cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

18.03.2010, 18:40

clock-img

darja.mark

pencil-img

1244

sem enkrat nekje prebrala da če vsak dan delaš trebušnjake ni efekta. sem pozabila zakaj že user posted image da je fajn delat vsak drug dan. je pa bolje da ih narediš čim več naenkrat kot pa da si razdeliš čez dan. bo efekt gotovo večji. jaz sem 1 mesec hodila na fitnes pa sm ih tam delala, vsak drugi al tretji dan, pa je bil efekt. delala sem ih po 100. tko, 4x po 25. se pravi 25, pa ene pol minute pavze vmes, pa spet 25, pa pavza, pa tko...

no zdej nism bla ene 14 dni na fitnesu-pomanjkanje časa pa upam da bo sam monti dost močen da gre še stran kar je ostalo. drugače pa ta sistem kot sem ti ga napisala je pri meni deloval. pa mam tut probleme že od nekdaj kar se trebuha tiče, mi gre povsod stran sam tle ne. no pa je zdej šlo. najprej me je začelo pobirati ob strani - okoli pasu, pol je šlo pa na sprednji del. no nekaj je še ostalo upam da bo še to šlo čim prej user posted image

clock-img

18.03.2010, 20:34

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

o, to pa res nisem vedela. Ja, potem bom pa rajši tako delala kot predlagaš. Saj, drugač je trebušček ful lep - tak napet in okrogel - res luštkan, ČE BI BILA NOSEČA user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

19.03.2010, 09:39

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

Upam, da niste hude, če se vam še jaz pridružim. Tudi sama sem začela z Montijem in bi tudi jaz rabila kakšno vspodbudo in odgovor na kakšno vprašanje. Zaenkrat mi je uspelo sklatiti 5 kg in sem zelo ponosna. Moj cilj je vsaj še -8 kg. Včeraj sem v trgovini probavala hlače eno številko manjše in me niso nič vezale user posted image .

Za začetek me nekaj zanima:
nekje v Montijevi knjigi sem prebrala, da če ješ za kosilo meso, da ga zvečer naj ne bi (samo kakšno bogato solato)....potem naprej pa je bil napisan jedilnik in je bil pri kosilu piščanec in pri večerji tudi user posted image , tako da zdej mi ni jasno.
Včeraj sem npr. za kosilo sama jedla piščančja bedrca, brokoli in cvetačo ter zeleno solato, za večerjo pa hrenovke, paradižnik in mlado čebulo. Ali je to ok? So hrenovke nasploh ok?
 
Kaj npr. pojeste za kosilo, ko nimate možnosti kuhati in morate kaj na hitro pojesti?
 
Ali lahko za zajtrk jem polnozrnat kruh in sir?
 
Kateri so nemastni siri oz. katere sire lahko jem?

No, toliko zaenkrat. Hvala za odgovore in se še javim. Čestitke pa vsem za vsak izgubljen gramček user posted image .

pa pa

clock-img

19.03.2010, 11:36

clock-img

NatyTaja

pencil-img

211


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.
da je ona bila prava k**** saj je izkoriščevala vsakega tipa, pa imela še pred manj kot enim letom 5-6 sporednih tipov (večina sex in luksuz)...

... mojo dobro kolegico





Mojca oprosti če bom preveč direkta, ampak tile dve izjavi nikakor ne gresta skup!! Očitno nista tako dobri prijateljici, če ti zadeve niti omenila ni, kar se pa poroke tiče ima pa verjetno že kak svoj namen - karkoli že to je, se mi zdi, da se to tiče izključno nje in njega. Ti pa ji lahko čestitaš, če ti paše, če pa ne pa se obrni stran! Čas bo pa pokazal smiselnost takega koraka. Je pa tako, da včasih ni dobro čakati na pravi trenutek, pač pa je dobro biti kdaj pa kdaj tudi spontan.
Pa brez zamere še enkrat, ampak mi gre res na jetra, kolk se imamo ljudje za sekirat o drugih, pred svojim pragom imamo pa ponavadi tudi zajeten kupček smeti...če me razumeš...

Kar se pa vampeka tiče - če utrjuješ samo zunanje trebušne mišice boš imela isto velikega, sam bolj utrjenega. Začni delati tudi za notranjo trebušno mišico, ki vampek notri potegne. user posted image Evo mal bolj po domače povedano, kar je bilo meni strokovno razloženo. Za vaje pa na fitnesu vpraši.
Pa strpnost pri kg. Pozna se pozna skor sigurno, samo vztrajna bodi...

No sej tudi jaz malo grešim, ko sem tele močne tablete jemala, pa sem mogla zvečer pred to tableto neki orng pojest. Prej je pa nisem upala vzet, ker je mal taka, da potem kr spiš...

No imejte se in ... pomlad je že tu, tako da bo poletje in kratki rokavi tudi hitro tu... ni tako dobra spodbuda, kot TT - jine slikce, (btw hvala za brco v rit) je pa dobro namerno.

clock-img

19.03.2010, 11:42

clock-img

darja.mark

pencil-img

1244

TT, še tole ti moram povedat, sem včeri pozabla :) Sem zadnjič tut brala, da je fajn trebušnjake delat po neki kardio vadbi, ko je telo ogreto, baje je boljši učinek. sem pa pozabla zakaj user posted image je tko. Je pa res da sem jaz tut tko delala, na fitnesu sem šla zmeri najprej na kolo, pa pol trebušnjake, pol pa še kam naprej za roke pa noge pa tko...
tako da če maš doma kako napravco, pejdi najprej mal zašvicat pa pol deli trebušnjake, mogoče bo pa še večji efekt, škodit ti ne more.


moja malenkost, jaz ponavadi jem meso enkrat na dan, al pa še to ne :) tko da ti težko pri tem pomagam da ti ne bom kej narobe svetovala. drugače jaz hrenovke jem, ponavadi si jih popečem ker so mi boljše. jih jem pa za kosilo. kadar pa nimam časa za kuhanje, je tut doskrat, pojem poli salamo pa kumarce, no al pa makarone si naredim, to je res hitro. drugače pa kaka zelenjava al sadje. čeprav mi je pa lih učeri ena rekla da po 14. uri sadje redi user posted image (a je to res??)
kruh in sir je dovoljeno, če je sir z manj maščobe. pri meni je velikrat na sporedu. vzamem pa sir ki ma čim manj maščobe, mislim da ma ene 28% tle nekak. ne vem pa kako se mu reče, je pa iz Hoferja.

clock-img

20.03.2010, 13:49

clock-img

Vidividi

pencil-img

21

Pozdravček še od mene po dolgem času.

Monti pri meni v polnem teku, vendar še vedno z manjšimi ali tudi večjimi grehi. Hja, očitno se jih ne morem znebiti. Kg so kr zadovoljivi. Je pa čudno njihovo upadanje. Na mesec grem dol točno kg pa še mal in ta kg manj se vidi točno po menstri. Do menstre potem ostajajo kg isti. In tako gledam cel mesec iste kg na tehtnici. Full gre počasi. Ne vem, a so tisti grehi res vredni kakšnega kg več na mesec. Včasih bi tehtnico čez okno vrgla. Na postavi se pa pozna, tudi če so tiste 4,3 kg manj, mi vsi pravjo, da sem kr nekaj shujšala in da sem ziher ene deset_ kg. Jih čudi tako malo število izgubljenih kg glede na videno.

Drugače pa vidim, da tudi vam kar šiba dol. Tko da pohvale za izgubljene kg in brca v rit za naprej.

Aja, tudi meni ne rata kruh. Imam kruhomat, pa sem probala tistega pirinega, ker je Ella dala recept gor, pa mi ni ratal. Je zbit in mislm, da tud surov, ali kaj. Ne vem, kakšen nasvet. Jaz bi ga srčno rada jedla, samo pirin kruh, brez semen, ali kaj podobnega. Zdaj sem kruh praktično ukinila, imam tiste varjante hrski, ali pa crispy, se mi pa kruha full lušta.

Hvala, pa lepo se mejte še na prej.

clock-img

22.03.2010, 00:12

clock-img

_ella_

pencil-img

579

No če kruh ne rata, v Merkatorju se dobi nisko glikemičen kruh zavit je v svetlozelen papir. Malo poglej. Tega tudi jaz kupujem občasno. Res pa da oni moj recpt delam samo na roko in ne v kruhomatu, čeprav ga imam, s semeni in iz 2-3 različnih mok. Ampak meni rata in to zelo dobro. Ali ga pustiš vshajati 2-3x? Pa tisto s vodo je res pomembno.

Glede trebuha, vam moram malo iluzije vzeti. Če menite, da boste zgubile na obsegu trebuha s trebušnimi vajami, potem se motite. Edino kar boste dosegle je, da se bodo okrepile mišice, torej bo viden sixpack, ampak tudi samo, če bomo preko prehrane shujšale,do brezšpehnatega trebuha . Sorry, edino kar res naredi optičen utis je ojačanje notranjih trebušnih mišic in temu posledično notri povlečen trebuh, bolj zravnana drža in tako tudi bolj samozaveste nastop.user posted image user posted image

Monti je pri meni spet utonil into zdej popolnoma. Jutri začnem znova in trdno odločena. Upam da nisem preveč nazaj dobila. Nočko punce

clock-img

22.03.2010, 01:11

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Glede trebuha, vam moram malo iluzije vzeti. Če menite, da boste zgubile na obsegu trebuha s trebušnimi vajami, potem se motite. Edino kar boste dosegle je, da se bodo okrepile mišice, torej bo viden sixpack, ampak tudi samo, če bomo preko prehrane shujšale,do brezšpehnatega trebuha . Sorry, edino kar res naredi optičen utis je ojačanje notranjih trebušnih mišic in temu posledično notri povlečen trebuh, bolj zravnana drža in tako tudi bolj samozaveste nastop.user posted image user posted image




a veš, da sem se gledala v ogledalo, pa gledala slike izpred 5-8  let, ko še nisem imela otrok....zdaj je moja postava ratala nekako sključena, kot bi se hotla sama sebi v naročje zvituser posted image ...in se gledam, pa gledam...pol pa pogruntam, da pa včasih nisem bila tko puklasta..dvignem ramena, se vzravnam v križu, sprostim boke in izbočim rito.....ETO! Trebuha več ni, pa še joške se za odtenek napnejo!user posted image tko, da sem tudi jz premišljevalsa, da moram druge skupine mišic okrepiti, ne samo in zgolj trebušne. Bom pojačala v pilatesu.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

22.03.2010, 06:31

clock-img

nikolet

pencil-img

742

jutro vsem skupaj

no pa smo kar že vstaliuser posted image

monti laufa 100 na uro, kg so se ustavle, pa zuni je neki čudn vreme, upam da bom vseeno lahko šla kaj vnuser posted image

lep dan vam želimuser posted image

aja pa sam še 34 dni porodniške mam, pol pa delat user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.03.2010, 08:24

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

22.03.2010, 10:04

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?




ojoj ojoj, kakšno "dobro" reklamo so si izmislili!! V obliki bloga neke osebe, ki se na anatomijo telesa ne spozna, pa vendarle ve, kaj je metabolizem...poleg tega ne morem mimo tega, da imajo vsi odgovori "normalne" nicke - darja, aleksej, bojan,...ko pa vemo, da so nicki oseb, ki prebirajo bloge precej različni. Pa tudi slovnično so precej "izobraženi" ane? In navsezadnje, s telimi "brezplačnimi" vzorci za 1 evro navsezadnje zaslužijo oooogrooomnoooo in to na račun naivnežev in izredno iznajdljive reklame!

....in da lahko zdrži brez hrane cel dan!!!??? halooouser posted image ---- dovolj zgovorno za zapriseženo montinjačko!! Na daleč se izognit tem čudežnim tabletam, če vam je kaj do lastnega zdravja. Če vam za vaše zdravje ni mar, pa pomislite na svoje otroke....

ajoj...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

22.03.2010, 10:23

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?




ojoj ojoj, kakšno "dobro" reklamo so si izmislili!! V obliki bloga neke osebe, ki se na anatomijo telesa ne spozna, pa vendarle ve, kaj je metabolizem...poleg tega ne morem mimo tega, da imajo vsi odgovori "normalne" nicke - darja, aleksej, bojan,...ko pa vemo, da so nicki oseb, ki prebirajo bloge precej različni. Pa tudi slovnično so precej "izobraženi" ane? In navsezadnje, s telimi "brezplačnimi" vzorci za 1 evro navsezadnje zaslužijo oooogrooomnoooo in to na račun naivnežev in izredno iznajdljive reklame!

....in da lahko zdrži brez hrane cel dan!!!??? halooouser posted image ---- dovolj zgovorno za zapriseženo montinjačko!! Na daleč se izognit tem čudežnim tabletam, če vam je kaj do lastnega zdravja. Če vam za vaše zdravje ni mar, pa pomislite na svoje otroke....

ajoj...user posted image



aja, seveda, in pozabila sem dodati, kako prav VSI na blogu hvalijo izdelek! Niti enega samega dvomljivca..neverjetno, res, neverjetno. Tolk, da je že kar sumljivo ane?user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

22.03.2010, 10:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.03.2010, 10:55

clock-img

nikolet

pencil-img

742

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?



tako kot ti je TT. povedalauser posted image

mislim da ni za verjet, lahko pa sama poskusiš in boš vidla če je resuser posted image jz ne bi...

clock-img

22.03.2010, 10:57

clock-img

nikolet

pencil-img

742

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a katera pije sMUthie od ljubljanskih mlekarn? piše, da je brez dodanih sladkorjev, vsebuje le naravne, pa 100% sadni delež. po mojem je ok, kaj pravite?

http://www.l-m.si/upload/fotogalerija/v/smuthie_relax_250g_net.jpg



jz ga ne pijem k ne verjamem v to kar piše k sem že imela izkušnje da nekaj kao ni not pol je pa blo...

clock-img

22.03.2010, 11:05

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

Jutro ženske, če je sploh še jutrio.. Danes sem šla po dolgem času (nekaj dni) spet na vago, pa še vedno isto kaže. Mogoče mi jo je mož kaj predelal, ha???Ampak res, en mesec imam že 72 kg...Groza... Upam da me potrpljenje čist ne mine :)

Saj se včasih kaj pregrešim, ampka namenoma uskladim prehrano pred in po grešenju. Mislim pa da bom osnovo tega načina prehranjevanja  brez težav nadaljevala dlje časa. Mi fuul paše na moj občutljiv želodec. Sem prejšnji teden pojedla kos tortem...jao kako slabo mi je sedla v želodec, vse me je tiščalo...pa je bil majhen kos jogurtove torte. Pa tudi prenažret se ne morem.Kdo pa lahko poje zrezkov in zelenjave da ga trenuh tišči???user posted image user posted image user posted image



clock-img

22.03.2010, 11:07

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a katera pije sMUthie od ljubljanskih mlekarn? piše, da je brez dodanih sladkorjev, vsebuje le naravne, pa 100% sadni delež. po mojem je ok, kaj pravite?

http://www.l-m.si/upload/fotogalerija/v/smuthie_relax_250g_net.jpg



Sem ga spila, pol en dan in pol drug dan. Pa me je spucalo za popiz.... Sem oba popoldneva na wcju preživela. Očitno ni zame. Glede sestavin pa je mislim da po Montiju OK.

clock-img

22.03.2010, 13:39

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?



tako kot ti je TT. povedalauser posted image

mislim da ni za verjet, lahko pa sama poskusiš in boš vidla če je resuser posted image jz ne bi...



EH NEM PROBALA, MENI Monti kar odgovarja, čeprav kg malo dol malo gor ampak vsaj vem da kolko tolko zdravo jem

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

22.03.2010, 15:51

clock-img

nikolet

pencil-img

742

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

http://www.emilysdietsecrets.com/SI/

mogoče kera že sprobala to?



tako kot ti je TT. povedalauser posted image

mislim da ni za verjet, lahko pa sama poskusiš in boš vidla če je resuser posted image jz ne bi...



EH NEM PROBALA, MENI Monti kar odgovarja, čeprav kg malo dol malo gor ampak vsaj vem da kolko tolko zdravo jem



ja tak nekako user posted image

clock-img

23.03.2010, 10:13

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

Ojla punce.

Ma meni tudi kg stojijo...kdaj pride do tistega drastičnega upadanja, v katerem obdobju?

Imam pa še eno vprašanje: kako je s pitjem vode? Ali jo lahko kadarkoli, ali samo nekaj časa pred oz. po obroku (koliko časa)....jaz se namreč kar nacejam.

In ali je nujno zjutraj pojesti sadnje pred zajtrkom (ali spiti kis in vodo)? Zakaj? V knjigi tega nisem zasledila.

Uspešen boj s kg še naprej!

LP

clock-img

23.03.2010, 13:00

clock-img

darja.mark

pencil-img

1244

jaz moram pa še neki uprašat...a je polnozrnat prepečenec isto kot polnozrnat kruh? al je prepovedan...sm študerala da bi kdaj pa kdaj namest kruha zutri prepečenc jedla user posted image

no drugače se pa tut jst mal grešim zadnje dni...v petek sva z mojim pico na dom naročila, sem jo pol zmazala :(
pa v nedeljo sem pekla in je blo treba seveda probat kaj sem nardila. pol si tko zvečer rečem da bom spet pridna, no pa je bil vrag pa smo včeri mel neko fešto v službi in sm jedla kruh in salamo in 2 kosa torte user posted image

no dans mi pa moj lumpasti sodelavec prnese v službo čokoladni rogljiček user posted image pol pa hujši če lahko user posted image

clock-img

23.03.2010, 14:24

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

Evo nekaj namigov za raven trebuh http://www.medicinenet.com/9_tips_for_flat_abs_pictures_slideshow/article.htm

... Seveda vse se začne in tudi temelji na pravilni drži :user posted image user posted image Pa se pr trideset_ih nauči novega načina drže telesa....Pa menda bo tud to ratalo user posted image user posted image user posted image  

clock-img

23.03.2010, 15:01

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

Jest bi bla res zlo vesela, če bi mi kdo odgovoril na moja vprašanja zgoraj....rada bi se pravilno držala vsega.

Hvala in lep dan!

clock-img

23.03.2010, 15:46

clock-img

Mojcadd

pencil-img

4

Dober dan. Sem popolnoma nova tako na forumu kot pri Montignacu. Prebrala sem dve knjigi zdaj se mucim z jedilniki. Zacela sem v ponedeljek in se nekako drzim jedilnika iz njegove knjige (Montignacovi recepti in jedilniki). Cudi me samo to, da je pri vsakem receptu prisotno: poprazi to ali ono in dosti je smetane. Kaj si vi mislite o njegovih jedilnikih?

Hvala lepa za odgovore.
Mojca :)

clock-img

23.03.2010, 17:14

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Ojla punce.

Ma meni tudi kg stojijo...kdaj pride do tistega drastičnega upadanja, v katerem obdobju?

Imam pa še eno vprašanje: kako je s pitjem vode? Ali jo lahko kadarkoli, ali samo nekaj časa pred oz. po obroku (koliko časa)....jaz se namreč kar nacejam.

In ali je nujno zjutraj pojesti sadnje pred zajtrkom (ali spiti kis in vodo)? Zakaj? V knjigi tega nisem zasledila.

Uspešen boj s kg še naprej!

LP


Kolikor sem jaz seznanjena z načeli zdrave prehrane, in Monti se z njimi zelo pokriva, je pitje 3-5 dcl vode 15-30 min pred jedjo, torej tudi pred zajtrkom, priporočljivo zato, da telo s pomočjo te tekočine lahko ustvari bikarbonatno raztopino, s katero želodec varuje pred kislino in tako pripravi tudi dvanajstnik in želodec, da ju vsebina želodca ne bo skurila. Po jedi pa se ne pije tekočin ker se znjo preveč razredči želodčno kislino in ta ne more dovolj predelati zaužite hrane.

Sadje se je pred obrokom in šele najmanj 2 uri po njem, zato ker lahko po nepotrebnem ustvarja težave v želodcu zaradi hitrega vrenja.

Takole na hitro, pa prosim, da pokomentirajte še ostale.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem