cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

19.12.2009, 18:12

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Ma sem kar fanj potrebna zbijanja kg. pa me zanima če me vzamete zdraven.Posimuser posted image

clock-img

19.12.2009, 20:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ma sem kar fanj potrebna zbijanja kg. pa me zanima če me vzamete zdraven.Posimuser posted image



ti kar, bo bolj veselouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.12.2009, 21:46

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

mamica 2009, mi2 imava pa podobne datume rojstva otrok. Sam leta smo mal zamenjali pa en dan ste nas prehiteliuser posted image
Naš ta velik 26.7.2004 ta mali 2.2.2009user posted image

Uglavnem, december je en velik greh user posted image

Dejte vi men povedat, jast sem brala montija leta dva pa tri., itd. Očitno ga moram spet :) A je velika razlika med njegovim prehranjevanjem in tole ločevalno?


_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

19.12.2009, 21:57

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Superuser posted image A je kakšna že probala hujšat z Vido Petrovčič?Sej sm bla že enkrat pridna in sem snela 18kg pa sem jih vsaj 5  pridelala nazajuser posted image .

clock-img

20.12.2009, 06:20

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Superuser posted image A je kakšna že probala hujšat z Vido Petrovčič?Sej sm bla že enkrat pridna in sem snela 18kg pa sem jih vsaj 5  pridelala nazajuser posted image .



Sem brala njeno knjigo in je kar podobna montijuuser posted image

Punce hvala za pohvale ampak treba je it naprej,čeprav z grehi,ker sedaj pečemo piškote vsak dan in je treba vsaj probatuser posted image user posted image user posted image user posted image ,s 1.01 pa potem zaresuser posted image

clock-img

20.12.2009, 06:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

mamica 2009, mi2 imava pa podobne datume rojstva otrok. Sam leta smo mal zamenjali pa en dan ste nas prehiteliuser posted image
Naš ta velik 26.7.2004 ta mali 2.2.2009user posted image

Uglavnem, december je en velik greh user posted image

Dejte vi men povedat, jast sem brala montija leta dva pa tri., itd. Očitno ga moram spet :) A je velika razlika med njegovim prehranjevanjem in tole ločevalno?



jutro

ja je kar velika razlika, prvo je že to da pri ločevalni moraš zjutraj samo sadje potem pa kar je na vrsti tisti dan in zvečer isto sam mannj, monti pa ni dieta ampak je prehrana, in lahko cel življenje ješ tako k pr ločevalni moraš po 90 dneh nehatuser posted image

moja otroka sta pa  prvi je rojen 16.9.2005, drugi oz. druga pa 22.5. 2009user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.12.2009, 07:51

clock-img

viroza

pencil-img

1104

A ni ta Vidka malo kruta? Brez cukra jaz umrem.

clock-img

20.12.2009, 07:54

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A ni ta Vidka malo kruta? Brez cukra jaz umrem.



poskusi pri kavi, jz sem jo pred 4meseci začela pit brez cukra, zdej mi je pa čisto vse presladkouser posted image

clock-img

20.12.2009, 09:10

clock-img

viroza

pencil-img

1104

user posted image pade brez cukra ma more bit mleko pa smetanca z mleka da se ne menmo o pecivu.Bolj je packasto in kremasto boljše jeuser posted image user posted image .

clock-img

20.12.2009, 10:03

clock-img

mamica2009

pencil-img

490


IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

mamica 2009, mi2 imava pa podobne datume rojstva otrok. Sam leta smo mal zamenjali pa en dan ste nas prehiteliuser posted image
Naš ta velik 26.7.2004 ta mali 2.2.2009

Samo datume bi mogle zamenjat, letnice ostati in bi skoraj skupaj bli, en dan gor al doluser posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

20.12.2009, 10:19

clock-img

brbončica

pencil-img

117

jaz sem prebrala Vidino knjigo, pa je na podoben način pisala kot Monti. Sej ona je ubistvu z Montijem shujšala, pol je pa knjigo napisala. Pri njej mi je všeč, da kave ne prepoveduje ozir. omejuje, lahko jo piješ tudi z mlekom. Imam sposojeno njeno knjigo z recepti, pa je kar nekaj dobrih receptov notri. In pri vseh zelenjavnih jedeh ona uporablja korenje, ki ga Monti ne dovoli.
Viroza, midve bova pa enadrugo spodbujale pri kolačkih, jaz ne vem, kako bom brez njih. To je moj največji problem, 3 dni zdržim, pol pa konecuser posted image

clock-img

20.12.2009, 11:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

user posted image pade brez cukra ma more bit mleko pa smetanca z mleka da se ne menmo o pecivu.Bolj je packasto in kremasto boljše jeuser posted image user posted image .



njamiuser posted image

clock-img

20.12.2009, 12:28

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A ni ta Vidka malo kruta? Brez cukra jaz umrem.



poskusi pri kavi, jz sem jo pred 4meseci začela pit brez cukra, zdej mi je pa čisto vse presladkouser posted image



jst sm jo začela ta tedn pit brez cukra in kr gre. . .sm se že navadla user posted image user posted image user posted image

no danes si bom pa še krompirček v pečici privoščla, ker pol ga nebom smela več

clock-img

20.12.2009, 16:10

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Je pala popoldanskauser posted image pa čokoladni rogljiček.No pa si pomagaj. Mam Vidko doma se jo moram lotet brat.Na konc koncev je pa najbolša dieta manj žri pa več migej.Preverjeno.Šibam iskat še en rogljiček njamauser posted image

clock-img

20.12.2009, 18:18

clock-img

Anonimen

Živjo!
Trenutno sem še user posted image  in pričakujem, da bom rodila v roku 3 tednov. Od zanositve sem se zredila 13 kg in se bom verjetno še kakšno. Potem se nameravam držati Montija, ki ga sedaj vneto preučujem. Predvsem mi je všeč zato, ker se moraš znebiti belih stvari in sladkarij, česar odvisnica sem jaz. Tako da moje mnenje je, da prehranjevanje po Montiju ne škodi, ni dieta, ampak način življenja, zato mi tudi ne more škoditi med nosečnostjo ali dojenjem. Tudi na hitro ne nameravam shujšati. Visoka sem 163 cm, želena teža je 50 kg, kot sem jih imela pred nekaj leti. Sedaj jih imam 73, po porodu jih bo šlo nekaj dol, na primer da jih bom imela po porodu 65, še vedno mi jih bo ostalo 15 za zbit. Ko pa rodim, pa sporočim natančne številke, ok? Jaz začnem že jutri, in sicer z elementarnimi recepti, ki jih bom kasneje, ob prebiranju Montijevih knjig dopolnjevala in širila. Pa tudi do NL še ne bo pravega Montije, ker ga še ne poznam dobro, ampak bo to neka uvajalna faza. Sicer pa tudi ne jem mesa (jem ribe, jajce, mleko, sir itd.) in me zanimajo predvsem vaše izkušnje oziroma ideje za prehranjevanje za vegetariance po Montiju, če jih ima katera. Postopno bom tudi začela mislim da z orbitkom če bo le čas dopuščal, če ne, bodo samo sprehodi. 15 kg za zbit imam željo do poletja 2010, torej v roku pol leta, kar pomeni 2,5 kg na mesec. Mislim, da to ni preveč, če pa se bo izkazalo, da je, pa si bom isti cilj zastavila do jeseni 2010, saj se mi nikamor ne mudi.

Zelo bom vesela, če me boste sprejele medse in če me vključite na seznamček: Napišite kar: Trenutna teža: 65 kg (če bo sprememba, sporočim naknadno), želena teža: 50 kg. Datum začetka prehranjevanja po Montiju: 21.12.2010.

clock-img

20.12.2009, 19:10

clock-img

Anonimen

Predvsem mi je všeč zato, ker se moraš znebiti belih stvari in sladkarij, česar odvisnica sem jaz.



ko se jih enkrat začneš izogibati, niti ni težko nadaljevati. samo začeti je potrebno.user posted image

priznam, nisem začela še prebirati,... imam še čas, ne?user posted image

kaj ko bi si dale kakšne ključne točke,...?

pri zdravem prehranjevanju sem npr. ugotovila, da je res ključnega pomena, če ješ po istem časovnem intervalu (npr. zajtrk 7h - 8h, malica 10h - 11h, kosilo 13h - 14h, malica 16h-17h in večerja 19h - 20h) ker se telo navadi biti takrat lačen in če odmeriš točno "dozo" hranila, je uspeh zagotovljen... telo nekako ni v stresu in zato ne shranjuje zalog.

pa vsakodnevno gibanje - vsaj pol urni sprehod: ste ga danes opravile? huh, jaz sem šla celo 2x po kar strmem hribuuser posted image  (pa večerni sprehod do strica Mc-auser posted image : zadnjič, obljubim,...)

ste našle kakšno dobro motivacijsko vodilo?

clock-img

20.12.2009, 19:32

clock-img

brbončica

pencil-img

117

k.tja, jaz ko sem pred letom dni hujšala po ločevalni dieti( sem uspešno shujšala 15 kg, ampak jih potem počasi dobila nazaj), sem si tudi določila ure prehranjevanja in mi je blo full lažje. Vedla sem, kdaj mam papico in takrat sem jedla. Edino na uro sem od začetka kar velik gledala, ha ha.
Nočko!

clock-img

20.12.2009, 19:36

clock-img

Anonimen

ja, je res veliko gledanja na uro na začetkuuser posted image

clock-img

20.12.2009, 19:52

clock-img

viroza

pencil-img

1104

A ja sm pozabla sporočt moje kile.Trenutna teža 76kg.user posted image rada bi prišla 66user posted image .Prosim zabeležte me.                                               

clock-img

21.12.2009, 08:05

clock-img

boob

pencil-img

1127

dobro jutro punce

sm vam hotela eno kavico postrežt pa shrani.si ne dela user posted image

pol pa se boste mogle s to zadovolit user posted image

clock-img

21.12.2009, 09:38

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

Tudi od mene spet en lep pozdravček.

ena jutranja kavica za vse ki jo že pijejo brez sladkorja, in tiste, ki se šele navajajo na to in tudi na tiste, ki bodo začele to kmalu.user posted image

user posted image


Pozdravljene vse nove user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 09:45

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605



VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                       60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /

ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image









_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 09:47

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

GSTAR tebe bom pa beležila v sezanm po porodu, ko bomo imeli točne podatke user posted image

Če sem za katero kaj pozabla napisat mi naj javi.... user posted image user posted image




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 10:18

clock-img

Anonimen

živjo punce

sem bila na kavici, zdej sem pa jajčka pojedla brez kruhauser posted image ker se še pečeuser posted image user posted image tako ga manj ojemuser posted image user posted image user posted image  

no zdej grem pa še eno kavico skuhat k pride babica na obiskuser posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 10:32

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Lep dan vsem.Hvala ker si me dala na seznam.Po novem bom kr sm gor pršla če me bo kakšna lakota primla pomaga. Zdj pa morem kuhnjo it gloncat.Mi kera pomaga?user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem