cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: pa da še javno napišem

clock-img

23.01.2010, 13:14

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

user posted image  PUNCE ZA IZGUBLJENE KG!

Evo, jaz se po enem tednu navadnega hranjena vracam bolj kot ne na cim bolj beljakovinsko. Pocutje med "mojo dieto" (torej ne strogo drzanje le te) je bilo super, zadnji teden pa obcutno slabse. No tudi grehi s cokolado so prispevali k temu. user posted image user posted image  Opazala sem, da me boli zelodec ob bolj mastni hrani. Pa glavobole od prevec cokolade ... skratka ... danes sem kupila zalogo mesa in zelenjave, sadja in za kosilo me ze caka meso iz goveje juhice + solata. user posted image  
poleg tega sem bila se 50min na orbitreku, zal se ni izslo s tekom, ker je bilo premraz zjutraj user posted image

Drzim pesti, da se dokaj pridno drzite izbrane diete, pa javite kaj, kao vam gre user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

28.01.2010, 10:27

clock-img

katipi

pencil-img

937

Kaj se tukaj nobena več ne oglaša?! user posted image Se bom pa jaz... Pri nas še vedno hodimo ob večerih, sicer ni šlo vsak večer, ker sta bili punčki bolni, bova pa kmalu prehodila okroglih 100 km!!! user posted image  user posted image user posted image
Moram se pohvaliti, da zaenkrat tudi kile še kar kopnijo (-13kg).  user posted image

Kako pa pri vas? user posted image

clock-img

28.01.2010, 22:38

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

OOOOOOOOOOOOOO BRAVO!!!!user posted image user posted image user posted image
Sem že mislila mal podrezat, če si prenehala. Ja super si, ni kaj rečt.  Meni pa ne gre tak fajn. Sm včasih kr mal obupana nad temi presnetimi kilami.
Super, vztrajaj še naprej!!

clock-img

11.02.2010, 22:05

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Punce, eno resno vprašanje... To 14-dnevno dieto sem pred cca 2 letoma tudi sama dala 'skoz'. Šlo je dol 6 kg, sem se pa strogo držala, tudi potem sem jedla precej manj, kot sem bila vajena, pa je v cca 1m prišlo vse nazaj + še kaka 2 kguser posted image
Ker je zdaj kriza, kg kar dobivam in dobivam, sem spet šla iskat to dieto, pa sem našla precej mnenj o njej - zanimivo: večini ljudi se zdi škodljiva, ker gre baje za dieto iz KC-ja, ki jo predpišejo osebam pred operacijo, da veliko v kratkem času shujšajo.... Z jo-jo učinki pa naj se po operacijiubadajo...user posted image


Torej, resno me zanima, če se vam to zdi zdravo in smiselno... Ker me mika, da bi jedla po njej, ko vidim, da vam tule vsem nekako uspeva,,, po drugi strani pa sem že imela slabo izkušnjo---

clock-img

12.02.2010, 08:12

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

da še jaz malo poročam
v 3 tednih (2 tedna po dieti in en teden brez OH) sem izgubila 8 kg.
2 tedna sem bila sedaj manj pridna, tako da sem ta teden strogo brez OH in sem danes spet na -8 od 1.1.user posted image

clock-img

21.02.2010, 01:38

clock-img

katipi

pencil-img

937

Po dolgem času se javljam še jaz. Sva na 150 km in -16 kg. user posted image

clock-img

21.02.2010, 09:04

clock-img

miapia

pencil-img

1748


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Punce, eno resno vprašanje... To 14-dnevno dieto sem pred cca 2 letoma tudi sama dala 'skoz'. Šlo je dol 6 kg, sem se pa strogo držala, tudi potem sem jedla precej manj, kot sem bila vajena, pa je v cca 1m prišlo vse nazaj + še kaka 2 kguser posted image
Ker je zdaj kriza, kg kar dobivam in dobivam, sem spet šla iskat to dieto, pa sem našla precej mnenj o njej - zanimivo: večini ljudi se zdi škodljiva, ker gre baje za dieto iz KC-ja, ki jo predpišejo osebam pred operacijo, da veliko v kratkem času shujšajo.... Z jo-jo učinki pa naj se po operacijiubadajo...user posted image


Torej, resno me zanima, če se vam to zdi zdravo in smiselno... Ker me mika, da bi jedla po njej, ko vidim, da vam tule vsem nekako uspeva,,, po drugi strani pa sem že imela slabo izkušnjo---


Jaz sicer nisem na dieti, sem pa na takem načinu prehranjevanja že 3 mesece. Je pa dejstvo, da moraš ogromno stvari razčistiti v glavi, zato sem jaz proti dietam, ker po njih dosežeš nek uspeh, po drugi strani pa komaj čakaš, da jo bo konec, da boš lahko požrl vse kar leze in gre. Zato je ponavadi skoraj vedno po dietah jojo učinek. Vam pa iz lastnih izkušenj povem, da ne pogrešam kruha, testenin, korompirja, riža, sladkarij, sladkorja in vsega povezanega s tem. Uživam pač v drugih stvareh, že ko jem jabolko, ker drugega sadja zaenkrat ne smem zaradi velike vsebnosti sladkorja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem