cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

27.12.2009, 20:43

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Ve ste prave čveke user posted image

Uglavnem, en Q(kveščnuser posted image ) imam? Nekje na neki temi sem nekoč zasledila, da ta prevod montija ni dobro preveden in da v orginalu piše, da lahko kombiniraš oh + beljakovine za kosilo? <Se mi zdi da je bilo na kulinariki. Zdej me zanima če je to še katera vidla in če to drži?


_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

27.12.2009, 20:59

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605



VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                      70kg (-25)                     /
mamica2009  105 kg                     80kg (-25)                    /
rokipoki          73 kg                      68kg (-5)                       /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                       60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /
Dali*                ???                             ???                            /
nebo            67,3kg                       58 kg (-9)                     /
_andreja_        ???                             ???                           /
julija30          77kg                       67kg (-10)                      /
Detece           70kg                      58kg (-12)                      /
_ella_            79 kg                      64kg (-15)                     /
Tanchy           90 kg                      70kg (-20)                    /
brkn83           66kg                       58kg (-8)                     /


ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image








_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

27.12.2009, 22:53

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

in punce mam eno vprašanje user posted image  
s kakšno telovadbo se boste ve ukvarjaleuser posted image user posted image user posted image
jaz še nimam pojma, ker če ni kakšnega kandidata sem osebno preveč lena da bi se sama ukvarjala s kakšnim športomuser posted image user posted image

aja pa malo da vidim s kerih koncov slovenije smo se vse najdle tukaj gor user posted image user posted image

jaz sem iz osrčja štajerske, iz prelepega Ptuja user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

28.12.2009, 00:29

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

jast pa iz LJ user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

28.12.2009, 07:18

clock-img

antonia

pencil-img

76

Se javljam na dolžnost, upam, da me sprejmete medse:)))
34 let, 83 kg cilj 64 kg.
Cilj za ta teden: naštudirati metodo in pridobiti dobro tabelo živil z GI

clock-img

28.12.2009, 07:25

clock-img

boob

pencil-img

1127

dobro jutro

no upam da bo vaše bolše kot moje, sm stopla na tehnico in . . +3kg in to v enem tednu user posted image in me je tok zamorilo. . pa tok sm pazla kaj pojem, res sm se držala. Mah naj gre vse v .......

Učeri sm si kupla marmelado bio marelična marmelada, sladkana z jabolčnim koncetratom. . a to je ureu?? jst nism najdla nobene brez sladkorja


aja jst sm iz okolice LJ-proti dolenski

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

28.12.2009, 07:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

in punce mam eno vprašanje user posted image  
s kakšno telovadbo se boste ve ukvarjaleuser posted image user posted image user posted image
jaz še nimam pojma, ker če ni kakšnega kandidata sem osebno preveč lena da bi se sama ukvarjala s kakšnim športomuser posted image user posted image

aja pa malo da vidim s kerih koncov slovenije smo se vse najdle tukaj gor user posted image user posted image

jaz sem iz osrčja štajerske, iz prelepega Ptuja user posted image




jutro

jz se bom ukvarjala z aerobiko in orbitrekom ( ga imam doma) moram prah dol zmetatuser posted image

spali za en k... potica je že šla vame

zdej pa eno kavico pijemuser posted image


aja, drugače sem pa iz središča slovenije Logatecuser posted image

clock-img

28.12.2009, 07:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro

no upam da bo vaše bolše kot moje, sm stopla na tehnico in . . +3kg in to v enem tednu user posted image in me je tok zamorilo. . pa tok sm pazla kaj pojem, res sm se držala. Mah naj gre vse v .......

Učeri sm si kupla marmelado bio marelična marmelada, sladkana z jabolčnim koncetratom. . a to je ureu?? jst nism najdla nobene brez sladkorja


aja jst sm iz okolice LJ-proti dolenski




ojej, upam da bo vse vredu in da se ne bom redila, ker to je res hudič če hujšaš in ne shujšašuser posted image


joj to pa ne vem ker marmelada brez sladkorja obstaja, k jz sem jo kupila v tušu pri nasuser posted image user posted image



clock-img

28.12.2009, 07:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: antonia

Se javljam na dolžnost, upam, da me sprejmete medse:)))
34 let, 83 kg cilj 64 kg.
Cilj za ta teden: naštudirati metodo in pridobiti dobro tabelo živil z GI



dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

clock-img

28.12.2009, 07:36

clock-img

Anonimen

ni ratalo, na mal nazaj je ella dala gor tabelo z GIuser posted image


< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 28.12.2009 7:37:10 >

clock-img

28.12.2009, 08:33

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

in punce mam eno vprašanje user posted image  
s kakšno telovadbo se boste ve ukvarjaleuser posted image user posted image user posted image
jaz še nimam pojma, ker če ni kakšnega kandidata sem osebno preveč lena da bi se sama ukvarjala s kakšnim športomuser posted image user posted image

aja pa malo da vidim s kerih koncov slovenije smo se vse najdle tukaj gor user posted image user posted image

jaz sem iz osrčja štajerske, iz prelepega Ptuja user posted image

Ojla!Mi imamo enga divjegauser posted image ki ga moraš vleč ven min. 1 do 2 uri na dan. Tako da drugo skoraj odpade.No pa vaje za ramena ki jih moram delat vsak dan. Se pa moram pohvalt da se nisem NIČ zredila.user posted image Drugač pa živim v okolici Postojne tam bol proti morju me vleče.

clock-img

28.12.2009, 08:45

clock-img

Anonimen

zakaj pa ne poveste točno iz kje steuser posted image sam vprašam, al so to vasi k nam ne bo nič jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.12.2009, 08:56

clock-img

Anonimen

nč grem z otrokoma vn na sprehoduser posted image user posted image user posted image

clock-img

28.12.2009, 09:26

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

zakaj pa ne poveste točno iz kje steuser posted image sam vprašam, al so to vasi k nam ne bo nič jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image



Cveka a da boš v kontrolo hodila user posted image user posted image user posted image
jst sm iz Grosuplja. . .no zdej pa čakam kontrolo user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

28.12.2009, 10:10

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Živjo jz tudi upam, da ste preživele en prečudovit božični dan... srugače sem pa iz radeč imam 98 kg in hujšam vse do 77 pravzaprav vse kar je manj je sprejemljivo... potem bomo pa videli kako dalje telovadila bom pa sprehodi in pa pilates

začnemo 1 do takrat pa dober tek!

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

28.12.2009, 10:24

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jaz sem iz okolice mb!

clock-img

28.12.2009, 10:31

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

zakaj pa ne poveste točno iz kje steuser posted image sam vprašam, al so to vasi k nam ne bo nič jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image



zato ker sem iz full male vasice v okolici ptuja pa full dosti ptujčanov niti ne ve da obstaja ta vasica user posted image user posted image user posted image
no ker pa tak lepo vprašaš... sem iz Placara user posted image user posted image user posted image zej pa veš isto kot prej user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

28.12.2009, 10:33

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

boob jaz raje ne stopim na tehtnico user posted image user posted image user posted image user posted image me je preveč strah rezultatauser posted image user posted image bom raje počakala do 10 pa bom pač takrat popravla rezultat, tako bom tudi vsem ostalim komaj 10 vpisala stanje na tisti dan, ono ko pa mamo začetno stanje pa je itag tistega kirega smo bile objavlene prvič na tabeli  user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

28.12.2009, 10:38

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                         70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                        75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                         96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                        63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                      70kg (-25)                     /
mamica2009  105 kg                     80kg (-25)                    /
rokipoki          73 kg                      68kg (-5)                       /
indijancek    73kg                          62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                     60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                         60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /
Dali*                ???                             ???                            /
nebo            67,3kg                      58 kg (-9)                     /
_andreja_     98kg                       77kg (-21)                      /
julija30          77kg                       67kg (-10)                      /
Detece           70kg                      58kg (-12)                      /
_ella_            79 kg                      64kg (-15)                     /
Tanchy           90 kg                     70kg (-20)                    /
brkn83           66kg                      58kg (-8)                     /
antonia          83 kg                     64 kg(-19)                  /


ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image









< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 28.12.2009 10:43:58 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

28.12.2009, 10:43

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

hmm kaj se pa tiče moje telesne aktivnosti, pa bom hodla na sprehode, mogoče si še bom nabavla kak dvd s kakšnim pilatesom, bo treba malo pogledat če je kje kaj user posted image drgač pa če bi najdla kakega kandidata pa bi ziher še začela na fitnes hodit, kot pred leti, ko sem bla še malo bolj "slabo rejena" user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

28.12.2009, 10:50

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

Že pišem, sestavljam, kombiniramuser posted image , tole mi je ratalo v tej uri zraven kavice, poudarjam pa, da sem ga naredila po svojih potrebah, vključila zraven tudi ure v katerih običajno jemo, zato da se bom res in zares držala. Poleg tega sem vključila tudi vmesne "malice", ker dojim in sem vseskozi zelo lačna - z malicami se bom lažje držala reda. Upam. Mislim, da sem upoštevala tudi to, da se je na vsake 2-3 ure. Dodala sem tudi ure za pitje, ker tudi sicer veliko premalo pijem (sej kot boste videle, tudi tisto kar sem si načrtovala glede pitja, je še zmeraj premalo). Aja, pa mislim, da bo jedilnik primeren tudi zato, ker zraven lahko naredim tudi za ostale družinske člane. No, tukaj je vzorec (in prosim za opombe in popravke če se vam bo zdelo):

1.      Dan,   Petek 1.1.2010

Cca. 20-30 min. pred zajtrkom: 1 jabolko/hruška/pomaranča/grenivka ali 2 mandarini, če ni sadja pa 1velika žlica jabolčnega kisa v 2 dcl vode (ima enak učinek, če ne celo boljši od sadeža)

Z (09.00): ovseni kosmiči s posnetim mlekom (dodam še žličko lanenega semena), kava brez sladkorja s posnetim mlekom

10.00:  3-5 dcl vode (ali nesladkanega zeliščnega čaja)

M (12.00):  navadni  jogurt 1,3 m.m

13.30:  3-5 dcl vode (ali nesladkanega zeliščnega čaja)

K (15.00): čista goveja juha, meso iz juhe v solati z jajci (za ostale člane še dušen krompir)

M (16.00): kava (po možnosti kavni nadomesetek) in 3-5 dcl vode(ali nesladkanega zeliščnega čaja)

V (18.00):  gosta zelenjavna juha (narejena iz ostanka čiste goveje juhe od kosila z »al dente« vuhano in zmiksano zelenjavo – po možnosti svežo!)

20.00: 3-5 dcl vode ali toplega nesladkanega zeliščnega čaja (slednji paše pred TV-jem, sploh če nnapade lakota J)  


2.      Dan, sobota 2.1.2010

Cca. 20-30 min. pred zajtrkom: 1 jabolko/hruška/pomaranča/grenivka ali 2 mandarini, če ni sadja pa 1velika žlica jabolčnega kisa v 2 dcl vode

Z (09.00): polnozrnat kruh, marmelada brez sladkorja (Mercator, Zdravo življenje – marelična), zeliščni čaj brez sladkorja, kava

10.00:  3-5 dcl vode (ali nesladkanega zeliščnega čaja)

M (12.00): 1 sadež

13.30:  3-5 dcl vode (ali nesladkanega zeliščnega čaja)

K (15.00): zelenjavna juha, ajdova kaša z gobami oz. šampijoni iz konzerve

M (16.00): kava (po možnosti kavni nadomesetek) in 3-5 dcl vode(ali nesladkanega zeliščnega čaja)

V (18.00):  hrenovka,  mešana solata

20.00: 3-5 dcl vode ali toplega nesladkanega zeliščnega čaja  

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 28.12.2009 11:02:50 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

28.12.2009, 11:06

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

in punce mam eno vprašanje user posted image  
s kakšno telovadbo se boste ve ukvarjaleuser posted image user posted image user posted image
jaz še nimam pojma, ker če ni kakšnega kandidata sem osebno preveč lena da bi se sama ukvarjala s kakšnim športomuser posted image user posted image

aja pa malo da vidim s kerih koncov slovenije smo se vse najdle tukaj gor user posted image user posted image

jaz sem iz osrčja štajerske, iz prelepega Ptuja user posted image



jz sem že 4 leta na pilatesu, ampak za hujšanje je boljša kardio vadba - da se mal zadihaš - trenutno kar vozičkanjeuser posted image

Sem pa Gorenjka.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

28.12.2009, 11:35

clock-img

_ella_

pencil-img

579

tom taylor- s tem jedilnikom boš sigurno shujšala, ker boš šla na dieto in ne na " m.metodo"  sej od juh ne moreš živeti. Jaz bi še zraven kaj  naredila, da bi bla  sita, če ne boš tudi ob mleko. Narediš lahko razne zelenjave, gobe ali ribe zraven.  V knjigi receptov, ki sem prilepila je miljon dobrih in enostavnikh receptov, vse za stopnjo 1 , jama jih že probavljam in moram priznati, da nisem vedla da znam tako dobro kuhati. Včeraj sem naredila za večerjo vitlof v šunki, za kosilo pa telečji zrezek v smetanovi omaki, zraven pa šampinjončke. Njami je blo dobro. Danes delam filane kumare s avokadom in kozicam, zraven mam šeen vitlof od včeraj,zvečer pa kvinojo s papriko in kumarco, pa zelena solata s panceto in pečenim kozjim sirom. Vse recepi iz prileplene knjige ali iz njige jem torej hujšam, opis metode, ki imaa tudi razne recepte. Za zajterk sem imela jabolko ob 8 in ob 10 pote PZ s  marmelado brez sladkorja pa še vitasnela jugurt čez .  Pa brezkofeinska kava.   Tko to je moj jedilnik za danes,

Sem pa iz Domžal- Ljubljana

clock-img

28.12.2009, 12:12

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

Pozdravljene!
Sem še ena ki me mučijo kg. Po porodu se nič ne premakne na dol :) Najbrž zato ker imam škatlo s piškoti ves čas na mizi user posted image
Trenutno imam 79 kg, ciljma pa na 64. Upam da mi uspe. Sem pa še na porodniški, tako da upam da se bom lahko prilagajala Montijevim pravilom ter pridno telovadila Pilates in švicala na orbitreku.

Po prvem porodu sem čist tako za hec z Montijem (in z pregrehami tu in tama) izgubila cca 5 kg.

Se beremo! Vsem želim čim več volje (pa sebi tudi).

clock-img

28.12.2009, 12:15

clock-img

ZvitaLisica

pencil-img

89

Še tole.. Za boljšo motivacijo sem si pripela tudi ticker.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem