cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

21.12.2009, 10:39

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!

clock-img

21.12.2009, 10:47

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!




jooj če bi to res pomagalo, bi bla jst taka suhica. . . user posted image k skoz neki pucam pa pospravlam, namesto da ni se mal spočila ko tamala zaspi. . user posted image
sam kuhinje se bom pa začela kr mal izogibat. . tam je hrana user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:06

clock-img

Anonimen

boob, jih že ne opravljaš z veseljemuser posted image

ja, počitek je tudi pomemben,... zdaj pa presodi,...user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:06

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

Cveka30 jaz sem tudi jedla dans jajčka brez kruha.... hmm malo nenavadno vendar se bom že navadla takšne prehrane user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh se mi zdaj lušta nekaj sladkega, bom kar raje šla malo čistit pa bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Lep dan vsem.Hvala ker si me dala na seznam.Po novem bom kr sm gor pršla če me bo kakšna lakota primla pomaga. Zdj pa morem kuhnjo it gloncat.Mi kera pomaga?user posted image



ti kar pridi sem ko te bo lakota zgrabla user posted image zato smo tukaj ena drugi v podporouser posted image user posted image tudi jaz mam še kuhno pa še otali del stanovanja za spucat, tak da bodo kalorije kar cvrle iz mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!




jooj če bi to res pomagalo, bi bla jst taka suhica. . . user posted image k skoz neki pucam pa pospravlam, namesto da ni se mal spočila ko tamala zaspi. . user posted image
sam kuhinje se bom pa začela kr mal izogibat. . tam je hrana user posted image



boob se popolnoma strinjam s tabo, pa vendar sem mela samo napačno menenje v glavi, bom danes čistla pa mela v glavi da bom s tem kalorije topila in mogoče bo kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 11:11

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

boob, jih že ne opravljaš z veseljemuser posted image

ja, počitek je tudi pomemben,... zdaj pa presodi,...user posted image



hmmm to pa res. . pospravljanje mi pa ni v veselje, ampak skoz neki pospravlam . . hmmm. . matr sm čudna
no sej zdej počivam pred rač.

Neki mi povejte, tej kosmiči . . a to so ovseni. . kako se to pripravi. . a je treba kej skuhat jih prej oz namočit???
Sploh nevem kako zgledajo user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:15

clock-img

viroza

pencil-img

1104

SOVRAŽIM lakoto SOVRAŽIM gloncanje stanovanja pi....šuka poldi

clock-img

21.12.2009, 11:19

clock-img

boob

pencil-img

1127

viroza . . no to bo pa problem user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:22

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Lep dan vsem.Hvala ker si me dala na seznam.Po novem bom kr sm gor pršla če me bo kakšna lakota primla pomaga. Zdj pa morem kuhnjo it gloncat.Mi kera pomaga?user posted image



ko boš svojo zglancala, prid še mojouser posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:25

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

SOVRAŽIM lakoto SOVRAŽIM gloncanje stanovanja pi....šuka poldi



jz pa rada pucam ampak šele pol k je že spucanouser posted image user posted image user posted image user posted image

no za kosilo smo se pa odločil bo jotauser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:34

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Ma še svoje se mi ne da. Ma sej kar gre sam lotet se je treba.Še zmeraj SOVRAŽIM lakoto.Bomo pa jedli segedin in pire. A kera ve kolko košta čistilni servisuser posted image ?Uf sem negativno razpoložena.

clock-img

21.12.2009, 11:36

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

POHVALIT SE VAM MORAM.... danes sem celih 20 minut telovadla (trebušnjaki pa neke vaze za tazdano user posted image user posted image user posted image )

zdaj pa še enih stokrat po stopnicah gor in dol user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 11:38

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ma še svoje se mi ne da. Ma sej kar gre sam lotet se je treba.Še zmeraj SOVRAŽIM lakoto.Bomo pa jedli segedin in pire. A kera ve kolko košta čistilni servisuser posted image ?Uf sem negativno razpoložena.



brez skrbi nisi edina ki sovraži lakoto. jaz jo tudi user posted image

Jaz pa danes kuham fižolo v omaki in pire krompri ter govedino user posted image user posted image


Am nimam pojma kolko stane čistilni servis, ker še nikoli nisem pomisila. Jaz si naštimam dobro muziko in pol pride vse od sebe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 11:41

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

POHVALIT SE VAM MORAM.... danes sem celih 20 minut telovadla (trebušnjaki pa neke vaze za tazdano user posted image user posted image user posted image )

zdaj pa še enih stokrat po stopnicah gor in dol user posted image user posted image



ooo pridna, jz se moram tud motiverat, in spet mal orbitrek zažent, se je že prah nabrav na njemuuser posted image  

sej jz se pa že en dan prej psihično pripravlam da je treba prah pobrisat in potleh pospravt in pol naslednji dan pride samo po sebiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:41

clock-img

boob

pencil-img

1127

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven

clock-img

21.12.2009, 11:41

clock-img

Anonimen

punce, a umešana jajca z sirom lahko jemuser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven



jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 11:43

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Sem pogruntala da majo danes na čarli tv same dobre komade.Sej gre na bolšuser posted image

clock-img

21.12.2009, 11:44

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Si pa ful pridna

clock-img

21.12.2009, 11:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sem pogruntala da majo danes na čarli tv same dobre komade.Sej gre na bolšuser posted image



a resuser posted image

clock-img

21.12.2009, 11:48

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven



jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo

clock-img

21.12.2009, 11:50

clock-img

boob

pencil-img

1127

jst imam skoz na čarliju. . .je res dobra muska

clock-img

21.12.2009, 11:57

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven



jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo



aja to je pa drugo k mi pa vedno skupaj jemo če mož dela popoldne jeva ob 12h, če pa dela dopoldne pa jemo ob 15h, tako da za večerjo pol sam še naredim sinko kakšen gres al pa kar si zaželi, jz se pa matram da po šesti uri ne jem nič, sam to je zelo težkouser posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 12:00

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven



jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo



ma jaz tudi full različno kuham. če je moj čez dan v službi pol mam kosilo komaj okoli 19.30, saj moj dela po 12 ur.... zdaj pa se bom že prej probala navadit da ko bo moj v službi bom jaz mela kosilo, kasneje pa on večerjo, oz. mogoče bom jaz kaj malega pojedla..


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:02

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

ODLOČLA SEM SE TUDI DA VSAK DAN SPIJEM VEČ KOT PA 2 LITRA VODE user posted image user posted image noja saj prej sem tudi dosti spila, vendar prej sem tudi dosti krat pila kak sok al pa še kaj drugega ki tudi ni blo zdravo user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

ODLOČLA SEM SE TUDI DA VSAK DAN SPIJEM VEČ KOT PA 2 LITRA VODE user posted image user posted image noja saj prej sem tudi dosti spila, vendar prej sem tudi dosti krat pila kak sok al pa še kaj drugega ki tudi ni blo zdravo user posted image user posted image



jz že zdaj spijem veliko vode, tako da ni panikeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem