pa planinski čaj... pa črna kava brez cukra seveda se tud lahko čez cel dan pije, ampak ni dobro za telo ker lahko pride do dehidracije. ne pretiravat!

clock-img

07.01.2010, 11:36

clock-img

majar.

pencil-img

257

a se katera javi, da mi pride fanta ustrelit??! prou zanalašč hodi sem k meni za računalnik piškote žret in "njami njami" delat zraven!!! grr...

clock-img

07.01.2010, 11:36

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Punce, glede popite tekočine na dan...a mora bit nujno voda ali je lahko nesladkan čaj??
Meni voda nikakor ne gre po grlu, vsaj v takih ogromnih količinah neuser posted image



Lahko je nesladkan čaj. Lahko pa vodi dodaš limonin sok - brez sladkorja


Detece suho sadje lahko ješ vendar v omejenih količinah. V rinini knjižici piše, da si večer pred sadnim dnem namočiš v kozarec vode 4-5 suhih sliv (lahko so tudi fige). Zjutraj slive poješ, vodo izpiješ. To pomaga za boljšo prebavo.

Silvestra v bistvu je tako, da čim manj komplicirat. V večini lahko vsaka jed počaka nekaj ur, le malo več jo je treba narediti. Drugače vzameš nekaj drugega le da je iz iste vrste živil kot si jih konzumirala za kosilo. Sama sem v ponedeljek jedla za koslilo segedin, ga je zmanjkalo za večerjo zato sem si pripravila dve pečeni jajči (na malo olivnem olju in ju pojedla brez kruha). Sicer bomo pa kmalu videle ob prvem tehtanju v ponedeljek ali smo kaj lažje.

Osebno imam dober filing. Bom pa poizkusila čim manj komplicirat in se čimobolj pripravit za kasneje, da se mi kg ne bodo nazaj obesili.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.01.2010, 11:39

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

a se katera javi, da mi pride fanta ustrelit??! prou zanalašč hodi sem k meni za računalnik piškote žret in "njami njami" delat zraven!!! grr...


Sedaj imaš priložnost, da mu pokažeš kako močna si in kako močno si želiš priti do cilja.

Meni so v ponedeljek prinesli mozartove kroglice, sedaj pa vsakega, ki pride k meni v pisarno povabim, da mi pomaga hujšati user posted image  user posted image . Naj jih kar drugi pojedo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

07.01.2010, 11:54

clock-img

Pigy

pencil-img

809

4pikice tudi jaz upam da se čimprej pozdravišuser posted image user posted image
Muca miša, super recepti za naslednjih nekaj dni.
Jutri je beljakovinski dan, se pravi lahko jem čevapčičeuser posted image

Meni tud ni nerodno napisati koliko kg imam trenutno, bolj mi bo nerodno če nebo šlo nič dol user posted image user posted image user posted image user posted image

majar.  sej moj tud skoz neki gricka, pa zeza, da bom kmalu kot Jenifer Lopez. Hja mormo bit vztrajne in pokazat da imamo karakter in zmoremo.
Blacky*
upam da si prejela mail.




clock-img

07.01.2010, 13:02

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Pigy, naj poskusi še sam, pa bo videl. In ne pusti se mu, da bi zato popustila, je rezultat vreden vsega. Potem bo pa tiho:) Morda je tak čas, da so vse razprodaneuser posted image . V kakšni knjigarni jo verjetno majo.
Sataraš sam, brez jajc, lahko.

Za kosilo bom tudi jaz danes bananouser posted image . Sem pa prejšnje hujšanje največkrat naredila kakšno solato in morda malo juhice iz zelenjavne osnove.

S tisto pico ste me pa tako shecale, da jo bom naredila naslednji OH danuser posted image

Kava: jaz se beli ne morem odpovedat, sam manjšo porcijo spijem, je pa nesladkana.

Kruh: ga že tko skor nič ne pojem, tako da ni panike.

blaža: kaj bom pogrešala? Cukeruser posted image
Ja, pa servivorja bi tud jaz rabila, za kaka 2 mesecauser posted image

silvestra, jaz to, da mi ostane od kosila, prakticiram le pri zelenjavni rižoti, drugače pa ne. Na B dan zvečer ponavadi kaj od meska ali jogurt.

nincika, lahko je tudi nesladkan čaj. Fajn je, da si tekočino naliješ v pollitrsko flaško in boš videla, kako hitro je prazna. Jaz po kozarcih ne bi niti približno tolk spila.

Erin, helouuuuuser posted image (againuser posted image ). Čeprav gre v tretje rado, se drugo leto ne srečava tle gor, a neuser posted image ?

Mene tud ni sram povedat za kg, jih sama nosim user posted image . Imam jih (imela sem jih) 88,5kg, zdaj je že manjuser posted image . Hvala, teta Anginauser posted image

mlinčka, še meni prosim knjigico, sem jo očitno založilauser posted image .

Ne vem, če je vse, se pa še slišmo. Fuuuul sem vesela, da se debata odvija, nam bo vsem v pomoč! Lepo se mejte!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 7.1.2010 13:15:31 >

clock-img

07.01.2010, 13:19

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Bella user posted image user posted image user posted image user posted image  pozdravi se!!! Kdo čaka naraščaj??user posted image

Pitje: čaj: vzami si termosko v službo in imaš lepo toplega! tako sem delala tudi jaz z čajem ali juhico ali mineštrico!
vodo: jaz si delam črtico na list user posted image  koliko kozarčekov spijem...hehehe do zdaj sem jih 7 po 2dcl...do večera bo še.....na wc pa hodim kot norauser posted image

clock-img

07.01.2010, 13:20

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Kakšen menu za jutrišnji dan!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

07.01.2010, 13:33

clock-img

4pikice

pencil-img

369

JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                          Željeni kg:   
1.  user posted image 4pikice                        60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                  
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                      60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                          70kg                                         
5.  user posted image Detece                        58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                           58kg                                   
7.  user posted image dito                             56kg 
8.  user posted image 2violina                        65kg                                       
9.  user posted image lunca144                      65kg
10.user posted image Pigy                              60kg 
11.user posted image ZmajTolovaj                 65kg
12.user posted image aleži                             60kg
13.user posted image bella02                         75kg  
    
14.user posted image ANDREJA 75                  75kg
15.user posted image bibyzan                        75kg
16.user posted image hel32                           64kg
17.user posted image majar.                          65kg
18.user posted image mlinčka                        70kg
19.user posted image nincika                         70kg
20.user posted image Muca Miška                  75kg
21.user posted image Erin                              65kg
22.user posted image tea                                62kg

Se pa pozna, da smo po novem letu, nas je kt rusovuser posted image



_____________________________

2+1=4pikice

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem